Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

652 повідомлення у цій темі

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Твір на тему : "Як я провів карантин".

Під час карантину я самоізольовувався в майстерні. Була потреба якось вирішити питання із реновацією твердосплавних циліндричних фрез. Бо вони теж тупляться , а нові коштують ви самі знаєте скількі... Отже , зробив я простенькій верстатик за тими самими мотивами, що викладував вище. І тепер вчуся на ньому працювати.

Загострив 4-х перу фрезу:

1. Торець загострюється і ділеться на ріжучи пера підточкою під передніми ріжучими крайками:

 

IMG_2594_thumb.jpg

 

2. Перевірка, чи всі пера в одній плошині я роблю встановлюючи фрезу торцем на гартовану і шліфовану поверхню і поряд встановлюю слюсарний кутник. Фреза стоїть на ріжучих перах, якщо пера в одній площині то фреза має стояти перпендикулярно до шліфованої поверхні. Отже, зазор між фрезою і кутником має бути рівним:

 

IMG_2596_thumb.jpg

 

Начеб то рівний? Враховуючи, що світлина робилася згори, під кутом до фрези і кутника.

 

3. Бічна гвинтова ріжуча частина кожного пера теж портебує реновації, бо коли вона тупа,то вона починає кришитися.

Нічого секретного, загострення гвитових поверхонь по класичній "упорці" . Там два кути - первинний і вторинний, роздивитися іх можна . Загострення відбувається зерном на ріжучу крайку, хоча радять навпакі - зерном від крайкі.

 

 

 

IMG_2595_thumb.jpg

 

Потроху тема із перезагострюванням твердосплавних циліндричних фрез зрушила з місця. Алілуйя!

Про те, щоби відновлювати зносостійке покриття на фрезі я покі мріяти не буду, бо маю відчуття що ця тема ще важча...O.o

 

Фрезерувати пробував. Ріже.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А де фото верстатика? Цікаво було б подивитися!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я соромлюся його показувати, він жебрацькій. Всі будуть сміятися з нього.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Dimon написав:

Користуюсь такими фрезами, пробував якось підправити алмазом зломану фрезу нічого не вийшло алмаз не брав, сипався, щось подібне до ельбору.

P00330-210143[1].jpg

незнаю що у вас за алмазний диск,я на свлоєму і ельбор  і cbn  точив аж на ура, а от інші камні   в т ч 64с ельбор не беруть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

алмазний круг добре точить таку фрезу. Маю таку ж саму в наявності. Фреза супер

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо круг був забитий чи неякісний, не буду спорити! В нас алмаз використовується тільки для різців, фрези віддаєм спеціалістам.  Доречі, ніхто не пробував дешеві твердосплавні фрези з китаю? Типу таких https://www.aliexpress.com/item/32834548832.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.19862b2d2JGWx3&s=p&ad_pvid=20200611032113930898503125520000024105_2&algo_pvid=106226da-5623-4b82-962b-a0dd02458148&algo_expid=106226da-5623-4b82-962b-a0dd02458148-14&btsid=0ab6d70515918708731806878e14fb&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Натрапив на цікаве відео про апгрейд заточного, можливо хтось захоче повторити на своїх станочках...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив я "кабінет" для фрезера. Прозорий з оргскла. Крипиться кожна панель кабінету до столу двома прижимами на зразок струбцини. Пару обертів і можна знімати...

 

IMG_2790_thumb.jpgIMG_2791_thumb.jpgIMG_2792_thumb.jpgIMG_2793_thumb.jpgIMG_2794_thumb.jpgIMG_2795_thumb.jpgIMG_2796_thumb.jpgIMG_2798_thumb.jpgIMG_2799_thumb.jpg

 

 

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Схотів я собі пазові низькі прижими, щоби притискати деталь до фрезерного столу. Знайшов інформативне відео з даного питання:

 

 

Але робити ліньки, думав купити. А в Україні немає нічого такого в продажу. Ганьба!

Прийшлося побороти лінь і зробити:

 

IMG_2810_thumb.jpg IMG_2809_thumb.jpg

IMG_2811_thumb.jpg

IMG_2812_thumb.jpg

IMG_2813_thumb.jpg

IMG_2814_thumb.jpg

IMG_2815_thumb.jpg

 

 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Задумка була такою, щоби кабінет обмежував розлітання металевої стружкі. Але коли деталь кріпилася в лещатах то деяка частина стружкі  додала кабінет перелітаючи його згори. Тому зону обробкі треба було опустити максимально додолу, закріпившись деталь безпосередньо до пазів столу. Пазові затискачі виконали дану задачу. Тепер воно разом працює так:

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Володимир_Фещук написав:

Я би на вашому місці насос ЗОР ставив би якийсь менш потужний.

 

Практика показала, що потужна помпа ЗОР зручніша від економічної.

Крім подавання ЗОР в зону різання в мене часто виникає потреба у вимиванні стружкі із зони різання. Для цього достатньо привідкрити краник в магістралі ЗОР.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день, є питання по такому самому станку 6720ВФ2. 

В механізмі зажиму оправки ВФГ відсутня деталь що обведена на картинці. Ця деталь судячи з усього не дає випасти шарикам. Що це за деталь в паспорті не знайшов, чи то якась пружина чи втулка чи що?  

зажим.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шариків там немає. Там кулькі сталеві ф8 мм., здається.

 

Позначена деталь - пружинка. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пружинка слугує для розтисканя кульок вбік, для вільного входження між кульок грибкового штревеля. При втягуванні циліндра всередину шпінделя кулькі входять всередину охоплюючи штревель нижче грибка. І при подальшому втягуванні циліндра ті кулькі тягнуть оправку за штревель. Так відбувається захват оправкі в шпінделеві.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Саша написав:

 

Практика показала, що потужна помпа ЗОР зручніша від економічної.

Крім подавання ЗОР в зону різання в мене часто виникає потреба у вимиванні стружкі із зони різання. Для цього достатньо привідкрити краник в магістралі ЗОР.

Я ставив байпас з краніком для скидання тиску і зменшення напору МОР. Штатна помпа досить потужно качає, тільки замітив недоробку - погано перемішується МОР в  протилежній від помпи стороні, тому пришлось туди вивести шланг щоб було перемішування інакше МОР  застоюється і приходить в непридатність

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кому цікаво є на продаж кабелі з електрошафи до станка  6720В, робочі в комплекті із розємами. Також є пускачі рідні  повний комплект 11 штук.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось фото для наглядності. Також є повний комплект рідних пускачів  що були в шафі  фрезерного 6720В

20201001_183336.jpg

20201001_184230.jpg

20201001_184237.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хтось використовує рідні гальма фрезерного 6720В. Я підключив їх, в мене стає шпиндель як вкопаний  митьєво, при цьому неподобається стук в коробці, він такий самий десь як і при включенні  шпінделя

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дінамічне гальмування? Як що да, то тра напругу підібрати або час гальмування. В мене норм.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так динамічне гальмування постійним током. Ми підключили по схемі160 вольт і скажу що гальмує сильно. Є думка зменшити напругу до 80 вольт.   Монтаж робили управління на 24 вольти по схемі що є в інтернеті, але тає є пара помилок ток що якщо комусь цікаво то пишіть поділюсь.  Тепер все має такий вигляд

20201001_183615.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

далі буде робитися друга частина - сервопривід. Хто підключав сервопивід  прошу поділитися нюансами  підключення і керування від +-10 вольт. Який ставили перемінний резистор якого номіналу. Дякую

ну а ось так поки що в середині

 

20201001_183534.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Компоновка похожа на мою, только шкаф с другой стороны поставил (он там как родной и не мешает) и внутри проводку причесал, отжгутовал!

Торможение по штатной схеме, с родного транса, нормально работает, время торможения/качания подбирал С1R1. Схема моя (практически штатная), 100% рабочая.

P1000347.jpg

6720.pdf

начинка.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

яві  ви ставили конденсатор і резистор які номинали. Бо в мене тормозить реально жорстко.  Провода я неприбирав і не причісував бо ще буде 2 частина це встановлення серводвигуна. Схему брав на 24 вольти в інтернеті, але там є

помилка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку