Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

652 повідомлення у цій темі

ви я бачу збирали на проміжних реле, які брали якщо не секрет.  Шкаф ставив під  руку а от інший під сервопривід ще думає де ставити. Чесно кажучи не дуже  хочеться знімати ти всі колодки щоб замінити шкаф з ліва

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Релейкі К6-К9: подача вперед\взад; зажим\отжим цанги (см. схему, вище викладав). Ставив такі, бо були і зручно на колодках міняти. На подачі взагалі маленькі підуть (в мене ЧП, керуючий ним ток мізер). На зажим\отжим, там токи більші.

реле2.jpg

реле1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ми також робили по цій схемі . Там на діодному мосту неправільно показано вихід.  І ми збирали на пускачах і катушки перемінного струму. Тому схема трішки відкоригована

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На якому мосту? Динамічне гальмування? Там все вірно! Як що Ви зробили мост, тому і тормазить різко. Замість меньше 80В маєте майже 160В. Це не мост! ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на схемі 2 обмотри трансформатора по 80 вольт зєднані і на виході 160 волт получається. Качання йде на постійному струмі, у схемі діодний міст стоїть на виході з трансформатора і  все управління йде постійним струмом , в мене перемінним тому  наR1C1і діод ставили  ставили діодний міст. А гальмування йде також по схемі постійним струмом там також діодний міст стоїть

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я не памятаю чи це та сама схема але вона дуже похожа. Там діодний міст на зажим розжим інструмента неправільно показано + - по виходу діодного мосту. А так схема суперова

іще в мене F1 на 3А  я замінив на 6А бо вибивало

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага, на разжімі полярность попутана. Не помітив. А на гальмуванні ні разу не міст, там буде меньше 80В. Подивіться уважно як діоди включені! Як що включили мостом, то майже 160В. маєте, тому і тормозить різко!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, prdesna сказал:

я не памятаю чи це та сама схема але вона дуже похожа. Там діодний міст на зажим розжим інструмента неправільно показано + - по виходу діодного мосту. А так схема суперова

іще в мене F1 на 3А  я замінив на 6А бо вибивало

 

А вибивало при гальмуванні (муфта стільки начебто не Їсть)? Як що так, то перевірте правильність діодів, тра як по схемі, 160В дуже багато, звісно і ток транса буде великий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, ig3757 написав:

Ага, на разжімі полярность попутана. Не помітив. А на гальмуванні ні разу не міст, там буде меньше 80В. Подивіться уважно як діоди включені! Як що включили мостом, то майже 160В. маєте, тому і тормозить різко!

 я тестером міряв там 160 вольт тому що дві обмотки з трансформатора по 80 вольт включені послідовно , так вказано на схемі придивіться. Я не зразу замітив перемичку.  Так на розжимі (зажимі) попутана полярність і некоректно я думає зображено дводний міст,  перше що замітив що накрився конденсатор а потім клавіша зажиму була розжимом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, ig3757 написав:

А вибивало при гальмуванні (муфта стільки начебто не Їсть)? Як що так, то перевірте правильність діодів, тра як по схемі, 160В дуже багато, звісно і ток транса буде великий.

та ні вибивала 3 А при подачі на трансформатори а втроичка в трасформаторі взагалі була не підключена. І то раз вибиває раз ні, одним словом таке мені несподобалось і поставили більший на 6А автомат.Зараз парюсь де поставити другий ящик для сервоприводу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір. Саша маю питання до Вас. Ви щось міняли в системі змащування направляючих, сьогодні став дивитися і походу в мене випала трубочка що йде на змащування нижньої направляючої столу. Як її вставити ума не приложу. Направляюча геть суха. А трубочка нетримається , я її відкрутив від лубрикатора , вона і впала. Одним словом зайшов у тупий кут

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

Добрий вечір. Саша маю питання до Вас. Ви щось міняли в системі змащування направляючих, сьогодні став дивитися і походу в мене випала трубочка що йде на змащування нижньої направляючої столу. Як її вставити ума не приложу. Направляюча геть суха. А трубочка нетримається , я її відкрутив від лубрикатора , вона і впала. Одним словом зайшов у тупий кут

Світлина є? Бо трубочок там багато.

Я трохі вдосконалював систему змащування. Звісно перевіряв як вона працює перед тим як закрити все гофрами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

світлину не робив сам незнаю чому. Я так розумію що найкращий варіант навіть ідеальний це ставити вмісто мідних трубок  пластикові для повітря.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

але як прикину обсяг роботи то аж не по собі. Але проблема є і її треба вирішувати. Нижня направляюча геть суха я незнаю як вертикальні ще, завтра буду якось до них добиратись. Напевне найкращий варіант знімати стіл супорт і тоді до всього буде доступ і можно щось робити.  Я так зрозумів що ці мідні трубки просто всунуті в чавун і все, тримаються самі по собі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

але як прикину обсяг роботи то аж не по собі. Але проблема є і її треба вирішувати. Нижня направляюча геть суха я незнаю як вертикальні ще, завтра буду якось до них добиратись. Напевне найкращий варіант знімати стіл супорт і тоді до всього буде доступ і можно щось робити.  Я так зрозумів що ці мідні трубки просто всунуті в чавун і все, тримаються самі по собі

Так, там все на шмарах збиральника.

Можна звісно і пластикові трубопроводи прокласти, але нахера?

Розібрати і просто позакріплювати мідні трубкі гвинтиками. По часу і по грашах мінімум витрат.

У мене лиш такі світлини:

DSC_2421_thumb.jpg DSC_2422_thumb.jpg DSC_2423_thumb.jpg

 

За одно подивитися чи змашуеться у вашому верстаті гвинт подачі.

Відео лиш таке:

 

 

Мене мідні трубкі влаштовують. Іх лише треба закріпити нормально, по-господарські.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

що значить закріпити  трубки гвинтиками , це як

 

а самі трубки просто вставлені у отвори і все

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

що значить закріпити  трубки гвинтиками , це як

 

а самі трубки просто вставлені у отвори і все

 

Поруч з трубкою по ії ходу свердляться отвори, під гвинтикі які закріплюють трубочку щоби вона не висмикувалася з отвору в чувунному суппорті. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ага толково. Саша наскільки складно розібрати супорт, вірніше зняти горизонтальний і вертикальну подачі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

ага толково. Саша наскільки складно розібрати супорт, вірніше зняти горизонтальний і вертикальну подачі

Отак:

IMG_2106_thumb.jpg

 

Супорт важий. Треба кран або помічник.

Горизонтальний стіл важить більше 70 кг. Треба помічника або кран.

Вертикальний стіл сходить в правий бік, він не важкій.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

блін оригінально з винтиками получилось і надійно, супер. стіл я знімав уже  знімали в двох. а от сам супорт горизонтальний важкий дуже?. він знімається в протилежну сторону від маховиків чи ні.   На вашу думку варто знімати чи якось і так можно поремонтувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

блін оригінально з винтиками получилось і надійно, супер. стіл я знімав уже  знімали в двох. а от сам супорт горизонтальний важкий дуже?. він знімається в протилежну сторону від маховиків чи ні.   На вашу думку варто знімати чи якось і так можно поремонтувати

 

Супорт важкій, самі не здомете. Але не варто поспішати його знімати. Роботу системи змащування і так можна подивитися при не знятому супортові.

Піднімаючи супорт догори можна побачити чи є мастило на напрямних колони.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на верхніх направляючих є мастило а нижні зліва  сухі. трубка на нижні направляючі випала її треба вставити. сам горизонтальний супорт є проблема зняти щоб до трубок добратися. знімається він в яку сторону

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почнете розбирати все самі побачите що і куди знімається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

наче розібрав.  Незрозуміло як і куди має стікати масло  при змащенні шестерні і підшипника. Там у виємці було грам 200 мастила і воно йшло вже через верх., на 4 фото видно

20201024_112444.jpg

20201024_112449.jpg

20201024_112459.jpg

20201024_112503.jpg

20201024_112538.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку