Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

652 повідомлення у цій темі

Сашко , по перше вітаю з тим шасттям що відновили , по друге не партеся з шматком дермантину що вигляда не естетично , головне практично , я взагалі за допомогою магнітів закріплюю картонні  мішені. в мене після змаганнь іх доволі багато залишається , але в мене переважно оброблюється д16т  тому до магнітів не липне стружка , з залізом трохи сумніше , але теж робоча схема локального захисту . 

Ще помітив що лампа у вас розжарювання , спробуйте лед лампи 12-48v дуже люксово світять , очі відпочивають на маленьких деталях.

Змінено користувачем karp
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ok. Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохі докучає розлітання стружкі при роботі торцевою фрезою. Праворуч і ліворуч від верстату розлітається до 3 метрів. Прибирання такої площі краде час. А часу шкода, бо його бракує.

Тому спокійно (холоднокровно поміркувавши) я зробив картонний кабінет:

 

IMG_2928_thumb.jpg IMG_2930_thumb.jpg IMG_2933_thumb.jpg

 

Він трохі жебрацькій і смішний, але свою функцію виконує. Суто для фрезерування без ЗОР, на сухо.

Знімається і встановлюється за лічені секунди. Зберігається в складженому вигляді за електрошафою. Якщо зіпсується то не шкода.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є ж ціла купа готових рішень. Наприклад щитки, які кріпляться на вфг. Гарно виглядає на фрезері ДМ

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Screenshot_2019-10-30-22-10-29-407_com.android.chrome.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Володимир Фещук написав:

Screenshot_2019-10-30-22-10-29-407_com.android.chrome.png

 

Це трохі різні речі.

Цей жовтенький щит малий і призначений головно для захисту оператора від розлітання стружкі. Також для захисту очей оператора і т.п.

А у мене ж інше завдання - зупинити стружку від розлітання по майстерні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша той захист що ви плануєте робити заважатиме швидко працювати. ітого вийде що ви економите час на прибиранні майстерні, але працюватимете значно повільніше. для ЧПК такий варіант норм, коли він сам робить. або коли у вас робота операційна "на прохід" типа ГБЦ фрезерувати (подивилися, прицілилися, закрились і погнали до кінцевика). якщо деталі малі, щось сверлити і тп, то точно не варіант... дивитися що робиш і робити руцями рухи треба (пінольку рахати, наприклад)

сам із таким стикнувся. єдиним відносно простим і надійним методом я бачу тільки щитки/сітки, які ставиш на підлозі там де треба і рухаєш за потреби. типа як слюсарні місця огороджують, але зробити мобільне

D6D0033714B15A6F000B9D9701808FDB8874.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Погоджусь з Михайлом, цей варіант я теж збирався вам пропонувати наступним. Щоправда в роботі його не перевіряв

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То все вірно. Але на даний час в мене специфіка робіт інша і картонний кабінет мене влаштовує на 100%. З часом, коли верстат трохі заробить грошенят я планую зробити іншу конструкцію. Але сітчасту загорожу я ненаважуся робити. Причина в тому, що в коміркі сіткі стружка може забиватися. Я вже стикнувся з цим явищем. Потім доводиться викадупувати ії аж до порізів.

Я схильний до прозорого акрілу (оргскла). Цей матеріал прозорий і відносно дешевий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша оргсло то дорого... сходіть по рекламщиках. у них є так званий композит 2 шари алюмінія а посередині поліетилен

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

@Саша оргсло то дорого... сходіть по рекламщиках. у них є так званий композит 2 шари алюмінія а посередині поліетилен

У мене є такого дохріна. Візьму на замітку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я з такого матеріалу зробив захист на 676. пофарбував і забув... дешево і сердито. але я колись прикупив на металоприйомці трохи обрізків листиків... принесли заради алюмінію після розборки рекламної фігні. вийшло 10 грн за квадратний метр... зручно що можна зігнути на 90° ікщо прорізати не до кінця 90° фрезою... короче дуже вдалий матеріал для всякого рода поробок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, aegis написав:

@Саша оргсло то дорого... сходіть по рекламщиках. у них є так званий композит 2 шари алюмінія а посередині поліетилен

 

Так, я теж знаю цей матеріал. Але наполягатиму на оргсклі, бо:

1. Подряпини на ньому легко видаляються дрібною абразивною пастою. Я особисто то роблю алмазною пастою дрібного зерна.

2. Його прозорість дозволяє світлу проникати в робочу зону і це дає можливість спостерігати за процесом.

3. Знов ж такі його прозорість дає можливість лампі (у мене ліворуч) підвсвічувати робочу зону.

4. Його можна дешево придбати подряпаним і відновити прозорість в хатніх умовах.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніхто не запропонував мені орігінальний фіксатор лімбів.

Тому прийшлося точити самому.

Але мій зручніше, бо має накат:

IMG_2944_thumb.jpg

Подача ЗОР мене почала дратувати.

Справа в тому, що на коротких зупинках ЗОР зливалася з магістралі назад в бак.

І появи ЗОР наступного разу доводилося чекати пару секунд. Я втомився чекати на появу ЗОР.

Виришив врізати зворотній клапан, щоби ЗОР не тікала назад в бачок.

Пішов на базар, дав 15 гривень і ось він вже в магістралі:

 

IMG_2939_thumb.jpg

 

Але як він влаштований? Мембрана всередині?

Дрібна часточка, що попаде під ту мембрану зробить клапан недієздатним, і ЗОР знов тікатиме до бачка.

І таке може статися дуже просто, бо сіточка на стоці ЗОР в столі не затримує дрібної стружкі.

Отже вирішив доповнити злив ЗОР невеличким сепаратором, по типу сантехнічного сіфону, щоби стружка не лізла в бачок із ЗОР.

Взяв каністрочку на 5 л., обрізав і вставив штуцер ій в донишко. В штуцер вставив трубочку "перелив".

Також зварив кронштейна для ії кріплення під зливом в столі.

І тепер ЗОР спочатку попадає в ту каністрочку, залишає дрібну стружку на дні, а сама через перелив чистенькою тече в бачок.

Каністрочка швидко знімається для чисткі від відкладень на дні.

 

IMG_2943_thumb.jpg  IMG_2940_thumb.jpg  IMG_2942_thumb.jpg

 

За тим всім промив бачок. І знаєте стружка там вже була. Отже мої перестороги не були марними.

 

Тепер паузи в подаванні ЗОР немає. Зворонній клапан робить свою справу належно.

 

 

Змінено користувачем Саша
6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лімби.

Через те що з заводу верстат оснащуваввся оптичними лінійками лімби в ньому грубі:

 

По вісі Z i X за оберт переміщення 5 мм:

 

IMG_2937_thumb.jpg

 

А по вісі У за оберт переміщення 3 мм.

 

IMG_2938_thumb.jpg

 

Вихід з цієї грубости - встановлення оптичних лінійок.

Хотілося би глянути на лімби 6720В.

Може хто викладе світлини?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Саша сказал:

Вихід з цієї грубости - встановлення оптичних лінійок.

 

це дуже гарна інвестиція. з лімбами не заморочуйтесь - всеодно до лінійок прийдете

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Саша сказал:

 

То всё чiпуха, деталi, купляйте шлiфстанки коли хочете якостi та точностi зробленого

Змінено користувачем пенсионер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О, це вже буде наступний етап металообробної хвороби. 

Я то знаю, що потім мені захочеться термічку і шліфовочку за нею.

Тобто я знаю, але ще не готовий.

2 години назад, aegis написав:

це дуже гарна інвестиція. з лімбами не заморочуйтесь - всеодно до лінійок прийдете

 

Де краше брати, у наших продавців чи у кітайців? Ціни приблизно однакові.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я у @Денис Береговой брав, знову ж таки через те що ціна не сильно відрізнялася

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я зрозумів.

Загалом є хлопці які тим займаються на постійній основі.

Можна замовити довжини і дискретності.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Саша сказал:

Хотілося би глянути на лімби 6720В.

Може хто викладе світлини?

Выложил в теме "Питання по тірісторному регулятору ЭТЗИ 2-4". Помню кто то просил, не помнил где:D. Сотка и две сотки, ЛЮМО (УЦИ) не стояло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тоже ищу линейки, на Али комплект  с 5мкм линейками около 6тыс.гр. Но долбаный лимит растаможки в 100евро все съедает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Выложил в теме "Питання по тірісторному регулятору ЭТЗИ 2-4". Помню кто то просил, не помнил где:D. Сотка и две сотки, ЛЮМО (УЦИ) не стояло.

 

Дякую. З такими лімбами я би ще не скоо про ПЦІ подумав. Спочатку я би взяв частотний перетворювач для плавної регуляції швидкостей і плавного запуску.

 

 

, ig3757 написав:

Тоже ищу линейки, на Али комплект  с 5мкм линейками около 6тыс.гр. Но долбаный лимит растаможки в 100евро все съедает.

 

Попросіть кітайського продавця, щоби вписав ціну в рахунок-фактуру (інвойс) -  99,5 євро.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Саша сказал:

Дякую. З такими лімбами я би ще не скоо про ПЦІ подумав. Спочатку я би взяв частотний перетворювач для плавної регуляції швидкостей і плавного запуску.

Попросіть кітайського продавця, щоби вписав ціну в рахунок-фактуру (інвойс) -  99,5 євро.

Частотник на подачах давно стоит, могу кино скинуть, если интересно. Или Вы про скорости шпинделя?

Попросить китайца, надо попробовать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Частотник на подачах давно стоит, могу кино скинуть, если интересно. Или Вы про скорости шпинделя?

 

Так, я про шпіндель.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку