Саша

Не викидайте "шуріка".

17 повідомлень у цій темі

Я хотів би створити тему про те як можна корисно використати старі або неробочі шурупокрути.

 

Почну із себе. 

Згорів в мене моторчік акумуляторного шурупокрута Макіта.

В ремонт його занести мене не влаштовувало. Бо на той час я потребував такій шурупокрут з меньшою швидкістю обертання і більшим моментом.

Я недовго міркував.

Відрізав все згоівше, дістав з "закромів" болгарській двигун постійного струму PIK 6 і "поженив" його з тим обрізаним шуріком.

Ось так вийшло:

 

IMG_2767_thumb.jpg  IMG_2768_thumb.jpg  IMG_2769_thumb.jpg

 

Задній вал "відбору потужності" мені не заважає.

Я отримав шурік, що працює від штатного акумулятора, має меньшу швидкість обертання і більший крутний момент.

От саме такій шурік дозволив мені перестати боятися і подружитися з малою продольною подачею токарного верстату.

Тепер точіння конусів йде легко як у пісні:

 

IMG_2770_thumb.jpg  IMG_2772_thumb.jpg

 

 

 

Змінено користувачем Саша
7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А какой момент у моторчика?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

А какой момент у моторчика?

 

Міряти немає чим, але за відчуттями рази у 2 більший за "рідний".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шильдика нету?, у меня есть такой моторчик, может чуть больше в длину, по памяти 30в и 0,31н/м. Только вал сзади не торчит, там энкодер или тахогенератор, я в этом не спец)))

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Шильдика нету?, у меня есть такой моторчик, может чуть больше в длину, по памяти 30в и 0,31н/м. Только вал сзади не торчит, там энкодер или тахогенератор, я в этом не спец)))

 

Так, то тахогенератор. Його можна обрізати.

Мені було головне, що швидкість обертання суттево впала. Тепер різець малої-продольної можна просувати поволі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Y.fowler. сказал:

Шильдика нету?, у меня есть такой моторчик, может чуть больше в длину, по памяти 30в и 0,31н/м. Только вал сзади не торчит, там энкодер или тахогенератор, я в этом не спец)))

по памяти ,  pik6 0.1n/m  3000об/мин (там в зависимости от наличия тахогенератора чуть разница есть) а pik8 0.3n/m 1600об/мин,  диаметры корпусов 60 и 80мм соответственно. У Саши на фото pik6.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как вариант для снижения оборотов и увеличения момента -да. Для юзания по прямому назначению - оригинал двигатель на него стоит 180 грн.и не пришлось бы резать корпус.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Саша написав:

От саме такій шурік дозволив мені перестати боятися і подружитися з малою продольною подачею токарного верстату.

Несподіване рішення для отримання третьої подачі.

Чудово ! 

Візьму на замітку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я для этой цели использую сгоревшую электродрель. Для этого был демонтирован ротор с вала.. Получился редуктор с патроном и длинным валом. Длинный вал зажимаю в шурик, в патрон муфту которая вращает штурвал. Обороты получаются очень низкие, а момент зверский.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, хВедя написав:

Как вариант для снижения оборотов и увеличения момента -да. Для юзания по прямому назначению - оригинал двигатель на него стоит 180 грн.и не пришлось бы резать корпус.

 

Так, шурік став повільним. Але це "+" коли треба мітчиком в патроні різьби різати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бош шурик перевів на літій(коли рідні сдохли), рве шо дурний. Стосовно обертів і моменту: не зовсім розумію чим штатний двигун гірший? А як що робити малу подачу, то чи не краще нему і обвіс з Алі? Стабільність і можно інші плюшки навісити(звісно як що часто цю подачу юзаєте).Знаю, шурик і туди, і сюди,та все ж... Теж колись на ручну таль перфоратор чипляв, потім нормальну електро придбав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Саша Хорошая работа, респект!

 Про момент и обороты. ТС подвиг мну попробовать давнюю идею. Отвертка крутит МП влегкую, данные на фото, диаметр заготовки ок. 20 мм, 0,5 мм на радиус, 400 об/мин. Только, как и ожидалось, 200 об/мин крутилки очень много, "резьба" получается. :)

otv_mp.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 29.09.2019 в 21:11, пенсионер сказал:

по памяти ,  pik6 0.1n/m  3000об/мин (там в зависимости от наличия тахогенератора чуть разница есть) а pik8 0.3n/m 1600об/мин,  диаметры корпусов 60 и 80мм соответственно. У Саши на фото pik6.

Все верно, то у меня смешались кони и люди)))

отрыл своего, 0,1н/м. Даже не знаю годный ли он.

4C5D2E4C-EBC9-4CF5-9AA3-D9801E2336D4.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Все верно, то у меня смешались кони и люди)))

отрыл своего, 0,1н/м. Даже не знаю годный ли он.

4C5D2E4C-EBC9-4CF5-9AA3-D9801E2336D4.jpeg

 

 На перші від лейби контакти дайте постійної напруги 5-10 вольт, тай одразу побачите.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наближається робота з точиння конусів малою продольною. Отже вирішив зробити нову захват-веделку щоби ії крутити:

 

IMG_3051_thumb.jpg IMG_3052_thumb.jpg IMG_3053_thumb.jpg IMG_3055_thumb.jpg

 

Звісно ЗБ буде зніматися, щоби не заважала крутити.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В том то и беда, что задняя бабка часто нужна.  Можно добавить карданный шарнир и проблем с ЗБ не будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блин где Вы раньше были, не давно выкинул ((( 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку