karp

TOS FN20 спроба реанімації

29 повідомлень у цій темі

Те що написано в мануалі. Коли зливав мастило з коробки подач то воно було ппц яке густе й червоно-коричневе. Боюся пхати консистентну змазку шпінделя. 

Спробую трансмісійне. 

IMG_20200120_121729.jpg

IMG_20200120_121708.jpg

IMG_20200120_121720.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що ж , злив я з коробок і20, та залив трасмісійне >:( хоча у приміщенні +15 спочатку все було ок , потім почало вибивати важіль прискорених переміщень при вмиканні двигуна коробки переміщень . Коробка шпінделя стала робити тихше ,але олива не встигає повністтю зтікати назад й витікає з під шпіндельної бабки . Двигуна реально тормозить ,й на 2500об розганяє коробку дуже довго .

Коротше , міняю все взад ,  заллю і20 у коробки , підшипники шпінделів ,направляйки,гвинти буду мастить тад17и  . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, karp написав:

Що ж , злив я з коробок і20, та залив трасмісійне >:( хоча у приміщенні +15 спочатку все було ок , потім почало вибивати важіль прискорених переміщень при вмиканні двигуна коробки переміщень . Коробка шпінделя стала робити тихше ,але олива не встигає повністтю зтікати назад й витікає з під шпіндельної бабки . Двигуна реально тормозить ,й на 2500об розганяє коробку дуже довго .

Коротше , міняю все взад ,  заллю і20 у коробки , підшипники шпінделів ,направляйки,гвинти буду мастить тад17и  . 

Нарешті перейшовши на чеську мову знайшов відповідьO.o

Безымянный.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аналог масла Р4 це  mogul glison 46  , так пишуть на чеському форумі   

https://www.oleje.cz/forum/nahrada-oleje-benzina-ol-p4-do-soustruhu-t5809.html?sid=90f8074ab0769542a871c28ccd3d4de1

 

6 минут назад, karp сказал:

Нарешті перейшовши на чеську мову знайшов відповідьO.o

Безымянный.png

на одному форумі знайшли ,тіки теми різні )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку