nansen

Проверка клейма освидетельствования баллона

7 повідомлень у цій темі

При покупке б.у. баллона с рук хотелось бы удостовериться в том, что он действительно проходил освидетельствование, а не какой-то местный умелец набил на нем цифры и клеймо дабы не тратить деньги попусту. 

 

Можно ли по клейму найти организацию, которая выполнила проверку и сделать туда запрос по номеру баллона? Предоставляют ли они такую информацию?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, nansen сказал:

Можно ли по клейму найти организацию, которая выполнила проверку и сделать туда запрос по номеру баллона?

 

Есть подозрение, что хозяин баллона сам набил поверку, что бы продать подороже?

Очень сомневаюсь, что кто то будет искать в журналах, среди тысяч записей вашу. 

Вот если баллон взорвется, то да, искать будут и то не факт, что найдут.

Дешевле и быстрей проверить заново.

 

 

 

Змінено користувачем катран
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А балон з чого? Будете набивати свій, чи замінювати на вже набитий? З вуглекислотою я навіть не заморочуюсь. Використовую півавтомат зараз не часто, і сталось так, що термін вийшов. Приїхав на заміну, і мене поставили перед фактом, або повірка за 400грн, або інший балон +доплата 50 грн за кожен додатковий повірений рік на вже заправленому балоні.  Без питань замінив балон на повірений на 2 роки вперед, вийшло 92+100 грн.

Думаю, в нас в державі з повіркою і реєстром така каша, що ніхто з цим не заморочується. Замінили кран, перевірили чи не пропускає, і все, вперед в роботу. 

Більшою проблемою буде використання балона під "0", от тоді можуть навіть відмовити з заміною. Завжди має бути залишок 0.5-1атм, щоб прийомщик впевнився, що балон герметичний, і по запаху він з вуглекислоти, а не перефарбований , з інших газів.

Принаймні в нашому регіоні так.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, andrysir1 сказал:

А балон з чого?

Кислород, углекислота, аргон, пропан. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, andrysir1 сказал:

Завжди має бути залишок 0.5-1атм, щоб прийомщик впевнився, що балон герметичний, і по запаху він з вуглекислоти, а не перефарбований , з інших газів.

вуглекислий газ наскільки я знаю не має запаху так як і кисень і чистий метан також. Можливо просто в балоні залишають залишковий тиск томущо по технології краще заправити вже заповний майже чистим газом балон а ніж витісняти з нього повітря витрачаючи на це дорогий газ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Висота шрифту цифрових ударних клейм здається №12, тобто 12мм, що не дуже поширений в використанні шрифт. (Купувати спеціально, щоб лише перебити дату повірки балона не дуже вигідно в фінансовому плані). 

 Іноді попадали балони з вибитою датою повірки меншим номером шрифту, але з додатковим маркуванням (припустим квітка ромашка + номер перевіряючого з клеймом 3-4 шрифта)

 Як правило балони не дуже часто переміщаються межами України, тому, як правило прийомщики знають які можуть бути в них клейма, відмінні від загальноприйнятих.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, nansen сказал:

а не какой-то местный умелец набил на нем цифры и клеймо

для начала "умельцу надо иметь соответствующий шрифт клейм.. 

 

9 часов назад, nansen сказал:

 дабы не тратить деньги попусту. 

покупайте новый, или же простроченный баллон

9 часов назад, катран сказал:

Вот если баллон взорвется

это врядле. в этом году был в обороте кислородный с отметкой Х 58 63. поверками исписан... и в нём было 150атм!))

15 минут назад, maks96fm сказал:

вуглекислий газ наскільки я знаю не має запаху 

то мінералки газованої ніколи не пив??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку