Reiter

Great Wall Wingle 6 2.4 бензин

199 повідомлень у цій темі

17 минут назад, Zzz сказал:

Ендоскопом можна подивитись стан клапанів.

И что даст  это лишнее телодвижение ?

 

Снимать крышку клапанов и если распредвал  цел, демонтировать дальше  головку  проводить дефектовку деталей и  заниматься  ремонтом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мож распредвал лопнул...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20201229_183045.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Компрессии нет везде?

Снимайте ремень.

Проворачивание распредвал, что бы по положению кулачков клапана были закрыты. Дайте через свечное отверстие с компрессора. По утечке воздуха, можно судить о плотном закрытии клапанов. 

И так во всех цилиндрах. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Валентин В.В. сказал:

Компрессии нет везде?

В усіх 0.

По мітках все виставив точно. Головку вже майже зняв....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зняв нарешті бошку. Капот здоровий, важко дотягуватись, постійно тягнешся на носках і пузом на капоті висиш... Але таки виколупав.

 

Діагноз: всі впускні клапана зігнуті

 

Таки ті сліди на клапанах (останнє фото), які бачив ендоскопом були від зустрічі з поршнем.

 

Тепер питання чи самому міняти клапана чи віддавати комусь. Раніше таку операцію не проводив....

 

20201230_114718.jpg

20201230_114712.jpg

20201230_114306.jpg

20201230_114310.jpg

20201230_114327.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Віддати на сторону.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Питання: чи треба міняти сальники клапанів при їх (клапанів) заміні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Менять обязательно.

Я бы сам делал. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Reiter написав:

Тепер питання чи самому міняти клапана чи віддавати комусь. Раніше таку операцію не проводив.

Не набагато складніше, ніж на ""Дніпрові"". Тільки зйомник потрібно зробити/купити. І запам'ятовувати,а краще фотографувати перед розборкою. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Куляста Блискавка сказал:

Не набагато складніше, ніж на ""Дніпрові"". Тільки зйомник потрібно зробити/купити. І запам'ятовувати,а краще фотографувати перед розборкою. 

Соромно зізнатись, але я й на Дніпрі сам не робив голови :$

 

Але думаю можна спробувати....

 

Ось знайшов як все це просто робиться навіть без спец зйомника....

 

 

Іще питання: при заміні достатньо притерти клапан чи треба фаску різати на сідлі?

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Притерти досить. 

Фаски знімають коли прогорів клапан, и вже підпалило сідло. Або коли двигун пройшов скільки, шо сидло розклепане. 

Або після заміни сідла, шоб фаста була перпендикулярною до осі клапана.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.12.2020 в 15:26, Reiter сказал:

Іще питання: при заміні достатньо притерти клапан чи треба фаску різати на сідлі?

Фото сёдел покажите пожалуйста.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, камасутра сказал:

Фото сёдел покажите пожалуйста.

Ще не розсухарював. Спробую привідкрити клапан і зфотографувати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра Ось, якщо буде щось видно

20210103_162151.jpg

20210103_162206.jpg

20210103_161752.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Reiter сказал:

@камасутра Ось, якщо буде щось видно

 

 

 

По фото видно плохо состояние фаски на предмет раковин, но видно, что фаска седла шириной около 2.5-3 мм. Не норма но поедет и помчится)

Если все остальные фаски в таком же виде, то можно не заморачиваться - притереть новые клапаны и собрать. Сальники клапанов под замену, если, конечно, их не меняли месяц/полгода назад - это расходный материал.

Уделите внимание состоянию привалочных плоскостей блока и ГБЦ. На этих двигателях зачастую имеется продольный прогиб (жёлоб) плоскостей - много раз шлифовал и фрезеровал данные детали. Косвенно на это указывают локальные перегревы перемычек между цилиндрами - видно на фото. Но может быть это просто последствия эксплуатации  автомобиля с ГБО. В случае незначительного прогиба блока, по бедности можно выровнять только ГБЦ - полумера, но будет лучше, чем было.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, камасутра сказал:

По фото видно плохо состояние фаски на предмет раковин, но видно, что фаска седла шириной около 2.5-3 мм. Не норма но поедет и помчится)

Если все остальные фаски в таком же виде, то можно не заморачиваться - притереть новые клапаны и собрать. Сальники клапанов под замену, если, конечно, их не меняли месяц/полгода назад - это расходный материал.

Уделите внимание состоянию привалочных плоскостей блока и ГБЦ. На этих двигателях зачастую имеется продольный прогиб (жёлоб) плоскостей - много раз шлифовал и фрезеровал данные детали. Косвенно на это указывают локальные перегревы перемычек между цилиндрами - видно на фото. Но может быть это просто последствия эксплуатации  автомобиля с ГБО. В случае незначительного прогиба блока, по бедности можно выровнять только ГБЦ - полумера, но будет лучше, чем было.

Дякую. Головку на предмет прогину перевірю лінійкою.

 

@Валентин В.В. дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю, идеально ровной она не будит. Но, т.к. это не дизель прогибом/изгибом/пропеллером в пару, тройку соток можно и пренебреч. Но я бы для себя, один хрен, шлифанул бы...

С наступающим рождеством!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Красноармеец сказал:

Думаю, идеально ровной она не будит. Но, т.к. это не дизель прогибом/изгибом/пропеллером в пару, тройку соток можно и пренебреч. Но я бы для себя, один хрен, шлифанул бы...

С наступающим рождеством!!!

Дякую. І Вас з Різдвом!

 

Деталі забрав давно, але поки свята не починав нічого робити....

 

Взяв 8 впускних клапанів, сальники, прокладеу головки, прокладки впускного та випускного колектора. 

 

Не знаю, може можна було прокладки під колектори й не міняти. На вигляд вони наче цілком нічого...

 

Ще купив помпу, бо пробіг вже 135 тис і на валу помпи є люфт. Думаю пора замінити, щоб не лізти знову....

 

Повністю робити голову немає сенсу, як вважаєте? Обмежеттсь заміною погнутих клапанів? Чи може психонути і зробити голові капіталку?

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Reiter сказал:

Не знаю, може можна було прокладки під колектори й не міняти. На вигляд вони наче цілком нічого...

Незнаю,как кто,но я считаю что прокладки,это как и презервативы-одноразовые детали.

 

21 минуту назад, Reiter сказал:

Повністю робити голову немає сенсу, як вважаєте? Обмежеттсь заміною погнутих клапанів? Чи може психонути і зробити голові капіталку?

 

Иногда,при загибании клапанов,ломает направляющие втулки клапана.Вопрос-их меняют,или так оставляют?Вот интересно-Вы действительно послушаетесь,если посоветуют собирать так?И как можно что то советовать,не видя и не пощупав пациента?Если да,то собирайте так.Но смысл?Может лучше сразу сделать как положено,собрать,и забыть надолго?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Great Wall, китаец что-ли?, прочитал тему, честно говоря взгрустнул чего-то. За хозяина аж обида взяла на кэтайцев. Вы там держ(ы)тесь, а лучше продайте её с таким расходом по топливу да еще с таким гемороем на пробеге 135.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, sso сказал:

Great Wall, китаец что-ли?, прочитал тему, честно говоря взгрустнул чего-то. За хозяина аж обида взяла на кэтайцев. Вы там держ(ы)тесь, а лучше продайте её с таким расходом по топливу да еще с таким гемороем на пробеге 135.

Гемор наверняка вызван не соблюдением регламента обслуживания. Не уверен, но мне кажется мануал рекомендует менять тот натяжитель тысячах на 100. Вместе с ремнем.

А расход у газели с почти таким же объемом ещё больше. Это все таки не жоповозка.

 

Раз уж голова уже снята нет смысла в полумерах. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А болты ГБЦ купили, а сальник распредвала, и колечко под заглушку?

От  себя добавлю, что мотор капризный в плане прокладки, один раз пробило прокладку, и кусочек прокладки разбил поршень.

А на Вашем месте, если не хотите отдавать на сторону, поменял бы погнутые клапана, сальники всех клапанов, скорее всего поменял бы направляющие клапанов, часто появляются трещины. И головку отфрезеровал бы.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Дед Колька сказал:

А болты ГБЦ купили, а сальник распредвала, и колечко под заглушку?

От  себя добавлю, что мотор капризный в плане прокладки, один раз пробило прокладку, и кусочек прокладки разбил поршень.

А на Вашем месте, если не хотите отдавать на сторону, поменял бы погнутые клапана, сальники всех клапанов, скорее всего поменял бы направляющие клапанов, часто появляются трещины. И головку отфрезеровал бы.

Болти не купляв. Треба переміряти чи в допусках рідні. Сальник і кільце теж не брав. Масло ніде не тече. Чи всеодно краще замінити?

 

Сальники, Ви маєте на увазі всі 16 разом з випускними?

 

Може тоді і випускні притерти, чи не варто?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

В 08.01.2021 в 07:59, Красноармеец сказал:

Гемор наверняка вызван не соблюдением регламента обслуживания. Не уверен, но мне кажется мануал рекомендует менять тот натяжитель тысячах на 100. Вместе с ремнем.

По регламенту ремені ГРМ міняються кожні 50 тис. Я брав авто з пробігом в 105 тис. Авто обслуговувалось на сервісі. Ніби як все мінялось.

 

Моя помилка. Треба було всеодно замінити все.

 

Доречі про цей гідронатяжник толком не сказано коли міняти.

 

В інструкції сказано "Пас ГРМ механізму і пристрої натягування", але в мануалі до Ховера з таким же мотором в інструкції по заміні ременів ГРМ розписано про перевірку цього гідронатягувача і заміну у випадку його несправності.... 

 

Ще дуже схоже, що в мене стояв вже дешевий китайський натягувач. По фото 1 в 1. Може на сервісі втулили найдешевше :(

А за нього пишуть, що він не ходить. Я купив аналог корейський, вдвічі дорожчий, але якісний.

 

Думаю треба його міняти на кожній 2й заміні ременів від гріха подалі....

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку