kolish

катки, танчики для перевезення заліза

16 повідомлень у цій темі

Є потреба деколи щось перетягнути по майстерні, хочу виготовити катки, "танчики" .. Задумка така :   швелер  і 3-4 широких колеса з капролону на кожен танчик ... Питання наскільки підходить капролон для таких завдань? Чому капролон? Тому що є підходящий кругляк капролону... але  от думаю чи підійде для  цього..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По поводу капролона не уверен,а из швеллера танчики отличные.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сталь и только сталь.

Помню как то передвигали другу станки: поставили микрон на танчики (около 4.5т) погрузчиком и они полностью ушли в асфальт...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Є потреба деколи щось перетягнути по майстерні, хочу виготовити катки, "танчики" .. Задумка така :   швелер  і 3-4 широких колеса з капролону на кожен танчик ... Питання наскільки підходить капролон для таких завдань? Чому капролон? Тому що є підходящий кругляк капролону... але  от думаю чи підійде для  цього..

 

 Якщо чотири одинарних колеса на один верстат, то рекомендував би виходити з логіки розрахунку: мінімальна ширина колеса 10см на 1 тону макс.ваги і мінімальний радіус теж 10 см на тону. Це якщо потрібно котити на відстань в метрах++ , де поверхня може бути з перепонами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
50 минут назад, sadam сказал:

Сталь и только сталь.

Помню как то передвигали другу станки: поставили микрон на танчики (около 4.5т) погрузчиком и они полностью ушли в асфальт...

А сталь в асфальт не уйдет? :) У меня был станок 2800 кг со штатными колесами снизу, два из которых поворачивались. Очень удобно было перекатывать по ровному полу. Колеса кстати из полиамида или чего-то такого. Может полиацеталь.... Толщиной где-то 25-30 мм и диаметром 100-120 . Подшипников внутри не было. Опоры подкрутил вверх. перекатил и снова на опоры поставил... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю не знаю.  Але мої танчики витримали першу перевіркуколи сам розгружав і пересоаував свого Деккеля. А в ньому тонна двісті. Слава по біттонній стяжці. З колесами нічого не сталося. 

Колеса від промислових тачанок ті що рухають піддони. Проточив  всі в один розмір і замінив всі підшипники

Рама варилася з пластини 80х8.

Будуть питання буду радий відповісти.

IMG_20190608_121653.jpgIMG_20190608_083045.jpgIMG_20190608_083030.jpgIMG_20190608_121620.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, VldLg сказал:

А сталь в асфальт не уйдет?

Уйдёт. Но воспоминания не о стали, а о танчиках и асфальте)

 

Сталь лучше делать так как коэф трения сталь/бетон/асфальт ниже чем капролон/бетон/асфальт. К тому де если катить по асфальту (не дай бог) то капролон сильно похезается так как мягче.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11/12/2019 в 07:31, sadam сказал:

 

Сталь лучше делать так как коэф трения сталь/бетон/асфальт ниже чем капролон/бетон/асфальт.

А как же грузовые авто ездят на резиновых колесах? Наоборот сцепление с основой нужно, чтоб не скользило а катилось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.11.2019 в 00:12, DrDima77 сказал:

пересоаував свого Деккеля. А в ньому тонна двісті

Якщо поддон використовувати, то е Рокла на 2ТС. І не треба лісапет видумувати.От якщо тонн багато, то треба возики не стандартні.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.11.2019 в 07:31, sadam сказал:

Сталь лучше делать

Оно и по цене дешевле будет и износостойкость получше. На приемке всегда можно подобрать доноров, как правило.

Подшипники тоже излишество, по моему. Если ф ролика больше ф оськи не мение чем в 2,5 раза, то смазанное колесико крутится вечно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Georg_Adolfovich написав:

А как же грузовые авто ездят на резиновых колесах? Наоборот сцепление с основой нужно, чтоб не скользило а катилось.

Трохи "не та степь", резина в авто ше накачується повітрям чи газом, та і взагалі страшно уявити стальні покришки на грузовиках xD

Такшо sadam правий, у випадку переміщення станка, зі стальними роликами легше котитися буде по бетону, асфальту і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найкращі ''таньчики'' на гусенично роліковому ходу !

На фото таньчики на 10 тон/1 шт.

IMG-6bd429796d4a0bd4a1f2a245c7d58bff-V.jpg

IMG-e4b6dea4fcb3c79b3e8bc98081218edb-V.jpg

IMG-01a192b9fa86176d7394ada1becaba56-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Georg_Adolfovich сказал:

А как же грузовые авто ездят на резиновых колесах? Наоборот сцепление с основой нужно, чтоб не скользило а катилось.

Встречный вопрос: а как ездят поезда если колеса и рельсы стальные?:)))

Сцепление нужно что бы тормозить и удерживать направление при высоких нагрузках(силах инерции). Но там коэф. трения вращения выше. От того и на машине на спущенных колесах расход больше чем на накачанных.

 

@032triton при таком количестве ржавчины.. они то работают?) Но вообще, видать есть смысл в такой конструкции...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sadam Ви би здивувались на скільки легко вони їздять , навіть у такому неприглядному вигляді , хоча там все без зносу і без корозії , але мені здається , що хромувати ролики там теж немає сенсу !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@032triton Действительно хорошая вещь... Не продается? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, VldLg сказал:

@032triton Действительно хорошая вещь... Не продается? :)

Продаються , але не у мене , просто запропонували , но дорого хочуть , хоча порівнянно з ціною виробника , то ціна смішна !/)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку