Vadym

Прошу поради - свердління пластику в важкому місці

59 повідомлень у цій темі

9 часов назад, Иванович сказал:

  Все не так как предлагал  выше.  

 С утра нарисую выложу фото.

Набросал, по быстрому, думаю идея понятна.  

Вал имеет диаметр 2 мм.( такие у большинства микродвигателей) его конец длиной  4 мм.  сточен под диаметр 1 и заточен  в виде перьевого сверла. Другой конец вала упирается в шарик запресованный в торец. Его  осевое перемещение  ограничивает шестеренка ( её макс. диаметр 7 мм.) на нем. Заточенная часть выступает за пределы деталь на 2 мм - глубину сверления. Двигатель на  валу которого приводная  шестерня  крепится  жестко к  детали любым способом. 

  Шпиндель одновременно является и кондуктором в паз которой  вставляется деталь и сверлится  в нужном месте на нужную глубину одним  движением.

  Материал сталь, латунь,бронза.   Двигатель удобней для работы расположить вверху по схеме.

  Может и сумбурно описал, спешу.

 

  

  

IMG_7752.JPG

Змінено користувачем Иванович
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім, гадаю, все це можна вписати у "скарбничку ідей" на майбутнє. Автор питання на всі ці ідеї відписав, що "буду пробувати цвяхом, застромленим в паяльник"...

А розгону було... :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vadym сказал:

Дякую всім, гадаю, все це можна вписати у "скарбничку ідей" на майбутнє. Автор питання на всі ці ідеї відписав, що "буду пробувати цвяхом, застромленим в паяльник"...

А розгону було... :)

O.oO.oO.o.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vadym сказал:

буду пробувати цвяхом, застромленим в паяльник

А как же внешний вид :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Stebium1 сказал:

А как же внешний вид :D

Внешний вид того конструктора,с паяльником в.....руке?:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну, про ТЗ, схеми, техноглогії, креслення тощо всі знаємо, нема задачі - нема відповіді. На жаль, не всі замовники розуміють.

А про такі "виходи" завжди згадую з фільма "Гарячі голови":

"Ваша основна ціль - ядерні об'єкти Саддама Хусейна! Якщо не вийде розбомбити основну ціль, бомбіть допоміжні: завод акордеонів та школу пантомімного мистецтва!"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2 шпинделя с микроцанговым патроном и ременным приводом на общий двиг.

Ну и упоры+ направляюшие для сверления зараз 2-х отверстий.

Возможно, подойдут детали УСП.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Иванович написав:

Набросал, по быстрому, думаю идея понятна.  

Найближча до реальності схема. Можливо, виникнуть питання по підбору шестерень і способу їх посадки на вал. Але то все вирішується як про мене.

Перевага схеми з шестернями над моєю, з роликами - здатність працювати довго. Бо гумовий ролик за час свердління того корку помітно підносився.

В будь-якому випадку дякую панству за компанію та цікаву задачку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Zalizovskiy сказал:

Найближча до реальності схема. Можливо, виникнуть питання по підбору шестерень і способу їх посадки на вал. Але то все вирішується як про мене.

Перевага схеми з шестернями над моєю, з роликами - здатність працювати довго. Бо гумовий ролик за час свердління того корку помітно підносився.

В будь-якому випадку дякую панству за компанію та цікаву задачку.

 я это и имел в виду,надо всю задачу рассматривать,в том числе количество и простоту,это решил сам заказчик,просверлив жало паяльника и запхав туда гвоздик.Дешево,сердито,кривовато,но его видно устраивает.Вашей конструкцией получилось просверлить одну пробку в свободном пространстве.И диаметр должен был быть 1мм.Есть такие ступенчатые сверла,с телом 3.Если бы надо было нагретыми гвоздиками одновременно проплавлять оба отверстия,это просто решаемо.Но есть недостаток-оргстекло после такого достаточно скоро пустит трещины.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку