Den09

Сверлильный станок НС-12 АП

139 повідомлень у цій темі

14 години назад, San1084 написав:

Я думаю ставить 1.1кВт

Ставити можна, але не варто. Там переріз шпінделя хліпковатий для такого мотора. При закусуванні свердла такий мотор може швидше шпіндель скрутити ніж зупинитися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, San1084 сказал:

Спасибо за ответ. Двигатель есть и 0.55 кВт и 0.75кВт. Максимум чем буду сверлить коронки по металу 50мм. Свёрла до 20мм. 

0.75  с головой... я еще и шкив переточил на больше диаметр, чтоб обороты уменьшить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@rabbit добрый день. Осилил я тему :) 

Я к чему это) Попалась мне пара сверлилок ИЭ1015. Они сверлят 23 мм в металле, конус в шпинделе КМ2. Но там просто конус, а не сквозной как у вас или на фрезерах. Я хотел из этой сверлилки сделать небольшой фрезерок для шпонок или чего-то подобного. Но наверное не получится так как шпиндель не сквозной. 

Пробовали ли вы фрезеровать с обычным патроном или фрезами просто под внутренний конус?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

Пробовали ли вы фрезеровать с обычным патроном или фрезами просто под внутренний конус?

 При боковом усилии, всё, что не зажато- вывалится.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, andrey.drabchuck сказал:

Пробовали ли вы фрезеровать с обычным патроном или фрезами просто под внутренний конус?

Пробовали. Не работает. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Виктор Смирнов сказал:

При боковом усилии, всё, что не зажато- вывалится

Жаль... Дрелька классная и мощная...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
40 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

Жаль... Дрелька классная и мощная...

Можна новий шпиндельок під цанги зробити, для малих фрез хватить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, bogdan1983 сказал:

Можна новий шпиндельок під цанги зробити,

ну, буду разбирать для профилактики. посмотрю, может можно будет существующий шпиндель модернизировать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey.drabchuck написав:

может можно будет существующий шпиндель модернизировать

Бачив наступний "колгоспний" варіант. В одному з пазів шпінделя вварена дрібна гайочка (приблизно М4). У фрезу вкручується імпровізований штревель, звужене місце якого співпадає із віссю ввареної гайки. У вварену гайку вкручується короткий гужончик, який фіксує фрезу. Так як кінець гужончика конічний, то таким чином додатково втягується фреза в конус.

Координатний стіл являв собою дві малі поздовжні. Дриль було закріплено на зварній станині. Переміщення по висоті - будівельною шпилькою.

Ця вся машинерія досить впевнено фрезерувала 10мм кінцевою фрезою якісь шматки прокату.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Zalizovskiy Отже, теоретично можливо. Все буде вператись в конструкцію конкретно цієї дрельки. Бо паспорту подивитись не знайшов. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем доброго вечера. Станочек свой покрасил. Теперь сборка. Но есть одно но. Возвратную пружину купил на барахолке. Так как на моём не было. Теперь чтобы её установить, не знаю какая длина должна быть. Ширину и толщину я нашёл в сетях. За ранее спасибо. 

20200117_185547.jpg

20200117_185541.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

Отже, теоретично можливо. Все буде вператись в конструкцію конкретно цієї дрельки. Бо паспорту подивитись не знайшов. 

Шпиндель там на 2 шарикових і 1 опорний, в мене є така розібрана

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мен теж є така сверлилка стоявв мотор 0.75 на 1500об сверлив недеже поставив мотор 1.1 кв 950 об тепер сверлить 25 сверлом якщо закусує то буксує на шківу і нічого не гне вже користуюсь більше трьох років

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
43 минуты назад, bogdan1983 сказал:

Шпиндель там на 2 шарикових і 1 опорний,

да, я видел. мужичок на ручипе тоже спрашивал про такую дрель в качестве фрезерной головы. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, andrey.drabchuck написав:

Все буде вператись в конструкцію конкретно цієї дрельки.

У тої, що я описував (ИЭ1015) в околі пазу для вибивання інструменту є вільне місце, що дає можливість зробити описану вище модифікацію.

У популярної И-29 місця там практично немає, це треба враховувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Zalizovskiy сказал:

тої, що я описував (ИЭ1015) в околі пазу для вибивання інструменту є вільне місце

У мене 2 штуки 1015. Одна точно піде на сверлилку. А інша, схоже що, на фрезер))

Ну, то буде видно)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, San1084 сказал:

не знаю какая длина должна быть

Вообще-то в барахолке есть готовые пружины за какие-то смешные деньги.
Именно эта пружина проверена на 2М112. А она точно такая-же, как и в НС-12.

12_1.jpg

12_2.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Одессит сказал:

Вообще-то в барахолке есть готовые пружины за какие-то смешные деньги.
Именно эта пружина проверена на 2М112. А она точно такая-же, как и в НС-12.

12_1.jpg

12_2.jpg

Спасибо большое. У меня оказывается родная со сверлилки. Купил за 25грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет. Столкнулся с новой проблемой. Не подскажите, сколько будет стоить расточить посадку под пиноль. Даже при зажиме регулировочными болтами есть боковой люфт. Сильнее зажать, нету, но туго ходит в пиноль в бабке. И ещё, а если взть поджать болты и пройти развёрткой на 44мм. Пиноль 44мм. Спасибо. 

Змінено користувачем San1084
Дополнить
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.01.2020 в 12:40, andrey.drabchuck сказал:

сверлилок ИЭ1015.

  Не знаю какая длина выступающего шпинделя, если есть 5 см, то нарезав на нём мелкую резьбу и фрезернув пару шлицов под ключ, можно переделать или вытачить новый патрон под готовые цанги и работать фрезами до 12 мм . Не на такой  сверлилке, а на другом приводе я такое делал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, San1084 написав:

Всем привет. Столкнулся с новой проблемой. Не подскажите, сколько будет стоить расточить посадку под пиноль. Даже при зажиме регулировочными болтами есть боковой люфт. Сильнее зажать, нету, но туго ходит в пиноль в бабке. И ещё, а если взть поджать болты и пройти развёрткой на 44мм. Пиноль 44мм.

Усувають таку пакость шабрінням. Так більш акуратніше вийде, хоч і довше.

В моєму варіанті НС12 є третій болтик між двома зажимними. Працює як розпірний. Або в щілину між болтиками підібрати полоски фольги до допустимого люфту і затиснути .

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ. А как можно шабрить в бабке? Я шабрил на ровных поверхностях. А в круглых не пробывал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свого часу на чіпмейкерру була тема по НС12. Можна спробувати і розвернути вручну, але не факт що результат отримаєте бажаний. Я свій не шабрив і не притирав. Просто підігнав регулювальним болтом і двома зажимними до прийнятного результату. Ці НС лише лінивий не виготовляв і з такою ж якістю як і обробки так і чавуна.

ПС Взагалі можна все, залежить лише від терпіння і наявної оснастки.

ППС Спробуйте для початку на фарбу (так само як для шабровки) наскільки там все погано. А тоді будете бачити. Але для початку з нутрянки бабки все гівно відчистити  потрібно. В моєму і формовочна суміш і стружка були.

А, доречі. Сама піноль не "зношена"?

Змінено користувачем Si1ver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, San1084 сказал:

. А как можно шабрить в бабке?

 Вот тот кривой- типа крючок, для таких работ.

заготов для шабера 50 грв.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за советы. Думаю все там погано. Пиноль по микрометру 2 сотки погрешность. В бабке мерял в нутри 45-46мм, а на выходе сделано 46.5-47мм на глубину около 2см. Зачем так расточили? Пиноль у меня 45мм. Не знаю с чего я взял 44мм. Пиноль мы сможем и сами изготовить. Получается в бабке у меня элипс при зажатии. У меня 2 болта. Я просто их слегка поджимаю без прокладок пока. Без шпинделя пиноль болтается, со шпинделем терпимо. Он как направляйка в поджипниках под шкив. Но это не есть хорошо. Не знаю. Будем пробовать делать новую пиноль на 48мм и ростачивать на фрезере. Хотя можно и развёрткой на 47мм пройти. И пиноль 47мм делать. 

20200127_132704.jpg

20200127_132724.jpg

20200127_132711.jpg

20200127_132631.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку