gesichtslos

Оценка стоимости сварных конструкций

79 повідомлень у цій темі

Собственно, предлагается работёнка. Пандус с одной стороны, и лестница с другой, с перилами + навес. В основе рама. 5'900 x 1'500 Сроки в 2-3 дня. Материал заказчика. Кто в теме, подскажите, сколько могло бы, на ваше мнение, стоить исполнение? (прибличительно, +- ₴ 1-2к). Бо от моих желаний они при****))

Чертеж прилагаю, Сори за качество.

 

IMG_20191213_153153.jpg

IMG_20191213_153255.jpg

IMG_20191213_153327.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рахуєте повну собівартість, включаючи і всі  навіть мілкі затрати, і прикидаєте за стільки часу зробите, плідно працюючи, і додаєте , наприклад 1000 за день праці своєї ну і плюс ще скільки то помошника, якщо буде. А ще би краще знати ринкову ціну в вашому регіоні і прикинути чи вам вигідно і чуть дешевше або таку ж ставити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Метер шва щонайменше 200гривень.

Я так розумію, робити з профтруби. Порахувати метраж за півгодини, з перекуром. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@gesichtslos Диалог всегда ведётся между заказчиком и исполнителем 

Что Вам даст допустим мое видение цены на эту работу?

Вы покажите ее заказчику и он согласится?или дадите ему почитать эту ветку- мол вот что люди думают по поводу цены?

Если Вы занимаетесь подобным  наверняка есть какие-то прикидки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згоден з Юрієм, плюс ще враховуйте, що є і інші які зможуть це зробити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бувало також звертались з подібними пропозиціями, хоч таке — не зовсім мій профіль роботи. Щось мені здається, що замовник  —  субпідрядчик, який вишукує найдешевший варіант виконання роботи, щоб потім "приклеїти" свою долю заробітку. Також мені здається що за 2 -3 дні ви навіть з помічником не встигнете виконати замовлення. (дні —короткі і я думаю, що робота включає монтаж та фарбування) Я б назвав пристойну суму і в разі відмови не шкодував, бо хто-зна що. ви більше заробити, чи втратите на цьому замовленні.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Sanya8270 сказал:

Рахуєте повну собівартість, включаючи і всі  навіть мілкі затрати, і прикидаєте за стільки часу зробите, плідно працюючи, і додаєте , наприклад 1000 за день праці своєї ну і плюс ще скільки то помошника, якщо буде. А ще би краще знати ринкову ціну в вашому регіоні і прикинути чи вам вигідно і чуть дешевше або таку ж ставити

Розхідники заказчика. І з того вийде 2 - 3 тисячі за всЁ?... да ну..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І транспорт з амортизацією, і електроди , і інструмент весь, (на які теж іде амортизація,якщо ваші ) і засоби захисту, і хоча б обід, не червона ікра звісно, ??? І список думаю ще не весь?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І я вам не писав, що ви повинні працювати за 1000 в день, получається за 2000 , то робіть, тут клієнт рішає, а він можливо знайде і того хто взагалі за500 працюватиме так само, ринок праці і конкуренція існують. І конкретно вам можуть взагалі різні ціни назвати, за вас і клієнта ні хто не рішатиме.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:

ринок праці і конкуренція існують. І конкретно вам можуть взагалі різні ціни назвати, за вас і клієнта ні хто не рішатиме.

Тяжко щось радити. Одна і та ж сама робота в різних регіонах може суттєво відрізнятись в ціні. Навіть більше скажу — в одному регіоні, але в майстрів з різною репутацією. Але й замовники бувають різними. Вже купу років маю одного клієнта. Нормальний, завжди знаходимо спільну мову..але має таку звичку, що де б що не замовляв і що б не озвучували йому за роботу, мусить поторгуватись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте.  По Днепру  сварные конструкции с монтажом, без покраски цена материалов= цена за работу. Но помните, что голодный сварной может оценить работы дешевле. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Markelovi4 , итого 698 кг. по 23грн/кг = ₴16к. Я просил 15. а говорят дорого..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И не жалейте... За 2-3 дня такую работу мало кто выполнит, тем более в это время года, да и 600 баксов за такую работу уже мало, слишком мало... Если найдется дурак, то мне его жалко

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, IMP сказал:

Нормальний, завжди знаходимо спільну мову..але має таку звичку, що де б що не замовляв і що б не озвучували йому за роботу, мусить поторгуватись.

Теж такий є, він (человек обменивающий товары на купюры и их электронный вариант), так я так роблю— до ціни виробу накидаю чуток зверху, а потім цей чуток йому скидаю як знижку, «і вівці цілі, і я ситий» )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, gesichtslos сказал:

Розхідники заказчика. І з того вийде 2 - 3 тисячі за всЁ?... да ну..

Так эта работа и стоит.

PS. За такую цену, мне делали подобную конструкцию, цену называл сварщик.

Змінено користувачем Stebium1
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

                Відповідь на те скільки це коштуе, то є професійна діяльність яка входить навіть до КВЕДів.

74.90 | Інша професійна, наукова та технічна діяльність, н.в.і.у.КВЕД ДК 009:2010 (Действует с 01.01.2012)

Цей клас включає діяльність із надання широкого переліку послуг, що їх зазвичай надають комерційним клієнтам. До них відносять ті види діяльності, які потребують високого професійного, наукового й технічного рівня, але не включають поточні, рутинні функції і які зазвичай не потребують багато часу.
Цей клас включає:

діяльність брокерів (посередників) з організації купівлі та продажу для підприємств малого та середнього бізнесу, з урахуванням професійно прийнятої практики, але крім діяльності брокерів у сфері операцій з нерухомим майном

діяльність патентних брокерів з організування угод щодо купівлі та продажу патентів

діяльність з оцінювання, крім оцінювання нерухомого майна й об'єктів страхування (антикваріат, коштовності тощо)

інформування щодо аудіювання векселів і вантажних тарифів

прогнозування погоди

консультування з питань безпеки

консультування з питань агрономії, консультаційна діяльність фахівців з економіки сільського господарства

консультування у сфері навколишнього середовища

консультування з інших технічних питань

діяльність консультантів, окрім діяльності консультантів у сферах архітектури, інжинірингу та керування

діяльність інженерів-кошторисників.

            За це треба платити кваліфікованому інженеру-кошториснику. Він з діпломом повинен бути і мати ліцензію.

А ви хочете за так усе це отримати. Якось наївно, щоб не сказати грубіше. Та і той хто вам цю "работьонку" запропонував, теж якось дуже "проста", на перший погляд,  людина. Хоче щоб ви плюнули, та точно у місяць поцілили. І не дуже розмірковували при тому, бо йому треба дешево.

           Якось у мене були перемовини з одним таким. Йому хтось сказав, що у мене є хороший зварювальник.

І він ставить задачу. Проблема що у них кузови мусоровозів ACTROS лопаються. І потрібен хороший зварювальник, щоб заварив так, щоб вони не лопалися. Про те що вони у два рази перегружають ті мусоровози він не розповсюджувався, а на мої зауваження про те, що хороший зварювальник той який шов виконуе згідно з кресленням, він уваги не звертав. Про те зауважив, що хороший зварювальник сам знає де уголок кинути, де швеллерок, і воно не буде лопатися якщо хороший зварювальник заварить. 

Наприкінці розмови він підвів висновок:"Я понял, что у вас нету хорошего сварщика." На том и разошлись.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanya8270 написав:
12 години назад, IMP написав:

Нормальний, завжди знаходимо спільну мову..але має таку звичку, що де б що не замовляв і що б не озвучували йому за роботу, мусить поторгуватись.

Теж такий є, він (человек обменивающий товары на купюры и их электронный вариант), так я так роблю— до ціни виробу накидаю чуток зверху, а потім цей чуток йому скидаю як знижку, «і вівці цілі, і я ситий» )))

Дійсно, є така категорія, але існує і інша — йому назви й половину суми, однак буде торгуватись навіть розуміючи, що це є дуже дешево. Це вже звичка, чи характер людини такий. Навіть не знаю сам як це назвати, але таке існує....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@gesichtslos  вам тут насоветовали, ппц. 

А имхо, всё намного проще. 

Если вы, как исполнитель, отвечаете за все работы, т.е. выполняете заказ "под ключ" то цена такого изделия с вашей работой и монтажом может быть расчитана следующим образом.

1) Считаем стоимость самого материала по ценам металлобазы. Будут там скидки, или нет. Это уже другой вопрос. Так же, сюда добавляем стоимость доставки металла до обьекта. Если обьект удалён от города, то доставка может выйти приличной. Чем будете доставлять -- не важно. Хоть своей машиной, хоть заказной. Доставку плюсуем. 

2) Считаем стоимость ВСЕХ расходников: электроды, круги на болгаку, очки, лепесток и тд. Не стесняемся

3) По желанию считаем амортизацию своего инструмента. Это, конечно, тяжело сделать. Можно добавить условные "2-5%" от конечной суммы. Если у вас из-за плохой сети вылетит сварочный, то заказчику на это будет пофик, а вам нет

4) Самое главное

Если это "помощь знакомым", которую вы хотите сделать от души, то можно вообще без оплаты. Ну или чисто символически, если знакомые адекватные.

Если это "работа", и ваша не основная работа, то называем цену пропорциональную стоимости вашей основной работы. 

Допустим вы затратите на эту конструкцию со всем поездками на металлобазу, привозками, порезками, подрезками, приварками, зачистками, покрасками и тд, условно, неделю времени, пусть будет 40 часов. 

Называете сумму, которую вы заработаете за 40 часов на основной работе. Можете накинуть 10%, можете снизить. Это будет стоимость именно вашей работы как сварщика. 

 

В конце всё суммируем и называем окончательное "итого". 

Вот и всё. 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Так эта работа и стоит.

PS. За такую цену, мне делали подобную конструкцию, цену называл сварщик.

с такой оплатой далеко не заедешь. Это раскроить, и в кучу слепить никак не получилось бы за пару дней в одиночку. А найми помощника 1 или 2х, и поделись прибылью.. Да овчинка выделки не стоит. 

PS. Я забил на это

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, andrey.drabchuck сказал:

неделю времени, пусть будет 40 часов. 

 

работал бы в Киеве - получилось бы 3200-3500, а исходя из своей зарплаты (живу в забыченом городке) - и 1000 хватит?.. Наверное я слишком ленивый

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, andrey.drabchuck сказал:

Считаем стоимость самого материала по ценам металлобазы. Будут там скидки, или нет. Это уже другой вопрос. Так же, сюда добавляем стоимость доставки металла до обьекта. Если обьект удалён от города, то доставка может выйти приличной. Чем будете доставлять -- не важно. Хоть своей машиной, хоть заказной. Доставку плюсуем. 

2) Считаем стоимость ВСЕХ расходников: электроды, круги на болгаку, очки, лепесток и тд. Не стесняемся

3) По желанию считаем амортизацию своего инструмента. Это, конечно, тяжело сделать. Можно добавить условные "2-5%" от конечной суммы. Если у вас из-за плохой сети вылетит сварочный, то заказчику на это будет пофик, а вам нет

4) Самое главное

Если это "помощь знакомым", которую вы хотите сделать от души, то можно вообще без оплаты. Ну или чисто символически, если знакомые адекватные.

Если это "работа", и ваша не основная работа, то называем цену пропорциональную стоимости вашей основной работы. 

Допустим вы затратите на эту конструкцию со всем поездками на металлобазу, привозками, порезками, подрезками, приварками, зачистками, покрасками и тд, условно, неделю времени, пусть будет 40 часов. 

Называете сумму, которую вы заработаете за 40 часов на основной работе. Можете накинуть 10%, можете снизить. Это будет стоимость именно вашей работы как сварщика. 

Ну і я теж саме писав але  більш сжато. Потрібно пост Андрія як пам'ятку виділити на сайті чи типу того, бо час від часу такі теми клони вспливають і все теж саме.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@gesichtslos небольшой  вопрос? 

Зачем Вам эта тема? 

Свой труд оценивает исключительно  исполнитель. Заказчик с этим или соглашается или нет .  

Ну напишет Вам сварщик из Киева  что делает такую работу за двадцатку- Вам её дадут ? 

Или  к примеру сварщик из "Мухосранска" готов ее за треху сделать- Вы тоже не согласны.

.... и толку ?

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, gesichtslos сказал:

с такой оплатой далеко не заедешь. Это раскроить, и в кучу слепить никак не получилось бы за пару дней в одиночку. А найми помощника 1 или 2х, и поделись прибылью.. Да овчинка выделки не стоит. 

Уточню, сварщику я заплатил 3.5 т, ещё 1.7 подсобнику. Три дня работы, грубо сварщик имел зарплату 1.2 тгр в день.

Имеете месячный заработок более 1000уе? Тогда забивайте это не ваша работа, Вы стоите дороже!

Если не имеете, а только хотите иметь, тогда научитесь много и продуктивно работать!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, andrey.drabchuck сказал:

А имхо, всё намного проще

А вот скажу Вам ваше имхо мимо.

 

17 часов назад, gesichtslos сказал:

Материал заказчика. Кто в теме, подскажите, сколько могло бы, на ваше мнение, стоить исполнение?

Вопрос о тупо зарплате крайне низкоквалифицированного работника!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@gesichtslos

>>>работал бы в Киеве - получилось бы 3200-3500, а исходя из своей зарплаты (живу в забыченом городке) - и 1000 хватит?

 

Причем тут ленивый или нет? Я вам дал более-менее независимый способ оценки размера оплаты. И оплата в каждом регионе формируется по рынку. 

Если я работаю репетитором по англ и сейчас у меня средний ценник 150-200 грн. Для моего города это вполне себе цена даже выше средней. А для Киева это нижняя граница, так сказать. Я хочу в своем городе получать 250 грн и выше. Сильно много людей будут готовы ее заплатить? Не думаю. А для Киева -- вполне себе средняя цена.

 

Приведу вам пример из своей жизни. 

Я хочу купить гараж. Но он без ворот.

Обьявы по олх выдают цену а районе 13-15 тыс. за ворота. Это примерно моя месячная зп. При том, я не вижу гарантии качества работ. Не уверен, что работа будет выполнена в срок. И т.д . Всякие договоры в нашей стране идут лесом.

 

У меня есть сварка, болгарка, дрель, помощники. Недалеко есть металлобаза, машина для привозки. Время тоже найдется. 

Следовательно, мой выбор -- делать самому. И тут уже не будет притензии к качеству, срокам изготовления и т.д.  Если через 2-3 года они провиснут, то это будет мой косяк и все.

 

Если бы я зарабатывал ок 45 тыщ в месяц, то ясень пень заказал бы и не парился. 

С работой так же. 

Я у вас спросил: это помощь или работа ?

Если помощь -- одна ситуация, если работа -- совершенно другая.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку