Кудибин

Попытка сделать плоскошлифовальный.

129 повідомлень у цій темі

8 часов назад, ОЛЕКСА сказал:

Я також збираю комплектуючі на малий плоскошліф. Буде на рельсових направляючих 25мм, але замість камня планую використати ленту 1200мм, по принципу гріндера.

25мм то дуже багато як на мене

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aegis сказал:

25мм то дуже багато як на мене

Такі взяв,  дуже лагідне б.у., по гарній антикризовій ціні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, ОЛЕКСА сказал:

Такі взяв,  дуже лагідне б.у., по гарній антикризовій ціні.

якщо так то норм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для дальнейшей работы нужны советы знающих людей.Первый вопрос-подьем и опускание двигателя и фортуны буду делать на чертырех стойках,теперь сам вопрос 30 мм диаметр валов хватит или надо больше?  Второй вопрос-передача с двигателя на фортуну будет через плоский ремень,на фортуне есть шкив(на фото) а какого диаметра надо шкив на двигатель и как лутше сделать.На етом пока всё.

IMG_20100325_000808.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Під плоский ремінь треба шків бочкою робити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ето понятно ,вопрос какого диаметра надо(очень не хочится потом переделывать)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На кругах пишется скорость с какой его можно крутить, исходя из этого и считать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Кудибин написав:

Для дальнейшей работы нужны советы знающих людей.Первый вопрос-подьем и опускание двигателя и фортуны буду делать на чертырех стойках,теперь сам вопрос 30 мм диаметр валов хватит или надо больше?......

Вали ще не куплені? Я б так категорично не робив, бо 4 вали будуть легесенько скручуватись навколо центральної осі, вся бабка (камінь, фортуна, двигун, і все їх зв'язуюче) буде теліпатись. Направляючим потрібен хоч трохи жорсткий хребет, хоча б крупна квадратна труба.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Принцып на чотыри валы такой как на фото

5.jpg.fbbde889c16a140ac76dcd260f9da2ec.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, Кудибин написав:

Принцып на чотыри валы такой как на фото

Це зрозуміло. Так навіть багатотонні преси будують. Хоча якщо подумати, то ці дригання навколо вертикальної осі, що проходить між валами-колонами (якраз по осі підйомного гвинта) в такому станку не сильно завадять. Але ця конструкція дуже вибаглива до точності обробки. Потрібно, щоб отвори із втулками на рухомій площадці і вали були ідеально паралельні, ще й співвісні. Інакше або люфт, або закусує і швидко зношується, а потім люфт. А по справі не знаю, вали потрібні якомога грубші :$ 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Кудибин сказал:

 Второй вопрос-передача с двигателя на фортуну будет через плоский ремень,на фортуне есть шкив(на фото) а какого диаметра надо шкив на двигатель и как лутше сделать.На етом пока всё.

IMG_20100325_000808.jpg

 

Змінено користувачем ЛЕЛИК
отпадает интернет
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Диаметр шкива двигателя зависит от его номинальных оборотов, Если вы хотите иметь на фортуне такое же число оборотов как и на валу двигателя- то диаметр шкива равен диаметру на фортуне, Если, например хотите увеличить в два раза , то и диаметр шкива двигателя должен быть в два раза больше диаметра шкива фортуны. При увеличении диаметра шкива двигателя -- мощность на фортуне пропорционально падает, Поэтому брать двигатель меньше 1500 об,мин, не рационально,

Змінено користувачем ЛЕЛИК
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигатель будет 0,75 квт 3000 об/мин  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для большинства кругов до диаметра 150 достаточно 3000, для 125 и ниже - можно и 6000, многое зависит от самих кругов, обрабатываемых материалов, режимов обработки и т,д, и т,п. Так что можете спокойно делать передаточное 1:1 В 90 процентах работ будет достаточно оборотов в 3000, и мощность на шпинделе не потеряете. Частотник окончательно решит все Ваши "проблемы" (в будущем) с оборотами.

Змінено користувачем ЛЕЛИК
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, ЛЕЛИК написав:

будет достаточно оборотов в 3000, и мощность на шпинделе не потеряете

Невеличке зауваження - потужність не гроші, її не можна втратити (з урахуванням ККД). Мабуть Ви маєте на увазі, що на редукторі, при збільшенні обертів, падає крутний момент, при зменшенні обертів, відповідно крутний момент зростає. Потужність, при цьому, залишається сталою. Але це так, лірика.

, Кудибин написав:

вопрос какого диаметра надо(очень не хочится потом переделывать)

Почати потрібно з того, круги яких діаметрів маєте використовувати. Якщо не помиляюся, то для Вашої фортуни маклимальний - 150мм.

Друге, потрібно визначитись з матеріалами, які плануєте шліфувати. Більшість сталей вимагають/допускають лінійну швидкість абразиву близько 30м/с.

А от алюмінієві деталі при таких швидкостях шліфувати майже неможливо (можливо, але вилізе маса нюансів). Табличку рекомендованих лінійних швидкостей абразиву у відношенні до матеріалу можна запитати у дядька Гугля.

Виходячи із цього і потрібно розраховувати передаточне відношення вашого редуктора.

Змінено користувачем Grinder
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

розуміння потрібної потужністі (в кВт) "вилазить" коли з'являється розуміння скільки ширини має бути пошліфовано за прохід.
З власного досвіду, та дуже приблизно - 1кВт на 10мм ширини круга, якщо швидкість різання приблизно 30м/с
 

В 16.03.2020 в 22:25, Кудибин сказал:

Принцып на чотыри валы такой как на фото

 

а яка редукція на штурвалі? зразу міркуйте як подавати на сотку/пів-сотки 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, bioname сказал:

зразу міркуйте як подавати на сотку/пів-сотки 

сотка реально то дочить грубо. менше ніж 2 мікрони навряд ваш верстат через люфти братиме

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подьем и опускание буду делать на таком винте как на фото.Буду покупать винт с гайкой и лимбом.

20191125_132532.jpg.d0543c137f7c3cd537d3f0d29a0eb948.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

без редуктора то дійсно зовсім не те, зараз покажу лімб плоскошіфа, для прикладу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Кудибин сказал:

Подьем и опускание буду делать на таком винте как на фото.Буду покупать винт с гайкой и лимбом.

 

5 соток?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Диаметр штурвала  майже 200мм

P00318-112503.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене теж великий штурвал. десь 150мм, редукція майже 1 до одного, крок 4мм десь на гвинті. поділка 1 сотка, але реально на третю частину поділки подати можна. на четверту частину - нереально (якщо стабільно). треба або ставити мікроредуктор або забити на все і працювати як є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так понял вращение винта надо делать через редуктор,если я не правильно понял подскажите пожалуйста?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Кудибин так. інакше роздільної здатності не вистачає. орієнтуйтеся, що більше ніж сотку за раз ви не знімете по сталі. тупо не витягне верстат. а якщо у вас лімб+груба ручка, то ви замість сотки зніматимете 3-5... у вас верстат колом стане або щось кудись полетить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Эсть возможность приобрести такой редуктор,подойдет такой редуктор,чтоб вращение винта сделать через етот редуктор.Соотношение в редукторе один до сорока.

 

 

IMG_20100329_022441.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку