Iгрек

Чи є затримки в доставці замовлень з китайських торгових майданчиків?

181 повідомлення у цій темі

1 минуту назад, ElectricMobile сказал:

А як вам таке?
 

2019-12-15 06:10

Пекін, доставлений до повітряного транспорту

2019-12-14 21:25

Пекін, залишаючи Пекінський обмінний вокзал, наступна зупинка, Пекінська валютна станція

2019-12-14 16:46

Пекін, Пекін швидкість Міжнародний був експортований безпосередньо запечатаний

2019-12-14 15:14

Пекін, Пекін швидкість міжнародного повернення, Примітка: повернення безпеки

2019-12-12 11:55

Пекін, Пекінська Обмінна станція повернення

2019-12-12 11:52

Пекін, доставлений до повітряного транспорту

2019-11-22 16:16

Пекін, Пекін швидкість Міжнародний був експортований безпосередньо запечатаний

2019-11-22 14:50

Пекін, Пекін швидкість міжнародного повернення, Примітка: повернення безпеки

2019-11-20 18:22

Пекін, Пекінська Обмінна станція повернення

2019-11-20 06:05

Пекін, доставлений до повітряного транспорту

2019-11-19 18:16

Пекін, Пекін швидкість Міжнародний був експортований безпосередньо запечатаний

2019-11-19 15:40

Пекін, Пекін швидкість міжнародного повернення, Примітка: повернення безпеки

2019-11-18 17:10

Пекін, Пекінська Обмінна станція повернення

2019-11-04 05:53

Пекін, доставлений до повітряного транспорту

2019-11-03 19:50

Пекін, Приїхавши до Пекінської станції обміну

2019-11-03 16:24

Пекін, Пекін швидкість Міжнародний був експортований безпосередньо запечатаний

2019-11-03 03:37

Пекін, залишаючи міжнародну Експрес-збір і Інвестиційний відділ, наступна зупинка, Пекін термінал

Посику кілька раз повертали...

Жесть ... одні мати в голові...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Жесть ... одні мати в голові...

це реальність, ми не в акваріумі живемо. Триває торговий конфлікт (війна?) між США і Китаєм, протести в Китаї, час різдвяних розпродажів, скоро китайський новий рік, тормознута українська митниця і ще бог зна що, і все це гальмує наші безцінні посилки вартістю 30$. Я взагалі дивуюсь, як зараз працюють транспортні компанії, ще й конкурують. Не буде нічого надзвичайного, якщо мої замовлення в лютому прийдуть. От я як перекуп що маю клієнтам говорити? 

Так вже воно є. Не засмучуйтесь, врахуйте, і дякуйте за те, що гіганти досі не розв'язали відкритої перестрілки, бо тоді взагалі хрін на паличці нам доставлять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні отримав Укрпоштою індикатор, який купив 11.11, а неділю назад НПочтою осцилограф, який купив 06.12...

Відношусь до всього з розумінням, що справа в перевізниках... але на днях вони внаглу закрили два закази (термін доставки), я точно так відкрив спор, звинувативши їх в усьому - починаючи від непорядочності і закінчивши обманом покупців. По одному зразу повернули гроші,... не сумніваюсь, що і по іншому так буде.

Дорогого не купую, до 20 $...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Karmadon написав:

Давно мучает мысль, на какого лешего частным компаниям типа НП или МЕ сдалась эта возня с бесплатной доставкой?

Шо они с этого имеют?

 А Ви забийте в пошуку аліекспресу якийсь конкретний товар з окремою вартістю доставки, подивіться яка буде середньозважена ціна цього товару без доставки. І потім змініть критерій пошуку, поставте галочку "безкоштовна доставка", подивіться яка буде середня ціна лоту тепер. Будете дуже здивовані,- на дрібязку вартість чуть не подвоюється. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, softm сказал:

 

 

это что за оцелограф?

https://aliexpress.ru/item/32795060636.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.634b33edKy6nTv

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Безымянный876.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Karmadon написав:

Мене ось таке дивує, ДЕСЯТЬ ГРИВЕНЬ!

 

Підозрюю, що подібні лоти розраховані на одноразове кількісне замовлення. Я, наприклад,  одне з замовлень теж замовив 20 футболок по 0,41$ вже включена доставка. Навряд чи хтось буде "заморочуватись" замовляти 1 чи 2 звичайні безпринтові футболки.  

Доречі, тільки но прилетіли дві СМС з пошти про прихід посилок.... Здається хтось з керівництва Укрпошти читає цю тему :D. Невже "льод тронулся господа заседателі" ? )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Ігрек сказал:

Підозрюю, що подібні лоти розраховані на одноразове кількісне замовлення.

 

Не факт. Раз є пропозиція 1шт., то можно купити одну штуку.

Якщо продавець не хоче відправляти по одній, то він ставить в лот кількість.

Я, наприклад, постійно купую латунні гвинти, то по 1 шт. їх ніколи не продають.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Я, наприклад, постійно купую латунні гвинти, то по 1 шт. їх ніколи не продають.

 Бо мілке розміром. Вірогідність що загубиться в дорозі в рази більша. По-друге, кожен раз відраховувати продавцеві різну кількість теж геморой. А так машинка розфасовачна налаштована сипати, наприклад, по 100 гаєчок-гвинтиків і воно на автоматі фасує без переналаштовування. З футболками навряд чи така розфасовка можлива.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Ігрек сказал:

З футболками навряд чи така розфасовка можлива.

 

Добре, нехай. Але питання все одно залишилось.

 

Терміново мені прикортіло перехідник МТ2/В12.

Ключове слово - терміново :)

Ну, думаю, куплю десь в Європі, щоб швидко приїхало.

Знайшов німця з офігєнним рейтінгом, заплатив.

Пройшло три тижні, вже й забув, що хотів терміново, вийшов з сітуації іншим чином.

Зайшов на ібей, а та німчура мені трек не поставила!

От холєра, думаю. Пишу йому листа - де трек, шановний xерр?

Мовчить, зараза.

І тут, в п'ятницю приходить в вайбер повідомлення від того довбанутого містекспресу, що десь їде посилка і трек німецький.

Ну добре думаю, воно, почекаю.

Сьогодні дзвонить хлопчина - для вас посилка, зараз привезу.

Привіз, беру той ящик, не можу зрозуміти, що ж воно таке?!

Виявилось, що німці такі майстри пакування.

Влітку купував сєрву, так ящик був такий, що туди можна було їх штук сорок вмістити :D

 

 

IMG_20191226_191210.jpg

IMG_20191226_191226.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D 

Так ненароком можна було, покопирсавшись в тій макулатурі і не знайшовши того перехідника, впихнути все в пічку на розтопку. Наступного дня отримали тую оправку після відпалу, після високоградусного старіння можливо:cray:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заказал впервые дорогую посылку: УЦИ(комплект)- отправка частями (я попросил), линейки уже пришли (точно за 25 дней), пульт ещё в пути, думаю придёт (тьфу-тьфу, не сглазить). По мелочи все заказы проходили нормально. За всё время два заказа не пришло, деньги вернули. Заказываю не у самых рейтинговых, ориентируюсь по отзывам, одна- три посылки в месяц. Вроде как и претензий к Али пока нет- все задержки были по вине Укрпочты, нашей таможни. Лотерея!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Кулибкин написав:

У меня похож, только корпус другий. Но то нюансы. Для большинства задач хватает. Для автомобиля, ремонта инвертора, ну до 100 кГц. Больше и не пробовал. Добавил аккумулятор, теперь портативный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

Влітку купував сєрву, так ящик був такий, що туди можна було їх штук сорок вмістити

Там у херрів проблем з пакуванням є. У них на поштах такеї послуги як у нас нема. Проблеми пакування посилки це суто проблеми клієнта. От він і запакував Вам в те що було під рукою.

 

ПС забрав свою посилку. Пєчалька - надурив косоокий. 60 % посилки брак.:( Буду подавати на спір.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.12.2019 в 20:35, ttnd3d сказал:

По своїй основній темі багато різного дрібязку замовляю.

Реально лише недавно на лохотронщика напоровся. Вислав трек в Україну, але мені нічого не відправляв. Диспут, повернені гроші. Але часу на очікування не висланої посилки було потрачено немало. 

На тему як довго. В одного й того ж продавця замовляв 2 рази дрібноту. Перший раз за місяць приїхало. Другий раз замовив те що сподобалося з першого замовлення. Відправили тим же перевізником. Авіапошта Китаю. Посилка десь з місяць вилежувалася на складі в Пекіні. А потім швидко сюда добралася. І прилягла відпочити на митниці.

А мій токарний станочок поїхав поїздом через Росію в Польщу. І з 13-го листопада оформляється в пана на митниці (с) анекдот.

Але є й хороші приклади. Знайшов магазин (можливо від виробника, бо оснастку тільки одного виробника продають), спілкування миттєве. І дрібне замовлення приїхало меньше як за місяці на Укрпошту.


       Мой токарный завис в Польше с 20 ноября .

        Вам доставили токарный ?

   « 

China - Ukraine

20-Nov-2019 12:51

Poland warehouse

Import process

8-Nov-2019 18:50

Russia

In transit

4-Nov-2019 16:13

Manzhouli

In transit

4-Nov-2019 16:13

Wuhan

In transit

26-Oct-2019 15:23

Shenzhen

In transit

21-Oct-2019 16:26

Shenzhen warehouse

Warehouse processing

21-Oct-2019 16:26

Shenzhen warehouse

Ready for send

21-Oct-2019 12:07

Shenzhen warehouse

Signed

 

     Подожду до конца года , китайский продавец просил продлить срок на 7 дней , а потом буду открывать спор . На кону 900 у.е. ...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня 3 посылки в начале месяца выехали с Китая... И усе, ни слуху, ни духу. Пока защита покупателя ещё есть - сильно не дергаюсь. Года 4 назад у меня была одна посылка которая пришла через 7 месяцев) я уже и деньги назад получил и вообще забыл что что-то было...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Si1ver сказал:

Висилав Special Line-YW, перехопила НП.

О, это чудесатая почта. Раньше Мист перехватывал. Но долго шло. 

Теперь одна посылка пришла НП, быстро, 15 дней.

А вторая только недавно появилась на УкрПоште.

Причём это один заказ. Продавец какого-то зрена разбил заказ на две части.

И на вторую часть выдал уже третий трек. Который хоть как-то трекнуся.

Предыдущие были либо фейковые, либо терялись в бескрайнем Китае.

Дypдом.

Змінено користувачем OldMan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне наоборот быстро приехали посылки с Али. Сделал два заказа 10.12 на НП,  ожидал доставку после нового года,   а приехали вчера 26.12. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vadimss2

Ще ні. Китаєть матюкається на пана митника в польщі. Довго оформлює.

Догадуюся що тягнуть контрабасом. Бо безкоштовна доставка. І без розмитнення.

Ну і немало народу в Україні в нього закупилися цими станочками.

 

Більш ніж сильно нагадує анекдот про митника на польській границі. 

Довжелезна черга на оформлення. Пан неспішно працює.

Один чоловік не витримує і питається в митника:

- Чи пан знає коли німці напали на польщу?

- В 39-му році.

- А коли напали на союз радзєцкі? 

- В 41-му році.

- А що вони робили 2 роки?

- ???

- В пана на митниці оформлювалися.

Змінено користувачем ttnd3d
доповнив відповідь.
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, как китайцы возвращают деньги? Т.е они появляются на карте с которой оплачивал или на счёте Пай пасс? 

Мне они торчат деньги, но говорят что не могут вернуть, лучше купи у нас ещё что нибудь и жди ещё пол года)

Змінено користувачем Hercules
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, ttnd3d написав:

Ще ні. Китаєть матюкається на пана митника в польщі. Довго оформлює.

Догадуюся що тягнуть контрабасом

 Я, бачучи останнім часом цей бидлам з пересиланням з китаю, поки не вагаюсь замовляти щось відносно дороге звідти. Чому і підняв тут тему, бо хотів би замовити частотник на 4-5 квт, але якщо роки півтора-два назад, коли він мені наче не потрібен був, питання в проблемах з доставкою зі мною не виникало, замовив-би на той час. Зараз.... ну не знаю, не наважуюсь розпрощатися з 1,5 сотнями безслідно. 

 А на токарні/фрезерні, які коштують в багато разів дорожче точно не став би замовляти на алі. Можливо на таобао, як підприємець. Але тут треба ці кошти потім проганяти через податкову, як "капіталізацію" діяльності, а вид діяльності не виробництво... Мороки при звіті добавиться, (сленгова варіація слова "навiщо")...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Hercules написав:

Подскажите, как китайцы возвращают деньги? Т.е они появляются на карте с которой оплачивал или на счёте Пай пасс? 

Мне они торчат деньги, но говорят что не могут вернуть, лучше купи у нас ещё что нибудь и жди ещё пол года)

 

Мають повернути вартість товару на ту ж картку, за винятком вартості доставки (вона не компенсуєтся). Можливо у Вас картка "зарплатна/пенсійна" з такими можуть бути проблеми при надходженні на них коштів сторонніх осіб. Ідеально для таких розрахунків з китайцями виртуальна онлайн картка, як друга картка того ж банку. Для розрахунків, наприклад,  на ібей класно підійде payoeneer, під який підвязати любу картку віза.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 години назад, Ігрек написав:

Ось що мені відповів один з селлерів "Your package needs to be transshipped through Hong Kong. Due to the recent bad events in Hong Kong, forgive me for not telling directly what happened due to the policy
All packages have been delayed".

 

І з дуже наполегливих моїх неодноразих йому запитів майже під погрозою "дистанційних катувань", я так зрозумів ця інформація в них тотально приховується під якоюсь загрожують з боку їх керівних органів. 

Розглядаємо з ним варіант повторної відправки іншим абсолютно перевізником. А та що відібрана в Гонгконзі хай якось сам повертає собі. Я запропонував відправити SFPercel, він поки думає.

 

Прийшла від нього відповідь. 

"I agree to make a refund,
Follow the instructions please:
Open a  dispute of return and refund 
choose :
Did you receive your order?-------Yes
Do you want to return goods?------yes
Dispute reason:--------personal reasons------ I no longer need the product----refund 
Attachment----choose any picture from your computer
once you finished the step as this , plz inform me, will   accept this dispute immediately, so that you can get money back quickly."

 

 

Якщо коротко, то він не проти повернути кошти, але вказує мені на алгоритм моїх дій, де я маю підтвердити про отримання посилки, але хочу відкрити спір, так як він мені не підходить з особистих причин. І продавець типу з цим погодиться і поверне мені кошти без наполяганні в отримані свого товару назад. Але по-суті я його не отримав і навряд чи колись отримаю. Чи це не спроба "кидка" продавцем? Аліекспрес, я так розумію, фактично зараз тримає ці кошти. Як вони відреагують, адже трохи часу ще є до "deadlines"? Що робити? 

Прийшов від нього ж тільки но допис, що мені в любому випадку нічого не потрібно повертати :  

you dont need to return anything ...

 

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку