dex15

Выбор станка для серийного нарезания резьбы

56 повідомлень у цій темі

Шановні, регулярно робимо замовлення на стороні на резьбу м20 - в місяць 200-400 шт. Усе стандартно.

Щось мене це вже втомило.

 

Який станок за для цих цілей підійде ?! - щоб була золота середина у собівартості та витраченому часі. 

 

Та чи доцільно з цього приводу дивитися у бік якогось ЧПУ ?!

 

***

  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для різблення на мій погляд 1к62 найкращій верстат.Але як що великі партіі то ЧПУ краще.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Рус Укр сказал:

1к62

 

Хотілось би максимальної автоматизації. Бо бавитися з кожною з серійних деталей - якось не технологічно.

Але без зайвих витрат на дороге обладнання, яке буде не ефективно використовуватися.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, dex15 сказал:

Шановні, регулярно робимо замовлення на стороні на резьбу м20 - в місяць 200-400 шт. Усе стандартно.

Щось мене це вже втомило.

 

Який станок за для цих цілей підійде ?! - щоб була золота середина у собівартості та витраченому часі. 

 

Та чи доцільно з цього приводу дивитися у бік якогось ЧПУ ?!

 

***

  

 

Как на счёт резьбонарезного или накатного?

Ну только если не нужна универсальность в счёт производительности

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Абрикоска сказал:

Как на счёт резьбонарезного или накатного?

 

 

Так я питання у цій темі і задав, бо токарні  станки та усе що з ними повязано - це не наш профіль.

Але для нас роблять постійно та досить багато різноманітного, та вже задовбало з цим бавитися.

Потрібно вже купувати власне обладнання.

 

***   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, dex15 сказал:

регулярно робимо замовлення на стороні на резьбу м20 - в місяць 200-400 шт. Усе стандартно.

Щось мене це вже втомило.

чпк думаю не варіант. він (не бачу креслення) за зміну-дві він такий обсяг має робити... решту часу є чим загрузити?

Змінено користувачем aegis
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так и я об этом, станок токарный резьбонарзной, умеет только резьбы, фаски и отрезать, бывают автоматы, не часто попадаются но есть, 200шт им на час работы, накатные быстрее.

А вообще технология и оборудование подбирается с учётом детали (чертеж/конфигурация)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В конце концов есть специальные приспособления на универсальные станки, очень производительные (пример: на универсале режу 600-800 резьб м6 х 35мм на н/ж за плотный день)

Змінено користувачем Абрикоска
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Абрикоска сказал:

200шт им на час работы

 

6 минут назад, aegis сказал:

решту часу є чим загрузити?

 

Не має. Усе інше - штучне та не серійно.

 

То виходу не має ?! - лише звичайний токарний, метчик, плашка... 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, dex15 сказал:

 

 

Не має. Усе інше - штучне та не серійно.

 

То виходу не має ?! - лише звичайний токарний, метчик, плашка... 

 

 

Получится гораздо дороже по факту: станок, инструмент, время, электричество, зарплата и тд, уж лучше пусть вложить один раз за станок, он за день справится и пусть стоит месяц, кушать ведь не просит

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

если только резьба , то возможно такой вариант https://rems.ua/ruchnye-i-elektricheskie-kluppy/21-rems-amigo-e-elektricheskii-rezbonareznoi-klupp-s-bystrosmennymi-golovkami.html

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Абрикоска сказал:

он за день справится и пусть стоит месяц, кушать ведь не просит

угу. а зарплату станочнику і технологу якого навчити треба і електронщику який в чпк розбереться у випадку поломки ви платитимете цілий місяць

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Форштевень сказал:

если только резьба , то возможно такой вариант https://rems.ua/ruchnye-i-elektricheskie-kluppy/21-rems-amigo-e-elektricheskii-rezbonareznoi-klupp-s-bystrosmennymi-golovkami.html

Ціна як за токарний верстат)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Рус Укр сказал:

Ціна як за токарний верстат)))

ціна як за прилад, що дозволяє різати різьби на трубах в важкодоступних місцях (аля ремонт опалення)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тільки з токарним ще продовбаться прийдеться, бо за 30 він може бути не айс, плюс токаря мати треба, місце, слідкувати за станком постійно - воно вам треба? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найпродуктивніший спосіб це різьбонакатка.Але такий верстат без токарного толку не буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо чисто для різьби, то може глянули б на різьбонарізний станок ВМС-2А, той що на "гребінках", мав з ними діло в вагоноремонтному депо. Один раз налаштував і лупи хоч тисячі штук різьб. Ріже максимальний крок різьби 3мм, важить кіл 500. І в продажу є, тисяч за 15 гривень можна придбати. 

Знайшов відео , не моє

 

Змінено користувачем Kulemett
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, камасутра сказал:

  Если можно поподробнее.

Усе те, що ви перерахували, та інколи - усе разом. 

Загалом мої замовлення прошли через близько 10-а місцевих токарів. Надивився я на усяке.

 

Та ще і час, який витрачається на усе це, який з кожним роком - усе дорожче.

 

***

 

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Kulemett сказал:

різьбонарізний станок ВМС-2А

Станок гарний, аби нам не було потрібно попередньо робити проточку в потрібний нам діаметр, а потім вже різати різьбу - кругляк ми використовуємо ф32 , частково робимо проточку під резьбу м20, та ріжемо різьбу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а закупить к-во М20 шпильки калибр. не вариант? и забыть про станок, токаря и всё, что с этим связано?

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, dex15 сказал:

потрібно попередньо робити проточку в потрібний нам діаметр, а потім вже різати різьбу

 

токарно револьверный , настроил , установил пруток и только контролируешь , он сам даже количество готовых изделий посчитает .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, dex15 сказал:

Станок гарний, аби нам не було потрібно попередньо робити проточку в потрібний нам діаметр, а потім вже різати різьбу - кругляк ми використовуємо ф32 , частково робимо проточку під резьбу м20, та ріжемо різьбу.

Да гарний, но длина нарезаемой резьбы ограничена в 120мм, если память не изменяет. Я подобную  проблему пытался решить при помощи головки от станка ВМС-2А. Купил головку, хотел сделать переходную шайбу что бы ставить на токарный станок в место патрона. Но заказчик сдулся и "модернизация" заглохла.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, StatusQuo написав:

 

токарно револьверный , настроил , установил пруток и только контролируешь , он сам даже количество готовых изделий посчитает .

При роботі на токарно-револьверному, хоч самі мінімальні, але знання токарки мають бути. А як я зрозумів, то автору потрібно щоб цю роботу виконував некваліфікований слюсар. ИМХО - під задані параметри, таких станків не існує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще одне зауваження - вже давно хочу перейти з використання метричної різьби на трапецію. 

 

А у нашому випадку  роз'єднувати різьбові з'єднання  потрібно постійно, та метричну різьбу так затягує, що це стає неабиякої проблемою.

Є сподівання, що з трапецією буде усе значно простіше.  

 

Щось є більш-менш пристосоване за для автоматизації подібних завдань ?   

 

*** 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

:)

Змінено користувачем ter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку