Острозуб

Пневмоподшипник нужен совет.

165 повідомлень у цій темі

33 минуты назад, V G сказал:

Места где выходят отв 0.4 мм можно обработать фасонной Т фрезкой.

Да я тоже такую технологию продуиывал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, V G сказал:

Может для начала попробовать  по чертежу?

Если надумаете с Д16Т, то могу заанодировать бесплатно, так как очень интересен результат.

Спасибо за предложение я запомню ,когда дойдет дело до рабочего ,а не экспериментального варианта я к вам обращусь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.12.2019 в 17:59, Наливайко сказал:

 

 

Вспомнились аэраторы для аквариумов, правда я не знаю из чего они и воздушная подушка задней бабки 16к20

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.01.2020 в 14:34, VldLg сказал:

Михаил, ну вы же как хорошо знающий физику человек должны понимать что там важно чтобы собственная частота колебаний не совпала с частотой возмущающих колебаний. И нельзя это все посчитать не имея расчета системы. Может там частота резонанса системы ниже 10 Гц? Тогда и говорить не о чем.

ну я як людина що трохи розуміється на фізиці процесу АГД і на розрахунках за допомогою компа розумію що там дуже мало умов щоб прорахувати коректно.

@Острозуб на ручіпі зустрічав стару тему де десті таку штуку будував. наче десті на самому початку творчості. у нього вийшло щоб рухалося так як треб ана підшипниках, але після установки в корпус їх перекосило і не працювало. шукав - не знайду, але пам'ятаю таку тему

 

ще знайшов книженцію https://www.chipmaker.ru/topic/2315/

Змінено користувачем aegis
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aegis сказал:

ну я як людина що трохи розуміється на фізиці процесу АГД і на розрахунках за допомогою компа розумію що там дуже мало умов щоб прорахувати коректно.

@Острозуб на ручіпі зустрічав стару тему де десті таку штуку будував. наче десті на самому початку творчості. у нього вийшло щоб рухалося так як треб ана підшипниках, але після установки в корпус їх перекосило і не працювало. шукав - не знайду, але пам'ятаю таку тему

 

ще знайшов книженцію https://www.chipmaker.ru/topic/2315/

Я тоже помню эту тему, он запресовал в корпус и вал подклинило.

Но как точно он точил те подшипники я уже не помню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 ще знайшов книженцію

Ну все же там гидроподшипники наверно от пневмо будет какое то отличие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Острозуб сказал:

Ну все же там гидроподшипники наверно от пневмо будет какое то отличие.

нема різниці. на тих режимах що ти можеш створити. фізика однакова, процеси, матмоделі і тп.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Острозуб может поменять конструкцию? все равно сверху ролик подпружиненный прижимает. Зачем там круговая втулка? Достаточно двух постелей  довольно глубоких. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, VldLg сказал:

все равно сверху ролик подпружиненный прижимает.

ну так ролік там тільки щоб спіраль точити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

нема різниці. на тих режимах що ти можеш створити. фізика однакова, процеси, матмоделі і тп.

 Нічого подібного! Гідравліка по крайній мірі сталий тиск в системі що на вході, що на виході. За рахунок густини поверхневе тертя в рази дасть більше обертове навантаження.  

 Питання до ТС - Ваш шпіндель передбачає і обертові рухи, і поступальні?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@пенсионер на сколько я понял дело закончилось ничем.... ну не будет работать такая конструкция.... что они там только в той теме не обсуждали, а до конструктива пневмоподшипника так и не дошли. Или может Дести плавно съехал и не хочет делиться конструктивом... Такое тоже бывает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, VldLg сказал:

@пенсионер на сколько я понял дело закончилось ничем.... ну не будет работать такая конструкция.... что они там только в той теме не обсуждали, а до конструктива пневмоподшипника так и не дошли. Или может Дести плавно съехал и не хочет делиться конструктивом... Такое тоже бывает.

Думаю он остыл как только пошло не так, и бросил.

(Я тоже хотел такое делать, но сделал на втулках и без проблем изредка пользуюсь)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

 Нічого подібного! Гідравліка по крайній мірі сталий тиск в системі що на вході, що на виході. За рахунок густини поверхневе тертя в рази дасть більше обертове навантаження.  

 Питання до ТС - Ваш шпіндель передбачає і обертові рухи, і поступальні?

Да два движения.

Вся эта затея чтобы очень плавно подводить спираль к кругу, что бы чувствовать касание камня по затачиваемому инструменту.

Этот шпиндель должен работать и как делительная головка и иметь поступательное движение.

1 час назад, пенсионер сказал:

Думаю он остыл как только пошло не так, и бросил.

(Я тоже хотел такое делать, но сделал на втулках и без проблем изредка пользуюсь)

Иван Игнатьевич мне нужно не иногда а на постоянной основе пользоваться.

Я тоже думаю что Дести забросил тот проект.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Ігрек сказал:

Нічого подібного! Гідравліка по крайній мірі сталий тиск в системі що на вході, що на виході

трохи не так. на виході відкрита поверхня (повітря) з атмосферним тиском що для гідравліки що для повітря. на вході тиск нагнітання що там що там :)

перетікання відбувається бо є різниця тиску. в'язкість заважає перетіканню. кажу ж фізика процесу там однакова 

повітря має змогу зжиматися, олива ні, тут я з вами згодний. але якщо мені не зраджує память приповерхневий шар повітря не має скачків густини через те що не зжимається. нам зовсім трохи читали аеродинаміку поверхневого тертя (блін це було в 2004 році напевно), можу забрехатися, але щось у мене така інформація відклалася в голові по стану на сьогодні.

там задача непроста для прорахунку, дуже багато параметрів треба знати, я б за прорахунок такої задачи не брався

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Только что провел не большой эксперемент с графитом  нашол в закромах небольшой графитовый тигель новый  набрал ведро воды опустил верх ногами и пошли мелкие пузырьки воздуха пока весь не вышел. Я за графит тем более на видео все понятно какой будет результат осталось подобрать оптимальный сорт графита .По поводу  воздуха должен быть чистый без воды смазки и прочей грязи .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sem_odessa Тигель из вспененного графита? 

Надо сказать что для того чтобы все работало пористость должна быть однородной.

Вспенить графит можно и при наличии муфеля в гараже. Достаточно пропитать его сначала перекисью водорода а затем водой и прогреть до 800-1500 градусов. Но зачем такие жертвы? вспененный графит продают в Украине.

Змінено користувачем VldLg
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нет похоже обычный крупнозернистый графит .Я не специалист по графитам  сам сижу и изучаю данный  вопрос а поскольку был в наличии образец купленный возле староконного рынка захотелось поверить .Стакан 72мм -130мм с шляпой по структуре рыхлый как будто прессованый бульбашки выходили быстро и крупные поетому пористость высокая . Хто придумал что графит должен бить вспененный он должен иметь равномерную пористость по ссылке графит EDM для ерозионных станков как перевести на совковые маркировки я не знаю буду искать у ерозионщиков куски и делать эксперименты .

Змінено користувачем sem_odessa
ОШЫБКА
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.12.2019 в 16:21, Евгений сказал:

Извиняюсь что не по теме, автору темы респект за старания но Народ у Белорусов есть такая бабка для заточки по ленточке, у меня такая была, она исполнена на основе сепаратора по типу как со штамповых колонок, и не люфтов ни сопротивления влияющих на возможность работы в ней  не обнаружены, фото приложу чуть позже

Если можно обещанное фото??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Острозуб написав:

Этот шпиндель должен работать и как делительная головка и иметь поступательное движение.

 

Якщо без жорсткої фіксаціїї надалі, то буде давати дрижання на оброблюваній поверхні будуть мікрохвилі, як наприклад плоскошліф видасть з поганими підшипниками. А з жорсткою фіксацією - понту заморочуватись з м"яким підводом, затисните далі - зіб"єтся розмір.

 Краще ставте на ці координати мікрометричні гвинтові подачі, віт того ж мікроскопу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Ігрек сказал:

 Краще ставте на ці координати мікрометричні гвинтові подачі, віт того ж мікроскопу.

ви певно не зрозуміли в який вузол заточного цей підшипник ставитиметься. це буде основа бабки виробу, куди буде закріплятися фреза. обертання+рух вздовж потрібен щоб точити спіраль

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

ви певно не зрозуміли в який вузол заточного цей підшипник ставитиметься. це буде основа бабки виробу, куди буде закріплятися фреза. обертання+рух вздовж потрібен щоб точити спіраль

Зрозумів-зрозумів. Ну і що? Вважаєте не буде дрижання фрези на "пневмоподушці" без фіксації?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спіральний рух з жорстким позиціонуванням краще забезпечити механізмом масштабного перенесення, типу пантографу. А на тертя шпінделя інструментотримача краще втулки ( можливо з рідким змащенням) використати . На "худий кінець" (дорожче) кульуово-роликові опори. Доцільність в використанні графітових повітряних опорах вбачаю або в вузлах, які працюють при дуже високій температурі, або велика швидкість обертання без періодичних радіальних навантажень.

 

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вот нашел веутрянку подшипа  но тока визуально размеров нет

https://www.ebay.com/itm/1PC-New-York-064-46729-000-air-conditioning-parts-low-speed-rear-bearing/323891987577?_trkparms=ispr%3D1&hash=item4b69778479:g:kCYAAOSwhfZdX4vT&enc=AQAEAAACQBPxNw%2BVj6nta7CKEs3N0qV7kkAigkYB79RBK6lw1aj%2FH%2BQXlkzYL14BHpzvXygNpHqvKCw6dSa0uU7tEQFDxhBKOFjpKWZbN8KP6fLRxvpI7mfzqJ6iwK%2Bj10dgPaZgofkZcuZ9OMryPXpGFEaKRwsh5yF4kqLaIXzsr1H28A%2BolYKu7JDxg%2FbSBXfGKEiJmnLaFMRW8LCmv74LD7jRnTN6Xuy8F6R9k4mTBgImKjqqH3Nn8OgbF6rAksgZgCroLzuj%2FRwOtz2SVYU3FGSn2mjmanjPzcLsYH4WB8mMziAucVx2FEoFOMm7FfXaIhOT%2BVK%2BG2yszcpRidRNGgPTYlmsD7jnx5PfjENFI%2Bvy9edEQ%2FJsqfvcnXvs612SKf3vceQG9iQITy7KaotAOMghRs%2Fib83rjTpq4atc1AK3ipY13Pd9Ts

вот на подобие какой бабки хочу получить

https://www.ebay.com/itm/RUSH-UNIVERSAL-AIR-BEARING-ATTACHMENT-MORE-SEE-PHOTOES/183102865707?_trkparms=ispr%3D1&hash=item2aa1c8012b:g:kOYAAOSwxwVamEoF&enc=AQAEAAACQBPxNw%2BVj6nta7CKEs3N0qUMwRQc%2Fch1grWr6c3VOb0if7kShZx9X78kQuMFjrKd5MC3KykDyLJx%2BUF7QihGiMHnsPvYK7%2BQ%2FJ9QjYNEFvH0Q%2FaMYLW7WffdOyDCf9E9wb43MOXwWbDi2th9v2FvFgQs8nFThfX7Pj2iYCoCsqbvJuAMSfomiAtuYn2KIYMUdUQqw97Hm%2BjxsS49TkPApAjj5UYFcfK1stkuXZtcDTLfwBNJ7ImDkat3bmuKUSd6r2Mh0cKzHtyNDgcNpf%2FidL5G8qg6x1mbvLfgq75aqEEhB2SCBDR49ZamEvLB6yt%2BWcwOG0xFox%2FD71bhgy1mtbi7XgvWu8VyGdzoSvcLgo44M8Z33QEh1ioDUr9uh3fDRuo%2FYdUnfiwuaz2z%2Fncb2aMzQlM8ywHsVItMgTpsnqsBz67ktZztRiQSHydpkppwBw5FADP7yrEcUR7tcBqdiDmVp3C86XFrF1B3ooQ7LCokewITehwd%2B%2FJj6WV23xW2QlloyVSCIfw4%2BRl08qFwy313WNBT7qSE8ayBzxqcE%2Bs3hel82oB8pX4ZvLzJeFH3a4hO91sbNBhQ%2BHxgVQvEKuLnVCRGqQ%2FwkxoZjS8WQ3690cZ2i1IwePBQfzzjhZAN7%2BK%2BU%2BFYqFWBg3if8E59H7lKck0Xh8%2FW4fmaK7k2zHVcthw%2FoF4SFpMv%2BLr8Gc0OVPUkOElOLa9d3yxc%2Fym3mTWwyjNevkT2WFL

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Ігрек сказал:

(дорожче) кульуово-роликові опори

я абсолютно не против поменять конструкцию и поставить туда шарики но пока либо не входит конструктив по габаритам либо я не знаю кому заказать такой хитрый линейный подшипник как я придумал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку