Ioan

Пошук преса з електроприводом

15 повідомлень у цій темі

Доброго часу доби, шановні.

Виникла потреба в пресі. Але не в простому, а в золотому складному.

Задача стоїть в розплющуванні кілець(типу штопорних, взагалі використовуються для виготовлення кольчуг). На разі використовую ручний виштовхувач(типу завіси з пальцем), наковальню та кувалду. Але пора оптимізувати виробництво, бо по кілька тисяч разів в день стукати 2кг молоточком (резкое выражение, означающее в общении в определенной среде - очень лень).

Пробував встановлювати свою приспособу в гідравлічний прес - вийшов такий же результат, як від молотка. Але втрачається надзвичайно багато часу на подачу\забір кілець та накачування тиску. 

Тому, шукаю поради! Можливо хтось стикався з таким пресом, який міг би працювати від насосної станції, з подачою сигналу до пресування за допомогою педалі, або кнопки. В неті шукав, щось не можу знайти те, що мені потрібно. Міг би підійти кузнечий молот, але 30000грн(як мінімум) трохи вище моїх можливостей.

Буду вдячний за будь-яку інфу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б рекомендував пошукати кривошипний прес малогабаритний з електромагнітним керуванням.

Десь рік тому купив такий  прес в робочому стані за 2000грн. Якщо пошукати то щось з адекватною ціною зможете знайти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно самому сделать по типу такого http://kb-plug.pp.ua/rozrobky/meh-obrobka/gidropres

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kratmel написав:

Я б рекомендував пошукати кривошипний прес малогабаритний з електромагнітним керуванням.

Десь рік тому купив такий  прес в робочому стані за 2000грн. Якщо пошукати то щось з адекватною ціною зможете знайти.

 За 2 тисячі? Не вірю! Самий малий з них п6320 важить 1300 кг . Дешевше ніж стружку приймають на черметі виходить по вашому.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ioan

Вам нужен маленький гидравлический пресс. Я имею ввиду не домкрат перевернутый, а именно пресс. У нас два PYTE 2.5. Не дорого и просто. Если в родной комплектации, то педаль в комплекте.

Если дорого, то ручной на винте. Пресс. Тонн пять. С большим шагом и тяжелым грузом. Но, блин, на массовке банки будут как у культуриста.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, IMP сказал:

Бюджет не дозволяє, писав у топі. В нормальному стані вони біля 50к

31 минуту назад, kratmel сказал:

Я б рекомендував пошукати кривошипний прес малогабаритний з електромагнітним керуванням.

Десь рік тому купив такий  прес в робочому стані за 2000грн. Якщо пошукати то щось з адекватною ціною зможете знайти.

Не бачу такого типу взагалі. 

 

30 минут назад, igor.cononow сказал:

Можно самому сделать по типу такого http://kb-plug.pp.ua/rozrobky/meh-obrobka/gidropres

Дивився колись це відео. Так, можна зробити. Якщо мати час)

Усім дякую за поради, шукаю далі)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, doska сказал:

@Ioan

Вам нужен маленький гидравлический пресс. Я имею ввиду не домкрат перевернутый, а именно пресс. У нас два PYTE 2.5. Не дорого и просто. Если в родной комплектации, то педаль в комплекте.

Если дорого, то ручной на винте. Пресс. Тонн пять. С большим шагом и тяжелым грузом. Но, блин, на массовке банки будут как у культуриста.

Так, треба прес. То відомо) Тільки треба спрощена подача ще. Можете посилання кинути на Ваш? Не бачу таких в гуглі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ioan сказал:

. Можете посилання кинути на Ваш? Не бачу таких в гуглі

Знаю где есть такие по рыночной цене.... (тысяч 20 +- ориентир)

 

Змінено користувачем Денис Береговой
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Ioan сказал:

де?

Там (Лесь Подерв'янський)

Если бюджет подъемный то после НГ в личку напомните будем посодействовать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Ioan

Если возьмете именно PYTE - обращайтесь. Есть опыт по "ремонту". Там всё просто, как вода с под крана. Но есть нюансы.

Один (или оба?) брал именно у @Денис Береговой.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вес у него килограмм 350 по памяти.

27л масла

Движек 1,1кВт (у 2,5т) и 1,5кВт у (3,15т)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут в барахоле, если не ошибаюсь у @DeKubik относительно недавно был интересный настольный кривошипный за приятные деньги (3000+- грн по памяти). Поспрашивайте у него может лот по сроку просто закончился.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам безусловно нужен кривошипный пресс.С гидравликой даже и не заводитесь,смысла нет.Были пару раз в барахолке.Ищите,они еще бывают,но эо уже не на долго.Я думаю кило до 400 точно найдете.Производительности будете рады безмерно.Гидравлика в таких количествах,весьма утомительна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Денис БереговойТа ось шукав, менше тонни не бачив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Ioan сказал:

тонни не бачив

Гидравлики или кривошипа?

Вот гидравлика за которую говорили, вот фото настольного кривошипа.

У такой гидарвлики вес 350-400кг  усилие 2,5-3,15т  Довольно редкий, при неспешной продаже ИМХО его цена может вполне достигнуть и перешагнуть 1тыс дол.

Настольный кривошип, усилие по памяти 0,8-1т могу ошибаться, два года назад общался об этом с его владельцем.

 

У кривошипа малый ход но скорость работы выше. Гидравлика ИМХО поуниверсальней, для какого то мелко серийного производства, сегодня кольчугу гнете, завтра еще что  то...

DSC_0713.jpg

пресс_новый размер.jpg

Змінено користувачем Денис Береговой
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Ioan сказал:

Доброго часу доби, шановні.

Виникла потреба в пресі. Але не в простому, а в золотому складному.

Задача стоїть в розплющуванні кілець(типу штопорних, взагалі використовуються для виготовлення кольчуг). На разі використовую ручний виштовхувач(типу завіси з пальцем), наковальню та кувалду. Але пора оптимізувати виробництво, бо по кілька тисяч разів в день стукати 2кг молоточком (резкое выражение, означающее в общении в определенной среде - очень лень).

Пробував встановлювати свою приспособу в гідравлічний прес - вийшов такий же результат, як від молотка. Але втрачається надзвичайно багато часу на подачу\забір кілець та накачування тиску. 

Тому, шукаю поради! Можливо хтось стикався з таким пресом, який міг би працювати від насосної станції, з подачою сигналу до пресування за допомогою педалі, або кнопки. В неті шукав, щось не можу знайти те, що мені потрібно. Міг би підійти кузнечий молот, але 30000грн(як мінімум) трохи вище моїх можливостей.

Буду вдячний за будь-яку інфу.

Ось такий девайс, як тут, слугує мені, покриваючи 100% потреб дрібної платтнерської майстерні - і кольчужні кільця так само плескає

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ось як він кільця плескає

Screenshot_Chrome_20191231-120754~01.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Денис Береговой сказал:

ИМХО его цена может вполне достигнуть и перешагнуть 1тыс дол.

 

 

Ось в цьому і справа

 

37 минут назад, ryazanovpavel69 сказал:

А ось як він кільця плескає

 

А ось з Вами ми зараз на ФБ поспілкуємось=)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку