cara

Бронза для направляющих клапанов

72 повідомлення у цій темі

6 минут назад, cara сказал:

По магазинам он уже ходил. 

Под такой диаметр клапана, все имеют меньший наружный диаметр. 

Конкретіше розміри в студію будь-ласка

Не пригадую ні одного старого японця з жовтими втулками.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, cara сказал:

По магазинам он уже ходил. 

Да ни кто не будет держать в магазине втулки на это авто, но в наше время найти и подобрать можно все.

Если не хотите испортить отношение с другом только подбор и переделка.Вам правильно посоветовали.

А проще сбросьте номер кузова я попробую.

РS А то ситуация напоминает как два кума вареники варили.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може простіше буде відновити ті направляйки за допомогою технології  K-LINE , це коли направляючу розточують і запресовують в неї лейнер з бронзової стрічки ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо. 

Нашел чугунные, которые можно проточить по наруже, и укоротить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.01.2020 в 15:20, 33vic сказал:

Еще отец  когдато давно, изготавливал направляющие втулки для мотоцикла Днепр мт-10 из берилиевой бронзы. Ходили,  если не изменяет память , по 20-25 тыс. км.

Я теж на протязі 25 років приблизно 1980-2015рр.на мотоцикл Урал ,а умене їх було 3шт. точив з берилієвої бронзи.З бериліевої також точив і сідла клапанів і на протязі цього періоду я займався ремонтом важких мотоциклів и головок до них .Направляющі точив +0,07,а сідло +0,20 головку не грів,але точив спеціальну оправку, головку клав на деревяну поверхню і з допомогою оправки запресовував їх.

Змінено користувачем Анатолий пр
неактуально
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Анатолий пр сказал:

Я теж на протязі 25 років приблизно 1980-2015рр.на мотоцикл Урал ,а умене їх було 3шт. точив з берилієвої бронзи.З бериліевої також точив і сідла клапанів і на протязі цього періоду я займався ремонтом важких мотоциклів и головок до них .Направляющі точив +0,07,а сідло +0,20 головку не грів,але точив спеціальну оправку, головку клав на деревяну поверхню і з допомогою оправки запресовував їх.

 Ні я трохи менше, десь з 1977 по 1994 а потім пересів на авто. Оправки для направляючих та сідел залишив , а мотоцикла вже років з 15 як продав. Шарожки для сідел також залишилися. Головку  не гріли, садили також на жолодну.. Доречі , заготовк і готових виробів навіть ще трохи залишилось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Воткин сказал:

Выпресовать старые ,обжать по наружному диаметру,по наруже напрессовать любое железо,проточить и развернуть и всё на место.Сработает если там не что то порошковое,ну и возни конечно много,так делают от бедности.

от бедности ставят гильзу внутрь-К-лайн называется,то что Вы предлагаете.похоже на совет из "за рулем"-обмотать сальник клапана нитками на эпоксидке.Во всех случаях надо стараться не делать необратимый ремонт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Куляста Блискавка сказал:

Може простіше буде відновити ті направляйки за допомогою технології  K-LINE , це коли направляючу розточують і запресовують в неї лейнер з бронзової стрічки ?

есть негативная сторона.Эти гильзы частенько вылезают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

прикиньте стоимость работ по обжатию нарисованным способом,учитывая еще и посадку под сальник-тонкое нежное место,стенка в среднем 1мм,при цене стандартных втулок в 2 бакса в магазине  и 10 центов у производителя.И это нищебродский способ?Напомню еще один,редко используемый,винтовая раскатка роликами-тупая резьба,есть наборы для такого дела.Отверстие разворачивается до круглого,накатывается для подьема металла и снова разворачивается в размер.Но-наборы дорогие,не востребованы особо.Как и нивей для седел.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ото ви проблему роздули))) Берете каталог, шукаєте варіант підходящий по наружньому та внутрішньому отвору, довжині. Посада сальника ролі не грає, сальник можна підібрати(чи втулку переточити). Особливої різниці у матеріалі втулки немає. Для приладу-мерс ставить і чавун і бронзу. Теоретично, має різницю теплопередача. Практично-чавун замість бронзи ставиться на ура і їздить нормально, навіть по пробігу довше ніж бронза. Просто потрібно виконувати всі умови перепресовки таких втулок. А там є моменти... 

Змінено користувачем влад55
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Я проводил эксперименты по износостойкости направляющих втулок на протяжении 28 лет, на своем автомобиле Москвич 407. У меня, для этого, были возможности и время. Прошу заметить, что на этом моторе, конструктивно, не предусмотрены сальники клапанов. На последнем месте чугун (даже, высокопоочный и даже каленый до 38 ед), итирирается сам и сжирает клапан. Он используется в автомобилестроении потому, что самый дешевый. На третьем месте - БраЖН. На втором БрОСН. На первом БрБ2, закаленная, изготовленая и состаренная (правильная ТО, здесь, главное). Такая бронза имеет твердость 42 ед. и, практически, не изнашивается, и не изнашивает клапан. Когда я поставил их на сво мотор М407 (на нем не предусмотрены сальники), мотор перестал поддымливать и брать масло. И последующие 10 лет и, около 130 тыщ, он этим не страдал. Таким я его и продал. Хозяин уже делал капиталку мотору, головку не трогал. 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, Nik сказал:

 Я проводил эксперименты по износостойкости направляющих втулок на протяжении 28 лет, на своем автомобиле Москвич 407.

Некоректно рівняти автопром 50х та 80х років. Тим більше совок і імпорт.... До Вашого відому, саме направляйки з чавуну стоять на всіх дизелях мерса, і двигуни по мільйону їздять без ремонту. А Ви 100тис))) На Субариках теж чавун... Всі світові бренди використовують даний матеріал, і питання тут зовсім не в ціні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Nik сказал:

 На первом БрБ2, закаленная, изготовленая и состаренная (правильная ТО, здесь, главное). Такая бронза имеет твердость 42 ед. и, практически, не изнашивается, и не изнашивает клапан.

А тепер, на хвилинку, уявіть собі що зазор між клапаном і втулкою має бути в межах 0,02-0,04, от Ви запресували ті втулки, вони сіли, Вам треба збільшити діаметр отвору на умовних 0,03. Мені дуже цікаво чим це зробити, хону від Саннен не берем до уваги, не у всіх вони є і не всі моторист навіть знають що це таке і скільи воно коштує)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, влад55 сказал:

і питання тут зовсім не в ціні

 А, в чому. Якщо, в якихось супервластивостях чавуну, роз'ясніть, в яких. 

5 минут назад, влад55 сказал:

Некоректно рівняти автопром 50х та 80х років. Тим більше совок і імпорт

 Я не зрівнював автопром, та матеріали, які тоді використовували. Я робив нові і ставив абсолютно нові чавунні втулки із високоякісного, високопрочного сучасного чавуну. Ставив як сирі, так і загартовані. Вони ходили хуже всіх чотирьох варіантів.

 Некоректно зрівнювати дизель та бензиновий двигун по ресурсу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, влад55 сказал:

вони сіли

 Ви ж самі побачили і написали що втулки мають 42 од. і, по Вашому, мають таку твердість, що їх неможливо нічим розвернути. Так, на скільки вони сіли з такою твердістю. Чи, як сідати, то сіли, а як обробляти, то тверді?

Все там нормально в мене виходило з розмірами, не переживайте. Це не та тема, де треба розписувати ці розрахунки. Це тема, про матеріал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Nik сказал:

 

 Некоректно зрівнювати дизель та бензиновий двигун по ресурсу.

До чого тут ресурс двигуна??? Чи Ви думаєте що клапан на дизелі при 1000 обертів робить меньше циклів??? Тоді Ви помиляєтесь. Чому чавун? Коофіцієнт теплового розширення і теплопередачі, зносостійкість, ну і ціна само собою. Я переробляю втулки без жодних проблем, і вони спокійно їздять. Але є одне але! Матеріал. Те що продається у нас під видом фірми-90% лівий китай, 8%-зроблено в нас під фірму з чого бог пошле. Я особисто беру тільки польскі втулки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знос втулок залежить в першу чергу від діамерта тарілки та кута нахилу клапана. Ну і від коректної установки самої втулки та квалітетної обробки сідла клапана. Тому що навіть якщо Ви поставите правильно саму фірмову з усіх фірмових втулок та не обробите сідло(або не правильно обробите), ця втулка ходити не буде..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, влад55 сказал:

Коофіцієнт теплового розширення і теплопередачі, зносостійкість

  Теплопередача в міді не гірше, ніж в чавуну. Різниця в теплових розширеннях, на такому діаметрі, мізерна. Про що свідчить відсутність диму. Власне, з цих трьох властивостей нас цікавить тільки зносостійкість. Так ось, про неї я і писав. Чавун, на останньому місці. Перше берилка, друге БрОСН, третє БрАЖН. Ось і все. 

 

Змінено користувачем Nik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, влад55 сказал:

Ви думаєте що клапан на дизелі при 1000 обертів робить меньше циклів

 Я, ще поки це розумію. Хай я не моторист, але ж  не дибіл.

Чомусь же, мабудь, дизеля ходять довше. Мабудь, щось е там в солярі, мастке? Під втулку, теж може попадати. Чи, ні? Вибачаюсь, не та тема.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Nik сказал:

  Теплопередача в міді не гірше, ніж в чавуну. Різниця в теплових розширеннях, на такому діаметрі, мізерна. Про що свідчить відсутність диму. Власне, з цих трьох властивостей нас цікавить тільки зносостійкість. Так ось, про неї я і писав. Чавун, на останньому місці. Перше берилка, друге БрОСН, третє БрАЖН. Ось і все. 

Ви орієнтуєтесь на власний досвід. я на власний. Повторюсь-КБ автогігантів ідіотів не тримають у штаті, тобто якщо те саму Субару у сбоїх двигунах(бензинових) застосовує саме чавун, то мабуть це щось означає враховуючи підхід Субару до своїх авто. То не Ваз)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

износ направляющих зависит очень сильно от конструктива головы,конкретно-от механизма,открывающего клапан.У большинства моторов изгибающий момент есть,даже у моделей с "стаканчиками"-вроде как прямыми толкателями,износ есть и у редких уже моторов с проворотом клапана.А зависит он от в первую очередь от пробега-тупо ресурс срабатываний,как у любого механизма с трением,увеличиваясь чем дальше тем быстрее.Начинает заносить продукты сгорания и наоборот-масло из изношенного сальника.Дизель от бензина отличается в основном одним-нет вакуума на впуске,а наоборот,часто есть наддув,что уменьшает или совсем не пускает попадание масла во втулки.

И самое прикольное-из чего бы ни были сделаны те детали.они не вечные,но таки выдерживают весь ресурс мотора,в среднем 400 тык для обычных малолитражек.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, влад55 сказал:

Ви орієнтуєтесь на власний досвід. я на власний

 Ви абсолютно праві. КБ массового виробництва автогігантів, мислять дуже мудро і комплексно. КБ Субару ставить чавунні втулки, а КБ Фераррі, керамічні. Якщо, КБ Субару буде ставити втулки із берилки то це буде дуже глупо. Втулки будуть ходити втричі більше двигуна. А двигун розрахований, припустимо на 300. І весе досить, іди купуй нову, машину, ось і все. Навіщо викидати двигун з классними берилієвими втулками. В двигуну все повинно вмирати гармонійно. Тоді проект буде вважатися економічно вигідним. Знаєте, як, у всьому світі, економлять мідь? До помешатьельства. Я коли робив свого улюбленця М407, нічого не економив, ні мідь, ні нікель, ні хром. Я працював на доброму заводі і, в мене, навіть всі гайки були із нержавійки. Ви ж не скажите, що гайки із підкаленої нержавійки хужі від тих які стоять на Субару :), то що там не дураки?

  До речі, в магазині запросто Вам можуть втюхати втулки із латуні. Якщо цікаво, можете мені прислати рідні бронзові втулки, я скажу із якої вони бронзи, чи чогось іншого. Є спектрограф.

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Barth сказал:

 

И самое прикольное-из чего бы ни были сделаны те детали.они не вечные,но таки выдерживают весь ресурс мотора,в среднем 400 тык для обычных малолитражек.

Отож і вертаємось до почату-каталог, підбір і жодних танців з бубнами)))))) Це значно дешевше і практичніше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 За що боролись, на то й ...

За то набалакались :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Nik сказал:

 Ви абсолютно праві. КБ массового виробництва автогігантів, мислять дуже мудро і комплексно. КБ Субару ставить чавунні втулки, а КБ Фераррі, керамічні. Якщо, КБ Субару буде ставити втулки із берилки то це буде дуже глупо. Втулки будуть ходити втричі більше двигуна. А двигун розрахований, припустимо на 300. І весе досить, іди купуй нову, машину, ось і все. Навіщо викидати двигун з классними берилієвими втулками. В двигуну все повинно вмирати гармонійно. Тоді проект буде вважатися економічно вигідним. Знаєте, як, у всьому світі, економлять мідь? До помешатьельства. Я коли робив свого улюбленця М407, нічого не економив, ні мідь, ні нікель, ні хром. Я працював на доброму заводі і, в мене, навіть всі гайки були із нержавійки. Ви ж не скажите, що гайки із підкаленої нержавійки хужі від тих які стоять на Субару :), то що там не дураки?

  До речі, в магазині запросто Вам можуть втюхати втулки із латуні. Якщо цікаво, можете мені прислати рідні бронзові втулки, я скажу із якої вони бронзи, чи чогось іншого. Є спектрограф.

на феррари в булочную не ездят,на работу тоже,оно никогда не выработает ресурс,а втулки и седла из не простых материалов ставят и на рядовые модели,бюджетные.Как и клапана.В массовом производстве большой разницы нет,сложности тоже.Дорого изготовить 10 коленвалов,заказных.Из чугуна или стали.Когда подбираю втулки,смотрю в основном на соосность и качество всех поверхностей.И на размер внешний,иногда попадаются не маркированные ремонтные.Причем в одном комплекте.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку