Giziz

Нужен совет SSVA 270P и Осциллятор для сварки ОССД-400

33 повідомлення у цій темі

1 час назад, andrey.drabchuck сказал:

м --- это разве не Милли?

микро должно быть мк

Извините описАлся Спасибо за поправку исправил

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про одну из  причин разбрызгивания

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ole21 сказал:

И насколько высокочастотный ?

Я про  материал сердечника.

На 70кГц-ах работает и не греется. дальше ганять не имеет практического смысла.

Плюсом идут  дополнительные бонусы в отличии от сердечников с распыленкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 10.01.2020 в 10:49, Giziz сказал:

Кто что думает и подскажет в этом вопросе? 

1. Прежде чем применять советы "специалистов" - позвоните в СЦ ССВА и спросите у них, что можно делать а что не стоит. Тут некоторые советовали конденсатор прилепить на выход - это гарантировано в итоге приведет к выходу из строя выходной силовой части. Аналогично и осциллятор стороннего производителя на выходе. Хотите осциллятор для бесконтактного поджига в ТИГ режиме - в сервисцентре ССВА установят специально разработанный осциллятор для этого аппарата и согласуют с управлением.

2. Дроссель на выходе - можете попробовать, он хотя бы более безопасен для силовой части аппарат чем конденсаторы. Хотя и толку особого не даст. Примерно с тем же успехом можете мощный резистор ампер на 200 на сотые доли ома подключить. Ну или метров 50 сварочного кабеля. 

3. Меньше разбрызгиваний в режиме МИГ/МАГ ССВА-270Р дает в 220Вольтовой версии, как ни странно. НО потребление от фазы до 70А, что не мало. Поэтому даже вилки 220В в комплекте к ним идут промышленного образца.

4. Установите новую версию прошивку 300. Там как раз есть режим мягкий МИГ/МАГ практически без разбрызгиваний. НО РАБОТАЕТ ТОЛЬКО  НА СМЕСИ Аг+С02.

5. При переключении с ММА на МИГ реле под корпусом щелкает? Это косвенно говорит о наличии трансформатора с переменным коэффициентом трансформации с 2.7 (или 2.9) на 3.3 для ММА и МИГ/МАГ режима сварки.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, S.T.U.D.E.N.T. написав:

1. Прежде чем применять советы "специалистов" - позвоните в СЦ ССВА и спросите у них, что можно делать а что не стоит. Тут некоторые советовали конденсатор прилепить на выход - это гарантировано в итоге приведет к выходу из строя выходной силовой части. Аналогично и осциллятор стороннего производителя на выходе. Хотите осциллятор для бесконтактного поджига в ТИГ режиме - в сервисцентре ССВА установят специально разработанный осциллятор для этого аппарата и согласуют с управлением.

2. Дроссель на выходе - можете попробовать, он хотя бы более безопасен для силовой части аппарат чем конденсаторы. Хотя и толку особого не даст. Примерно с тем же успехом можете мощный резистор ампер на 200 на сотые доли ома подключить. Ну или метров 50 сварочного кабеля. 

3. Меньше разбрызгиваний в режиме МИГ/МАГ ССВА-270Р дает в 220Вольтовой версии, как ни странно. НО потребление от фазы до 70А, что не мало. Поэтому даже вилки 220В в комплекте к ним идут промышленного образца.

4. Установите новую версию прошивку 300. Там как раз есть режим мягкий МИГ/МАГ практически без разбрызгиваний. НО РАБОТАЕТ ТОЛЬКО  НА СМЕСИ Аг+С02.

Щось мені підказує, що "поїзд пішов і більше не повернеться"...(с)  Це ж треба було стільки часу сидіти і не рухатись, щоб коли вже  у людей склалась стабільна переконана думка про апарати почати справляти косяки.  Для ССВА-270Р режим роботи на 380в додається, як додаткова опція з додатковою сумою грошей до базової ціни, а потім виясняється, що за додаткові гроші апарат ще й гірше працює??? Та й від 220в при споживанні до 70А потрібно  в даний момент знайти подібну мережу .....

 Коротше кажучи, печальний варіант. Дійсно, в режимі ММА апарати варять не погано, але за такі гроші можна купити ледь не десяток китайських інверторів, які до речі (скажемо — деякі) досить не погано варять і на просажених мережах.

 Перед самим Новим роком відправляв свій апарат до виробників. Результат — тут: 

....і щось мені підказує, що якщо і вийшла нова прошивка, то пересилка туди - назад буде лише марною тратою грошей.

 Це — лише моя власна, приватна думка, яка не являється істиною в останній інстанції. Кожен з власників апаратів хай поступає відносно своїх власних думок і побажаннь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.02.2020 в 09:09, IMP сказал:

Щось мені підказує, що "поїзд пішов і більше не повернеться"...(с)  Це ж треба було стільки часу сидіти і не рухатись, щоб коли вже  у людей склалась стабільна переконана думка про апарати почати справляти косяки.  Для ССВА-270Р режим роботи на 380в додається, як додаткова опція з додатковою сумою грошей до базової ціни, а потім виясняється, що за додаткові гроші апарат ще й гірше працює??? Та й від 220в при споживанні до 70А потрібно  в даний момент знайти подібну мережу .....

 Коротше кажучи, печальний варіант. Дійсно, в режимі ММА апарати варять не погано, але за такі гроші можна купити ледь не десяток китайських інверторів, які до речі (скажемо — деякі) досить не погано варять і на просажених мережах.

 Перед самим Новим роком відправляв свій апарат до виробників. Результат — тут: 

....і щось мені підказує, що якщо і вийшла нова прошивка, то пересилка туди - назад буде лише марною тратою грошей.

 Це — лише моя власна, приватна думка, яка не являється істиною в останній інстанції. Кожен з власників апаратів хай поступає відносно своїх власних думок і побажаннь.

перепрошийте, воно того стоє. я собі поміняв прошивку то на цьому  "u" маленьке дійсно менше бризг і варить мягше особливо в міксі. проволка тоже певну роль іграє.   У них в 500 апараті ці проблеми устранили. 

  У мене тоже є апарат атом 250х називається, так там за рахунок індуктивності мжна бризгі убірать взагалі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Последняя прошивка на 270е аппараты кажется уже 34.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

12 години назад, voyauger написав:

перепрошийте, воно того стоє. я собі поміняв прошивку то на цьому  "u" маленьке дійсно менше бризг і варить мягше

 

Перепрошую, а ви в курсі, що то за режим "u" маленьке" ?

В цьому режимі взагалі не повинно бути бризк, як таких, а не "менше бризг"  та " особливо в міксі."

В мене в апараті є дана прошивка, але варити в ній та "особливо в міксі" не завжди доречно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку