duhovik76

Хто потрапив на розвод шахраїв на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников)?

8 повідомлень у цій темі

Доброго здоров'я всім. Моніторю токарний станок (школьний ТВ-шку) на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников), забив ціну від 5 до 20 тисяч.та добавив в обране  і кожен день вже другій рік заходжу на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) і дивлюсь що появляється, а появляються такі станкі наче хто з військових кунгів повиймав, ще в маслі, на вид зроблені, або реставровані, ну нові! і просять до десятки тисяч гривень. Звоню зразу требують задаток, говорять  як відправите задаток, то ми знімаєм з (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) обьяву і  ви будете впевнені що ми вже крім вас нікому не продамо цей станок, тоді я представляюсь що я з цього міста як подивитись станок? і начинають морозитись що сьогодні я нароботі позвоніть завтра. а завтра вже телефон поза зоною. через дві неділі дивлюсь і цей станок знов виставлений і зовсім інший опис, повторюю процедуру те саме. Як їх вивести на чисту воду?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це такі дуже чесні продавці. І їх наміри також дуже чесні. 

Вони переживають за людей яким дуже потрібні станки...

 

Зрозуміло, що коли людина юлить, то нічого доброго в цьому не вийде.

Я був попадав на подібне, посилав продавця одразу. Потім появлялись теми подібні цій, тільки з назвою "мене офігенно розвели".

Якщо можна надурити, то там будуть ті, хто буде на цьому пастись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

може сюди викладати номера телефонів шахраїв? щоб інших застерегти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, duhovik76 написав:

може сюди викладати номера телефонів шахраїв? щоб інших застерегти.

це безполезно таких оголошень в день з дисяток появляється і завжи новий номер телефону. 

Найкращий варіант так як робить автор теми: "Тоді я представляюсь що я з цього міста як подивитись станок?"

так найменший шанс попасти на кидалово. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так на форумі вже є така тема.. де розказано про десятки таких випадків... і як непопастися на такі розводи..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скиньте ссилку цієї теми. бо неможу знайти.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я свого розколов, що на запитаннях різні відповіді давав. Потім попросив сфоткати деталь - і він "сів". 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без обид, но это тема может быть была бы актуальна лет 5-7 назад... Сейчас только ленивый не знает банальных "уловок" мошенников... Хотя до сих пор находятся действительно доверчивые люди, которые готовы отправить задаток, причем больше чем 10%, мошеннику после фразы, к примеру, "да вот он работает, камера сломалась, хотите включу станок - послушаете"

Змінено користувачем Brobdingnagian
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку