kolyakm

Допоможіть перейти на управління кнопками без фіксації ЧП Siemens

8 повідомлень у цій темі

Прошу допомогти перейти на керування за допомогою кнопок без фіксації. Потрібні функції:

1. регулювання швидкості потенціометром (вже реалізовано)

2. рух вперед (нажав і відпустив) двигун рухається вперед поки на прийде інша команда.

3. рух назад (нажав і відпустив) двигун рухається назад поки не прийде інша команда.

4. стоп (нажав-поки тримаєш працює DC тормоз) якщо відпустив двигун зупиняється по заданому часу.

 

ЧП Siemens SED2 (Micromaster430) 1.5кВт.  No XAA715-003933    6SE64336-5BD21-5BA0

 

Інструкцію перечитав вздовж і в поперек 10 разів в інструкції про переход на кнопки без фіксації нічого нема.

Знаю що можна реалізувати на рівні BICO еле навіть поняття немаю як і що там змінювати.

Можу запропонувати оплату часу людині яка вміє це програмувати.

 

Знайшов на якомусь форумі потрібні значення для переходу на кнопки без фіксації але для ММ440. Оскільки незнаю чи параметри на моєму і 440 співпадають пробувати не став. Ось ці значення:

 

Пусть DI0 (r722.0) - это вперед, DI1 (r722.1) - это назад, DI2 (r722.2) - стоп (нормально закрытый контакт!).
Мы должны управлять параметрами p840[0] - пуск, p1113[0] - реверс.
Настройки:
p2828=r722.2
p2816[0]=r722.0
p2816[1]=r722.1
p2818[0]=r2829
p2818[1]=r722.0
p2840[0]=r2817
p2840[1]=r2829
p2843[0]=r722.1
p2843[1]=r2819
p840[0]=r2841
p1113[0]=r2844

 

p2800=1
p2801[3]=1
p2801[4]=1
p2801[9]=1
p2801[14]=1
p2801[15]=1

изображение_viber_2020-01-17_19-53-27.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо не зможете зробити шляхом налаштування завжди можна купити 2 дешевих реле з контактами 3C на 5 чи 12 вольт і зробити схему з самопідтримкою і блокуванням подвійного ввімкнення, можна 2С, але тоді без блокування вийде. 100грн на блок живлення і 2 реле не так багато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Воно то небагато і знаю та вмію це зробити але хочу зробити як має бути а не як вийде. Так чи інакше мушу знайти людину яка підскаже або зробить параметризацію ЧП.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По швидкому глянув на Ваші наведені параметри (але не повністю і не перевіряв), десь воно схоже на правду.

Давно з micromaster не стикався, фактично треба розбиратися заново, та можу трохи підказати.

По-перше, берете мануал та малюєте згідно з наведеними параметрами логіку, що там накручена. Перевіряєте. Якщо все логічно і задовільняє - дієте, якщо ні - коректуєте B| .

Що зараз в параметрах забито (маю на увазі заводські відкоректовані Вами, чи невідомо що)?

Я так зрозумів, що АКМ то факультет ? 

Змінено користувачем Fyva
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.01.2020 в 01:52, Fyva сказал:

По швидкому глянув на Ваші наведені параметри (але не повністю і не перевіряв), десь воно схоже на правду.

Давно з micromaster не стикався, фактично треба розбиратися заново, та можу трохи підказати.

По-перше, берете мануал та малюєте згідно з наведеними параметрами логіку, що там накручена. Перевіряєте. Якщо все логічно і задовільняє - дієте, якщо ні - коректуєте B| .

Що зараз в параметрах забито (маю на увазі заводські відкоректовані Вами, чи невідомо що)?

Я так зрозумів, що АКМ то факультет ? 

В чп заводські параметри за виключенням параметрів двигуна та призначення цифрових входів. В інструкції (тій яка в мене є) розділа з ВІСО параметрами нема. Якщо маєте бажання розібратися заново з настройками готовий компенсувати ваш дорогоцінний час. Можу кинути наявну інструкцію вам на вайбер. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повний мануал я маю. По ньому й продивлявся.

Якщо не передумаєте, завтра може буде вільний час на це. Давайте  у приватні повідомлення з подробицями.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І вточніть: це, судячи по номеру, SED2 а не MM430, чи ні? По шилду також ніби SED2.

Бо можуть бути відмінності.

По тим мануалам, що маю, схему логіки розмалював. Але не впевнений на 100% що конкретно до вашого перетворювача підійде по номерам параметрів. Треба перевірити.

Там реалізований тільки пуск у два боки й стоп звичайний. Щодо стопа з гальмуванням/без гальмування - треба доробляти.

У Вас гальмівний резистор є?

Змінено користувачем Fyva
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Fyva сказал:

І вточніть: це, судячи по номеру, SED2 а не MM430, чи ні? По шилду також ніби SED2.

Бо можуть бути відмінності.

По тим мануалам, що маю, схему логіки розмалював. Але не впевнений на 100% що конкретно до вашого перетворювача підійде по номерам параметрів. Треба перевірити.

Там реалізований тільки пуск у два боки й стоп звичайний. Щодо стопа з гальмуванням/без гальмування - треба доробляти.

У Вас гальмівний резистор є?

Резистору нема. Хочу пробувати гальмувати постійним струмом.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку