Wenzel

Сварочный инвертор Атом I-250X

8 повідомлень у цій темі

Планирую купить себе сварочный инвертор Атом I-250X. Для сварки электродом и аргоном.

Кто то пользовался подобными аппаратами ? Какие отзывы ?

Ссылка на инвертор ( не в целях рекламы):

http://atomweld.com.ua/svarochnyj-invertor-atom-i-250x-detail

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене сварочный инверторный полуавтомат Атом I-180 MIG/MAG .  До тиг сварки ще руки не дійшли , а про інше так не нарадуюсь. Чорний метал варив будь-якими елєктродами для себе вирішив що кращі Моноліт та Патон виробника непогані ще турецькі електроди та тільки дреба дивитися на який струм вони розраховані. Полуавтомат також варить дуже добре, правда варив небагато тільки китайським дротом , і нержавійку варив китайським  дротом 1 кг. катушку купив й варив доречі нержавійкою вийшло ще краще ніж обмідньонною правда зварювальник я слабенький але при праільному налаштування апарату він сам варить. Ще що хочу сказати аппарат видає те що написано на табло написали 90 амперів то там так і є 90 амперів ,чи скільки  ви задасте. Варив в міксованому газі 80х20 аргон -вуглекислота . Аппарат з 2018 року ніяких претензій.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Газ микс насколько хорош ?

Многие предпочитают углекислоту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли я купував свій Атом то брав через Інтернет і прийшлось їхать до них на фірму. Зайшов у одній кімнаті вони збирають аппарати а у другій ремонтують ,так у ремонті стояв такий як ви хочете узяти тільки без аргону старого образця.  У нього був такий вигляд наче його за дроти притягли з сталінградської битви попалений весь каплями, як варили воно капало прямо на аппарат побитий подряпаний, єдине що його танк не переїхав.  Я шокований був його виглядом спитав у хлопців ,що ви ще й таке ремонтуєте. А вони так спокійно та він у нас вже втретє на ремонті -- то Запорізький котломонтаж купив собі патію Атом 250 бо вони раніше брали Атом 180 так казали що 5мм єлектродом Атом180 пагано варять .То їм порадили взяти Атом 250 тепер вони довольні але таке відношення до аппарату це жах. Хлопці кажуть та то працівники такі --не своє не жалко. Так що я б  вам радив купувати й не баритись поки у ціні не виросли цього аппарата ще вашим онукам хватить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивлячись що варите який метал які задачі якщо просто конструкції то наче трішки м"якше ,шов краще розтікається , а так я не дуже великий фахівець. Спитайте краще у  IMP або ще Дядюшка УЄФ чи ще в когось на сайті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, дублер написав:

Так що я б  вам радив купувати й не баритись поки у ціні не виросли

Безвідностно до апарату та тих хто його обгороворює не перший раз лунає ця "погроза"

Це насторожує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Wenzel сказал:

Планирую купить себе сварочный инвертор Атом I-250X. Для сварки электродом и аргоном.

Кто то пользовался подобными аппаратами ? Какие отзывы ?

Ссылка на инвертор ( не в целях рекламы):

http://atomweld.com.ua/svarochnyj-invertor-atom-i-250x-detail

За ті гроші можна щось путніше взять. Та й що вище 200А (настоящих) на одну фазу - кощунство. Хіба у вас пром мережа.. Коли я приглядався який купить, атом викреслив із-за отого підходу до виконання. Всередині, мабуть, як із-зовні?? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може я перестраховуюсь кажучі що аппарат подорожчає звиняйте, та аппарат дуже гарний не пошкодуєте та й гроші невеликі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку