ОднеСлоненя

Допоможіть спроектувати ЧПУ фрезер

69 повідомлень у цій темі

2 часа назад, Rouch сказал:

Вы же сами обрабатуете метал и пишете про быстро грызет 55-60hrc, такого не бывает.

Мы "грызем" на 4м/мин мелким инструментом и минимальном съеме. Минимум смену фреза ходит. Нагрузки нет. Главное жесткий станок (для обработки Ваших габаритов это вообще не будет проблемой, можно и из ал. профиля наверное делать) и хорошее управление, чтобы держать плавно эту скорость на "поворотах".

 

Есть линейки станков для стоматологов Imes-icore - там вроде цены и начинаются от 20к евро - я думаю для Вас это будет оптимальным решением. Но не знаю, есть ли у них модели, которые не "заточены" сугубо для стоматологов.

Змінено користувачем Brobdingnagian
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ОднеСлоненя вточніть, які саме операції ви хочете автоматизувати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ОднеСлоненя написав:

1100 грн, комплект = ніж+чохол+документ шо це не холзброя
Загалом ціни і моделі можна подивитися тут https://bbknives.com/

Все ж таки сподіваюся, шо тут шось підкажуть по обладнанню.

 

Якщо з моменту першого посту ще не зрозуміли, що (якщо Ви дійсно їх самі робите) Ваш запит до зачепеушування даного процесу методом фрезерування після ТО - безглуздя. Шліфовка. Але, заявлені Вами 27 хвилин на цей процес не покращаться, а то і погіршиться, так як після контурної фрезеровки заготовки,ТО, потрібно знову відбазувати заготовку на столі безцентровошліфовального чи універсального відважного. На це піде дуже багато часу. Потім перевертаємо і знову "катаємо/ базуємо". В півгодини на це дійство не вкладетесь.

На рахунок фрезера ТС за обточку одного ножа закаленого до 60нрс одна фреза сяде точно. її вартість від 30ойро, їх потрібно мінімум дві різні на те операції. Отримав і рахуйте Вашу фрезеровку. 

 

 

П.С. Я дико вибачаюсь за " свою дремучість", якось ножами не доводилось користуватись )) - а нахе...а Вам калити ножі до 60 одиниць? Вістря від найменшого навантаження буде скришуватися, при поперечних навантаженнях на про, воно відразу лопне. Якщо робити відпуск (глибокий відпуск) сталь скине близько 10 одиниць і вже точно не буде в 55-60нрс. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

@ОднеСлоненя вточніть, які саме операції ви хочете автоматизувати.

 

?

Невже не зрозуміли - це в ТС " продвижєніє сайта".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

@ОднеСлоненя вточніть, які саме операції ви хочете автоматизувати.

вибірку спусків на ножі. На фото: з заготовки ліворуч треба отримати заготовкуправоруч.

AddQs_rsQqs.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

Невже не зрозуміли - це в ТС " продвижєніє сайта".

Та то зрозуміло з першого посту.

Але ж "а поговорить?" :grin:

 

2 часа назад, ОднеСлоненя сказал:

вибірку спусків на ножі

Тоді вам треба щось таке:

 

ПС: а хто буде програми писати?

Змінено користувачем Fyva
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

Та то зрозуміло з першого посту.

Але ж "а поговорить?"

ми не витягуємо попит, нахіба мені просування сайту на маленькому форумі? у мене в фб охват в десятки разів більше.

 

, Fyva написав:

Тоді вам треба щось таке:

в Україні таке хтось може зробити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, ОднеСлоненя сказал:

в Україні таке хтось може зробити?

Зробити можна, але питання у кінцевій ціні та великих строках від проекту до пуску.

Подивіться ціни на готові продукти, швидше за все, б/в. Може знайдете щось, що вас зацікавить.  Щоб таке виготовляли в Україні я не чув.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

Зробити можна, але питання у кінцевій ціні та великих строках від проекту до пуску.

Подивіться ціни на готові продукти, швидше за все, б/в. Може знайдете щось, що вас зацікавить.  Щоб таке виготовляли в Україні я не чув.

дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звертайтесь :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чому не гризти сиру сталь, а потім робити термообробку, як всі роблять?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, dimakole написав:

чому не гризти сиру сталь, а потім робити термообробку, як всі роблять?

пробували, сталь веде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, ОднеСлоненя сказал:

Порадили до вас звернутися.

так я вас слухаю. можна спробувати попиляти ваші залізяки, щоб ви зрозуміли що вам потрібно. але мені здається що ви йдете трохи в неправильному напрямі і треба змінювати технологію, що зменшить ваші вимоги до верстата і підніме продуктивність

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ОднеСлоненя

Смотрите. 

При такой твердости фрезерный не поможет. Слишком дорогой инструмент слишком мало ходит. Вроде-как клеймо ваше мне знакомо, но вы все равно не боинг и делаете не турбины. 

Варианта у вас, ИМХО, два. 

Сделать приспособу для гриндера. 

1) чтобы поставить любого пилота и он физически не мог налажать. 

2) ЧПУ приспособу для того-же. 

 

Не факт, что выйдет быстрее на еденицу продукции, но легко масштабировать. 

 

Опыт ЧПУ приспособ есть. Если интересно, стучитесь в личку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кароч, нада чапеу грындер:D как фрезер, но гриндерB| реально?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чпк горизонт 3 осьовий з шліфувальним каменем і автоматичною правкою таке потягне. Але скоріше ніж на гріндері на мою думку не буде. Але зате буде автомат, тобто без спеца і круглодобово, тільки заготовки міняй. Дешево не буде, бо захисти від абраз ву ще та штука. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

так я вас слухаю. можна спробувати попиляти ваші залізяки, щоб ви зрозуміли що вам потрібно. але мені здається що ви йдете трохи в неправильному напрямі і треба змінювати технологію, що зменшить ваші вимоги до верстата і підніме продуктивність

як саме змінювати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ігрек сказал:

 

Якщо з моменту першого посту ще не зрозуміли, що (якщо Ви дійсно їх самі робите) Ваш запит до зачепеушування даного процесу методом фрезерування після ТО - безглуздя. Шліфовка. Але, заявлені Вами 27 хвилин на цей процес не покращаться, а то і погіршиться, так як після контурної фрезеровки заготовки,ТО, потрібно знову відбазувати заготовку на столі безцентровошліфовального чи універсального відважного. На це піде дуже багато часу. Потім перевертаємо і знову "катаємо/ базуємо". В півгодини на це дійство не вкладетесь.

На рахунок фрезера ТС за обточку одного ножа закаленого до 60нрс одна фреза сяде точно. її вартість від 30ойро, їх потрібно мінімум дві різні на те операції. Отримав і рахуйте Вашу фрезеровку. 

 

 

П.С. Я дико вибачаюсь за " свою дремучість", якось ножами не доводилось користуватись )) - а нахе...а Вам калити ножі до 60 одиниць? Вістря від найменшого навантаження буде скришуватися, при поперечних навантаженнях на про, воно відразу лопне. Якщо робити відпуск (глибокий відпуск) сталь скине близько 10 одиниць і вже точно не буде в 55-60нрс. 

 

10-15 мин. макс на один спуск, в зависимости от размера. Фреза проживет 1.5-2 часа. Если скинуть режимы, то больше. Главное - жесткая оснастка. Но все равно, нужно будет ручками дошлифовывать для "зеркала", но, понятно, что значительно меньше, так как мех. обработка уже даст геометрию. Хотя у Гримзмо есть серия, где он ничего не дошлифовывает - просто "заострил" и продал)

 

П.С. Странно получается... обычно флуд чистится, а тут его 80% темы

Змінено користувачем Brobdingnagian
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видел ролик как делают ножи "взрослые дяди". Суть устройства для выведения спусков вкратце такова - на магнитном вращающемся столе размещаются заготовки клинков а шлифовальный камень устанавливается под углом к столу в зависимости от требуемого профиля спуска.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, чисто для примера

 

А это пром. вариант

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Fyva написав:

Так, чисто для примера

1 відео: обробляти листову сталь фрезеруванням - дурна робота. Для цього придумали термальні різки (газ, плазма, лазер). 1хв і заготовка готова, одразу у розмірі чи невеликому плюсі. А спуски на відео все-одно валять в ручну. Приклад так собі.

2 відео: баварець тицяє заготовку у приспособу на TruLaser Cell. TruLaser Cell - спонсор мого відчуття злиденності! Ну і шліфовка KUKA. Приклад так собі.

 

Не сердіться, але зі всіх постів підхід @olkogr тут був би для мене єдиним раціональним. Термально врізав зі смуги чи листа (або аутсорс), на 3-х осьовому чпу обшліфував спуски по 3D контуру, PROFIT.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

блін. усі хто тут чпк шліфовку рекомендують хоча б на ручному плоскошліфі працювали?

шліфовка то трохи специфічна штука. здається, що усе просто, а насправді там дуже багато нюансів. яскравий приклад товариша.

пошліфував, поставив вихожувати, пішов в туалет. ЗОР і все інше є, усе працює. здавалося б які тут можуть бути нюанси...

і на тобі підсів круг, отримався піджог, деталька "виросла", ще більше зачепило... в результаті яма. а тепер розкажіть як таку ситуацію має виправити чпк? постійна правка, корекція розміру, прибори активного контролю і тп. і ще безліч нюансів, які не знають діди-"шліфовщики"

18 часов назад, ОднеСлоненя сказал:

як саме змінювати?

у вас в першому повідомленні допущена помилка. вам не потрібно фрезерувати гартовані ножі. зовсім ні. вам потрібно отримати продукцію. тому те що ви вперлися в те що потрібно фрезерувати гартовану сталь це нонсенс. фрезеруйте заготовку, гартуйте в кондукторі щоб мінімізувати поводки і потім дошліфовуйте вручну. економіка має бути економною, а виріб якісним. заточку автоматизувати навряд вийде

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для меня тема также весьма интересна,

 

видел на различных видео станки там где шлифовка клинка осуществляется автоматической подачей между двух камней, у Кизляра по моему на производстве.

 

сколько может +- обойтись роботизированая рука, под «ключ»? И есть ли у нас камоады которые могут такое организовать? На производстве Моры именно так спуски делают

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, Greg Verizhnikov сказал:

 

сколько может +- обойтись роботизированая рука, под «ключ»? И есть ли у нас камоады которые могут такое организовать? На производстве Моры именно так спуски делают

 

Мне кажется роботизированная рука не проблема, можно и готовую купить типа UR или б.у.  Основная проблема заключается в правке круга и контроле его размера, имхо.

По обработке каленки проблем нет абсолютно никаких, большинство производителей фрезеруют ножи именно в каленом виде. Но, если Ваши ножи стоят 1000-1500грн и Вы хотите минимизировать себес, то, конечно, тут единственный вариант фрезеровать в сыром виде и калить в кондукторах... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нет знаю как в счёт клинков,

на тут похоже все Детали для складней делают на чпу 

 

 

 

править камень не надо, а использовать Робота в паре с большим жестким гриндером. Лента не меняет диаметр, и профиль спусков останется постоянным

роботизирлванные руки видел когда то на surplex аукционе 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку