ОднеСлоненя

Допоможіть спроектувати ЧПУ фрезер

69 повідомлень у цій темі

12 часа назад, Гаврилів Василь сказал:

обробляти листову сталь фрезеруванням - дурна робота. Для цього придумали термальні різки (газ, плазма, лазер). 1хв і заготовка готова, одразу у розмірі чи невеликому плюсі.

Все одно термічка робиться потім у такому випадку. До того і перше відео.

 

12 часа назад, Гаврилів Василь сказал:

TruLaser Cell - спонсор мого відчуття злиденності! Ну і шліфовка KUKA.

До того і друге відео. Але так можна вже загартовані деталі обробляти (шліфувати маніпулятором).

Я саме навів приклади обробки до чи після гартування. Питання наскільки там все технологічно або оптимально - то вже інше.

І ще одне. Після терморізки може (та й буде) утворюватися підкалена кромка. І тоді потрібна ще одна проміжна термічка, або відповідний метод обробки спусків після.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гідрорізом найчастіше ріжуть бланки на ножі 

Одразу в розмір і кромка не підпалена 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Greg Verizhnikov сказал:

править камень не надо, а использовать Робота в паре с большим жестким гриндером. Лента не меняет диаметр, и профиль спусков останется постоянным

ви гадаєте що камінь правлять для того щоб розмір каменю був? нуну

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З чого такі висновки?  В мене є 3г71. 

Діаметр каменю для виведення спусків критичний, якщо виготовляється серія однакових клинків, профіль та висота спуску зменшиться з зменшення діаметру каменя 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

БУ роборука не варіант тому, що ці руки відпахали 24/7 протягом своїх 6-10 років експлуатації на складальних лініях, і мають люфти біля міліметра, жорсткість утримування позиції, повторюваність позиціонування туди ж. Там хвильові редуктори роздовбуються, заміна не рентабельна. Рука для мехобробки деталі в ній, як у відео @Fyva , має бути свіжесенькою. В Києві є диллер Yaskawa, задайте їм питання по цінах.

Чому не розглядається гартування тільки ріжучої кромки клинка за допомогою ТВЧ? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, aegis написав:

блін. усі хто тут чпк шліфовку рекомендують хоча б на ручному плоскошліфі працювали?

 

Так, працював, і верстатики навіть робив. Ти трішки плутаєш плоску шліфовку з обробкою абразивним кругом. Якісь страхи про всякі там перегріви і т.д. В нас в цеху 6 тільки плоских шліфовок. Бачив би ти як сумлінно на них шліфують оператори. Закинув деталь, включив автоподачу і забув, поки не згадає)).

Є в нас і координатна шліфовка, для неї є горизонтальний шпиндель, всякі пази шліфують.

Тут же не питання мікрони ловити, головне продуктивна обробка вже гартованого клинка. Не бачу проблем в роботі абразивом в такому випадку. Всерівно без шліфовки всього леза ножа не обійтись, навіть якщо його фрезернути до гартовки чи після.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Наливайко сказал:

Там хвильові редуктори роздовбуються, заміна не рентабельна

Так, роздовбуються. Але ті маніпулятори не тільки на складальних операціях працюють. Є і більш точні операції. І замінюються вони не тільки коли вже роздовбані. Редуктори з них, що мені попадалися, були у досить живому стані. Так, там дуже критичні люфти і т.і. Але всяке трапляється.

Саме цікаве те, що @ОднеСлоненя щось мовчить зовсім :pardon:

Змінено користувачем Fyva
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Fyva написав:

щось мовчить зовсім

думаю, почитавши те все, передумав. Буде по старому все робити).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://m.youtube.com/watch?index=130&list=PLkfbmdmHtvyRjjVCe-cIXH-LQv7XNKf1g&v=0GVB0qkRF1c

 

а чи вийде шось путнє, якщо окультурити та допрацювати гвинтами, кроковими двигунами, та направляючими такий варіант. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот, посмотрите на семнадцатой минуте какие станки используют для выведения спусков. 

Скачать видео

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Greg Verizhnikov сказал:

Діаметр каменю для виведення спусків критичний, якщо виготовляється серія однакових клинків, профіль та висота спуску зменшиться з зменшення діаметру каменя

скільки ви зазвичай за одну правку знімаєте? 2 десятки потолок мені вистачає. на камені 200мм це несуттєво

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо не винаходити велосипед то розкрій гідроабразивом, спуски роборука +стрічка. Це при умові, що кожен ніж індивідуальний. При серіях спецоснатку городити. 

Змінено користувачем MGal
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Скачать видео

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Я новичок на форуме, но думаю что можно к гриндеру приделать ЧПУ модуль на 2 плоскости + поворотная ось. Видел на одном из буржуйских сайтах. Если хотите я могу попробовать сделать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот нашел один из примеров 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Арсен дык слоник уже почти год как на форум не заходил. Похоже забил на это дело.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Понял. Спасибо

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку