Опознать плоскошлиф

11 повідомлень у цій темі

Может кто опознает, фото одно, говорят коруда, но хочеться узнать хода стола

IMG-6e4c3048892b1af6cf4aefcbda387823-V.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Спасибо, это тож же станок

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

А я забрав данний станок, попробую відновити, шпіндель який не прокручувавсь, просто закис, видно довго стояв без масла, поперечка в ідеальному стані, на повздовжній присутні подряпини, з іншим ще не розбирався, але думаю що не святі горшки ліплять, для своєї майстерні підійде, деталі до космічних кораблів робити не буду. А ціна в 15000 при масі 1800 кг. думаю не велика.  Токарні ТВ-16, ТВ-4  продають по такій та вищій ціні  стан яких не кращий, в самого  були колись, тож думаю з цим також впораюсь. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
9 минут назад, VolodiMiRspec сказал:

А ціна в 15000 при масі 1800 кг. думаю не велика.  Токарні ТВ-16, ТВ-4  продають по такій та вищій ціні

Але ж вам треба буде до цих 15000 додати гроші+час на транспортування, запчастини, відновлення, а що далі? Чи не більше сенсу у придбанні 3Б70В, 3Г71М чи 3Е711 за 50-60 готових до роботи?

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Можливо Ви праві , доставка, в мене своя Газель, запчастини можливо щось і потягнуть, тільки я бачу на яких станках в нас працюють  стан яких не кращий. І за 50 тис. купивши 3Г71М чи 3Е711 також їх потрібно буде відновлювати. Бачив які продають. Та і мені він потрібен як хоббі, раніше любив авто, мав навіть ЗАЗ 965, та якось в металоломі знайшов ТВ 16 за 250грн., з тих пір захоплююсь станками, маю токарний та фрезерний , тож до комплекту вирішив придбати і цей. Час покаже чи я правий був з покупкою.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
11 минуту назад, VolodiMiRspec сказал:

Можливо Ви праві , доставка, в мене своя Газель, запчастини можливо щось і потягнуть, тільки я бачу на яких станках в нас працюють  стан яких не кращий. І за 50 тис. купивши 3Г71М чи 3Е711 також їх потрібно буде відновлювати. Бачив які продають. Та і мені він потрібен як хоббі, раніше любив авто, мав навіть ЗАЗ 965, та якось в металоломі знайшов ТВ 16 за 250грн., з тих пір захоплююсь станками, маю токарний та фрезерний , тож до комплекту вирішив придбати і цей. Час покаже чи я правий був з покупкою.

Вітаю з покупкою. Це не ціна. Все правильно зробили. Відновите і буде станок.  А якщо заберете координатку то взагалі через пів року або рік буде у власності міні заводик. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Мои знакомые были там в среду, или четверг, предложили мне данный станок, попросили продавца при держать до понедельника так как вернуться за грузовой машиной, будут брать токарный у него,  я позвонил в субботу- говорит "все деньги в кармане, станок отгружен"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
1 час назад, Сергей1986 сказал:

Вітаю з покупкою. Це не ціна. Все правильно зробили. Відновите і буде станок.  А якщо заберете координатку то взагалі через пів року або рік буде у власності міні заводик. 

Владимира поздравляю с покупкой и желаю скорейшего запуска!

А вот насчёт радужных прогнозов  о сроках - чёт сильно сомневаюсь... Свой плоскошлиф покупал рабочий и сразу перебирал практически полностью вплоть до шпиндельного узла. Ушло полгода и немного золотых запасов)

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
7 минут назад, камасутра сказал:

Владимира поздравляю с покупкой и желаю скорейшего запуска!

А вот насчёт радужных прогнозов  о сроках - чёт сильно сомневаюсь... Свой плоскошлиф покупал рабочий и сразу перебирал практически полностью вплоть до шпиндельного узла. Ушло полгода и немного золотых запасов)

 

Восстановление оборудования это дорого. Да еще если импортное и не комплектное.  Зато вклад в будущее очень хороший. На шлифовку спрос будет всегда. 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
4 минуты назад, Сергей1986 сказал:

Восстановление оборудования это дорого. 

 

Сергей, не могу не согласится! Добавлю - это ОЧЕНЬ дорого! Особенно если на выходе нужно получит станок, а не рабочий макет.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.