strit

Гриндер 1500Х50

13 повідомлень у цій темі

На основе станка 2/50 создал гриндер с лентой длиной 1500мм. Посадочное место расчитано под довольно распостранённый фланец Ф110мм. Мотры можно устанавливать в габарите АИР 71 и АИР 80 с мощностями 1.1  и 1.5kW. Станок заказывали в основном не ножевщики для обработки литья, мелких деталей из нержавейки и тд.  Были варианты с управлением частотником, на конденсаторах сеть 220В и от сети 380В.

Если кого то из форумчан заинтересуют чертежи или какие либо детали, обращайтесь.

P91221-144512.jpg

P91221-144610.jpg

P91221-144628.jpg

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 @strit  Сипатично!

Нужно добавить функцию изменения положения гриндера в горизонталь

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

День добрий. Маю ось такі питання:

Чому відмовилися від рігельної системи. 

Робоча лише площина? Встановлення великого коліща не планується?

На натяжному вузлі стоїть пружина? Чому не зазовий пістон з задньої кришки авто чи меблів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77 ригель обычно позволяет регулировать в небольшом диапазоне длину лент.

Если гриндер планируется под работу только с одним размером ,то в принципе ригель не нужен. Дополнительный узел усложняет конструкцию.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, softm сказал:

у них есть

Значит туплю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 В упор не вижу там возможности перевода в горизонталь,наверное тоже туплю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага,увидел.

Я конкретно в рамках темы только картинки данного образца рассмотрел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я чого питаю про рігель. Бувах так що стрічки попадаються різні. В когось получится придбати 1200 а хтось запропонує 1800 по привабливій ціні. А буває таке що блатна стрічка скажимо 3000 грвт тільки від 3М в розмірі 72х2. Як тоді? 

А якщо у вас ще є пара контактних колеса різного діаметру? Чи радіуса контактна поверхня?

Хіба що гріндер один з багатьох і використовується для одних операцій з однією стрічкою. Скажимо для грубої обдирки. 

І ще. Не факт що рігель це вузький діапазон стрічок. Я коли свій робив то мінімальна стрічка на нього ставала 1200. Саме таку я знайшов для проби. А потім були всі різні. А зараз попалися декілька в розмірі 3000. Не викидати ж. От і з невеличкою переробкою стала в мене і трьохметрова.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробую ответить по порядку. 

От ригеля отказался для удешевления конструкции.

Можно устанавливать рабочее колесо диаметром 250мм. На колесе дольше живёт лента и более агрессивный съём металла. Но оно дорогое.

Можно установить на поворотное основание и будет поворачиваться в горизонт. Я свой гриндер поворачиваю только при использовании контуровки.

У мебельного газового патрона маленький ресурс, а автомобильный с силой в 20кг не находил.

 softm пиши, звони, обсудим.

Да, ещё можно поставить недорогую контуровку

 

P91221-151616.jpg

P00120-111638.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дальнейшая эволюция станка. Соседи сварщики попросили дуракоустойчивый гриндер. Частотник от АС Привод установил в герметичный корпус и смонтировал на станок. 

1500 в.jpg

1500 а.jpg

1500 ф.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ладный, компактный и рациональный конструктивно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку