South

Свердла Cleveland

20 повідомлень у цій темі

Доброго дня шановному товаритсву!

Шукав на базарі якісні свердла, знайшов фірми Cleveland (Китай+США сумісне підприємство нібито). Потримав у руці - дуже сподобалось. Рівне, важке, поліроване, дуже глибоке фрезерування канавки, з підрізанною перетинкою на ріжучій частині, з нітрідним покриттям. Продавець (представник якоїсь фірми) рвав на собі тельняшку та запевняв, що це краще, що можна придбати за гроші, краще за Вюрт та Рьом. За свердло 11.8 мм з цілиндричним хвостовиком він просив 320 грн. Не знаю,  дорого це чи не дуже для якісного свердла.

Тому питання - чи є сенс купувати таке свердло? Чи може порадите якісь інші якісні свердла? Бо до цього часу користувався старими совковими. А як побачив как товариш свердлить вюртовськими свердлами, то одразу захотілось фірмового, якісного :)

 

cleveland_logo.jpg

Змінено користувачем South
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И в чем прикол? HSS E- Р6М5 по нашему с покрытием, оно, что действительно не убиваемое? За такие деньги!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А ось тут ще дешевше:

https://www.ebay.com/itm/CLEVELAND-11-1mm-12-0mm-HSS-TIN-Cobalt-Straight-shank-twist-drill-Bits-5Pcs-Pack/274177706698

 

Хоча продавець той самий. Нічого не зрозумів.

 

Та річ не про те де купити свердла, а про те чи варто витрачати на них гроші? Чи може є якийсь якісний аналог? Я просто до цього моменту з фірмовими свердлами ніколи не стикався, тому й питаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, South написав:

Я просто до цього моменту з фірмовими свердлами ніколи не стикався

Ну так купіть якийсь банальний RUKO та й спробуйте - https://sverla.com.ua/sverla/sverla-po-metallu/sverla-po-metallu-s-tsilindricheskim-hvostovikom/sverlo-po-metallu-11-8-mm-ts-h-din-338-hss-r

(посилання перше, яке трапилося)

Не так то й дороги вийде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якісь банальні в мене є, ще радянські :) А мене цікавлять саме фірмові. Бо коли побачив як свердлить Wurth порівнянно з радянськими - то одразу захотів фірмового свердла.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

посилання перше, яке трапилося)

 

Роман, це сама дешева побутова серія.

Не варто її радити.

У RUKO є бомбезні свердла для будь якої задачі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

значну роль ще відіграє заточка, це теж варто враховувати , щоб не розчаруватися

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хм! А ведь есть хороший шанс проверить, сравнить. У меня щас предстоит насерлить больше двух сотен отверстий, почему бы не проверить качество? Для сравнения, сверло р18, похоже на ещё то, тех времён, но точно не стану утверждать, хотя маркировка есть, это сверло выдерживает 50-60 отверстий, затем кромка таки подсаживается. Сверлить в целом можно, но усилие даже тактильно, чувствуется что возросло. Итого, скинь мне ссыль на представителя, можем рискнуть провести сравнение. Главное не затягивать дольше вторника, иначе придётся сверлить тем что есть, просто работа есть работа, и её надо двигать. 

Сверло надо 8,6мм

 

IMG_20200201_131719.jpg

На фото моё сверло, которое держит заявленное количество отверстий

Змінено користувачем Константин Е
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Брал однажды сверла Деволт, под нержавейку и титан, интересная заточка, ступенчатая, с подрезкой перемычки и конусной шлифовкой спирали (ближе к хвостовику перемычка толще), покрыты нитридом титана,  до первой переточки прошло около года с тем что я регулярно им пользовался. Те кто покупал в Америке и там ими пользовался остались  в восторге и утверждали что производитель дает пожизненную гарантию, хотя это слишком не понятно как для сверла.. Цены в принципе приемлемые. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Karmadon написав:

У RUKO є бомбезні свердла для будь якої задачі.

Цілком згоден, кинув посилання, яке перше трапилося. В будь-якому разі навіть HSS-G Co5/TiN будуть дешевші 320грн.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.02.2020 в 11:05, South сказал:

Доброго дня шановному товаритсву!

Шукав на базарі якісні свердла, знайшов фірми Cleveland (Китай+США сумісне підприємство нібито). Потримав у руці - дуже сподобалось. Рівне, важке, поліроване, дуже глибоке фрезерування канавки, з підрізанною перетинкою на ріжучій частині, з нітрідним покриттям. Продавець (представник якоїсь фірми) рвав на собі тельняшку та запевняв, що це краще, що можна придбати за гроші, краще за Вюрт та Рьом. За свердло 11.8 мм з цілиндричним хвостовиком він просив 320 грн. Не знаю,  дорого це чи не дуже для якісного свердла.

Тому питання - чи є сенс купувати таке свердло? Чи може порадите якісь інші якісні свердла? Бо до цього часу користувався старими совковими. А як побачив как товариш свердлить вюртовськими свердлами, то одразу захотілось фірмового, якісного :)

 

cleveland_logo.jpg

Да фирменные сверла имеют смысл, если есть деньги. Они лучше сделаны, они ровные, и импортные кобальтовые быстрорезы уж точно не хуже чем р18, а по моему опыту так и лучше. Про новые, современные быстрорезы я вообще молчу, но цены на них почти как на твердый сплав. Про cleveland ничего не знаю, много работал корейскими YG-1, но они подороже будут у официалов, ruko метчики у нас были, не кобальтовые, не понравились, хрупкие очень. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мне нравятся китайские HSS-co, откуда взяли на рынке не знаю, но Харьков завален ими. Видно что производитель один, т.к. совпадает маркировка. Дешевле Ruco, но глобальной разницы не заметил.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

2 часа назад, lissr сказал:

Мне нравятся китайские HSS-co

цікавить яка різниця з радянськими, треба км1  11мм сверло знайти хсс-ко або 10,5 ц/х(найчастіше користуюсь)...Ось після заточки я радянським сверлом 11.2 насверлив вже десь з 200 отворів  по три сантиметри завглибшки (мамки на петлі, ст3), без центровок і якихось предманіпуляцій,щоб швидше, тобто з нуля, ще тримає форму,  на кожен отвір менше хвилини іде , дес 3/4, 730 наче обертів + ЗОР, подача вручну. Зараз сверле так же, може ледве важче йде, стружка не дробиться, сильної різниці поки не помітив, ресору теж бере з предсверловкою меншим сверлом ... 10,5 свердло заточував років зо три назад, основна його задача сходу свердлити в листі 2мм ст3 отвори , поки свердле норм, важко порахувати, но приблизно з пів тисячі думаю вже на свердлив отворів... Крім радянських (бо купив за недорого купку) поки не має сверл порівняти ні з чим, но можливо на наступну партію "мамок" розкошелюсь на щось фірмове чи китайський кобальт

Змінено користувачем Sanya8270
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Советую попробовать Гюринг - они дают сейчас очень сладкие цены на сверла, в т.ч. и твердосплавные

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.02.2020 в 12:30, igor_restavrator сказал:

значну роль ще відіграє заточка, це теж варто враховувати , щоб не розчаруватися

Так, мені такі сверла ""типу радянські" продали, сверлити не хоче, пищить, треба зменшувати оберти. Відніс хорошому заточнику - зовсім інша справа.

З фірмових купляли Вюрт, Ірвін, також твердосплавний гюринг у мене був.  Конкретно той вюрт ну так собі, ірвін сверлить краще, у нього специфічна заточка. Ну а твердосплав є твердосплав, правда його тільки на чпу використовували. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у вюрта есть два вида-рэд-для нищебродов,хоть и приемлемые ,и полная цена,полностью черные,те профи,реально,нержу и достаточно прикаленную сталь режут легко,переточка нужна редко.Все из своего опыта.Присел на эту контору и больше не слезаю.Возможно и скорее всего есть еще лучше,но здесь легкость достать,размеры через 0.1,доставка в зубы.Смазку естественно любят.От своей до конечно сала.Вместе со сверлами ножовочные полотна.Мелкозубые,биметалл.Лучше пока просто не встречал.Не вечные но очень долговечные.Контора явно знает что нам нужно и метит это своей маркой,сама ничего не производит.Меня устраивает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Роман, це сама дешева побутова серія.

Не варто її радити.

У RUKO є бомбезні свердла для будь якої задачі.

Щось RUKO ну дуже дешеві боюсь я за них!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завжди можна спробувати, хіба ні?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, South написав:

Якісь банальні в мене є, ще радянські :) А мене цікавлять саме фірмові. Бо коли побачив як свердлить Wurth порівнянно з радянськими - то одразу захотів фірмового свердла.

 

Бошівські нинішні точно не варто купувати - гімно-гімном. Якось перед НР набрав в епіку, бо якась ціна наче класна. Виявилось що тонкі відразу через одне криве, а товсті (від 6мм) сідають через 4-5 отворів в 8мм металопрокат. Сверлив звісно верстатом. Ті що криві, поки залишаю дюрки в блясі шуріком насверлювати. Остальні хіба що на дрельку для якоїсь ситуативної роботи.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iгрек написав:

 

Бошівські нинішні точно не варто купувати - гімно-гімном. Якось перед НР набрав в епіку, бо якась ціна наче класна. Виявилось що тонкі відразу через одне криве, а товсті (від 6мм) сідають через 4-5 отворів в 8мм металопрокат. Сверлив звісно верстатом. Ті що криві, поки залишаю дюрки в блясі шуріком насверлювати. Остальні хіба що на дрельку для якоїсь ситуативної роботи.

 

Bosch как раз и продает под своей маркой сверла для ситуативной работы. Правда, о метабовских сверлах отзывы еще хуже.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку