woodshop

Маска ESAB Sentinel A50

29 повідомлень у цій темі

Що скажете про маску ESAB Sentinel A50?

У плані використовувати для TIG (AC/DC 250А) та MIG/MAG?

Дешевого лайна мені вже досить, а сабж не настільки чутливо більше коштує 3M SpeedGlass V100.

 

sentinel-a50-_4_.jpg

 

Чи можливо використовувати з невеликим респіратором з фільтрами?

 

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А сменные стекла к нему есть и сколько стоят?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Mednyar сказал:

А сменные стекла к нему есть и сколько стоят?

 

4 зовнішніх і 1 внутрішнє в комплекті.

Якщо купляти, то 1000 грн за 5 зовнішніх + 2 внутрішніх.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще подивись лінкольн вікінг 3350 вродь. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не дешево конечно, у меня esab warrior tech так стекла много дешевле. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Viktor Ulala сказал:

лінкольн вікінг 3350

Дивився, от обираю між ESAB Sentinel A50, Lincoln Viking 3350 та 3M SpeedGlass V100.

 

От до речі порівнювання A50 та 3350

 

 

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, woodshop написав:

Що скажете про маску ESAB Sentinel A50?

У плані використовувати для TIG (AC/DC 250А) та MIG/MAG?

Дешевого лайна мені вже досить, а сабж не настільки чутливо більше коштує 3M SpeedGlass V100.

 

sentinel-a50-_4_.jpg

 

Чи можливо використовувати з невеликим респіратором з фільтрами?

 

 Тут одна людина вже купила таку маску раніше, але відгуків наче не зустрічав.  Сам не користувався, але здається дана маска може працювати з блоком примусової подачі повітря (також Есаб)  та  3м -овським респіратором, але з плоскими фільтруючими елементами. 

 Особисто  для мене великим недоліком даної маски являється дизайн зовнішнього захисного скла. Будь він втоплений хоч трохи в корпус маски — була б зовсім інакша картина. Даний дизайн — зовсім не практичний... хоча можливо й модно виглядає :blum2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, woodshop сказал:

Дешевого лайна мені вже досить

Так тепер дорогого хочеться. В мене вже лежить Лінкольн Вікінг, не пам"ятаю точно номер, але ззовні світлофільтр точно як на відео цому. Він був за 200долл спеціально  привезенний з Америки. Через два роки почалися проблеми. То батарейку швидко садив, а тепер не закривається зовсім. Навіть на новій батарейці.  На регулятори не реагує. Варю через скельце у фібровому щитку. Такі справи.....

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, IMP сказал:

здається дана маска може працювати з блоком примусової подачі повітря

 

Ні, то друга версія, "A50 Air"

 

2971-15081514971.png

 

 

5 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Через два роки почалися проблеми.

В Україні на офіційний Lincoln гарантія 3 роки.

 

Якщо річ бездоганно буде працювати 3 роки, то я готовий купити таку ж на наступні три роки.

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

Ні, то друга версія, "A50 Air"

Тоді вибачаюсь. Не звернув уваги на модель маски, але те, що перше, що поламається в такій масці — це зовнішнє захисне скло. Імхо.  Періодично виникають на різних ресурсах теми вибору масок. Особисто я користуюсь китайцем, дорогим.....але китайцем. Часто люди ганять китайців, включно з моїм, але мій мене повністю влаштовує. Часом, читаючи відгуки, складається враження, що люди банально не вміють налаштувати хамелеон під свої потреби. Бо якось не віриться, коли припустимо десять чоловік називають маску г****ом , а я не маю до неї практично ніяких претензій. Це так образно. Кожен хай сам вибирає собі те, що йому до вподоби.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

есть  Lincoln Viking 3350, 2 года полет нормальный) батарейку еще не менял, а стекол защитных помнеял штук 20. До того была Forte MC-9000 ето небо и земля.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоже гоняю 3350 , уже года 3. без вопросов. один раз менял батарейку

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Придбав би 3350, але офіційно у нас продається тільки 3 стара версія, у 4 поколінні вони трошки покращили

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маска бомба, за винятком ваги ну і прайс кусь кусь, варю в такій 4 роки. Коли її купив, пожалів лише про одне, чому не купив раніше.

Змінне скло в комплекті, 5+1, якщо не помиляюсь.

Внутрішнє плоске стандартне. Добирав відразу запасні по 3 євро штука. Стараюсь працювати акуратно, варю 99% лише тігом, захисне скло міняю в середньому раз в пів року чи навіть менше..

 

Лінкольн також круто, спідглас також.

 

 

до мінуса цієї маски опукле захисне скло.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю в наявності маску бінзель. На холоді чи то така в ній реакція, інколи не встигає закриватись при варці пульсом,

На напівавтоматі ніби норм. Зараз підзаробив коштів, то хотів би щось краще прикупити

Хто якою користується, ціна якість?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

Що скажете про маску ESAB Sentinel A50?

То що все ж таки вибрали? Зараз теж подивляюсь в бік цієї маски, або чогось подібного

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, clio написав:

То що все ж таки вибрали?

І ТС і я вибрали Lincoln Electric VIKING 3350 (4C), сентінел в нашій майстерні не водився та водиться, порівняти не можна, але вікінг та все інше це як вище сказали - небо та земля різниця.

Навіть самі дорогі маски від всяких дніпро-м, кентаврів та прочих нонеймів/OEM-ів це повний шлак та викинуті гроші.

 

Зверніть увагу, що у сентінела та вікінга 3350 різниця вікошка 100x60 проти 95x85мм, як на мене вікінг краще (ширше), також у вікінга не царапається захисне скло коли маска лежить у будь якому положенні на столі, воно втоплене. Батарейки на вікінгі вистачило на 2 з половиною років, ціна якісної батарейки CR2450 в районі 80 грн.

 

Зараз вікінг 3350 коштує у офіціалів в районі 11000 грн., скільки сентінел не в курсі.

Змінено користувачем 4x4
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 4x4 написав:

але вікінг та все інше це як вище сказали - небо та земля різниця.

А є якісь об'єктивні критерії?

Не "придбав есаб і це круто, все навколо лайно", а якимось міліметрами, секундами і кілограмами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, break написав:

А є якісь об'єктивні критерії?

Так, по-перше вона

  • фіксується в верхньому положені та досить надійно при цьому
  • огляд 95x85мм при справжньому 1/1/1/1 фільтрі.
  • завжди у продажу будь який розхідник, будь який компонент маски (різні варіанти оголів'я, всі стекла, корпус, тільки сам картридж не приведи боже)

В новому поколінні додали зовнішню кнопку переключення болгарка/зварювання (мені наприклад це не треба)

 

Ну і реально, більш прозора блакитна (не зелена) картинка при затемненні, тут спеки вікінга.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напевно як в космос літати))) літають чимало хто...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

при справжньому 1/1/1/1 фільтрі

Розшифрувати хтось може простими словами які в тому переваги і скільки ви знаєте "несправжніх"фільтрів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, break написав:

Розшифрувати хтось може простими словами які в тому переваги і скільки ви знаєте "несправжніх"фільтрів?

 

https://jak.koshachek.com/articles/svitlofiltri-dlja-zvarjuvalnih-masok-hameleon.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре. Але всі фільтри, хоч німецькі, а хоч китайські більшого розміру 1/1/1/1, а меншого 1/1/1/2. Що на них і пишуть. Що значить тільки, що скло більш менш рівне, без сторонніх включень і затемнюється не плямами. Ну і остання цифра що воно більше чи менше.

Ніяких числових значень якихось параметрів.

Тому і питання - чим об'єктивно ЕСАБ за 400 баксів краще, ніж наприклад  TrueArc XL Blue Welding Lens (написав перше, що мені гугл видав) за сотню чи якийсь китаєць нонейм?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зварювальник, фрезеровщик, повар, та мабуть інші професії, старається не лише тупо як робот робити роботу (якщо працює на себе, грубо кажучи), а й створювати/оточувати себе приємною атмосферою, яка більшою мірою складається з якісного інструменту та приладдя. Мені приємніше працювати у перчах (слюсарних) WURTH, а не нонеймах, мати антураж Lincoln Electric на зварювальному участку у виді наліпок на стіну чи того ж платка від поту, який до речі йде в комплекті до маски, да той же пластик маски нема чого порівнювати з ширпотребом.

 

, break написав:

краще, ніж наприклад  TrueArc XL Blue Welding Lens

 

Скільки офіціали (якщо вони існують в Україні) дають гарантію на маску? Лінкольни, наприклад -- 3 роки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарантія в цьому випадку не надає абсолютно  ніяких переваг.

Приклад - ви зібрались щось варити, замовник прийде ввечері. Маска ЕСАБ накрилась. У вас - гарантія. Ви телефонуєте офіціалам, віддаєте їм маску і чекаєте. Ремонту, заміни на нову, повернення коштів, та - чекаєте. Мінімум - пару днів ви без маски.

Альтернатива - ви придбали не ЕСАБ за 400 з хвостиком, а дві від гарного китайця за 250 за пару. На які є і розхідники і умовна гарантія в рік. У вас накрився китаєць. Ви кидаєте його під ноги, дістаєте нову з полиці і продовжуєте роботу.

Тому - гарантія в три роки не є перевагою при ціннику втричі.

Які ще є плюси? Наліпки на стіну?

Я за зручність і комфорт. Навіть коли функціонал той самий, а десь є комфортніше чи малопомітні дрібниці, які додають плюсів.

Тому і запитав - чим маска ЕСАБ відрізняється від втричі дешевшого нонейма? Крім буковок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку