V.S.O.P.

Балансувальні шайби для абразивних кругів

18 повідомлень у цій темі

Всім добра, шановне товариство. Виникла ідея спробувати відбалансувати круги на Мукачівському наждаку 3л631. Заводом можливість балансування не передбачена ніяким чином, хоча наждак асоціюється як професійний з конусною посадкою оправок та дуплексованими підшипниками. На Полтавському "Темпі" це питання реалізовано за допомогою ось таких шайб. Як на мене це найпростіший спосіб домогтися балансування круга на будь-якому малогабаритному наждаку не вносячи суттєвих змін в конструкцію. Можливо  хто експлуатує наждачок з такими шайбами, наскільки вони ефективні. Хто, що і як думає з цього приводу. Чи є взагалі сенс в балансуванні абразивних кругів діаметром менше 200мм.

 

IMG_9190.JPG

IMG_9193.JPG

Змінено користувачем V.S.O.P.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А правити круг вже ось так на верстаку пробували? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно пробував. Скажу більше, результат більш-менш задовільний. Але хочеться кращого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наждаки у меня самодельные, посадки оправок цилиндрические.

 

Частота вращения- от 700 до 1400об/мин, круги использую

от 150 мм до 250 мм, правлю алмазными шарошками- при указанных режимах смысла в балансировочных шайбах не

вижу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Al.P сказал:

 

Частота вращения- от 700 до 1400об/мин

При таких обертах зрозуміло. Мова йде про 3000об/хв. при яких круг малого діаметру починає нормально працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приспособа для статичного балансування є? Якщо так, то спершу вам би наліпити магнітів, або заліза на пластилін до оправки, щоб зрозуміти величину на яку треба переносити вагу, інакше неправильно вибравши товщину пластин, та відстань між перестановочними отворами ви набалансуєте так, що буде ще гірше. Завжди перш ніж щось робити треба проводити заміри, інакше буде як у відомій приказці про "хотіли як краще...".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы для начала убедился что у Вас там стоят дуплексы, ровные посадки, а потом пробовал балансировать.

Например на моем новом 3л631, который я вынул из упаковки были с завода обычные 4шт 205 подшипников и как показывает практика я не первый.

Змінено користувачем Blitzen
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у меня на "энее" это с завода.Работает,только справа стоит,легко отбалансировать статически.Повторить элементарно.Окончательная работа после шарошки.Камень снимать нельзя до его конца.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Barth точно "Еней" а не "Томск". Справа в тому що в першому оберти 1400об/хв. а в другому 2800об/хв. Ззовні не знаючи деталей відрізнити їх важко.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у меня точно,тихоходный и шильдик живой,покупал новым в 86 году....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема здалася для товариства нецікавою тому і малоінформативною. Щоб задовольнити свою цікавість все ж вирішив спробувати. Для початку замовив на лазерній різці самі балансувальні шайби. Поштучно різати ніхто братися не хотів, тому прийшлося замовляти партію з великим надлишком. Десь потім пристрою. По заводу камінь на 3л631 кріпиться на оправці прямо прижимною шайбою яка має внутрішню різьбу. Такий спосіб кріплення для мене здався невдалим тому виготовив дві нові прижимні шайби з буртиком для центровки балансувальних та дві шліцевих гайки з правою та лівою різьбою. Вийшло досить непогано. Про результати самого балансування згодом.

IMG_9196.JPG

IMG_9197.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я балансую приварюючи до оправки шматочки заліза, попередньо на скотч наліпленого. Або зсипаючи болгаркою самі оправки. Мене задовольняє.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

почему отверстия под винты не сделали секторами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так отвори в самих шайбах секторами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V.S.O.P. написав:

Тема здалася для товариства нецікавою тому і малоінформативною. Щоб задовольнити свою цікавість все ж вирішив спробувати. Для початку замовив на лазерній різці самі балансувальні шайби. Поштучно різати ніхто братися не хотів, тому прийшлося замовляти партію з великим надлишком. Десь потім пристрою. По заводу камінь на 3л631 кріпиться на оправці прямо прижимною шайбою яка має внутрішню різьбу. Такий спосіб кріплення для мене здався невдалим тому виготовив дві нові прижимні шайби з буртиком для центровки балансувальних та дві шліцевих гайки з правою та лівою різьбою. Вийшло досить непогано. Про результати самого балансування згодом.

IMG_9196.JPG

IMG_9197.JPG

Мені цікаво, просто нічого підказати. На одному з "чебурашок" стоять такі шайби, але ніяк не дійдуть руки збалансувати. А потрібно. Чекатиму звіту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я на китайському точилі переточив флянці на більш товсті. По найбільшому діаметру рівновіддалено нарізав різьб м6.Тепер накручую болтики з кількома шайбами-то грузи. Прямо на валу нашвидкуруч вдається більш-менш відбалансувати , добавив шайбочок , відкинув шайбочок. Зтими секторами , то мабуть довго гратися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валера написав:

Я на китайському точилі переточив флянці на більш товсті. По найбільшому діаметру рівновіддалено нарізав різьб м6.Тепер накручую болтики з кількома шайбами-то грузи. Прямо на валу нашвидкуруч вдається більш-менш відбалансувати , добавив шайбочок , відкинув шайбочок. Зтими секторами , то мабуть довго гратися.

Дам вам пораду. Якщо розібрати кілька амортизаторів - в системі поршня і клапана циліндра можна назбирати тоненьких шайбочок. Можливо, вони допомогли б більш тонко регулювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

лучшая балансировка-самого камня выборкой с торца некоторого количества "тела",для балансировки на станке грузиками надо иметь идеальные подшипники с длинным выбегом,сама история не сложная и не долгая,но делать это надо отдельно для каждого круга,в "энее" приспособа только на правом фланце,слева все жестко.Это работает но не идеально.Так се.Лучше чем без.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку