Vladek

Мікрометр для тисячних (0.001 мм) - вибір між механічним і цифровим.

73 повідомлення у цій темі

2 минуты назад, Dim сказал:

@Vladek А ви з якого міста?

Відредагував профіль, вказав.
Але з пересилками я бавитися точно не маю бажання і не буду, нащо мені зайвий клопіт.
От поки моніторю варіанти із придбанням, може дійсно обійдусь скобою під індикатор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Vladek сказал:

От тільки мені треба щось подібне зробити в магазині, на очах у власника, який каже, що в нього з лєскою "все норм"

А если он Вас попросит предъявить актуальный сертификат о метрологии и соответствия стандартам для Вашего микрометра, выданный сертифицированный органом, а не внутренним отк производителя? Да и если уже быть настолько принципиальным, то нужно ехать на завод-изготовитель , а не напрягать бедного предпринимателя своими никому ненужными движениями. Поедите на завод?

 

Но я уверен, что там есть приписка - что указана толщина самой проволоки. А "погрешность" уже возникает из-за покрытия

Змінено користувачем Brobdingnagian
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Brobdingnagian сказал:

А если он Вас попросит предъявить актуальный сертификат о метрологии и соответствия стандартам для Вашего микрометра, выданный сертифицированный органом, а не внутренним отк производителя? Да и если уже быть настолько принципиальным, то нужно ехать на завод-изготовитель , а не напрягать бедного предпринимателя своими никому ненужными движениями. Поедите на завод?

:D
Ну не всі ж настільки прискіпливі і мають відповідну освіту, щоб аргументувати так, як Ви
От якби я взяв електронний китайський штангенциркуль, то я б і сам сумнівався в його вимірах, з точністю (на папері!) +/- 0.03 мм.
А якщо мова йде про тисячник, то тут вже точність на порядок вища і перевірити її теж можна в домашніх умовах, ну хоча б на серії вимірювань еталонної плитки з набору КМД.
Так що, давайте не будемо ускладнювати ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vladek сказал:

Виникла суперечка з власником магазину риболовних снастей, який переконує, що брендові виробники жилок не брешуть, вказуючи діаметр.
Я ж відчуваю, що це не так, навіть просто з відчуттів (що бачу, що відчуваю пальцями), проте хочу довести правоту інcтрументальним способом.

Ну,если величина спора перекрывает покупку такого мерителя,и Вы уверены в своей правоте,то почему бы и не купить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, Одессит сказал:

Два первых микрометра на ваших фото - самое оно. Даже электронный китаец будет вполне себе работать.
И, кстати, вся электронность тех микрометров весьма относительна, т.к. измерения происходят посредством банального "дискового" энкодера установленного на валу. Т.е. - считаем "обороты". И вся точность таки зависит от ходового винта того микрометра.

Это все знают, самое главное что там табло с цифрами.

По теме, судя по показаниям, все норм с леской.

 

Змінено користувачем Женя Харьков
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Vladek сказал:

:D
Ну не всі ж настільки прискіпливі і мають відповідну освіту, щоб аргументувати так, як Ви
От якби я взяв електронний китайський штангенциркуль, то я б і сам сумнівався в його вимірах, з точністю (на папері!) +/- 0.03 мм.
А якщо мова йде про тисячник, то тут вже точність на порядок вища і перевірити її теж можна в домашніх умовах, ну хоча б на серії вимірювань еталонної плитки з набору КМД.
Так що, давайте не будемо ускладнювати ))

А он Вам скажет,мол, пойдите плитку на метрологию киньте и приходите с сертификатом как на плитку, так и микрометр ))) На самом деле вариантов поканифолить друг другу мозги есть масса, но может лучше заняться чем-то полезным? К примеру, осетра поймать, приготовить  и угостить им форумчан?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Vladek думаю проделав измерения в большей степени Вы докажете сами себе правдивость заявленных размеров. И вряд ли сможете что либо доказать продавцу. Да по простому пошлет на "три веселые клавиши" и все. Найдет кучу отговорок. Есть категория людей которые ну ни как не воспринимают очевидное,даже если и не правы. Да и ответ может быть простым( Есть товар хотите берите или не берите) и все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Женя Харьков сказал:

Это все знают, самое главное что там табло с цифрами.

По теме, судя по показаниям, все норм с леской.

 

Ага ))
Особливо з Трабуко, де вказано 0.065мм, а в реалі 0.08 мм (23% в плюс)
чи "чисто японською" Хікара, де вказано 0.168 мм, а в реалі 0.203 мм (20% в плюс)
Ну таки "японська точність" ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ця суперечка нагадала якийсь радянський фільм. Двоє побились об заклад, що третій донесе чи не донесе рейку до перехрестя. Третьому майже хребет із заду виліз, але таки майже тарабанив. Майже, бо на перехресті їх зустрів міліціонер, і наказав віднести рейку туди, звідки її взяли. Ніякого призу третьому не було передбачено :)

Цікаво, а навіщо вам о ті заміри мікрометорм? Може рибалка це не ваше? Вам би в метрологію, чи високоточну металообробку.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Vladek сказал:

відчуваю пальцями

 

2 часа назад, Vladek сказал:

різницю між лєскою -0.104 і 0.11

 

 

Я в захваті!

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема починає набувати ознак п'ятничної. Цікаво, риба про те знає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Тема починає набувати ознак п'ятничної. Цікаво, риба про те знає?

Шутки-шутками, а ведь действительно есть такие заказчики/покупатели, которые на ровном месте могут развести нехилую демагогию... И вот что с ними делать, послать же нельзя ибо неэтично ... :bad:

Змінено користувачем Brobdingnagian
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Наливайко сказал:

Цікаво, а навіщо вам о ті заміри мікрометорм? 

Вже пояснював.
Щоб довести людині, яка б'є себе в груди та каже: "В мене в магазині нема підробок, в мене вся фірмова лєска, як написано, так і є!", що насправді не все є так, як написано.
Що є і підробки, і що є недостовірні дані на етикетках.

Ну і ще: "для чого купувати підробки за завищеними вп'ятеро цінами?" Запитання риторичне.

Для мене ця тема цінна вже тим, що я перечитав/передивився купу інформації про сучасні електронні мікрометри і штангенциркулі.
Після замірів, які показав @Одессит, запал якось поменшав, бо я побачив свою правоту. Ну а якщо знайду десь маленьку скобу під індикатор, то зроблю бюджетний варіант товщиноміра. Поживемо, побачимо, до відкриття сезону риболовлі ще не менше місяця ))

Змінено користувачем Vladek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не вижу никакого смысла что то доказывать продавцу. Сомнительно что Он будет вникать в тонкости измерений так как Вы.По этому ему на это все наплевать скорее всего. И что Он не будет после этого торговать? А вот если все эти измерения Вам помогут с выбором брать или не брать товар, так почему бы и нет. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, sergo40 сказал:

Не вижу никакого смысла что то доказывать продавцу. Сомнительно что Он будет вникать в тонкости измерений так как Вы.По этому ему на это все наплевать скорее всего. И что Он не будет после этого торговать? А вот если все эти измерения Вам помогут с выбором брать или не брать товар, так почему бы и нет. 

Вот вот! Я неделю назад покупал на радиорынке паяльник, на прилавке выбор - загляденье, спрашиваю продавца "какой луче для таких то дел?" а он мне "А мне по чем знать, я и паять то не умею". За то честно.
@Vladek А Вам наверное все же стоит сменить магазин в котором продавец заинтересован продавать свой товар всеми правдами и не правдами на другой, и покупать ровно то что Вас устраивает для дела а не для спора, @Одессит уже доказал что Вы правы)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Brobdingnagian сказал:

Шутки-шутками, а ведь действительно 

@Brobdingnagian можете підказати де знайти "за копійки" отаку скобу під індикаторну головку, про яку Ви згадували?
Може у Вас є зайва?

5 часов назад, Brobdingnagian сказал:

Достаточно даже будет такого приспособления (на барахолках стоит копейки) и 2мкм индикатор.

20200212_132859.jpg

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чем Вам не нравится рычажный микрометр Польша или СССР ? На олкс можно найти нулевый гривен за 300 или немного дороже и микроны он покажет уверенно Я когда гривна была 8 купил такой за 120 гр Он до сих пор полностью удовлетворяет все мои снобистские замашки с микронами !!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sergo40, @Абрикоска, та я не збираюся ні з ким воювати (я про продавця), мені і самому було цікаво і щоб продавець мав чітке уявлення. І ще досі цікаво переміряти лєски Шимано, Колмік, Мавер. Щоб знати як воно на ділі з цими брендами.
Я вже чи то японці отак завищують діаметри проти заявленого, чи то підробка - це вже не моя справа, я, навіть якби хотів, то цього не взнаю.
Завжди є можливість перейти на продукцію іншого виробника, змінити магазин (при потребі). Це не проблема.

Радий, що, завдяки тому, що @Одессит був в риболовному магазині і мав в кишені мікрометр Мітутойо (це ж треба!)), питання так швидко почало прояснятися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Извиняюсь, а эти все лески стальные или полимерные?

Бо результат измерения будет сильно зависеть, мне кажется, от твёрдости измеряемого материала и давления губок измерительного инструмента..

Есть ли общеизвестные нормативы по измерениям на вот это вот всё?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Лесник E. сказал:

А чем Вам не нравится рычажный микрометр Польша или СССР ? На олкс можно найти нулевый гривен за 300 или немного дороже и микроны он покажет уверенно Я когда гривна была 8 купил такой за 120 гр Он до сих пор полностью удовлетворяет все мои снобистские замашки с микронами !!!

Я не проти, навіть зараз би купив такий за 300-400 грн, тим паче в нульовому стані.
Просто не бачу таких в продажу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, пенсионер сказал:

Извиняюсь, а эти все лески стальные или полимерные?

Бо результат измерения будет сильно зависеть, мне кажется, от твёрдости измеряемого материала и давления губок измерительного инструмента..

Есть ли общеизвестные нормативы по измерениям на вот это вот всё?)

Лєски полімерні (нейлонові, найчастіше).
Але це не проблема, бо, як видно, вони і так мають завищений діаметр і тому стиснення при вимірюванні мікрометром грає не в сторону збільшення похибки, а в сторону зменшення. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Vladek сказал:

та я не збираюся ні з ким воювати (я про продавця), мені і самому було цікаво і щоб продавець мав чітке уявлення. І ще досі цікаво переміряти лєски Шимано, Колмік, Мавер. Щоб знати як воно на ділі з цими брендами.

Оце по ділу і справедливо.Підтримую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Vladek сказал:

Я не проти, навіть зараз би купив такий за 300-400 грн, тим паче в нульовому стані.
Просто не бачу таких в продажу.

Проскаивают видел не раз По моему просто дело небольшого времени найти

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут може бути якраз все дуже чітко. Можливо на оригінальній коробці натуральні японці пишуть правду, а саме мінімальний гарантований діаметр волосіні на всій довжині. Справа в тому, що такий виріб просто не може мати ідеально однакову товщину на кожен мікрон своєї довжини, і під мікроскопом він вже буде не товстим дротом, а ніби вервичкою. Вже не говорячи про залежність розміру від вологості, температури, і віку. Якщо хочеться познущатись із продавана, забиваєшся об заклад що він триндить на ящик пального, міряєш перед ним його жилки, знущаєшся, напиваєшся, почуваєшся чемпіоном. Чому б ні? А якщо істини хочеться, то тут вже потрібна переписка із виробником.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поки копаюсь на Ебей, дивлюсь ціни.
Отакий Mitutoyo COMBIMIKE Digit Outside Micometer 0-1", 0-25mm - це оригінал, яка думка?
Ціна 40 долларів всього, така як на механічні.

митутойо1.jpg

Змінено користувачем Vladek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку