Vladek

Мікрометр для тисячних (0.001 мм) - вибір між механічним і цифровим.

73 повідомлення у цій темі

Да, оно, бери.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Vladek сказал:

Поки копаюсь на Ебей, дивлюсь ціни.
Отакий Mitutoyo COMBIMIKE Digit Outside Micometer 0-1", 0-25mm - це оригінал, яка думка?
Ціна 40 долларів всього, така як на механічні.

митутойо1.jpg

Извиняюсь за вторжение, такой микрометр сам выключается? У меня такой же, очень быстро садит батарейку. Это дефект или как?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, ig3757 сказал:

такой микрометр сам выключается?

Примерно через 20 минут.
 

10 минут назад, ig3757 сказал:

очень быстро садит батарейку

Здесь два момента: модель устаревшая (достаточно много жрёт), и батарейки нынче то ещё "овно"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, softm сказал:

 

а ничего, что ставок еще нет но есть цена доставки в 63 уе?

:)
Красная цена ему - полтос. И в нашей "барахолке" регулярно всплывает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Женя Харьков сказал:

Да, оно, бери.

Поки просто моніторю ціни.
В цілому я більше довіряю механіці, бо вона більш надійна.
От ще цікавий варіант за 40 доларів:
Mitutoyo Digimatic Micrometer Omv 25K 206-101
 

мітутойя2.jpg

Змінено користувачем Vladek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, softm сказал:

 

а ничего, что ставок еще нет но есть цена доставки в 63 уе?

Я як приклад навів. Є і інші подібні (до 50 долларів).
Ну а ціна доставки в Україну зараз десь біля 8 долларів, через Нову пошту. По США даний лот йде безкоштовно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Vladek сказал:

@Brobdingnagian можете підказати де знайти "за копійки" отаку скобу під індикаторну головку, про яку Ви згадували?
Може у Вас є зайва?

 

Та я ее вроде на птичке покупал за 100 или 200грн- это у нас в Киеве. Но иногда видел и здесь на барахолке. Нет, лишней, к сожалению, нет. То что у Вас по ебеевской ссылке - аукцион и 68 - это начальная цена. Такой новый оригинал "с рук" будет стоить не менее 150-200у.е. Все что ниже - фейк. Как и 2мкм индикаторы по 1000грн.

Хоть и ебей славится тем, что не пропускает фейки к листингу, но на них легко нарваться при покупке товара по явно заниженной цене и не мейнстримного продукта,, такого, к примеру, как айфон.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Микрометр это конечно красиво и все такое, но Вам ведь не нужно мерить леску в диапазоне диаметров 0-25 ?
Хочу предложить простую и надежную конструкцию размером с индикатор, и не такую громоздкую как рычажная скоба, не супер красиво конечно но практично.
Выглядит она следующим образом - 
Толщиномер.JPG
Простой такой себе толщиномер под одну задачу, на индикаторных головках типа ИГ или МИГ есть арретир встроеный(рычажок чтоб шток поднимать).
По скольку леска круглая то конструкция должна быть как в приспособлении для измерения проволочек к оптиметру к примеру, плоский(поз1) наконечник индикатора и цилиндрическая(поз2) пятка на скобе.
Диапазон измерений в пределах диапазона самой головки, сделать можно буквально на коленках из скажем хоть струбцины, во всем этом важна перпендикулярность плоскости измерительного наконечника к оси движения штока индикатора и ее параллельность к образующей цилиндрической пятки(например из ролика/иглы подшипника, хвостовика ТС сверла/фрезы и тд.)
Не очень красиво но дешево и сердито, тем более что индикатор у Вас вроде бы есть.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кстати в качестве скобы можно использовать скобу микрометра, когда-то бракованные скобы на струбцины пускали)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Абрикоска, такий варіант не підійде з кількох причин
1. саморобна скоба буде неточною (ну як я доб'юся строгої перпендикулярності осей циліндричної опори і індикаторної головки?)
2. Монолєска досить м'яка і тому її не можна міряти в точці (а на циліндричні опорі буде точковий контакт)
3. Такий саморобний пристрій не викличе довіри ні в мене, ні в інших і результати не будуть сприйматися як достовірні.
 

Може вдасться знайти фабричну скобу на 0-5 мм чи 0-10 мм. Я не поспішаю, маю час.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі, вияснив для себе одне запитання: чому на деяких механічних мікрометрах Мітутойя вказано 0.001 мм, а шкала (з цифрами, які перекидаються, як в лічильниках) тільки до сотих?
В каталозі Мітутойя точність таких мікрометрів не відрізняється від точності тих, де шкала до тисячних. І там і там вказана точність 2 мікрони (для 0-25). Так що, справа тільки у способі відображення результату.
Хоча, ясна річ, мені хотілося б знайти такий, щоб цифри були до тисячних ))

Змінено користувачем Vladek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Vladek сказал:

До речі, вияснив для себе одне запитання: чому на деяких механічних мікрометрах Мітутойя вказано 0.001 мм, а шкала (з цифрами, які перекидаються, як в лічильниках) тільки до сотих?
В каталозі Мітутойя точність таких мікрометрів не відрізняється від точності тих, де шкала до тисячних. І там і там вказана точність 2 мікрони (для 0-25). Так що, справа тільки у способі відображення результату.
Хоча, ясна річ, мені хотілося б знайти такий, щоб цифри були до тисячних ))

Очень интересное замечание В том плане что когда микрометр аналоговый (не цифровая механика ) вы микроны все-равно "видите " даже на соточном -точность механики та-же что и на микронном На соточном с цифровой механикой вы микроны не увидите вообще Колесики с цифрами перещелкиваются Когда есть микроны в цифрах хоть механика хоть электроника конечно классно -но они и дороже 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Лесник E. сказал:

Очень интересное замечание В том плане что когда микрометр аналоговый (не цифровая механика ) вы микроны все-равно "видите " даже на соточном -точность механики та-же что и на микронном На соточном с цифровой механикой вы микроны не увидите вообще Колесики с цифрами перещелкиваются Когда есть микроны в цифрах хоть механика хоть электроника конечно классно -но они и дороже 

Так, згоден.
До речі я вже знайшов мікрометр-тисячник від Fowler з аналоговою нецифровою (ноніусною) шкалою (двома ноніусними шкалами), але... через проблеми з зором такий варіант мені поганий для зчитування.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Vladek сказал:

До речі, вияснив для себе одне запитання: чому на деяких механічних мікрометрах Мітутойя вказано 0.001 мм, а шкала (з цифрами, які перекидаються, як в лічильниках) тільки до сотих?

Там крім самої механічної шкали з сотими є ще ноніус на барабані - по ньому і відраховуйте мікрони/два мікрона, в залежності від ціни поділки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, disop сказал:

Там крім самої механічної шкали з сотими є ще ноніус на барабані - по ньому і відраховуйте мікрони/два мікрона, в залежності від ціни поділки.

Чесно кажучи, на отому з цифровим барабаном я додаткової ноніусної шкали не побачив.
А на оцьому шкалу видно чітко.

мімутойя3.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В этой теме, конечно, это стёб, но ...

Знаю, что бы вам подошло.

Http://Ebay.com/itm/253714177522

 

Но цена у него....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Vladek сказал:

@Абрикоска, такий варіант не підійде з кількох причин
1. саморобна скоба буде неточною (ну як я доб'юся строгої перпендикулярності осей циліндричної опори і індикаторної головки?)
2. Монолєска досить м'яка і тому її не можна міряти в точці (а на циліндричні опорі буде точковий контакт)
3. Такий саморобний пристрій не викличе довіри ні в мене, ні в інших і результати не будуть сприйматися як достовірні.

1. Практика показывает что даже фабричный инструмент изготовленный вручную может быть в разы точнее чем ширпотреб, сделать точно не сложно, к тому же повод научится чему-то новому.
2. В том то и дело что мягкая, измерительное усилие в микрометрах не регулируется, а в индикаторе его можно отрегулировать натяжением пружины штока, вплоть до снятия оной и усилие будет равняться весу штока с наконечником, точечные измерения наиболее точные в таких случаях.
3. Я думаю что в Ваших силах придумать и сделать все настолько красиво что и понимающие позавидуют, главное что-бы Вы себе верили, а доказывать что-то окружающим бесполезно, они не будут возможно верить никому кроме как главному инженеру производителя конкретной лески со всеми бумагами подтверждающими это.... и то не факт.
Чем проще конструкция - тем лучше она работает.
Кстати митутойо выпускает микрометры 0.01 с индикатором вместо статичной пятки, получается вроде пассаметра. 
Первая попавшаяся в интернете - 451408811_w640_h640_mikrometr-rychazhnyj
В любом случае желаю только успехов в деле)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То что по ссылке, самое оно.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот посмотрите в сторону таких шикарный инструмент диапазон 30-66 при этом шток перемешаешься не вращаясь и за пару оборотов трещетки на весь ход также можно выбрать два усилия на губках 5 либо 10 кг.

92788DC1-DEF6-4228-89DB-994985F9062B.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарешті придбав собі таки мікрометр (шукав таки мехінічний), МР-25, новий, ще законсервований, відмив його і переміряв риболовні жилки, які в мене є.
Був щиро здивований. Скажу зразу, що з такими величезними відхиленнями від заявленого розміру справився б навіть звичайний мікрометр-соточник.

Поводочні жилки Owner Broad - це просто абзац:
заявлено 0.12 мм маємо  0.15 мм
заявлено 0.14 мм маємо  0.17 мм
заявлено 0.16 мм маємо  0.19 мм
А я ще дивувався як це я минулого року витягнув на 0.16 мм сазана на 2.2 кг. Тепер розумію, реальний діаметр був зовсім інший, 0.19 мм

Жилка Maver Red Devil - майже та ж картина
заявлено 0.14 мм маємо  0.17 мм
заявлено 0.18 мм маємо  0.22 мм

 

Набагато кращі результати в таких виробників (і конкретих жилок)
Colmic Xilo
заявлено 0.148 мм маємо  0.155 мм

Shimano Aspire Silk Shock
заявлено 0.125 мм маємо  0.132 мм

Sunline Siglone V
заявлено 0.104 мм маємо  0.11 мм

Отак воно виходить з реальним станом справ в товщині жилок. Мікрометр таки виявився не зайвим.

Змінено користувачем Vladek
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не встиг в ліміт 5 хв сфоткати і вставити картинку для наглядності.
20200511_104143_500.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку