Reiter

Вибір компресометра

72 повідомлення у цій темі

Доброго часу доби всім :)

 

Виникло питання заміни компресометра. До цього користувався якимось китайським ноунеймом. Г.... рідкісне. Шланг одразу зліз зі штуцера, резинки на накінечниках потріскали, бреше....

На фото "воно"... 

 

Хотів купувати JTC або Force. Цінник в районі 1500 грн. Але почитав негативні відгуки про Force, що вони показують меншу компрессію, або взагалі не показують більше ніж 8 атм через занадто тугий клапан... 

 

Хвалять Jonesway. 

 

Дивився на набір як на фото. Але цінник 2700, трохи жаба душить. Як я розумію там клапан в кожному перехіднику вбудований і тому мінімальна похибка на "паразитному об'ємі"? 

 

Думаю ще над варіантом взяти Jonesway простий + використати перехідники віж мого кииайського. Але напрягає, що вони навіть не латунні. Сталь з покриттям під латунь... 

 

Чи докупити окремо перехідники від JTC. Вони ніби всі з золотніками. 

 

Хотілося б почути думку лбдей з досвідом... Не хочу знов гімно купити.. 

IMG_20200224_164734.jpg

IMG_20200224_164739.jpg

IMG3b6e1bff1eba035658bfff0977189d45-500x500.jpg

AI020052(1).jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо  Вам не потрібно саме набір то є варіант самому зробити.

Я теж китайцем користувався. Брехав в більшу сторону.

Зробив саморобного по принципу отих купованих.Манометр купив повірений фабричний.

Так як потрібно було під один двигун то перехідниками не заморочувався хоча і передбачив.

Обійшлося максимум з роботою в 250-300грн.

Можливо на Вашому наборі просто манометр вдасться замінити?

 

ПС Клапан там має бути не в перехіднику, а в "циліндрі" де кнопка скидання тиску. Ота частина що між головою манометра і шлангом.

Змінено користувачем Si1ver
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Si1ver сказал:

Якщо  Вам не потрібно саме набір то є варіант самому зробити.

Я теж китайцем користувався. Брехав в більшу сторону.

Зробив саморобного по принципу отих купованих.Манометр купив повірений фабричний.

Так як потрібно було під один двигун то перехідниками не заморочувався хоча і передбачив.

Обійшлося максимум з роботою в 250-300грн.

Можливо на Вашому наборі просто манометр вдасться замінити?

 

ПС Клапан там має бути не в перехіднику, а в "циліндрі" де кнопка скидання тиску. Ота частина що між головою манометра і шлангом.

Треба з перехідниками. Бо є авто і мотоцикли. 

 

Навіть в цьому китайці в отих прямих накінечниках з резинкою на кінці є ніпель, а от в перехідниках під шланг його немає. Так от якщо поміряти через накінечник, а поиім через шланг, то в другому випадку показує на 1,5 одиниці менше.... 

 

В JTC ж в усіх отих штуцерах є ніпель, тому має бути точніше, оскільки не заважатиме "паразитний об'єм" 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шланг хоча й армірований, але всеж таки резиновый! Розтягується--буде похибка! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Saniok 69 сказал:

Шланг хоча й армірований, але всеж таки резиновый! Розтягується--буде похибка! 

Какая точность ручного очень оценочного компрессометра вас устроит? Поверьте, что даже 5% вы на шкале не заметите...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

комрессометр=показометр,по большому счету его задача показать разницу по цилиндрам и примерную цифру.Главное чтоб одинаковую+-1кг.см.У меня фирменный китайский нонейм живет лет с 10 уже,немного подшаманил в месте соединения жесткого удлинителя и манометра,резинка травила сильно.Подобрал новую.Цена была шото 10-12 баксов.Комплект-переходник на 18,жесткий и гибкий удлинитель.

Убиваются компрессометры у поленившихся отключить подачу топлива и продуть цилиндры,раздувает манометр.

Ежедневно ремонтируя двигатели достаю эту байду раз в полгода,когда клиент очень сильно захочет,иначе он просто не нужен.есть другие признаки отсутствия компрессии. Нижний набор-дизельный,в них манометр на 60-100 кг.см и куча переходников под форсунки и свечи накала.Вообще не использую.Слишком дорого обойдется такая бесполезная работа.

Самый полезный прибор для бензинок-мановакуумметр для измерения разрежения во впускном коллекторе,вот на него НАДО потратить 15 баксов.И он реально покажет состояние поршневой,грм и много чего еще.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Навіть в цьому китайці в отих прямих накінечниках з резинкою на кінці є ніпель, а от в перехідниках під шланг його немає. Так от якщо поміряти через накінечник, а поиім через шланг, то в другому випадку показує на 1,5 одиниці менше.... 

Не виключно, що шланг фуфло, але щоб аж на 1,5атм дурив. Ну спробуйте його вкоротити вдвічі. Всеодно міняти збираєтесь - нічим не ризикуєте. Якщо рівняти обєм циліндра до обєму шланга при умові що його "розпирає" від тиску то нема впринципі де взятися такій різниці. Щодо ще одного клапана в патрубку то при достатній жорсткості конструкції він лишній. Така конструкція використовується коли нема клапана в "голові" компресометра.

 

Я собі гальмівний ставив від якогось авто , товстелезний армований (під рукою був). Треба буде спробувати , заради цікавості, патрубок замість нього поставити. Цікаво чи покази збільшаться. Хоча перша думка була теж "втулити" туди мідний патрубок від гальмівної системи щоб не було перехідних камер збільшеного обєму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А для чого він Вам??? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, влад55 сказал:

А для чого він Вам??? 

Компресію міряти :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Barth сказал:

Нижний набор-дизельный,в них манометр на 60-100 кг.см и куча переходников под форсунки и свечи накала.Вообще не использую.Слишком дорого обойдется такая бесполезная работа.

 

Почему бесполезная работа и чем пользуетесь для диагностики?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

для диагностики пользуюсь различными методами,от компьютерной до использования органов чувств,всего лишь.И некоторых простых признаков.Очень простых и очень эффективных.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, TDK сказал:

Почему бесполезная работа и чем пользуетесь для диагностики?

добавлю-попробуйте извлечь форсунки или свечи накала только для замера компрессии,исчезнут вопросы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, Barth сказал:

для диагностики пользуюсь различными методами,от компьютерной до использования органов чувств,всего лишь.И некоторых простых признаков.Очень простых и очень эффективных.

Аналогічно, компресометр використовую лише у випадку хворого на всю голову клієнта... Тому що, якщо згорів клапан-знімаємо гбц, проблема з сідлом-знімажмо гбц, потягнуло поршень-знімаємо гбц і далі по списку. От я і спитав у топікастера-нащо він Вам???? Нема куди гроші подіти??? Це крім того, що потрібно ще ЗНАТИ як правильно поміряти ту компресію, провести певний алгоритм дій, і тоді Ви отримаєте  результат який наближений до істини. І у випадку відсутності компресії в циліндрі-дивись вище)))))) Дурниця то все, Вам дешевше звернутися на СТО у випадку якщо без результатів заміру Ви не можете спокійно спати.А взагалі існує золоте правило-якщо все нормально, не лізь до двигуна, не заважай йому працювати.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, влад55 сказал:

А для чого він Вам??? 

Есть такая тенденция в последнее десятилетие, как только  какая то проблема с  двигателем, то как правило   начинают с измерения компрессии.  Клапана  шуруповертами притирают, коленвалы на балконе в дощечках шлифуют, это пагубное  влияние ютубных блогеров :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, влад55 сказал:

Аналогічно, компресометр використовую лише у випадку хворого на всю голову клієнта... Тому що, якщо згорів клапан-знімаємо гбц, проблема з сідлом-знімажмо гбц, потягнуло поршень-знімаємо гбц і далі по списку. От я і спитав у топікастера-нащо він Вам???? Нема куди гроші подіти??? Це крім того, що потрібно ще ЗНАТИ як правильно поміряти ту компресію, провести певний алгоритм дій, і тоді Ви отримаєте  результат який наближений до істини. І у випадку відсутності компресії в циліндрі-дивись вище)))))) Дурниця то все, Вам дешевше звернутися на СТО у випадку якщо без результатів заміру Ви не можете спокійно спати.А взагалі існує золоте правило-якщо все нормально, не лізь до двигуна, не заважай йому працювати.

ну трошки лезть надо,например вдвое чаще чем пишет мануал менять масло и все фильтры,записывать когда менялся привод ГРМ и не провтыкать следующую замену,иногда заглядывать на предмет шо где протекает и скоко там масла и антифриза и как оно все выглядит,где применяется.в основном японцы-регулировка зазоров клапанов у спеца.На очень многих моделях где надо проверять-желтые крышечки и на каждой книжка нарисована,сначала почитай,потом лезь.Чтоб не перепутать охлаждайку с омывайкой и тормозухой.

А вообще каждый должен заниматься своим делом.Водила-рулить,механик-крутить крепеж в нужную сторону.

В современном автомобиле прохожему делать нечего.Совсем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як хто, а я не звик все на слух/нюх визначати. 

Так, є симптоми за якими можна зрозуміти, що комресії нема :)

 

Але наявність компресометра полегшує діагностику :) Так само як і мікрометр чи нутромір, хоча звісно можна на око, тактильно визначити знос розпредвалу чи еліпс циліндрів, правда ж? Лизнути можна ще :)

 

Якось перебирав двигун спортивного мотоцикла, японця 4 циліндри, 16 клапанів і т. д. Розбирав повністю до болтика, "колов" мотор, а не проста заміна кілець. З мануалом, з перевіркою і дефектовкою всіх деталей необхідним вимірювальним інструментом. Далі заміна, зборка знову ж за мануалом. Затяжка всіх болтів з необхідним зусиллям. Потім регулювальні шайби зазорів клапанів "робив" - за допомогою мікрометра, наждачного паперу і скла з більших (які були в наявності) робив необхідного розміру.... 

 

І знаєте що? Після зборки двигун працював як годинник. Може хтось більш досвідчений і визначив би стан тих деталей на око. Може і б і зазори клапанів виставив на слух, але я не на стільки "прохаваний" - я довіряю вимірювальному інструменту і мануалу :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніхто Вас не збирається переконувати)))) То все, вищенаписане, власний досвід))) Таким чином, думка зі сторони, Вам, ліпше потратити ті кошти на придбання прокладки гбц ніж на те, чим Ви скористаєтесь один раз, потім покладете на поличку і забудете.Тому що при механічній проблемі в роботі циліндра все закінчується демонтажем гбц)))))))))) А то все пусте, так, пил в очі клієнту пускати. Щоб з баблом охочіше розставався...

Змінено користувачем влад55
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

во первых вопрос был о предварительной диагностике а не о самом ремонте,там не обговаривается наличие всего нужного и соблюдение заводских выдумок до мелочей,одна из которых,главная-мойка до,во время и после.Т.е.максимальная чистота,особенно борьба с абразивами.А мотоцикл это,бензопила или 16-ти цилиндровый агрегат принципиальной разницы нет.А про замену колец-халтура в 90% случаев.

И самый прикольный компрессометр-выдающий бумажку с графиком по цилиндрам,хорошее средство отьема денег у клиента,некоторые продавали такую бумажку прямо скажем лоху за 20 баксов.Агрегат конечно тоже не десятку стоил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І понеслось 9_9

Чоловік запитав який компресометр якісний, а нарадили аж до того що нема чого туди лізти.

Та хто знає чим він займається. Може в ТС вагон і тєлєжка вільного часу, а може хобі таке і ще купа причин. Якщо йому це вдається, то чомуб і ні?

Я користуюсь саморобним (да-а-а, бо жаба давила викидати грошик на прилад, що має купу непотрібних мені наворотів і , головне, який в мене є з чого зробити самому)  і він мене нехай раз в кілька років а виручає. Бо мою "класику" СТО  візьме зі скрипом, а якщо і візьме на ремонт то по ціні іномарки. А воно мені треба якщо я сам розумію що до чого і мануал під рукою, маю час і підтримую її в належному стані.

Дехто скаже що фу-фу-фу класика не машина - (автор направляет в несексуальное путешествие следи деревьев и кустов). Я на ній не в гості чи закордон, а на рибалку, полювання і вона мене і на двох циліндрах вивезе, чого сучасна іномарка фіг зробить. Це так , ліричний відступ, бо враження по деяких відписах, що тут сугубо мільйонери що купують нові станки, працюють на них сугубо для відпочинку, а серйозні роботи віддають виключно професійним майстрам і не менше.9_9

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

довезет и большинство нормальных автомобилей раздолбая на 2-х цилиндрах.Классика-не классика.Шо такое вообще классика-рыдван 40-летний или мерс заднеприводный?Тоже любого возраста и может быть рыдваном.Или всего лишь клон фиат 126?Т.е.жигули?Так любое из перечисленного ОБЯЗАНО быть исправным,как минимум по ходовой и тормозам.Изготовление компрессометра не есть задача физика-ядерщика,подходящий армированный шланг,манометр на 20-30кг.см,ослабленный колесный ниппель или его самодельный аналог.Резьбовой переходник или резиновый конус.Все.Насчитано на 10 баксов и полдня времени.У меня и такое есть,изготавливал.работает.Но потом купил заводской.Он удобнее.А деньги одинаковые.И зачем тратить свое время на выпиливание гаечного ключа из 10-ти мм листа железа?Хотя никто не запрещает.По конкретному совету конкретной модели кроме меня  еще ответили-никакой или любой.Разница в цене.И в надобности.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Si1ver сказал:

І понеслось 9_9

Чоловік запитав який компресометр якісний, а нарадили аж до того що нема чого туди лізти.

Та хто знає чим він займається. Може в ТС вагон і тєлєжка вільного часу, а може хобі таке і ще купа причин. Якщо йому це вдається, то чомуб і ні?

Я користуюсь саморобним (да-а-а, бо жаба давила викидати грошик на прилад, що має купу непотрібних мені наворотів і , головне, який в мене є з чого зробити самому)  і він мене нехай раз в кілька років а виручає. Бо мою "класику" СТО  візьме зі скрипом, а якщо і візьме на ремонт то по ціні іномарки. А воно мені треба якщо я сам розумію що до чого і мануал під рукою, маю час і підтримую її в належному стані.

Дехто скаже що фу-фу-фу класика не машина - (автор направляет в несексуальное путешествие следи деревьев и кустов). Я на ній не в гості чи закордон, а на рибалку, полювання і вона мене і на двох циліндрах вивезе, чого сучасна іномарка фіг зробить. Це так , ліричний відступ, бо враження по деяких відписах, що тут сугубо мільйонери що купують нові станки, працюють на них сугубо для відпочинку, а серйозні роботи віддають виключно професійним майстрам і не менше.9_9

Як вище написав колега-якщо потрібно і іномарка вивезе на 2х циліндрах. Безголового власника))) Це до того. що тз потрібно тримати в порядку. Я не проти 2101-2107, але дана модель випущена з воріт заводу в далекому 1972, вже була застаріла, проте для нас, в срср, це була імба)))) Все пізнається в порівнянні. Ніхто ж не забороняє сісти за кермо тогож мерса 123, який вийшов в 1976, і зрозуміти різницю. І до чого тут мільйонери та нові станки??? Просто і я, і колега займаємось ремонтом двигунів професійно, отож, з власного досвіду і даєму топікастеру рекомендації. А чи приймати їх до розгляду чи ні-його власна справа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.02.2020 в 20:42, Saniok 69 сказал:

Шланг хоча й армірований, але всеж таки резиновый! Розтягується--буде похибка! 

Какая разница на сколько растягивается шланг, замеряется не за один ход поршня, а пока стрелка на манометре не остановится.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.02.2020 в 18:09, Reiter сказал:

Хотілося б почути думку лбдей з досвідом... Не хочу знов гімно купити..

 У JTC неплохой компрессометр . По крайне мере десять лет тому назад был. Пользовался им регулярно пять лет подряд впечатления оставил неплохие правда пару раз шарики вываливались из быстросъемного соединения.

 

Считаю что инструмент для первичной диагностики нужный. Какой цилиндр не работает или работает плохо  определить не сложно и без приборов .Но в какую сторону смотреть помогает точно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Barth, Вдад55 все вами написане лірика і затронуте ЕГО не більше :D. А по суті відповіли дійсно одиниці.

3 години назад, Женя Харьков написав:

Какая разница на сколько растягивается шланг, замеряется не за один ход поршня, а пока стрелка на манометре не остановится.

Різниця є якщо запірний клапан на початку шланга.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

никакого эго,просто некоторый опыт именно проф.применения.Точнее почти НЕ применения.

А даже если и захочется пользовать-и тут есть нюансы.Например скорость достижения макс.давления в цилиндре,причины этой скорости,причины именно такого давления(например 20 в бензиновом моторе).У которых эго-молчат в тряпку и никому ничего не рассказывают или вариант-показывают рисунки,по которым попадаешь в его магазин с непродающимся товаром с детскими вопросами-а шо это такое и зачем?Это не к ТС-у,а в общем.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку