sanlevdb

Рейтинг виконавців/замовників.

81 повідомлення у цій темі

@Vip Так можна ж запропонувати цю саму оцінку або інші варіанти рейтингу замовника/виконавця. 

Правильно підмітив - 

, Володимир Фещук написав:

Потрібно присвятити свої зусилля пошуку вирішення проблем, покращень, а не голій критиці, на якій далеко не поїдеш. Лише вміння критикувати не робить нікого мудрим.

І замість того щоб запропонувати або підтримати, тільки - то не так, те не підходить і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, sanlevdb сказал:

@VipІ нікому то не цікаво,  

Это и есть истина.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

 Не вы - а сама тема, так как нет точной оценки что было неоднократно описано форумчанами и замешаны деньги. 

Сама по собі тема не може обов'язково передбачати срач.

До того ж, ніщо не заважає чітко визначити, що адміністрація може, а що не може. При цьому виділити складні, неоднозначні, і особливо претензійні випадки - на розсуд виконавця і замовника, чітко даючи зрозуміти, що адміністрація не має повноважень вирішувати подібні питання, і не може нести відповідальність за речі, які не контролює.

, Vip написав:

Это и есть истина.

Не більше, ніж ваша суб'єктивна оцінка.

З повагою

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Притому що за темою слідкує, і свої 5 копійок з описом чітких меж можна вставити. Або закріпити на головній сторінці голосування. За вирішення очистки репустації закріпили, тут теж можна, притому що стосується це багатьох.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра Есть в вайбер группе барахолка,   можно сделать в вайбере раздел услуги металлообработки.

А с сайта туда перенаправление приделать, даже и не плохо б  было. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Vip сказал:

@камасутра Есть в вайбер группе барахолка,   можно сделать в вайбере раздел услуги металлообработки.

А с сайта туда перенаправление приделать, даже и не плохо б  было. 

Только в Вайбере ограничение по количеству участников. Не более 200

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@777 Для старт-тапа  возможно хватит. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра Все в руках адміністрації. 

А вайбер то ще та зараза з своїми лагами, синхронізацією, і викиданням з груп після оновлень. Краще телеграм за стабільність роботи, і ідея з переведенням в меседжери не дуже добра, на мій погляд. Це має бути на форумі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, sanlevdb сказал:

 

А вайбер то ще та зараза з своїми лагами, синхронізацією, і викиданням з груп після оновлень. Краще телеграм за стабільність роботи

 

Хороший  вариант - http://publikz.com/forum/ 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Групи в месенджерах, ну-ну...

Скажіть, ви хотіли б всю нашу барахолку запхати в одну тему форума? Я ні. От нашо оті "кастилі" пропонувати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Проблема будь якого рейтингу полягає лише в одному: "запакувати багатогранні аспекти в обмежену кількість оцінок", в даному випадку в одну єдину оцінку, від 0 до 5 балів. І чим більше аспектів "запаковується" в оту оцінку, тим більше проблем, і розборок. Тому оцінок має бути стільки ж скільки найважливіших аспектів оцінювання співпраці, чи то продаж, чи то послуга. І "градацій сірого" для будь якого з аспектів не має бути взагалі. Тобто або "так" або "ні". Ну ніяк не можна "майже виконати" будь яку задачу, ти або виконав її так, як вимагалось, або не виконав. Тобто або ти зробив по кресленню або ні. Так само ти або виконав в зазначений термін, або ні. Ти або якісно запакував при відправлені, або ні. Ну і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо уважно роздивитися деякі лоти в барахолці, то послуги оформлені лотом вже давно там  є. 

Поясню. Людина зробила в своїй майстерні якусь річ, верстат і продає в барахолці.

Це те саме, що подати лот в барахолці: "зроблю на ваше замовлення якусь річ, або верстат."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Sebra Чомусь аспекти змогли запакувати в барахолці, а тут щось мішає? Так, там простіше, але теж від 0 до 5. В когось проблеми є? Розборки є? Ну от, наприклад візьмем Ваш коментар. Внизу є стрілочка натиснувши яку я піднімаю рейтинг. Скільки аспектів можна «запакувати» в цю стрілочку? Наприклад - я згоден з думкою/мені імпонує його позиція/він має рацію/мені сподобався його жарт/він запропонував гарну ідею/він зробив правильно/мені сподобалась його робота/ він показав як потрібно робити/підколов іншого/розставив по місцям в спорі/я вважаю його думку правильною/він дав слушну пораду. Проблеми з стрілкою є? Запаковано багато? Чому таке не зробити з послугами? Це ж лише одна з ідей. Запропонуйте тоді свою, і обговоримо наскільки вона раціональна. І не пропонував я запхнути барахолку в один розділ. Повторюсь мій посил - реоганізувати розділ з надання послуг/пошук виконавця в щось подібне до барахолки, з конкретним порядком «лота», його обробки і правил.Це не означає що точно таке саме як барахолка. Це ще потрібно для зменшення проблемних ситуацій, і вирішення їх не на перших сторінках форумах, а тими інструментами які буде давати цей розділ.

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, Саша сказал:

Поясню. Людина зробила в своїй майстерні якусь річ, верстат і продає в барахолці

Эт не совсем одно и тоже. Поясню на примере, Вы заходите в кондитерскую и покупаете торт, это просто товар. Там же заказываете стандартный торт наполеон, но с написью, это простая услуга. Следующий заказ, торт по вашей рецептуре и с доставкой по времени, это сложная услуга, и отказ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Эт не совсем одно и тоже. Поясню на примере, Вы заходите в кондитерскую и покупаете торт, это просто товар. Там же заказываете стандартный торт наполеон, но с написью, это простая услуга. Следующий заказ, торт по вашей рецептуре и с доставкой по времени, это сложная услуга, и отказ.

Так, товар є товар. Послуга є послуга.

Тоді можна інакше : людина отримує кошти за свою роботу зроблену в своїй майстерні і продану у вигляді лоту через барахолку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@sanlevdb, без образ, але трохи занадто агресивна реакція, перепрошую якщо я озвучив те, що мені здалося.

 

Щодо:

48 минут назад, sanlevdb сказал:

Запропонуйте тоді свою, і обговоримо наскільки вона раціональна.

Трохи уважніше прочитайте тему:

 

Змінено користувачем Sebra
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, sanlevdb сказал:

Повторюсь мій посил - реоганізувати розділ з надання послуг/пошук виконавця в щось подібне до барахолки

Вот сидел думал, в барахолке и так кавардак, товары не в тех разделах, описание задней левой ногой, фото на которых ни инжира не видно, передёргивание  с ценами. Если добавим услуги - опа! А ведь по хорошему их нужно ещё и вязать на карту и на темы с отзывами об исполнителях. 

Мне сложно оценить сложность выполнения того, что я сейчас предложу, это может сделать только @softm. а необходимость вся администрация разом, но попробую

Если взять и создать вторую барахолку, назвав её как то по другому, базар, рынок и тд. Скопировать туда всю архитектуру нынешней и постепенно переименовать разделы. Получим две отдельных ветки, что упростит поиск и навигацию, позволит не рушить уже имеющуюся структуру барахолки и постепенно отлаживать новую ветку. Я к примру готов голосовать деньгами..   

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Sebra Реакція не агресивна, просто конкретні питання і відповіді. 

@Stebium1 Так в барахолці є проблеми, і чому ж вони є? А тому що люди самі створили його, і в який раз підходимо до того чому так погано живемо/чому так багато проблем - самі ж в цьому винуваті. Закидувати товар не в той розділ/написати опис з 3-х слів. Це ж роблять самі люди. З таким підходом краще нічого не робити. 

Прошу не байдужих коротко і по пунктах сформувати свої ідеї та пропозиції. Без води, коротко і ясно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спробую, не знаю чи зможу коротко.

 

Два розділи, 1) для замовника, 2) для виконавця.

1. Для замовника.

Заходить людина на сторінку на якій, можливо у вигляді випадаючого меню або ще якось, є пункти. Наприклад: 

 * Вид робіт які потрібно виконати (у меню: токарні, фрезерні, шліфувальні, ...). Вибрали.

 * Розмір деталі, маса, можливо якась "хитра" форма деталі, яку потрібно обробити. Вводимо.

 * Термін на який розраховує замовник.

 * Наявність креслення (примітивне, професійне для складних деталей), бажані допуски (потрібне пікреслити).

 * Форма розрахунку (нал, безнал, передплата), бюджет розрахований на замовлення.

 * Натискає кнопочку "Фільтрувати", та перенаправляється на сторінку зі списком ніків майстрів які можуть виконати дану роботу         (для цього майстри у своїх профілях мають ввести параметри своїх станків, точніше розміри деталей які ці станкі можуть                   обробити).

 * Думаю має бути функція "відправити запрос кільком виконавцям" і ці виконавці мають бачити що запрос відправлено кільком           виконавцям.

 * Після того як знайдено виконавця, усі кому були відправлені запроси також мають бачити, що майстра вибрано.

 * (Думаю що) у приваті обмінюються контактними даними, та домовляються що і як.

 * І "гвоздь программы" ВІДГУК !!! У формі відгуку має бути те, що я, як замовник вибрав у п.4. Вказав шорохуватість 2.5 - став                витримано/ невитримано, вказав допуски у 0.1 - став то саме, і т.д. Якщо вказав допуск у десятих, не потрібно чіплятися до соток.

 * Можливо, ще щось. Доповнюйте.

2. Для виконавця.

 * У профілі вводимо перелік робіт які можемо виконати

 * Розміри обробки кожного танка.

 * Форма прийому оплати. 

 * Відгук замовнику, адекватність, ...

 

Можливо то не все, але...

Змінено користувачем ZeS
виправив
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не соромимся, пропонуємо свої ідеї або піднімаємо рейтинг чий варіант більш доцільний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені ідея Віталія @камасутра подобається, але я б її ще більше спростив.

@sanlevdb а потім що, підемо до "волхвів" ? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук волхви за темою слідкують. Буду вже стукати в двері напряму, мені головне щоб був фітбек форуму.

Нажаль його малувато(

Так спрощуй і пропонуй)

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, камасутра сказал:

Многие забывают, что есть такое понятие. Если я лично не могу выполнить определенную операцию, это не означает что не возьмусь за эту работу! И как это "втиснуть в галочки" программы?

Ни как не втискивать, заказчику по инжиру субподрядчики, у него есть генеральный исполнитель с него и спрос.

марки станков боком, ибо заказчику ни чего не говорит, И Декель может быть хуже по состоянию какого ни будь ИЖа. MAX-MIN размер детали которую можем обрабатывать, всё. Наличие станков не обязательно при хорошей кооперации. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підніму тему, для активності форумчан.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я можу додати ще одну причину можливого створення ринку послуг тут на форумі.

Ось мені підходить час шукати круглу шліфовку, бо власної не маю. Звісно, щоби знайти виконавця треба бачити перелік таких виконавців. 

Шукати по мапі можна, але це кожного виконавця треба вивчати за асортиментом його послуг. Це довго і можна не знайти того що щукаю.

Сторонніх виконавців (не з форуму) не хочу, бо через форум мені легше розповісти виконавцю про свої побажання, надати ескіз роботи, надати світлину деталі і таке інше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку