sanlevdb

Рейтинг виконавців/замовників.

81 повідомлення у цій темі

25 минут назад, Саша сказал:

Недарма я запропонував оформлювати послугу у вигляді лоту. 

Бо:

1. Майстер, якій старано і якісно ставиться до роботи так само якісно і старано оформить свій лот.

    Тобто нехлюя через оформлення лоту-послуги буде видно одразу.

     Ну і запит на додаткові світлини виконаних замовлень ніхто не відміняв.

2. Є багато майстрів які працюють надому, тобто побачити іх роботу і зконтактуватися з ними можна лише через подібні площадкі. Є шанс побачити щось нове, досі небачене.

3. Так можна ближче познайомитьсь з творчістю форумчан. 

4. Так можна знайти партнерів/конкурентів по бізнесу.

5. Так можна знайти майстра підрядника (аутсорсінг).

good.gif

Просто хочу к этому добавить, оценка необходима и в барахолке это сделать проще всего. То, что говорит @Fire_KAI , как минимум не ложится на психологию человека, поскольку человек существо социальное. Он привык опираться на мнение социума и подчинятся его законам, а суммарная оценка и является выражением мнения социума, не может быть по другому. Кроме того оценка предлагается в обе стороны, наскальная живопись также будет оценена как и брак изготовленный по ней.

  Ну и кроме того, а чего боятся изготовители? Управление рисками находится на их стороне, изготовитель определяет цену выполнения заказа и он же определяет качество оформления заказа до того как его брать. Что то не устраивает в техзадании, просто не берёшь работу. Или всё же боятся своих кривых рук, кривых станков и самое главное своей непорядочности?

Возможно в корне не прав, но пока такое моё мнение.   

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 вірно підмічено, щодо наскальних малюнків. Ніхто ж в здоровому розумі не буде братись за "мутняк", або коли з самого початку клієнт сам незнає чого хоче. Оцінка ж не буде залежати від того чи відмовився виконавець брати роботу, чи ні, а від результату. Хай хоч хтось з виконавців скаже  - що візьметься робити те незнаю що, або те що не вміє. (хача з власного досвіду знаю, що і таке буває, але наслідки потім погані). Тут вже переходим в іншу сторону, сторони психології/освідченості/грамотності. 

А тема реорганізації та регулювання розділу надання почслуг, або їх заповнення залишається відкритою.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, камасутра написав:

Про лот и про мастера не понял...

Если я исполнитель, нашел объявление/лот о том, что требуется произвести такую то работу. Связался с заказчиком и предложил свои услуги. Итд. О каком лоте речь? Имеется ввиду предложение услуг?

 

 

Так, я подумав, що не всі з нас мають багато краму для продажу в барахолках. Але гроші потрібні для розвитку, закупівлі інструментів і т.п.

Ну і подумав, що можна продавати послуги. Звісно я про прості послуги, які можуть надавати форумчани, чи нові члєни форуму.

І подумав, що з мінімальними турботами це можна зробити оформивши послугу як лот в барахолці.

 

2 години назад, камасутра написав:

 

Мысль хорошая, но имею по этому поводу одно замечание. Есть клиенты/заказчики, которые предпочитают не раскрывать кто являлся непосредственным исполнителем/аутсорсером в том или ином случае. Этот момент нужно оговаривать... хотя бы на уровне: в лоте заказа ставить галочку - подлежит разглашению после исполнения или нет.

В мире это часто практикуется, а кто платит деньги, тот и заказывает музыку.

 

Маєте рацію. Але тут я головно думав про наших майстів, які працюють в себе вдома, виносять свої вироби для продажу на найближці ринкі та базари. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, камасутра сказал:

Есть клиенты/заказчики, которые предпочитают не раскрывать кто являлся непосредственным исполнителем/аутсорсером в том или ином случае. Этот момент нужно оговаривать

Да тут должно быть как врачебная, тайна по умолчанию. Ну пока до разборок не дойдёт. ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Углубляемся ?

.

.

3 години назад, камасутра написав:

Этот момент нужно оговаривать... хотя бы на уровне: в лоте заказа ставить галочку - подлежит разглашению после исполнения или нет.

В мире это часто практикуется, а кто платит деньги, тот и заказывает музыку.

Ну ладно, оговорили-договорились - не разглашать :).

А исполнитель, поняв, что его работа является неким ексклюзивом, а он сам - ВИП персоной (ну почти шо ), поиздержавшись и набравшись наглости, 

- звонит работодателю и вежливо, но настойчиво просит помочь деньгами, на маслице для станка, безвозвратно. :)  :) .

Тот, есссно. его посылает.

На что ВИП-токарь заявляет, что разрывает договренность о неразглашении,  и разнесет технологические нюансы по сарафанному радио.

А то и хуже - прямым конкурентам. :):):)

 

, Stebium1 написав:

Да тут должно быть как врачебная, тайна по умолчанию.

Да, и врачебная, и еще  банковская. 

Непременно.

И еще не забыть застраховать свои договоренности.

А страховый полис, чтобы он действительно работал, а не был просто мартышкиной грамотой, обеспечить банковской гарантией.

От банка первой категории.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.02.2020 в 22:34, камасутра сказал:

Измерить мне нечем - ну вот нет у меня такого микрометра или нутромера или ещё чего ( да и не обязательно он должен быть ). Как выставить правильный отзыв, если я не знаю как сделана деталь? 

Мне один (продавец, которого не любит автор) делал быстро и очень дешево разные запчасти для моих проектов ремонта-модернизации-докомплектации моего оборудования. Он всегда недоговаривал и прибрехивал, скрывая косяки. Всегда что-то было провалено, криво и не из того материала, но я всегда его как-то применял. Изголялся, подтирал,протачивал, растачивал, закрывал глаза, смирялся и очень редко заставлял переделывать.

Но!!!! Если бы не он,  у меня до сих пор бы не работало очень много оборудования. Хотя его и до сих пор много стоит и ждет такого барыгу, но без него было бы намного меньше работающих устройств, на сегодняшний день. 

Мы с ним давно прекратили наши взаимоотношения по причинам далеким от наших дел, но сейчас мне его очень не хватает.

Так какое место в рейтинге я должен такому исполнителю назначить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, камасутра написав:

ну зачем Вы так! 

Чтобы потом не жалеть, что расслабили булки.

Вы пытаететсь создать Город Солнца, с идеальными гомо сапиенсами.

Поголовно знающими законы, и выполняющие их.

А так не бывает.

 

Извините за пессимизм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Саша сказал:

які працюють в себе вдома, виносять свої вироби для продажу на найближці ринкі та базари. 

Я дуже небагато таких знаю. Зазвичай це вже дуже старі, та хворі люди, які не те що на форумі висять, в них і мобілок немає ніяких. Що таке інтернет може й знають, але непевно. 

А ті що можуть сюди допис зробити, на базарі не будуть стояти. Це я точно знаю. Сам колись стояв, та реалізаторів мав. Але це було дуже давно.

Змінено користувачем Дядя Уєф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Дядя Уєф сказал:

Изголялся, подтирал,протачивал, растачивал, закрывал глаза, смирялся и очень редко заставлял переделывать.

Но!!!! Если бы не он,  у меня до сих пор бы не работало очень много оборудования. ....

Так какое место в рейтинге я должен такому исполнителю назначить?

"Ожидал большего" :grin:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, камасутра сказал:

Идея реформации не моя. Я лишь вношу некоторые предложения.

Автор темы хочет создать, возможно механизм обработки заказов на изготовление деталей

 

Практика в мировых интернет ресурсах -  кто интегрирует что был новый функционал - при условии что  становиться куратором    ой пардон модератором своего нововведения и тогда ведет работу форума в  соответствии правил и спорных моментов со всеми его проявлениями....

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.02.2020 в 08:39, Vip сказал:

Не плохо  бы сделать - форум-біржа-маркет-пенсійний .....

Дополню.. форум-біржа-маркет-соціально-благодійний - пенсійний .....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Дядя Уєф сказал:

. форум-біржа-маркет-соціально-благодійний - пенсійний .....

Это только прошло 4 года полета....

Змінено користувачем Vip
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, технократ сказал:

Да, и врачебная, и еще  банковская. 

Во всём мире работает, у нас нет. Может что то в консерватории подправить?!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@технократ Навіть якщо і так, то що мішало це зробити раніше? От припустим зараз мені треба зробити щось секретне, що мішає попросити листки з дерева інжир на масло? Нічого, тому що зараз є така ймовірність. 
@камасутра Воно саме! Повинен бути механізм який буде це регулювати і все.

@Дядя Уєф Якщо він Вас влаштовує так будь ласка, кожен сам вирішує з ким працювати. Влаштовують косяки будь ласка, в чому проблема? Оцінка або рейтинг, це лише пропозиція. А от що на мою думку головне, це те щоб був механізм обробки замовлень/послуг.

І все частіше зустрічаються випадки коли передоплата обов’язкова, я то проти нічого не маю. Причини зрозумілі, але наприклад ще роки два назад не так часто зустрічалось. Цікаво чому ж так? Можливо через те що немає механізму який відсіював недобросовісних замовників, наприклад той самий рейтинг або щось подібне?

Відступ від теми. І тих виконавців які не подобаються, з тими не працюю і все. Потрібно дітей/жінку і т.д. любити.

 

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vip Ага, тоді фітбек на гуглі/майкрсофті/епл який люди залишають, для чого? Вони стають кураторами свої пропозицій? 

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є ще така ідея. Припустімо, що в барахолці є розділ надання послуг (виконую такі роботи /// виготовляють такі речі).

Що, якщо єдиною передбаченою дією для замовника буде залишити позитивний відгук (зараховується окремий бал за виконання), або не залишати ніякого відгуку (можна на розсуд замовника залишити, чи ставити бал, чи ні (ніби "очікував кращого", але влаштовує / не рекомендую)).

Адже механізм "покарання" недобросовісних продавців досі не визначений, то ж не визначеним є і механізм покарання виконавців. Також в нас відсутній негативний рейтинг дописувачів та продавців. То ж не вбачаю можливості втілити негативний рейтинг замовників і виконавців.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чем больше будет разделов где будут выносить мусор их хаты, тем ресурс откатиться от интересного места концентрации интересных людей. 

Многим  ли будет интересно зайти на ресурс Германии тематического направления как наш и читать как Рихтер с Гансом тёрки устраивают. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vip це адресовано мені?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Володимир Фещук Нет. 

Просто общему развитию ресурса. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я продовжу. Це не задовольнить бажань всіх форумчан (це очевидно). І не вирішить всіх проблем.

Єдине, що це дасть - створить суб'єктивний рейтинг довіри виконавцям. Тобто, це може допомогти недосвідченому замовнику спробувати мінімізувати ризик. Можливо це також допоможе більш активним виконавцям знаходити клієнтів. Але є застереження, що таким чином новим виконавцям буде важче.

Тобто, ІМХО, це не має бути окремий розділ. А лише окремі бали рейтингу. Можливо, їх буде видно лише перейшовши безпосередньо на сторінку профілю, або в окремий розділ "рейтинг виконавців" (це я малюю в своїй уяві, а не виходжу з можливостей програмістів).

 

Що до ідеї і критики. Познайомившись ближче з історією відкриттів і нововведень взагалі - ви дізнаєтесь, що дуже часто найкращі проекти першопочатково були зовсім не схожими на той варіант, який "вистрілив". І тут немає нічого поганого. Потрібно присвятити свої зусилля пошуку вирішення проблем, покращень, а не голій критиці, на якій далеко не поїдеш. Лише вміння критикувати не робить нікого мудрим. Запам'ятайте це, якщо всі ваші роки досвіду вас цього не навчили.

На мою скромну думку, завдання адміністрації форуму - зробити форум зручним, а також задовольнити потреби учасників форуму (які є нашим суспільством, з усіма його особливостями). Тому тут немає нічого дивного, що наш форум може не стати схожим на російський, або європейські.

Тому, спроби їх порівнювати вважаю дуже поверхневим мисленням, і недалекоглядним. І навіть егоцентричним (адже постановка точки зору "мені (не) подобається" ...

 

Мені особисто шкода нових, або недосвідчених користувачів, які викладають свої поробки, і з 20 повідомлень в їх темі 15 являються принижуючими. І це замість того, щоб підтягувати їх до свого рівня.

Це специфіка нашого суспільства (а в колективі  середнім показником можна також рахувати найнижчий результат). Відповідно до середнього показника ми взагалі по рівню життя, культурі життя, культурі поведінки, культурі виробництва - далеко не в Європі. І тоді потрібно визначитися, чи цей форум для нашого суспільства, яким воно є, чи форумчани хочуть побудувати утопію, відмежовуючись від того, що вони бачать за вікном, і що їм не подобається.

Змінено користувачем Володимир Фещук
Помилки
5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Судя по количеству участников в обсуждении , то это показатель значимости наверное... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vip Я вот одного никак не могу понять, откуда взялось что я хочу вынести обсуждение разборов полётов? 

Еще раз. Идея состоит в том что-бы организовать процесс оказания услуг/или заказа в схожем виде с объявлениями на барахолке/или в ином другом который позволит уменьшить срач. И в результате возникновения проблем или спора, решение будет происходить без создания темы на форуме (что на данный момент есть) а инструментами этого раздела. Этим самым убрав это с экранов, и переместив в своё место которое не светится в последних темах и т.д. Точно так-же как сделано с барахолкой.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

Судя по количеству участников в обсуждении , то это показатель значимости наверное... 

 

Це ні про що не свідчить. Абсолютно. На вибори президента ходить половина країни, а ви про форум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vip Цитуючи одного хлопака - отак і живемо. 

Впринципі тема вже починає вмирати. І нікому то не цікаво, а все через що? Самі знаєте.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, sanlevdb сказал:

@Vip Я вот одного никак не могу понять, откуда взялось что я хочу вынести обсуждение разборов полётов? 

 

 Не вы - а сама тема, так как нет точной оценки что было неоднократно описано форумчанами и замешаны деньги. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку