sanlevdb

Рейтинг виконавців/замовників.

126 сообщений в этой теме

@Саша Можна нафантазувати щоб і обладнання своє писали/знос станка/різці/фрези (китайські, ссср-вські). Це на мою думку лишнє. Хіба вас буде цікавити яким інструментом він буде робити? Є ескіз/креслення на якому вказані або оговорені шорсткості і розміри. Якщо він зможе напильником зробити, то нехай робе. А от виконавця вже більше цікавить інструмент, так як одним він без проблем буде точити алюміній і сталь, а інший треба стояти перезаточувати або міняти. Тому в даному випадку це вже лишнє, в більшості випадків є ескізи/креслення/домовленість або сам вузол, і виходячи з цього вже стає ясно як і на чому це робити. Ніхто не виключає варіант того, що виконавець побачивши вузол, може змінити свою думку щодо можливості виконати ремонт. Наведу свій приклад, значить треба було нарізати багатозахідну різьбу. Ніхто не хтів братись за цю роботу, хоча половина форума била себе в груди що зробити без проблем. Був один майстер який взявся за неї. Я відправив, в кінці кінців вона пролежала місяць за неї ніхто і не взявся, так як по приїзду стало ясно що не все так просто, і замість того щоб зразу сказати що ні, я слухав - завтра спробую, от уже буду робити. Потім пускався в повідомлення інший майстер,каже - я спробую, якщо вийде то присилай. Він спробував, каже - не вийде. Потім один формумчанин теж згодився допомогти і заробити свої пару гривень. Теж спочатку попробував, вийшло. Кришка поїхла до нього. 

Так до чого я це все веду, а до того що тут багато нюансів і всіх їх не вмістиш. І не потрібно цього робити, це лишнє. Зазвичай обговорюєтся по факту. В випадку сторення лоту по роботі, виконавець зможе сам оцінити можливість виготовлення/ремонту. 

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   0 пользователей

Нет пользователей, просматривающих эту страницу