• Объявления

• softm

Изменения в Правила   15.02.2019

Добавлено:   2.11 Ограничения для новичков: продавцы, зарегистрированные менее 3 месяцев и с количеством продаж менее 20, не имеют права отказаться от наложенного платежа при бронировании товара.
      В противном случае их товары приостанавливаются системой автоматически.
      Покупающие у таких продавцов (их товары) автоматически обязуются оплатить доставку "в оба конца" даже в случае "не подошло".  

172 сообщения в этой теме

2 минуты назад, Юрій Круглий сказал:

электроэнергия как-раз подорожала

Я уже не помню, писал тут, или нет, но очень полезно в этих ПМ-8 высыпать весь внутренний  мусор, называемый теплоизоляцией, но предствляющий собой дешевый и вредный асбест и заменять его каолиновой ватой. Печь становится в разы экономичней, потому, что легче и ессно ей не нужно нагревать кучу этого тяжелого асбеста. Это старые пережитки сов. производства - побольше и подешевле, а плохо, хорошо, пофиг.  

1

Поделиться сообщением

Багато тут виставляють свої  муфельні печі як свого виготовлення так заводського .Хочу і я  похвалитися своє річкою .Дісталась вона мені в недуже гарному стані від зубного техніка ,по його словах користувався  він нею всього декілька разів. Та і видно що муфель в хорошому стані .Довів я її до нормального виду .Почистив покрасив  і стоїть вона без роботи .Правда ніякої регуліровки немає .Судячи з бірки  потужність її 2,5 кВт. 900гр.С 220в.можливо  хтось заінтересується .

0

Поделиться сообщением

20181103_155641.jpg

20181103_155659.jpg

20181103_155745.jpg

Изменено пользователем Володимир 53
1

Поделиться сообщением

В 04.11.2018 в 10:22, Володимир 53 сказал:

можливо  хтось заінтересується

У Вас неинформативные фото. Не видно состояние муфеля.

Изменено пользователем Nik
0

Поделиться сообщением

#154828 Опубликовано: (изменено)

Перевірте хто-небуть з досвідчених розрахунок:

Піч з камерою 400х250х150, тобто 15л, три фази по 220в на спіраль

Матеріал фехраль 1,6мм(хотілось 2мм, але з розрахунками тоді попадос виходить), опір взяв 1,37 ом'мм2/м(в онлайн калькуляторах виходить опір 1,3668, тому взяв його, округливши)

Вийти за 6 кВт не хотілось би, по 2 кВт на фазу(я останній споживач на лінії зі всіма витікаючими...)

2000Вт / 220В=9,09А

220В / 9,09А=24,2ом

1,37ом'мм2/м / 2,01мм2(переріз 1,6мм фехралю)=0,68ом/м

24,2ом / 0,68ом=35,6м

Всього 9 спіралей по 3 на фазу і на кожну з трьох стінок

35,6м / 3=11,87м на спіраль

Довжина спіралі відповідає глибині камери, тобто 400мм, діаметр 30мм(по середній лінії)

Діаметр проводу 1,6мм, відстань між витками теж 1,6мм, 400мм / 1,6мм=250   250 / 2=125витків

довжина проводу у витку 30мм х 3,1415=0,0942м

0,0942м х 125витків = 11,775м, що трохи замало, але думаю не критично, враховуючи, що номіналу в 220в в мене практично ніколи нема, та і в таких габаритах спіралей і печі з контроллером перевищення потужності спіралі не буде проблемним.

Изменено пользователем Curandero
0

Поделиться сообщением

, Curandero написав:

Перевірте хто-небуть з досвідчених розрахунок:

Перераховуйте самі під бажану напругу:

Image 001.pngImage 002.pngImage 003.pngновый-1.jpgновый-2.jpgновый-3.jpgновый-4.jpgновый-5.jpg

1

Поделиться сообщением

Ті розрахунки занадто спрощені, не дають відповідей на практичні питання, що виникають при побудові печі, наприклад банально - а чи буде достатньо дистанції 1,6мм між провідниками при діаметрі спіралі в 30мм, знаю що провід розм'якшується, сам бачив як провисають витки в печах з підвішуванням нагрівача, чи не буде локальних замикань? Чи не буде завеликою приведена полужність в 6кВт до площини стінок? Хто має практичний досвід, ті побачать "вузькі місця", яких я - теоретик в побудові пічок можу не знайти.

0

Поделиться сообщением

Колись займався подібними речами, рахував і виготовляв.  Зараз банально все позабувалось. Розміщувати спіралі в верхній частині печі — не дуже гарна затія, краще з боків і знизу. В ідеалі взагалі розміщати ніхром..(дріт в ложементі, а не спіраль)  з зовнішньої частини камери, теплоізолюючи його. В середині можна розмішати в керамічних ізоляторах, які мали назву КЕР-.... На вигля вони, як на перших знімках https://www.google.com.ua/search?q=Ремкомплект+керамический+для+электроконфорки+КЭ-0,12/3,0+-+OOO+«Колдхолод»+в+КиєвіІнформація+неактуальна?+Ремкомплект+керамический+для+электроконфорки+КЭ-0,12/3,0&client=opera&tbm=isch&tbs=rimg:CSk5fz-Tt9lYIjgN-Kvzag9Jh-wgxJ8_19MQW6zBVFUoXj3qEIuF12EMTp5Fq_1QU0yiCDGC8A_1abbb2EHNMjxfr5XOioSCQ34q_1NqD0mHEacqMlmgKS9JKhIJ7CDEnz_10xBYRza-lT7t1mrYqEgnrMFUVShePehFHhOmtnGtKLCoSCYQi4XXYQxOnEdoIq-OGeFg0KhIJkWr9BTTKIIMR6sjeH6uyKOcqEgkYLwD9pttvYRF3IpCb6S0hOioSCQc0yPF-vlc6EflJ5RCIHCga&tbo=u&sa=X&ved=2ahUKEwiYj5Wf1NnfAhWR6aQKHT2cDbQQ9C96BAgBEBg&biw=1640&bih=950&dpr=1  Випускались в Полоннному і Полянці (майже поряд) заводах електротехнічного фарфору. Були 3-х видів (по розмірах — 1 —2—4 кратних розміра )

Все ж рахую, що краще розрахувати потужність печі, попідрізати зовнішні кути  камери і обмотати її дротом, а не спіраллю, з наступною таплоізоляцією всієї конструкці.

0

Поделиться сообщением

Перепрошую, що влізаю в тему без практичного досвіду.

Будую пічку (менш потужну, ніж у вас), фехраль , відповідно, тонша -  1.2.

В епічній і дуже доходчивій темі на гончарному форумі прочитав, що: "Считается, что диаметр навивки должен быть больше 6-8 диаметров проволоки. Оптимальным шагом между витками является 2-2,5 диаметра проволоки.", правда, без посилань на першоджерела.

Спробував перевірити ваші розрахунки - зійшлось з вашими результатами.

Щодо геометричних розмірів спіралей - на картинці розрахунки для ваших параметрів (права колонка, довжина фехралю повна), а поруч - мої параметри. Я вже намотав спіраль, її фактичний розмір вийшов схожим до розрахованого, і в пазах вона розмістилась так, як планував.

Доречі, мотав по відео-інструкції з каналу "Руколєпіє", там шикарно все показано, і на дуже примітивних приспособах. Автор - гончар, і робить на продаж термопечі, заодно - тобто, досвід є.

2019-01-06_194416.png

0

Поделиться сообщением

, IMP написав:

Розміщувати спіралі в верхній частині печі — не дуже гарна затія, краще з боків і знизу.

Так і буде, знизу мабуть покладу плиточку, щоб окалина на спіралі не сипалась.

, IMP написав:

В ідеалі взагалі розміщати ніхром..(дріт в ложементі, а не спіраль)  з зовнішньої частини камери, теплоізолюючи його. В середині можна розмішати в керамічних ізоляторах, які мали назву КЕР-.... 

, IMP написав:

Все ж рахую, що краще розрахувати потужність печі, попідрізати зовнішні кути  камери і обмотати її дротом, а не спіраллю, з наступною таплоізоляцією всієї конструкці.

Піч з плит ШПГТ-450, в них висвердлю отвори на 32мм і туди вставлю спіралі, тобто лежатимуть в пазах і зі сторони камери вони будуть відкриті.

0

Поделиться сообщением

А, важливе уточнення - у мене спіралі всередині камери, в пазах, вирізаних у стінці. При іншій конструкції - цифри на моїй картинці не мають сенсу.

0

Поделиться сообщением

, knife_life написав:

Перепрошую, що влізаю в тему без практичного досвіду.

Будую пічку (менш потужну, ніж у вас), фехраль , відповідно, тонша -  1.2.

В епічній і дуже доходчивій темі на гончарному форумі прочитав, що: "Считается, что диаметр навивки должен быть больше 6-8 диаметров проволоки. Оптимальным шагом между витками является 2-2,5 диаметра проволоки.", правда, без посилань на першоджерела.

Спробував перевірити ваші розрахунки - зійшлось з вашими результатами.

Щодо геометричних розмірів спіралей - на картинці розрахунки для ваших параметрів (права колонка, довжина фехралю повна), а поруч - мої параметри. Я вже намотав спіраль, її фактичний розмір вийшов схожим до розрахованого, і в пазах вона розмістилась так, як планував.

Доречі, мотав по відео-інструкції з каналу "Руколєпіє", там шикарно все показано, і на дуже примітивних приспособах. Автор - гончар, і робить на продаж термопечі, заодно - тобто, досвід є.

2019-01-06_194416.png

Про параметри спіралі(діаметр і крок) я теж щось подібне читав колись, але якщо їм слідувати, то вийду за необхідні дані.

0

Поделиться сообщением

В 06.01.2019 в 19:06, Curandero сказал:

Чи не буде завеликою приведена полужність в 6кВт до площини стінок?

Вы забыли написать, для каких процессов строите печь.

0

Поделиться сообщением

#155180 Опубликовано: (изменено)

Закалка, відпуск ходових сталей(нічого специфічного), іноді плавка алюмінію. Розраховував на закалку деталей до 20кг вагою.

Изменено пользователем Curandero
0

Поделиться сообщением

, Curandero написав:

а чи буде достатньо дистанції 1,6мм

Дистанції між витками? Мінімальна має бути 2-3 діаметри дроту. Тобто, якщо вся спіраль лежить в ложаменті чи на алундовій трубі то відстань між витками 2 діаметри дроту, якщо з підвязками то 3. На муфель намотують взагалі плаский ніхром. Посилання з розрахунками я Вам відписав в особисті.

0

Поделиться сообщением

Свою пічку  робив  в 2013 році.Працює до цього часу.Із недоліків та це  треба було додатково утеплити.

DSCN4392.jpg

DSCN4387.jpg

DSCN4392.jpg

DSCN4395.jpg

DSCN4397.jpg

2

Поделиться сообщением

#155304 Опубликовано: (изменено)

7 минут назад, Михайло 79 сказал:

Свою пічку  робив  в 2013 році.

Що за цегла?Який ф дроту? На якому розчині зібране?

То всередині цегла щоб ножики загартовувати?

Изменено пользователем Дядя Уєф
0

Поделиться сообщением

#155305 Опубликовано: (изменено)

Пічка з плит  ШПГТ-450.Зібране на  термостійкому герметику і стянуто довгими шурупами по дереву.Всередині кусок плити( калю ножики).Якщо потрібно то поміряю діаметер  спіралі,непамятаю.

Изменено пользователем Михайло 79
Додав інформацію
0

Поделиться сообщением

, Михайло 79 написав:

Пічка з плит  ШПГТ-450.Зібране на  термостійкому герметику і стянуто довгими шурупами по дереву.Всередині кусок плити( калю ножики).Якщо потрібно то поміряю діаметер  спіралі,непамятаю.

Шалом коллега) а за час єксплуатації печі-термопасту не міняли між радіатором і твердотільним реле?

0

Поделиться сообщением

#155325 Опубликовано: (изменено)

Як  зробив  так і  працює .Хоча подивитись  і потрібно, але як завжди ... . Реле ледь тепле, то ж думаю що все нормально.

Изменено пользователем Михайло 79
Додав інформацію
1

Поделиться сообщением

13 години назад, Михайло 79 написав:

Свою пічку  робив  в 2013 році.Працює до цього часу.Із недоліків та це  треба було додатково утеплити.

Доброго дня.

Скажіть, будь ласка, як проявляється потреба в додатковому утепленні? Сильно гріється корпус, довго виходить на режим? Роблю собі пічку з ШПГТ, і ще є можливість додаткового утеплення, тому дуже хотілось би почути відповідь.

0

Поделиться сообщением

6 минут назад, knife_life сказал:

Доброго дня.

Скажіть, будь ласка, як проявляється потреба в додатковому утепленні? Сильно гріється корпус, довго виходить на режим? Роблю собі пічку з ШПГТ, і ще є можливість додаткового утеплення, тому дуже хотілось би почути відповідь.

Я использовал вату и картон для утепления. Толщина футеровки не менее 20 см. Получилось так

DSC_0065.JPG

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас