woodshop

Посоветуйте плазморез до $1000 (и как вам Jasic CUT-100 и Hugong Inver Cut 100?)

18 повідомлень у цій темі

Кто какие варианты может порекомендовать плазмореза до $1000 (~30000 грн)?

Резать до 20мм, трехфазный 380В.

 

Что скажете про Jasic CUT-100 (L201) и Hugong Inver Cut 100?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Jasic - 26550 грн - 27 кг - рукав в комплекте

Hugong - 28500 грн - 43 кг - без рукава в комплекте.

 

¬¬

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Jasic CUT-100 (L201) Пользуюсь таким. Стоит на столе с чпу. Не много помехи кидает, но в принципе пока что норм. Максимум резали 25мм. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Giziz сказал:

но в принципе пока что норм

Спасибо, но чета на данный момент больше склоняюсь к Хугонгу, несмотря на отсутствие рукава.

Привлекает вес на 16 кг больше, не кирпичей же они туда напихали (я в курсе, что у него рез до 40мм)

Рукав-то можно до 3000 грн купить.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, woodshop сказал:

не кирпичей же они туда напихали (я в курсе, что у него рез до 40мм)

Он инверторный? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Giziz сказал:

Он инверторный? 

Ну да.

"Inver cut" в названии и IGBT как бы намекают.

https://e-altsest.com/oborudovanie/svarochnye-apparaty/plazmennaya-svarka/apparat-dlya-vozdushno-plamennoj-rezki-hugong-invercut-100

 

В общем слово за слово, но он уже в багажнике, только что забрали с Альцеста.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

pc.jpg

 

фото вообще не передает размера махины, оно на колесах, высота от пола до ручки 630мм, теперь вопрос в компрессоре, рукаве и рассыпухе, в которой не шарю още.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, woodshop сказал:

теперь вопрос в компрессоре

Поздравляю с покупкой. Как будете использовать, в ручном режиме или чпу? Компрессор надо хороший. В описании на рукав есть позиция по необходимому расходу воздуха + очень важен вопрос давления. Я бы брал производительностью не меньше 500 л\мин (по характеристике компрессора), а реальная производительность будет порядка 300л/мин. Но это так, для не большого количества работ. У меня компрессор из 2 зиловских голов и ресивер на 1000л, раскрученных до оборотов 2800 на валу компрессора, реальная производительность почти 900 литров в  минуту. Но такой компрессор очень шумный и просто в гараже его не поставишь. Также нужна хорошая подготовка воздуха, иначе расходники будут лететь. Если что спрашивайте чем смогу тем помогу.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Giziz сказал:

в ручном режиме или чпу?

Сначала в ручном, позже возможно построю чпу, но это не точно. Спасибо, как наберутся вопросы обращусь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.03.2020 в 12:16, woodshop сказал:

Сначала в ручном, позже возможно построю чпу, но это не точно. Спасибо, как наберутся вопросы обращусь.

Добрый день, хоть с опозданием, но тоже поздравляю с приобретением! Я сейчас также, как и Вы ранее,  стою перед выбором ручного плазмореза для нашего маленького производства. Хотелось бы у Вас узнать, работали ли Вы Хугонгом, если да, то каким плазмотроном и какой металл им резали. Не вскрывали его, почему он такой тяжелый? Заранее большое спасибо!

Змінено користувачем joola
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 8/27/2020 в 16:34, joola сказал:

Не вскрывали его, почему он такой тяжелый?

Не было такого интереса, вдруг плобмы гарантийные сниму, полезного мало, так ведь?

 

В 8/27/2020 в 16:34, joola сказал:

работали ли Вы Хугонгом

еще нет, вот буквально на днях доварим сварочный стол с расширением на плазму и будем пробовать, компрессор даже еще не подключили.

 

В 8/27/2020 в 16:34, joola сказал:

каким плазмотроном

Плазмотрон купили родной хухонговский типа P80 за отдельную плату, Альцест где мы брали конкретную эту модель продает отдельно.

 

Вот-вот на этой-следующей неделе собираемся всё это дело подключать, если будете проездом в районе Василькова, то милости просим заезжайте попробуйте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

14 часа назад, woodshop сказал:

Не было такого интереса, вдруг плобмы гарантийные сниму, полезного мало, так ведь?

Через годик можно будет :-)

14 часа назад, woodshop сказал:

Вот-вот на этой-следующей неделе собираемся всё это дело подключать, если будете проездом в районе Василькова, то милости просим заезжайте попробуйте.

Спасибо за приглашение, такой душевный ответ, захотелось просто к Вам приехать. Я не сомневаюсь, что будет хорошо работать. Кстати даже видео нащел, как режет 125 аппарат - 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

Кто какие варианты может порекомендовать плазмореза до $1000 (~30000 грн)?

Резать до 20мм, трехфазный 380В.

 

Что скажете про Jasic CUT-100 (L201) и Hugong Inver Cut 100?

Добрий. Хочу поцікавитись як  спарви з вашою плазмою? Вже пройшло трохи часу з моменту покупки, чи купилиб знову цю плазму чи можливо якусь іншу,(як з розхідниками,ремонт,сервіс і тп)?(з форума , тенденція (китайJasic). Цікавлюсь, бо сам стою перед вибором плазми,бюджет 40 000(+) грн., матеріар (нерж. 3-15мм.) Порізка ручна, (металобрухт), об"єм(до 25 т)(в часі не обмежений, але чим швидше тим краще :) ). також булоб супер 220\380В(1\3 фази) (універсальний). Ще цікавить компресор, мабудь 1-но фазний. Буду радий будь-якій інформації. (також всім небайдужим хто буде "проходити" мимо, напишіть пару слів початківцю плазморізчику :) ) Дякую.(MagniTek CUT 60 (220/380В) апарат плазмового різання, як варіант?)

Змінено користувачем Vov4yk
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vov4yk  Гляньте ще в бік Mächtz MWM. Гарантія 2 роки. Дешевше від розпіареного на просторах рунета Джасіка. 

Досить якісний бренд, орієнтований на німецько-австрійський ринок. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, Iгрек сказал:

Гляньте ще в бік Mächtz

В мене на роботі був перфоратор цієї фірми, якось швидко воно здохло((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, gesichtslos сказал:

В мене на роботі був перфоратор цієї фірми, якось швидко воно здохло((

 

Ну в нас на фірмі якось перф. макіта здохла швидко, за сезон. Оригінальна макіта. Гарантія? Взяли, розібрали, побачили багато пилу з граніту, сказали це не гарантійний випадок, лінійка не професійного інструменту не передбачене використання в середовищі вище 7 класу запиленності. 

Одним словом з'іхали і все. 

От вам і "брендовість". 

А вибираючи з схемотехнікою джасіка, я б вибрав редбо. Дешевше, безпонтовіше, а якість однакова. Перевірено в нашому колективі. 

Суть мого першого посту, вибирайте серед брендів популярних і з доброю репутацією в розвинених краінах Європи, Японіі/Кореі, США/Канади. Іхні сертифікаційні структури не допустять на ринок якихось "незрозумілостей". І споживач більш вимогливий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу додати на рахунок розборки - вважаючи що плазма генерує багато пилу і зазвичай використовується в ненайчистіших місцях - рекомендую хочаб раз на місяць (а то й щотижня, якщо працюєте постійно і в цеху срач)) знімати кришку і продувати то все повітрям з компресора, пломб зазвичай ніхто ніяких не ставить. По досвіду роботи в сервісі - десь половина апаратів ламаються якраз через замикання по пилу, або в осциляторі або на силовій частині, і це зазвичай не є гарантійні випадки, тому краще перестраховуватись. Ну і не тягнути з заміною розхідників, дивитись щоб то все (сопло та електрод) не вигорало зовсім, бо згодом починає горіти і ізолятор в головці плазмотрона і ви попадаєте на його заміну. До речі, якщо рукав цілий то можна міняти тільки голову, вартість десь біля тисячі гривень, підключення там на різьбі та деколи одна/три точки пайки. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vov4yk написав:

Добрий. Хочу поцікавитись як  спарви з вашою плазмою? Вже пройшло трохи часу з моменту покупки, чи купилиб знову цю плазму чи можливо якусь іншу,(як з розхідниками,ремонт,сервіс і тп)?(з форума , тенденція (китайJasic). Цікавлюсь, бо сам стою перед вибором плазми,бюджет 40 000(+) грн., матеріар (нерж. 3-15мм.) Порізка ручна, (металобрухт), об"єм(до 25 т)(в часі не обмежений, але чим швидше тим краще :) ). також булоб супер 220\380В(1\3 фази) (універсальний). Ще цікавить компресор, мабудь 1-но фазний. Буду радий будь-якій інформації. (також всім небайдужим хто буде "проходити" мимо, напишіть пару слів початківцю плазморізчику :) ) Дякую.(MagniTek CUT 60 (220/380В) апарат плазмового різання, як варіант?)

Вітаю, при виборі апарата, а також компресора, раджу звертати увагу на 3х фазне обладнання, тому що при увімкненні компресора на одній фазі, гасне дуга, і потужність апарата істотно просідає. Мав неприємний досвід, після якого змушений був відмовитись від однофазного обладнання !

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку