Максим

Блок охлаждения горелки

80 повідомлень у цій темі

, Viktor Ulala написав:

В мене рукав бінзель 450 тиск має бути від 2.5 до 3.5 бара.

Я не міряв. В мене два рукава — оригінальний бінцель 18SC (супер кул) і 18-й "китаєць звичайний"  На китайці проходимість краща. Там здається на 1мм більший діаметр водяної трубки. Бачив по напору обратки при зливі з рукава. 

 Можливо застосовували звичайну воду для охолодження і у вас закипіли канали самої головки, а вже від того і накрився насос. До речі насос купували новий?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бу. А  рідина  спеціальна агент.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor Ulala написав:

Бу.

Я бачив декілька розібраних насосів. Якість там досить не погана, та й по відгуках спеців кажуть що вони досить гарно ходять.Я працюю на горілці. Також вже цього року ганяв в жару на ремонті причепів, проблем не було.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але ви працювали звіхревим насосом чи з кавовим тоже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor Ulala написав:

Але ви працювали звіхревим насосом чи з кавовим тоже.

Мені демонстрували роботу насоса від кавового апарату на стенді в сервісі, та й на вебсварці колись його хвалили. Сам працюю з згаданим Педролло (я викладав його оригінальне фото) та самопальним блоком охолоджнння. З ним проблем не виникало жодного разу.

 

Зобр001 (2).jpgЗобр033.jpgЗобр028.jpgЗобр027.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви чимось тиск контролюєте?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Viktor Ulala написав:

Ви чимось тиск контролюєте?

Ніт. Вважаю це лишнім.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо тиск буде меньший за 2.5 буде закіпати рідина в рукаві під великим навантаженням, наприклад коли вариш раму в фурі нераз  замічав( йде  маленька дитонація в пальнику). Більший тиск за 3.5 може розірвати шланг. Думаю на заводі Бінзель не дураки працюють і тиски правильні встановили. Саме тому доцільно ставити маномитр часовий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Устройство и модернизация.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Иванович написав:

Устройство и модернизация.

Відео цікаве і пізнавальне, але разом з тим — прикольне. Так і хочеться запитати в автора :— "Вам шашечки, чи їхати?..." Особливо цікаво було при вимірюванні шума роботи блока охолодження... Не зовсім розглянуто питання впливу шуму роботи блока на гравітаційне поле Землі...:crazy_mini: Після перегляду відео, особисто в мене виникло питання  —  ".. и неужели эта х**ня еще и взлетит..."(с), та як у тому анекдоті про Вовочку: " Мне бы Марья Ивановна ваши проблемы.."

 А загалом американець пояснив як і за допомогою чого можна модернізувати блок водяного охолодження, викинувши лишні пару десятків/сотень баксів.

Забув додати, що китайці пішли ше далі. вони вже обливають штуцера під'єднання охолоджуючою рідиною пластиковими накладками, що дозволяє під'єднувати і від'єднувати трубки охолодження рукава руками, без сторонньої допомоги рожкового ключа.:D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@IMP Повністью згоден, Олександр :D.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.06.2019 в 13:20, Viktor Ulala сказал:

Якщо тиск буде меньший за 2.5 буде закіпати рідина в рукаві

Ствердження сумнівне. По перше у рукаві кіпіння не буде. Якщо й закипить, то у пальнику. Тепловий потік, який зімається рідиною з головки  пальника, залежить не від тиску, а від витрати рідини. Тиск може бути великим, а витрата замала, та навпаки. Для кожного пальника треба знати залежність витрати від тиску. Мені здається, що 3 літри за хвилину вистачить з головою для усих реальних режимів використання пальника. Але це моє особисте переконання. Нікому не нав"язую..

У мене радянський пальник дає таку витрату при 0,5 атм. Нащо в нього давати 3 атм? Щоб текло 18 літрів? Для чого?

За те при 0,5 атм не те що швидкоз"оми не потрібні, а й навіть хомути на трубках зайві. Натягнув резинку на нержавіючу трубочку руками, тай усе приєднання.  

Змінено користувачем Дядя Уєф
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Додам ще одне цікаве власне спостереження. Маю поки два рукави з водяним охолодженням: — один (вище в темі на фото) оригінальний Бінцель 18SC (супер кул) grip, та китайський звичайний 18-й (я правда замінив в ньому голову на флекс) гнучкий. Так от при всіх параметрах швидкість проходу охолоджуючої рідини в китайця більша (візуально). Передбачаю, що самі охолоджуючі канали в головці мають трошки більший діаметр, що сприяє проходу більшої кількості рідини при однаковій продуктивності насоса, ну і відповідно кращому зйомі тепла від головки.

  Висновки тепер хай робить кожен сам. Головне, не забувати працювати рукавом з водяним охолодженням без включеного блоку. Не люблять вони такого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, коли вариш підон там хватить простого рукава і апарата на 220, але коли раму прицепа зовсім різні речі, говорю з практики при меншому тиску від двох атмосфер при 300-та амперах починає потріскувати в пальникові (ДЕТОНАЦІЯ).  Це бінзель 450  роб тиск від 2.5 до 3.5,чи вам піти сфоткати паспорт характеристику виробника, ними це доведено, щоб не видумувати ровер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Viktor Ulala написав:

Звичайно, коли вариш підон там хватить простого рукава і апарата на 220,

Я б не був такий категоричний. Недавно варив побиті піддони, де замість недостаючих частин вварював латки товщиною 8 мм. В мене просто заблоковано додача долученнь. тому прошу вірити на слово. Товщину знаю точно, бо неможливо було знайти потрібні латки з АК (литтєвого) алюмінію і прийшлось вварювати АМГ-3 потрібної товщини. Переживав, як таке "сумісництво" себе поведе, але все виявилось доволі нормально.

  Іще, скажу по секрету, зварювання проводив апаратом на 220в.:D:D ... та ще й скидав струми, щоб не провалити .))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Дядя Уєф сказал:

Ствердження сумнівне. По перше у рукаві кіпіння не буде. Якщо й закипить, то у пальнику. Тепловий потік, який зімається рідиною з головки  пальника, залежить не від тиску, а від витрати рідини. Тиск може бути великим, а витрата замала, та навпаки. Для кожного пальника треба знати залежність витрати від тиску. Мені здається, що 3 літри за хвилину вистачить з головою для усих реальних режимів використання пальника. Але це моє особисте переконання. Нікому не нав"язую..

У мене радянський пальник дає таку витрату при 0,5 атм. Нащо в нього давати 3 атм? Щоб текло 18 літрів? Для чого?

За те при 0,5 атм не те що швидкоз"оми не потрібні, а й навіть хомути на трубках зайві. Натягнув резинку на нержавіючу трубочку руками, тай усе приєднання.  

Чим вищий тиск в системі, ти вища темепература кипіння рідини.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайно, коли вариш підон там хватить простого рукава і апарата на 220, але коли раму прицепа зовсім різні речі, говорю з практики при меншому тиску від двох атмосфер при 300-та амперах починає потріскувати в пальникові (ДЕТОНАЦІЯ).  Це бінзель 450  роб тиск від 2.5 до 3.5,чи вам піти сфоткати паспорт характеристику виробника, ними це доведено, щоб не видумувати ровер.

15776299332061009260175.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, BWD сказал:

Чим вищий тиск в системі, ти вища темепература кипіння рідини.

Це вірно, але там не ті теплові навантаження, щоб з кипінням тиском боротися. У мене наприклад, температура дистильованої води не підіймається вишче ніж за 35-40 градусів. Яке там кипіння? І це при 250А Правда ПВ десь 70%.

Мені здається, що основна складова нагріву рідини на фірмових пальниках, це охододження секунд-кабеля, а не голови пальника. У нього там невелика площа перерізу міді, я так побоююся. Мабуть саме тому ці пальники не люблять на суху працювати, як вище сказав поважний IMP. Це я так припускаю, і це нікому не нав"язую.

А у самій голівці не так багато тепла віділяється, щоб заходити у зону кипіння рідини, та тиском те кипіння давити.  Це з моїх власних спостережень. Я так вважаю, що чим меньше температура та тиск у системі, тім безпечніше з нею  працювати.Але це мій власний висновок. Не нав"язую нікому його.

  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Viktor Ulala сказал:

щоб не видумувати ровер.

А хіба це водяний пальник? В мене такий самий на вигляд, але без водяного охолодження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя Уєф написав:

А хіба це водяний пальник? В мене такий самий на вигляд, але без водяного охолодження.

Grip 450W та Grip 450WSC — дійсно водянки. Подібні до них Grip 200 та 200F — воздушки.

 

, Viktor Ulala написав:

Це бінзель 450  роб тиск від 2.5 до 3.5,чи вам піти сфоткати паспорт характеристику виробника, ними це доведено, щоб не видумувати ровер.

Ви лише забули додати, що згадані Вами дані стосуються рукава. довжиною 8 метрів + мін розхід рідини  = 0,7 л/хв.

 

Звичайно, коли вариш підон там хватить простого рукава і апарата на 220

А на яких струмах і яким пальником ви варите товщину алюмінію 8 мм?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, 8м. Пальник sr 26 струми по різному переважно тим пальником стараюсь варити до 8-ми мм, таке як головки тільки 450-им без підігріву. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor Ulala написав:

Пальник sr 26 струми по різному переважно тим пальником стараюсь варити до 8-ми мм

Згадуваний пальник довго не протягне при зварювання 8мм. алюмінію. Не важко порахувати необхідні для нормального проплавлення струми.

 

, Viktor Ulala написав:

таке як головки тільки 450-им без підігріву. 

Справа — ваша. Я особисто притримуюсь думки завжди прогрівати головки пропановим пальником перед зварюванням (як і зачистка місць зварки/заварки  борфрезою). Це значно полегшує наступну роботу і дозволяє виконати її якісніше. З головками працюю лише рукавами з водяним охолодженням.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачистка да без того ніяк, особливо без абразиву, борфрези для тягучих металів, твердосплав ні. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Viktor Ulala написав:

борфрези для тягучих металів, твердосплав ні. 

В основному — Karnash для алюмінію, часом використовую і інші... включно з пальчиковими, кінцевими Р6М5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пальчикові небеспечні можуть зловити, і тоді прийдеця додатково варити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку