Reiter

Електрорубанок (для зняття фарби з підлоги)

95 повідомлень у цій темі

Доброго здоров'я :)

 

Роблю ремонт в будинку. Підлога дерев' яна в чудовому стані. Дошки товсті. Хочу прошліфувати і покрити лаком. Але сплчаику треба жняти стару фарбу... Гріти і шкрябати довго... Прийшла в голову думка використати електрорубанок. Ніколи не користувався таким чудом техніки... 

 

Порадьте який краще взяти для моєї задачі. Хотілося б бюджетний, бо поки інших робіт для нього не бачу.  Але розгляну всі варіанти, бо може краще купити один раз якісний, а робота колись для нього знайдеться... :)

 

Подумував над радянським, але не знаю як воно в роботі в порівнянні з сучасними... 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

плохая затея.  гвозди краска непросто тупят ножи а жрут их

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доска крепится на гвоздь?

Сомнения у меня, по поводу рубанка, то г.но, что в продаже не сделает это. Рассмотрите другие варианты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Alekc сказал:

плохая затея.  гвозди краска непросто тупят ножи а жрут их

 

1 минуту назад, Ar4 сказал:

Доска крепится на гвоздь?

 

Цвяхи попередньо витягну або навпаки заглиблю... 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Снимите доску и на фуганок в столярку. Сэкономите и деньги и нервы. ИМХО.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Ar4 сказал:

Снимите доску и на фуганок в столярку. Сэкономите и деньги и нервы. ИМХО.

Як варіант :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краску не обманешь, снимать прийдется ТК забьется и залипнет сразу!( И в рубанке и хоть где+ хоть один гвоздь но пропустите) А после снятия уже можно шлифмашинкой для паркета

В фуганок пихать тоже может быть что доски стелили сырые и они все горбатые ( у нас в квартире так было)( + там идёт шип паз) и состружится неравномерно и когда собьете то не попадет шип в паз и все равно доделывать в сборе

Змінено користувачем makks
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Ar4 сказал:

Снимите доску и на фуганок в столярку. Сэкономите и деньги и нервы. ИМХО.

а можна видео записать когда со столяркой разговаривать будете? хочу посмотреть куда и какими матами пошлют?

краска нахрен убьет ножи на фуганке!!! ни один столяр в здравом уме не согласиться на такое!

плюс этож скока лишней работы!!

есть аренда циклевочной и шлифмашины.. работы на день!

https://pikkampani.com/arenda/shlifoval-ny-e-frezeroval-ny-e-mashiny/arenda-parketoshlifoval-noj-mashiny

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рубанком точно нет (с утопленными гвоздями) сама краска садит ножи в хлам, и не просто бистро а очень бистро. Проверил на себе.

Столярка  скорее всего не возмет строгать крашеную доску. Да если и снять что же тогда каким то образом нумеровать доски, и всеравно потом при настиле стягивать клиньями (сплачивать друг к другу). По этому я бы не снимал доски. Ну а рабочий вариант снятия старой краски все же греть.Потом шлиф машинкой отшлифовать.Долго все это трудоемко но результат будет. Двери себе в лак когда то так переводил. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене пазів ніяких між дошками немає... Просто настелені... 

 

Може перевернути дошки фарбою донизу? А чисту дошку якраз рубанком обробити. А далі шліфовка по місцю... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та не розберете Ви пол не пошкодивши пол. Та і в місцях де дошка лежала на лагах буде місцями чорна і достатньо глибоко. також з низу може бути місцями підтрухша поЇжена і тд.Також в тих же місцях може бути підтесана.Мав знаемого майстра по настиланню полів(помер на жаль уже),бачив весь процес не просто все це.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок. З фарбою ясно. Доведеться знімати якось інакше... 

 

Але, думаю, рубанок знажоьиттся для попередньої оьробки дошки перед шліфовкою. 

 

Якиц краще взяти? Щось сучасге із піднебесної? 

 

Чи можна щось типу такого? Хто ними працював і може підказати? 

Screenshot_20200414_194230_ua.slando.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Подумував над радянським, але не знаю як воно в роботі в порівнянні з сучасними... 

Про  це  не  можу  підказати,  а  от  про  

1 час назад, Ganch_er сказал:

хочу посмотреть куда и какими матами пошлют?

повірте,  пошлють   дуже   далеко.   Може,  і  правда  --   цей  варіант ?

 

1 час назад, Ganch_er сказал:

есть аренда циклевочной и шлифмашины.. работы на день!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter Снять краску так, что бы можно было отлакировать, это вряд ли вообще получится. Затёки в трещинах щелях будут пробивать сквозь лак. Оставьте эту затею.

Хотите красивый пол, делайте паркет по белому или стелите сверху паркетную доску.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 ,  сняли  с  языка.  Старый  материал  ,  это  очень  сомнительная  затея.  Имею  ввиду  под  лак.  Да  и  стоит  ли  париться,  если  через  год  ковролином  накроется ?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter Про рубанок для снятия краски и перестил полов уже объяснили выше. В квартире снять краску с пола( где её наверное не один слой) можно только одним способом, греть  краску строительным феном и соскабливать шпателем, очень трудоемко и долго, потом уже шлифовать,утопив  перед  этим появившиеся шляпки гвоздей на несколько  миллиметров.  Лично постелил бы покрытие или ламинат.

 Про электрорубанок не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Stebium1 сказал:

Оставьте эту затею.

Хотите красивый пол, делайте паркет по белому или стелите сверху паркетную доску.

Будинок старий. Ремонт бюджетний, бо планую будувати новий. 

 

Але жити тут всеодно тривалий час, тому хочеться краси :)

 

Думав застелити OSB шкою і під лак. Типу дешево й сердито, пле тхне вона. Не хочеттся тим дихати. Тосу вирішив привести до ладу стару підлогу... Дошки в чудовому стані, не гнилі. Шкода їх накривати якоюсь "новомодною" хімією :)

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Reiter сказал:

Шкода їх накривати якоюсь "новомодною" хімією :)

Накрийте  ДВП.    Саме  дешевою.   А  зверху  лаком,  чи  фарбою.  А  ще  зверху  коврові  дорожки.   ((( не  робіть  собі  проблем  на  рівному  місці.

Змінено користувачем инженер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Барабанная шлифмашина для паркета, наждак 26й и в путь. Потом 80ку и сверху 160й пройтись.

Только с прижимом барабана аккуратнее, что бы гвозди не подорвало и резину на барабане не покалечило - бо придется платить...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Reiter сказал:

тому хочеться краси

Прикол  в  тому,  що  ніхто  не  хоче  ходити  босими  ногами  по  красі.  Якою - би  красивою  вона  не  була.  :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не спеціаліст в дереві, але судячи з кольору і текстури, то то ще й дубові дошки. Ну в усякому випадку не соснові точно. Порівняв. Сосна світла, а тут такий жовтуватий колір... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Reiter сказал:

Я не спеціаліст в дереві, але судячи з кольору і текстури, то то ще й дубові дошки. Ну в усякому випадку не соснові точно. Порівняв. Сосна світла, а тут такий жовтуватий колір... 

первое.

тем более! и если не работали ручным рубанком! вы им наделаете ямы!

А шлифмашина имеет базу и ею более-менее можна сделать ровную плоскость.

второе.

снимете краску рубанком? шо дальше? все равно шлифовать!

чем? болгаркой?

Змінено користувачем Ganch_er
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гвозди в дощатом полу нормальные мастера забивают через торец под углом,сверху только на крайней доске,у стены,и то заглубляют на 5-10 мм,для снятия покрытий и любой другой обработке пола есть специальные циклевочные машинки,похожи на полотер,к ним обычно приделаны специально обученные чуваки,у которых это выйдет хорошо и быстро,рубанки не для этого,проверено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Reiter сказал:

Сосна світла, а тут такий жовтуватий колір... 

Я  не  спец  у  дереві,  але  дубову,  і  ясенову  дошку  викручує   на  полах   в  баранячий  ріг.  Мав  особисто  можливість  в  цьому  впевнитись  у  батьківській  хаті.  Я  думаю,  що  справжні  майстри  своєї  справи  Вам  розкажуть,  що  до  чого.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Але ремонт бюджетний. А за оренду треба заплатити грн 300 за годину. За день заплачу чимало.... 

 

Тоді вже самому виготовити таку машину. Це по чіпмейкерськи :D  І потім самому в аренду здавати... 

Наскільки я зрозумів, то там складність якраз в самому барабані... Решта просто: корпус, мотор... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку