rabushniy_alexandr

Ступенчатое сверло

20 повідомлень у цій темі

Подскажите как долго служит ступенчатое сверло? Отзывы...будет ли ходить интертол за 100 грн?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какие диаметры сверла, что сверлить и чем? Дрель или станок?

Змінено користувачем Tokary.ck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи більше ввідних треба, які задачі поставлені перед свердлом? А то на рекламу бренда схоже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Работать дрелью..сверлить уголок 50й..отверстия 10 12 мм.

Как быстро оно тупиться? И можно ли заточить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не выдержит сверло дрели...

Сверлу нужна СОЖ и стабильные небольшие обороты ~160-200. Плюс ко всему дрель не даст жесткости. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Эти сверла не имеют затыловки режущей кромки, поэтому на стали не очень хорошо себя ведут... затачивать можно из под зуба, но это не надолго.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, rabushniy_alexandr сказал:

Подскажите как долго служит ступенчатое сверло? Отзывы...будет ли ходить интертол за 100 грн?

Часто користуюсь , самі дешеві на алі взяв, найбільший напряг давав це в 8мм залізній плиті отвори 24мм робив, на такі отвори краще перфоратор , тобто низькі оберти. 

 

5 минут назад, rabushniy_alexandr сказал:

сверлить уголок 50й..отверстия 10 12 мм.

Для таких цілей краще беріть 4—20мм ступенів, воно більш масивне і не так швидко перегріється, і використовуйте сож, бо якість самі розумієте, перегріву боїться, красностійкість не на висоті

Дрелька буде норм на такі нагрузки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Видерже сверло якщо з сожкою і якщо буде хоть 4-20. Переточити можна, но поморочитись прийдеться, а при такій ціні чи варто?

Змінено користувачем Sanya8270
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та й чи варто отвори 10 мм ступінчатим, можна гарно заточити і старенький р18 і сверлити сходу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, rabushniy_alexandr написав:

Работать дрелью..сверлить уголок 50й..отверстия 10 12 мм.

Вони взагалі для тонкого листового металу призначені . Для кутника краще звичайні застосовувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Sanya8270 сказал:

можна гарно заточити і старенький р18 і сверлити сходу

100%

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На кутнику дрелю - гавкнуть не тільки сверла. 

Для такого потрібен станок і інші сверла.

На станку вони ходять на багато довше. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Краще свердлити звичайними свердлами, за два проходи:

перший свердлом 3-4 мм

другий 12 мм

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купил комплект из трех свёрел ступенчатых на ali за 5 баксов, одним больше 1000 отверстий в листовом металле 3 мм. Не нужно сверлить с начала маленьким сверлом, а потом большим, не закусывает, сломать очень сложно, стоит очень дешево и сразу фаску можно сделать этим же сверлом, сверлить удобно как дрелью так и сверлильным станком. В результате экономит время, деньги и нервы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Забыл написать, что диаметр отверстий был 12 мм. и 16 мм. Под конец работы одно сверло "сгорело", я спешил и сверлил без охлаждения, а так я думаю ещё 1000 отверстий сделал бы). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Vitalsuper написав:

Забыл написать, что диаметр отверстий был 12 мм. и 16 мм. Под конец работы одно сверло "сгорело", я спешил и сверлил без охлаждения, а так я думаю ещё 1000 отверстий сделал бы). 

Тут половина токарів. Ви на одній швидкості точите заготовку припустимо 20мм і 200мм ?:D  При збільшенні діаметра сверління збільшується швидкість різання (х 3.1416) і відповідно потрібно зменшувати швидкість обертання патрона. Соромно на таке вказувати, при чім не спеціалісту в тій справі. ))):crazy_mini: 

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, IMP сказал:

Тут половина токарів. Ви на одній швидкості точите заготовку припустимо 20мм і 200мм ?:D  При збільшенні діаметра сверління збільшується швидкість різання (х 3.1416) і відповідно потрібно зменшувати швидкість обертання патрона. Соромно на таке вказувати, при чім не спеціалісту в тій справі. ))):crazy_mini: 

Вернулись в 80 когда регулировка скорости на дрели/шурике было в диковинку?

Не вижу проблем уменьшать скорость при росте диаметра.

Пользуюсь такими светилами уже лет 5, работают хорошо при соблюдении скорости резания и охлаждения и сверлить конечно ими лучше тонкий металл до 2мм, толще лучше взять обычное сверло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Blitzen сказал:

Вернулись в 80 когда регулировка скорости на дрели/шурике было в диковинку?

Те что не регулировались были с патроном  на 6 или 8, а там +/- все равно. Те дрели которые могли сверлить 12 и 16 были с переключаемым редуктором.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, IMP сказал:

Тут половина токарів. Ви на одній швидкості точите заготовку припустимо 20мм і 200мм ?:D  При збільшенні діаметра сверління збільшується швидкість різання (х 3.1416) і відповідно потрібно зменшувати швидкість обертання патрона. Соромно на таке вказувати, при чім не спеціалісту в тій справі. ))):crazy_mini: 

Дякую, кеп, я в курсі. Питання було не в тому, як робити правильно, а в тому, як довго "живуть" ступінчаті сверла).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Vitalsuper написав:

Дякую, кеп, я в курсі. Питання було не в тому, як робити правильно, а в тому, як довго "живуть" ступінчаті свердла).

Ну як вам відповісти... Як зараз пам'ятаю, що за ступінчате свердло 4-20мм я заплатив 50$ (ціна його на той час була 253грн. при курсі долара десь 5грн за долар) Воно успішно працює і сьогодні. Правда нікому його не даю і не позичаю. На той час знайомий сміявся що у " новых русских свои капризы", але прийшов час, почали ганяти "англічан"  і треба було пересвердлювати отвори під двірники склоочисників. Побачивши, як лихо з цим справляється ступінчате свердло, одразу ж запитав де я його купував. Тут я вже почав з нього сміятись — "що, вже новим руським став?":crazy_mini:

 Те, що зараз продають трохи більше 100 гривень і працювати буде відповідно своїй ціні. Чудес не буває кеп.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку