Андрей642

Как перевезти сверлилку 2550ОС1000пмф4 (ЧПУ) ?

225 повідомлень у цій темі

Олеже,  паспорта  не маєш   саме паперового?

Чи зовсім ніякого ? 

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

Олеже,  паспорта  не маєш   саме паперового?

Чи зовсім ніякого ? 

Маю електронний (знайшов на просторах) Від паперового би не відмовився. В мене АК0,2У. АКУ 0,2 це інший прилад.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Паперового зайвого не  маю.

Маю електронного також і на АК0,2У.

Він спільний,  на всю ту серію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чим займається власник старенького москвіча/жигуля в неділю , якщо планів нема ?

Вирішив трошки відмити портал від осаду років .

Зо три літри бензину (теж його не полюбляю , але Калоша скінчилась) , зо три години часу - портал таки зеленіє .

Це попереднє відмивання від великого гівна , а далі по плану вихідного дня : звозити жінку в магазин (цілий тиждень щось їсти тре) та постояти коло мангалу .

Він буде файною залізякою (то пари бензину в голові).

IMG_20200913_114532166.jpg

IMG_20200913_114518153.jpg

IMG_20200913_140744797.jpg

IMG_20200913_140800703.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

Адекватна то скільки? Я купив собі за 12к

АК0,2У

Цікаво було  б  розвинути цю тему окремо(автокаліматор). Можливо ви зняли б відео про методи роботи з цим інструментом. Думаю тема була б доволі цікавою і корисною.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Андрей642 написав:

Чим займається власник

 

 

 

 

 

А як будете піднімати цю детальку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, david.k написав:

Цікаво було  б  розвинути цю тему окремо(автокаліматор). Можливо ви зняли б відео про методи роботи з цим інструментом. Думаю тема була б доволі цікавою і корисною.

Як тільки видужаю то створю тему. В квартирі з ним не розженешся. Хоча як буду ще тиждень сидіти на привязі то можливо займусь зразу модернізацією.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr камеру на нього ставили?

4 години назад, david.k написав:

Цікаво було  б  розвинути цю тему окремо(автокаліматор).

На ютубі є достатньо для розуміння як воно працює:

 

Я мав вибір між 0,2 та 0,5, ціна та сама, але подивився на даташіт і зрозумів, що реально 0,2 виставити дуже важко: ці цифри - це є ціна поділки секундної! шкали, тобто на 2 метри це 5 мікрон, а вимірювальна половина ціни поділки, тобто 0,0025, а на метрі 0,00125. Тобто температура, вологість, переступання по підлозі і розміщення інших предметів вноситиме похибку вимірювань більшу, ніж точність вимірювань. Не знаю чи правильно зробив, але взяв АКУ-0,5. Хоча у кожного свої завдання і вимоги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гаврилів Василь написав:

@olkogr камеру на нього ставили?

На ютубі є достатньо для розуміння як воно працює:

 

Я мав вибір між 0,2 та 0,5, ціна та сама, але подивився на даташіт і зрозумів, що реально 0,2 виставити дуже важко: ці цифри - це є ціна поділки секундної! шкали, тобто на 2 метри це 5 мікрон, а вимірювальна половина ціни поділки, тобто 0,0025, а на метрі 0,00125. Тобто температура, вологість, переступання по підлозі і розміщення інших предметів вноситиме похибку вимірювань більшу, ніж точність вимірювань. Не знаю чи правильно зробив, але взяв АКУ-0,5. Хоча у кожного свої завдання і вимоги.

Я ці ролики бачив і розумію як це працює але, хотілося б почути більш розгорнуту інформацію від користувача. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Гаврилів Василь написав:

це є ціна поділки секундної! шкали,

Ціна поділки і точність це трохи різні речі (точність 0,2У - 1,5с). Ясно що відносна похибка менша але є але).  І ніхто вам не каже ставити все до поділки. Визначаєтесь з необхідною точністю (діапазоном ) і вперед. 0,5 в мене є на роботі. Як на мене малувата точність для повірки наприклад містка 1600.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, olkogr написав:

Ціна поділки і точність це трохи різні речі

Мені відомо, що точність вимірювання = половина ціни поділки. Якщо ви вважаєте, що це різні речі, то будь ласка, поясніть.

1 година назад, olkogr написав:

(точність 0,2У - 1,5с)

Я думав, що це гранична допустима межа відносної похибки для діапазону. Вийшли за межу -> викинути виміряне значення. У випадку перманетного виходу за межі слід прилад перекалібровувати, чи змінювати умови вимірювання.

4 години назад, david.k написав:

Я ці ролики бачив і розумію як це працює але, хотілося б почути більш розгорнуту інформацію від користувача.

Ага, ну гаразд.

2 години назад, olkogr написав:

Як на мене малувата точність для повірки наприклад містка 1600.

4 мікрони вам мало? Ну ОК, я ж написав що у кожного свої завдання і вимоги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, david.k сказал:

 

А як будете піднімати цю детальку?

Те саме питання задєте собі і ви.

Будівля має шість бетонних стовпів десь 350/350 мм. , на них буде опиратись кран. Будував з розумінням , що там будуть жити верстати (не розумів , що такі:D).

Хлопці таку тему почали , що страх бере . Мікрони , нанометри товщина цівки з комариного прибора(і так щоб комарик в дитинстві хворів та прибор був недоразвинений) - тут би щоч палець не прої...ти))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Гаврилів Василь написав:

Мені відомо, що точність вимірювання = половина ціни поділки. Якщо ви вважаєте, що це різні речі, то будь ласка, поясніть.

Звідки вам таке відомо по віношенні до цього приладу? Ви взагалі пробували таким приладом поміряти нерівність наприклад 2м направляючої чи лінійки? Щоб поміряти таку довжину потрібно розбити її для даного приладу на 100мм відрізки. В кожній точці ми отримаємо кут на який відхилилось дзеркало при чому відносно поередньої точки. Похибка вимірювання буде додаватись з кожним вимірюванням. (є звичайно методи як трохи позбутись цього ефекту). Тепер маємо 20 вимірювань (не забуваємо що є ще ефекти зміни температури, неправильна установка дзеркала, нерівності на поверхні чи пилюка). Нехай будемо вважати що точність кожного вимірювання для нашого приладу 0,1с (що є неправдою, реально вона якраз наблизиться до 0,2). До кінця вашої лінійки похибка у вас набіжить 2 с. А це 0,01, якщо ж міряти 0,5 коліматором то буде біля 3 соток.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, olkogr написав:

Звідки вам таке відомо по віношенні до цього приладу?

З лабораторних робіт за 7-й клас та 1- курс.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Гаврилів Василь сказал:

З лабораторних робіт за 7-й клас та 1- курс.

 

Хлопці , не починайте сварку .

Кращє проконсультуйте чи згодиться десь катетометр в-630 .Ось такий : http://standart-m.com.ua/izmeritelnyj-instrument/katetometr-v-630

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Гаврилів Василь написав:

З лабораторних робіт за 7-й клас та 1- курс.

 

ГГ, працюйте так далі).

Я сваритись не збираюсь. Людина хоче так думати то нехай думає. Шкода що в 7 класі не довчили про класи точності приладів, а саме головне як визначити  похибку вимірювання при непрямих вимірюваннях (а в нас саме такий метод вимірювання).

, Андрей642 написав:

катетометр в-630

Не зустрічав такого, щось подібне на мікротеодоліт). Точність як на мене занадто мала  щоб щось в станку поміряти...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От тут можна доступно трішки підчитати щоб зрозуміти загальні положення про похибки вимірювань.

https://opticstoday.com/katalog-statej/stati-na-ukrainskom/optichni-vimiryuvannya/ocinka-poxibok-pryamix-ta-nepryamix-vimiryuvan.html

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось шкільна лабораторна:

https://miyklas.com.ua/p/fzika/7-klas/fizika-iak-prirodnicha-nauka-piznannia-prirodi-16472/naukovi-metodi-vivchennia-prirodi-tcina-podilki-vimiriuvalnikh-priladiv-16475/re-09eae229-a6fa-4a11-9ab5-1881077d2b

Ось тут описано що таке цей "Предел основной допускаемой погрешности". Можна ще ГОСТи почитати, але там те саме.

А ось тут хороша методичка, в які чітко розставляють все на свої місця. (сторінка 5-6)

А ось тут лабораторна, дуже рекомендую, все чітко розповідається, ще й з картинками. (сторінка 14 і далі).

Ось відповідні скріни:

Прихований текст

Err3.PNGErr2.PNGErr1.PNG

 

Сподіваюсь на цьому спір (чи не спір) можна вважати вичерпаним, нехай кожен зробить собі самостійно відповідні висновки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Гаврилів Василь написав:

Сподіваюсь на цьому спір (чи не спір) можна вважати вичерпаним, нехай кожен зробить собі самостійно відповідні висновки.

По перше -  не завжди точність приладу буде половною ціни поділки. Так приймають в 7 класі, але на справді похибка приладу буде визначатись від його класу точності. Здебільшого, якщо прилад зі шкалою, стараються зробити шкалу так щоб половина поділки приблизно була його похибкою але це не завжди і так можна в 7 класі тільки думати. От наприклад в мене є штангель з індикаторною головкою. Сотка одна поділка. Хочете сказати що його похибка 0,005? Дивно але в паспорті написано +-0,03. Те саме з цифровими приладами здебільшого його похибка буде якесь число плюс половині одиниці найменшого розряду. Тому дорослі люди (а не школярі) дивляться паспорт перш за все, дивляться похибку приладу і визначають цю похибку на вимірювальну величину, а не на якусь там ціну поділки лінійки як в школі.

По друге - ви самі тут накидали як визначається похибка при непрямих вимірюваннях (а в нас саме такі), і хотів вам донести що ніяких 4 мікрони на 2м ви ніяк не наміряєте навіть 0,2 приладом, тим більше 0,5.

Цікаво стало що ви своїм приладом міряєте, і яку заявляєте точність вимірювань....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стосовно ак0,2у. Міряємо довжину 3м. Маємо  повний діапазон 2 мін. це 120 с Похибка на всьому діапазоні 1,5с. Похибка одного вимірювання кута нахилу дзеркала буде складатись з суми добутку виміряної величини кута на 0,0125 плюс 0,5 ціни поділки приладу - 0,1с (0,5 береться від методу вимірювання.)  Наприклад  ми наміряли 1 мінуту і 5 сек Це 65сек похибка буде 0,8125+0,1=0,91. маємо 0,44 мікрон по висоті на 100мм довжини. Міряємо 3000мм. Це буде 30 вимірювань. Всі похибки про сумуються. 30*0,44 =  13,2мк

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr о, то ви демоструєте ваше вміння читати мануал? Ну тішуся. Якщо у мене розкид 10с через зовнішні фактори, то відмічати 13.5+0.25с попахує беззмістовністю. Я про це. 13.5+0.25с - точність вимірювання. Назвіть прецизійністю, дискретністю, чи ще якось. І якщо взяти зворотнє від похибок, які ви тут рахуєте, то це теж називається точність вимірювання, але моєї вини у тому немає. Я скинув лаби, щоб пояснити, що розумію суть, в надії що і вам дійде про що я, але щось пішло не так. У будь-якому разі, мені важко міряти 4м своїм аку0.5, тим паче підвести точки на рельсі під одну риску.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Гаврилів Василь Ви сказали що вашим приладом ви можете наміряти 4 мікрони на 1600мм. Я вам пояснюю на пальцях що це не можливо. Лаби мені не потрібно скидати. Я добре знаю як рахується похибка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, olkogr написав:

и сказали що вашим приладом ви можете наміряти 4 мікрони на 1600мм

Ну я сказав:

, Гаврилів Василь написав:

Я мав вибір між 0,2 та 0,5, ціна та сама, але подивився на даташіт і зрозумів, що реально 0,2 виставити дуже важко: ці цифри - це є ціна поділки секундної! шкали, тобто на 2 метри це 5 мікрон, а вимірювальна половина ціни поділки, тобто 0,0025, а на метрі 0,00125. Тобто температура, вологість, переступання по підлозі і розміщення інших предметів вноситиме похибку вимірювань більшу, ніж точність вимірювань. Не знаю чи правильно зробив, але взяв АКУ-0,5. Хоча у кожного свої завдання і вимоги.

Тим не менше, у мене з'явились пов'язані з цією темою задачі:

Задача1:

Нехай знайдено китайську рулетку 5м з похибкою 5мм на усьому діапазоні. Розмітка на рулетці міліметрова. Якщо цією рулеткою робити замір діагоналі на верстаті і вийде розмір, нехай 3356мм та 3352мм. Після корекції обидва значення встановились на 3354мм. З якою точністю виставлена діагональ?

Задача2:

Лазерний рівень має точність виставлення +-0,3мм/м. Гідрорівень має дві мітки на відстані 5мм одна від одної з відповідним наповненням води посередині цих міток. Яким приладом вдасться точніше встановити лінію горизонту на 20м і чому?

Задача3:

Яка буде похибка виставлення рівня рамним рівнем 0,02 повірочної плити, якщо при вимірюваннях ітераційно усі відхилення звелися до рівноважного положення бульбашки?

Задача4:

Якщо неук зі Стрия виставить рельсу з Тайваня своїм АКУ-0,5 в одну мітку на відстані 2м, як йому нарахувати СКВ відмінне від 0?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви мене питаєте? Усі ці задачі описані в ваших же лабораторних. Головне правильно застосувати ці данні для конкретних вимірювань. 

Визначіть методы і засоби і у ваших же посиланнях ви самі знайдете відповіді на питання. 

Я вам вже написав як нормальні люди рахують похибку при непрямих вимірювання і наявних даних про точність приладу. 

Доречі щось ви так і не відповіли чому штангель з індикатором 5 мікрон не міряє? 

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Андрей642 Если не секрет - для каких задач вы купили станок?  

@olkogr @Гаврилів Василь вам не кажется, что вы  засоряете тему?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку