Grif

Комп'ютерне місце в майстерні

46 повідомлень у цій темі

Вирішив показати своє та запросити колег показати свої комп'ютерні столики в майстерні.

У мене таке

IMG_0982_1.jpg

Невеличке. Але мені зручно присісти, щось порахувати, подивитися довідкові матеріали, та новини нашої Барахолки.

А які у Вас шановні колеги?

12

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене в майстерні комп'ютерного місця нема (поки що). Там навіть інтернету нема :( Але то теж - поки що. Наразі можу показати своє робоче комп'ютерне місце :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня в гараже тоже нет  интернета, поэтому когда нужно включить старый  ноутбук, включаю смартфон в режим роутера и получаю выход в сеть.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня компьютерное место прорабатывали несколько очень дорогих дизаейнеров, психологов, практологов и других дармоедов. Ударение делалось на максимально меньшее количество времени торговать борщесербальником во всемирной паутине, бо (идет обращение к листочкам из дерева инжир) всосёт, ......а когда работать?

IMG_MIX2S_20200522_202305.jpg

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, Иванович сказал:

включаю смартфон в режим роутера и получаю выход в сеть

Заэкранировал всё наглухо, даже телефон не ловит, ну его, я там отдыхаю.

Компьютера на работе хватает.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Имхо, если и ставить, то только безвентиляторный. Что бы лишнего не насасывало в корпус. Можно на таком. https://mysku.ru/blog/china-stores/55461.html Есть варианты и мощнее, но с пропеллером. Ну, или  старичкам в башнях колхозить огромный радиатор. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrey.drabchuck написав:

Имхо, если и ставить, то только безвентиляторный. Что бы лишнего не насасывало в корпус. Можно на таком. https://mysku.ru/blog/china-stores/55461.html Есть варианты и мощнее, но с пропеллером. Ну, или  старичкам в башнях колхозить огромный радиатор. 

 

Комп'ютер в майстерні впринципі бажано розташувати подалі від стружки-пилюки і всьо іншого. З вентилятором чи без - все одно всередину потрапить лишнє. Те саме і монітора стосується (його щей може покоцати якщо якась стружка попаде абощо). А в цілому неттопи то дійсно крута штука - маленькі, порівняно недорогі, порівняно потужні, і можна прикрутити ззаду до монітора, на кронштейн до стіни, клавіатуру-мишу підключити - і люкс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, memoliza сказал:

А в цілому неттопи то дійсно крута штука - маленькі, порівняно недорогі, порівняно потужні, і можна прикрутити ззаду до монітора, на кронштейн до стіни, клавіатуру-мишу підключити - і люкс.

Ну так а я за шо :) Если вы не адепт 100500 вкладок в хроме, а адекватный юзверь -- то вполне рабочая лошадка. Я на своём древнем ноуте ещё с Санди Бридж на борту и 4 гигами оперы черчу спокойно в 3д. Даже "тест с пружинами" проводил в компасе. Всё нормально. Недавно докинул ещё планку на 2 игга и стало 6. Так я пока не попытался в Фемапе модельку просчитать, вообще больше занятых 3 гиг не видел. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@rabbit , прикольно і практично. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20200117_174247[1].jpg

IMG_20190330_131101[1].jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

не практично, нєкрасіво і накидано лайна.

cookie__001.jpg

Зате все під рукою :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Grif написав:

Вирішив показати своє та запросити колег

Спасибо за актуальную тему.

 

А  у меня в голове до сих пор крутится следующая идея.

Говорят, что бывают такие программы, которые сами могут распознавать голос.

И даже исполнять команды управления компьтером..

 

Вопрос к форумным хакерам, - это реально на практике ?

Потому что выглядит очень заманчиво :

- если руки постоянно грязные,  клавиатуру, мышку не хочется пачкать.

Да и просто подходить к столу - тоже не всегда удобно. 

 

Что скажут профи ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є там щось... Але з тим краще справи на всяких Андроїдах; на десктопах  тяжко - більшість програм не розраховані на голосове управління. Власне це момент про котрий багато людей і не здогадується - мало мати програму що буде голос розпізнавати, цільові програми теж повинні бути певним чином влаштовані для такої взаємодії. Ну і так - навчати на ваш голос теж певний час треба буде 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

How to build Raspberry Pi voice control - то до гуглу питання.

 

Йой, та нащо так брутально. Є скрінрідери для різних платформ, Win10 має вбудоване голосове керування. Інша справа - наскільки воно добре працює. Ситуація з тим всім софтом така, що воно більш-менш добре розпізнає жменьку популярних мов (англійська, китайська, ісанська, російська), з рештою будуть нюанси. Наступний момент що я згадав - підтримка софта. Якщо говорити про Windows, то там є аж два рівні - базова підтримка доступності і Windows Accesibility API. На друге девелопери дружно забивають - його підтримка з коробки є в програм написаних на Java/.Net, але і там треба трошки руками попрацювати. З базовою підтримкою простіше, але на неї теж забивають. Взагалі є простий спосіб дізнатись чи з конкретною програмою можна взаємодіяти альтернативними способами: спробувати її запустити і попрацювати в ній без миші, тільки клавіатурою. Якщо не вийде - вона в прольоті, голосове управління теж не справиться.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за консультацію.

Навіть поверхнево зрозуміло, що треба забути про свою мрію.

Або знайти грамотну людину, щоби зробила все те під ключ.

 

Вимоги дуже прості :

- я кажу голосом послідовність папок. які треба відкрити, знайти файл. або таблицю, та вивести її на екран.

- або зайти в гугл та знайти потрібну інфу.

Зрозуміло, щоб щось робити більш складне, треба вже мити руки та брати мишку та клавіатуру.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я звичайно в цьому плані теж грішний - каюсь. Просто замовники за реалізацію такого функціоналу зазвичай не платять ("не наша цільова аудиторія"). Ну а я ж теж не мать тереза...

 

Ви можете попробувати щось з того що видасть гугл на запит "windows voice control"/"windows screen reader" - можливо щось вам і підійде. Про реалізацію під ключ - не чув щоб хтось таке робив, однак мало що :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, memoliza написав:

Я звичайно в цьому плані теж грішний - каюсь. Просто замовники за реалізацію такого функціоналу зазвичай не платять ("не наша цільова аудиторія"). Ну а я ж теж не мать тереза...

Хіба я писав, що то має бути на шару ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, технократ написав:

Хіба я писав, що то має бути на шару ?

 

Я трохи не те мав на увазі :D Замовники - ті хто наймає програмістів розробляти конкретну програму - не заморочуються такими речами. Програмісти не додають підтримки доступності (воно взагалі задумане для людей з обмеженими можливостями). Ну а потім ці програми "невидимі" для скрінрідерів. Сайтів це теж стосується в рівній мірі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Grif сказал:

А які у Вас шановні колеги?

Комп'ютерний стіл в майстерні,"непозволительная роскош."?                                                                                                                    У мене комп'ютеризовані робочі    місця. IMG_20200523_063021.jpgIMG_20200523_064206.jpgIMG_20200523_064424.jpgIMG_20200523_063222.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Vitaliy5 Супер! У мене ще принтера немає. А потреба вже є.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо голосового користування ПК. Може не варто аж на стільки ускладнювати, а просто взяти захищену клавіатуру (ніби силіконова), а замість миші - пульт з гіроскопом, запаяним в плівку?

Саме так, пульт в пакеті :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Sebra сказал:

Щодо голосового користування ПК. Може не варто аж на стільки ускладнювати, а просто взяти захищену клавіатуру (ніби силіконова), а замість миші - пульт з гіроскопом, запаяним в плівку?

Саме так, пульт в пакеті :-)

Мыши и клавиатуры довольно устойчивы к грязи и пыли. Да и стоят они не дорого. Мне попадали, вместе с системниками, старые клавиатуры делл, они имели дренажи для слива жидкости. Я сколько не лапал грязными руками Клаву от митсуми - жива (лет 6, попала ко мне уже достаточно бу).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не, ребята...
Недооцениваете вы те тырнеты и прочее. Так можно и мимо всего проскочить.
Мне без тырнетов никак. Бо: работа с людями и документами.
Начинал в мастерской с модема МТС. Потом был (есть как резервный) модем "Интертелеком".
Потом долго висел на "воздушном канале" посредством пары "айр-гридов" (отличная штука!). Когда мне всё это надоело окончательно, я (пользуясь исключительно дружескими отношениями со своими же клиентами) притащил "оптику" от местного провайдера.
А поскольку я тут-же заделался местечковым субпровайдером (управляемый "свитч" головного провайдера установлен на моей территории), то имею скидку в абонплате 50% (так провайдер компенсирует мне электроэнергию и прочие движения).
Ещё половина портов в том "свитче" есть. Освою остаток портов: провайдер будет уже мне доплачивать. Как-то так...
Ну и: поскольку "ЧПУ" (задачи создаются на компе и отправляются в то "чпу" по "сети"), видеонаблюдение и прочее и прочее, то внутренняя сеть в мастерской разрослась до 12-ти портов не считая "вай-фай".

А рабочее место с компьютером - в самом дальнем углу от станков и входной двери.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 минут назад, Одессит сказал:

А рабочее место с компьютером - в самом дальнем углу от станков и входной двери.

доречі теж так вийшло - дальній кут від дверей, де вже стіл з компом та принтером)
На початку був простий варіант з Інтернетом, але вже декілька років - ситуація значно покращена на варіант з езернетом. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у підвалі біда з інтернетом, використовую смарт як точку доступа, дуже повільно але хоть щось. Спочатку стояв стаціонарний комп, дуже не зручно, клава та мишка заважали, зараз старенький ноут, дуже зручно. 

 

IMG_20200524_140701.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку