Mozk

Варто уваги тв-16

47 повідомлень у цій темі

По поводу сьемов/режимов и т.д...... вот очень интересная выдержка с паспорта токарного станка EMU-200. Этот станок, грубо говоря - это как 2 ТВ-16 или как пол ИЖа. 

ff22a7e9c8326cdf297488015e6d54d3.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Mozk сказал:

Доброго вечора, чи варто звертати увагу, купляти під відновлення?

Безымянный.jpg

 

З такого стану відновлював і я свої токарні станки.

Воно тільки зразу страшнувато, ось які мої були та якими стали.

 

IMG_0172.JPG

IMG_0524.JPG

IMG_0726.jpg

IMG_2879.JPG

Змінено користувачем пенсионер
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Mozk сказал:

Доброго вечора, чи варто звертати увагу, купляти під відновлення?

Безымянный.jpg

то мій тв 16. зараз же є гітара і зб. вжн нвіть помальований молотковою фарбою. залишився валик для трнзеля.  Наступна фотосесія станка і нова ціна буде до кінця наступного тижня.

підшипників я не міняв. решту все в досить живому стані. навіть мала продолька без заїздонів. хоча сам різцетримач під заміну або під прес.

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

питання в іншому. для чого станок. для відновлення чи для роботи. відновлення займає купу часу, грошей, нервів. а в той час на нормальному верстаті працюєш, отримуєш задоволення і гроші. кожен сам робе вибір.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, пенсионер сказал:

З такого стану відновлював і я свої токарні станки.

Воно тільки зразу страшнувато, ось які мої були та якими стали.

 

IMG_0172.JPG

IMG_0524.JPG

IMG_0726.jpg

IMG_2879.JPG

На ТВ-4 Ви кришку на коробку подач самі робили? Це у Вас ростовський чи дубенський? Задня бабка з 16п04 ? Як її прифасували?

Змінено користувачем kolish
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kolish Дубенський, то я фрезером трохи рiвняв.

Новi кришки на ПБ замiсть карболiтових.

@ALTOS обидва станка успiшно працюють в моей майстернi, роблять таке: 

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/61-настольные-станочки-в-дом/&

Змінено користувачем пенсионер
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kolish , вродi з 16П03, переходну плиту пiд станину ТВ робив, там i мала поворотна подача з станка С193 або з С-1, точно незнаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

скільки часу тривало відновлення. там добра купа роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS ТВ мiсяця 3, потiм вже робився люнет, додав частотнiк, гiтару з шестернями вiд AND..

TSA повiльнише, бо половини супорта та ЗБ не було, шукав довго, знайшов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

приблизно скільки годин та днів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ALTOS , хто зна, час не засiкав..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.03.2017 в 19:56, Mozk сказал:

Доброго вечора, чи варто звертати увагу, купляти під відновлення?

Безымянный.jpg

 Если Вам нужна точность, не берите ни этот, ни ему подобные. Если Вы не профессиональный токарь и не слесарь по ремонту станков с парком заводского оборудования, бегите от этого и ему подобных экземпляров подальше. Даже если цену скинете в три раза, все равно не берите. Этот хлам не был точным с самого завода, со своего дня рождения. Не повторяйте моих ошибок, мне то же нужен был точный станок и взял такой же, только в немного привлекательном состоянии и с наименованием "рабочий". На нем не было ни одного узла, ни одного соединения и трущейся части, которая не была бы убита. Поверьте, этот такой же, а то и хуже. Не хочу обижать никого, но "специалисты" торгующие такими шедеврами, на черметах собирают все, что тулится до кучи, скручивают, как нибудь, подкладывают разные прокладочки, чтобы не люфтило. У моего, например, задняя бронзовая втулка на шпинделе, была, просто сплющена ударами молотком в торец, дабы убрать люфт потому, что была мертвая и дальше не тянулась. Я с таким хламом наигрался и еще продолжаю битву за сотки. От его первоначального состояния остались одни воспоминания, но бой еще не выигран. Я Вам искренне советую подсобирать денег, пусть на это уйдет год, или полтора и купить нормального китайца на котором Вы начнете работать с момента его распаковки. В противном случае угробите этот год на мытарства с бесполезным железом. Удовольствия от такой работы получите мало, а о затратах мне страшно рассказывать. И это еще при том, что работаю на заводе и доступ к серьезным станкам имею. А у кого доступа нет, я вообще, не знаю, что делать, легче выбросить, похоронив уплаченные деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 тв-16 нормальний верстат. пропрацював на ньому всю зиму а зараз на мн-80 навіть не підхожу. все залежить від верстата. за свій менше ніж за 1000 єнотов навіть розмовляти не буду. китайці хай за порканом нервово палять.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Nik сказал:

купить нормального китайца на котором Вы начнете работать с момента его распаковки.

але ж про китайців, багато відгуків, що це лотерея...? Який саме станок ви б порекомендували, як нормальний? Б\у станок самособою потрібно доробляти, питання тільки чи це робили і як робили.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здесь есть тема, я не помню уже какая, и там коллега рассказал, что купил настольный станок прямо у китайцев. Он говорил, что качество, при прямой покупке, очень сильно отличается, чем, если брать у наших торговцев, которые берут, понятное дело, дешевку. Покопайтесь в темах, она где-то здесь, недалеко должна быть. Там он и перевозчика указывал и стоимость. А я Вам посоветовать, к сожалению, не могу потому, что китайца ни одного не покупал, потому, что мучаю свой ТВ-16:).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, ALTOS сказал:

 тв-16 нормальний верстат. пропрацював на ньому всю зиму а зараз на мн-80 навіть не підхожу. все залежить від верстата. за свій менше ніж за 1000 єнотов навіть розмовляти не буду. китайці хай за порканом нервово палять.

 Я ни в коей мере не хотел обидеть Ваш станок. Я, просто, хочу поделиться своим опытом (он реальный) потому, что вижу, что человек может втюхаться точно, так же. Когда я сделаю свой станок, он то же будет "нормальный", иначе и быть не может :) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Mozk сказал:

але ж про китайців, багато відгуків, що це лотерея...? Який саме станок ви б порекомендували, як нормальний?

 Вот нашел ту тему. Здесь коллеги покупают китайские станки и не обижаются.

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/70-муки-выбора-мелкого-токарного/&page=10#comment-22616

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Бачу що  мій комент видалили... ну і добро. На рахунок китайців є багато (ну просто дуже багато) тем на старому чіпі. Я для себе також дивився в сторону китайця : найшов те що хотів джет 920 але зупинив ціник 50кгрн. Якщо Ви нерозумієтесь на станках, або ваші знання обмежуються форуами і ютубом ні в якому разі не купляйте станок в сліпу . Найкращим варіантом є поїхати подивитись . Попередньо запишіть собі в блокнот (смартфон) що б ви хотіли перевірити і перевіряйте по списку. Також обовязково попередньо випишіть всю потрібну інфу по станку, Якщо продавець починає підганяти(спішу, не має часу) це принаймі має насторожити.Не спішіть при покупці- основна порада. Беріть з собою якогось знайомого , візьміть  різець, навіть можите взяти якусь заготовку.

П.С. Не так давно в мене хлопці купляли ТВ-4 вони оглядали його більше  години.Це тільки оглядали. А сам процес продажі, огляд, розпитування,розборка, погрузка, перекур. зайняв від11.00 до 14.00

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

за 50кгг спокійно придбав би мн-80. до нього китайці не доросли. верстат це те саме авто. нове кожен рік дешевшає +якість гімно. а на старому відкатаєшся ще й можливо продати дорожче ніж придбав. те саме зі старими верстатами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все аргументы СССР б/у - Китай новое есть в соотв. теме на форуме. Там уже все терто-перетерто просто на атомы. А кому и этого мало - темы на старом чипе - в помощь. Там все разобрано до протонов и нейтронов. :D Не стоит эту тему превращать в битву титанов (ИМХО)!!! 

 

P.S: На месте модераторов я бы тему почистил или перенес куда надо то, что к ней не относиться. B|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

згоден.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тему закрито...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку