V.S.O.P.

Якою може бути вартість роботи?

25 повідомлень у цій темі

Так склалося що ніколи не робив серійну роботу. Тут запропонували виготовити пази в профільній трубі в кількості 2000шт. Паз Ф 6мм., довжиною 100мм. Товщина стінки труби 1.2мм. Хто як оцінює роботу за виготовлення одного паза? Дякую

зображення_viber_2020-06-05_16-29-18.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Считаем время на изготовление 1-го паза,умножаем на 2000,делим на 60 получаем часы затраченные на работу.Потом умножаем на стоимость 1часа работы(прибл.360грн у нас). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, omp151 сказал:

Считаем время на изготовление 1-го паза

Це зрозуміло. Скільки часу піде на виготовлення одного пазу? Що скажуть практики? Верстат 6Т80Ш в непоганому стані.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вам надо реальное время,а не то что дядя скажет приблизительно.Трудно паз пропилить чтоли?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо засверлитись на початку паза то спокійно за раз вибирається такий паз.  Хорошою швидкорізальною фрезою буде десь хвилини 2 (1000 об/хв подача 40-50 можна і більше треба пробувати).  Якщо є нормальна подача СОЖ, щоб то можна ще оборотів і подачу добавити. І фрезу по різному заглиблювати щоб не зносилась в одному місці.  На твердосплавну певне шпіндель не має таких оборотів. Можна двухперою пазовою фрезою пробувати без засверловки.

Я на ЧПУ різав  подібні штуки тільки труба була з нержавійки і паз 12мм довжиною 300.  Я рахував клієнту 5 хвилин разом з зажимом - віджимом. Насправді було ще швидше. Фреза - швидкоріз з кобальтом,  За налічку - 350 грн /година. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Концевой фрезой, на шесть мм., длиной 300? 

 Думаю толку не будет... Делал бы дисковой фрезой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда в работе встречается такая задача, то отдаем на лазер и не паримся. (Да профиль на лазере. И нет, заднюю стенку не прожигает)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фрезером такое делать... Высекать надо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Если засверлить начало и концы паза , то  можно и болгаркой, сделав нехитрую приспособу для  её крепления и кондуктор.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Иванович сказал:

 Если засверлить начало и концы паза , то  можно и болгаркой, сделав нехитрую приспособу для  её крепления и кондуктор.

Не ну болгаркой 2000 шт...  Ещё пару штук, окей а 2000 - это колхоз 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, AStorm сказал:

Не ну болгаркой 2000 шт...  Ещё пару штук, окей а 2000 - это колхоз 

Но  точно быстрее и дешевле ( думаю) чем чем фрезер гонять.

Быстрее всего и технологичнее высекать конечно, на автоматизированой линии.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я тут у нас одну конторку знаю со специализированным трубным лазером. Предполагаю, что за 2000 шт. надо бы было заплатить 12000гр.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Дядя_Уеф сказал:

Я тут у нас одну конторку знаю со специализированным трубным лазером. Предполагаю, что за 2000 шт. надо бы было заплатить 12000гр.

Трубный лазер тут ни к чему, работа в одной плоскости ж, и трубы короткие. Обыкновенный лазер на ура справится с задачей.

В конце концов с ценником в 12000 тыс. получается 6грн за прорезь, кто возьмется фрезеровать за эти деньги?)

 

Змінено користувачем Абрикоска
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Абрикоска сказал:

Трубный лазер тут ни к чему

Может и так конечно, но с позиционированием трубы под плоский лазер придется поколдовать немного, зато можно будет сразу штук сто заряжать. А на трубном будет сразу и прорезь и порезка в размер из 6 метровых заготовок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шось мне кажется, шо в этих трубах заусенцы снимать после фрезерования будет дольше чем фрезеровать. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Иванович сказал:

Но  точно быстрее и дешевле ( думаю) чем чем фрезер гонять.

Быстрее всего и технологичнее высекать конечно, на автоматизированой линии.

Быстрее,дешевле и ни фига не хуже если нормально приспособу соорудить.

Я видел подобные пазы сделанные болгаркой в листе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кондуктор з швеллера, з двома струбцинами і упор по торцю і краю. Везете то на лазер і всі діла. 2000 деталей на фрезері де буде маслати 3 мотори - дурь.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для ТС два экологичных варианта:

- засверлиться+ концевая фреза или дисковая

- сразу шпоночной делать

По цене, думаю, от 10грн/шт уже приемлимо для обоих сторон на таком количестве.

Змінено користувачем ZkostyaZ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если использовать станок, так что бы дешево и сердито, то я бы на стол закрепил пару направляющих и конечный упор, а деталь на фрезу подавал бы в ручную, не используя подачу стола. Может быть тогда и хватило бы 10 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Дельное предложение! Если заготовка труба, то на прессе высекать самое выгодый вариант. Единственно ,изготовление оснастки, примерно на 10-13 тысяч потянет. Сам процесс штамповки... это пара часов работы, ну пять...

17 часов назад, Женя Харьков сказал:

Фрезером такое делать... Высекать надо..

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если все же делать на фрезере, то сначала засверлить по краям, а потом поставить несколько дисковых фрез нагоризонтальную оправку, рассчитать промежуток между ними исходя их ширины труб, поставить упоры или кондукторы, чтобы каждые следующие заготовки ложились так же, чтобы по ширине труб фрезы попадали по центру, и сразу гнать по 5 или 10 труб, или сколько там влезет на стол. Да, нужно много одинаковых фрез, но скорость увеличится в разы!! А если паз по 10 грн. то такое новаторство делает ручную фрезеровку не такой уже и необоснованной.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибирати фрезою повністю весь метал, означало б, що він піде на тирсу. Краще зробити кондуктор під два отвори - отримуєте точні початок і кінець пазу. 

 У Вашому випадку я б спробував плазморіз (якщо звичайно він є). Товщина матеріалу у Вас невелика. Досягти рівної лінії та не кострубатої кромки под шаблон можливо. У вас є серія - а навичку здобудете швидко.  Швидкість там значно більша, ніж у фрезера. А вартість і швидкість роботи порівняно з болгаркою незрівняна.

Єдиний недолік - плазморіз дає специфічний облой, та засмічує внутрішню порожнину профілю, хоча, якщо зробити якусь внутрішню вставку - це можна вирішити. А зняти облой допопоже шматочок вашого внутрішнього профілю. До речі, позбутися  облою післе фрезерування, або болгарки набагато складніше ! 

З повагою !     

Змінено користувачем Dremel2020
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, Дядя_Уеф написав:

Я тут у нас одну конторку знаю со специализированным трубным лазером

А можна в приват координати конторки і по можливості приблизні ціни.

, Dremel2020 написав:

Єдиний недолік - плазморіз дає специфічний облой, та засмічує внутрішню порожнину профілю,

+ при більшій довжині різу трубу буде крутити від нагріву.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оскільки не маю доступу до плазморізу - я б спробував ще один спосіб: 

 

Судячи з Ваших слів - товщина металу профіля - 1.2 мм. Це відносно небагато. Звичайні гільотинні ручні ножиці з важелем  ріжуть такий метал без особливих зусиль. 

Звичайно ж не все так просто. Потрібно буде зробити П - образну термооброблену вставку в профіль, та вдавлювати в неї відповідної товщини ніж під кутом. Отримаєте різ одразу з обох боків. Виконати такий кондуктор - нескладна робота на фрезерувальному верстаті. Після  - термічка.   

Далі - будь які конструкторські рішення - від звичайної класики до продавлювання полоси пласким роликовим ножем.

Зробити жорстку стійку з важелем та шматочком загартованої сталі на ньому можна взагалі з підручних матеріалів. Після того, подаючи поступово профіль разом з кондуктором - зрізати перемичку.  Швидкість тут - не надто велика, але виконати таку операцію не бачу проблем на протязі хвилини.

Так, є недолік - потрібна підготовка, але не потрібне якесь спецобладнання, та витрачання грошей на це.   

З повагою !      

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, IMP сказал:

А можна в приват координати конторки і по можливості приблизні ціни.

+ при більшій довжині різу трубу буде крутити від нагріву.

 

Трубу здебільшого крутить не від нагріву, а від того, що після прокату в металі залишилися внутрішні напруження. Таке саме буде і при роботі з болгаркою і фрезою.

Не зустрічали такого явища ?  Ріжете болгаркою вздовж трубу , або квадратний профіль - а різ звужуєтся або розширюється. А в кінці різу профіль гучно лопається,  або, що гірше - заклинює круг.  Або ще цікаіше - ріжете болгаркою лист на полоси. Наче і під метрову рівну лінійк розмічав і різав старанно - а полоса крива виходить. 

..........

Тим більше - нагрів не буде значним за двох причин - великої швидкості різу, та наявності внутрішньої вставки, котра забере частково тепло.

З повагою ! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку