Lemont

Как в времена СССР назывался Силикон?

13 повідомлень у цій темі

Хочу попробовать найти информацию по силикону в старых советских патентах но не знаю как его в то время называли.

Кто знает черкните

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На производствах  раньше применяли Герметик силиконовый .

Был в алюминиевых тюбиках, вонял уксусом.

Сметанообразная паста молочного цвета,

после полимеризации напоминала очень нежную мягкую, желеобразную  резину..

Легко рвалась на кусочки.

Где-то остался,  если найду, сфоткаю.

 

В Киеве этим направлением занимался Институт  "Эластик".

Попытаюсь прозвонить по старым контактам, там были грамотные тётки.

Ну, и еще были кое-какие контакты в этом направлении.

Желательно конкретизировать запрос. 

 

По результатам - отпишу в ЛС.


 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Lemont сказал:

Хочу попробовать найти информацию по силикону в старых советских патентах но не знаю как его в то время называли.

Кто знает черкните

Кремний-органические полимеры.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, технократ сказал:

В Киеве этим направлением занимался Институт  "Эластик".

Попытаюсь прозвонить по старым контактам, там были грамотные тётки.

Ну, и еще были кое-какие контакты в этом направлении.

Желательно конкретизировать запрос. 

 

По результатам - отпишу в ЛС.

Стойте ? тут какое-то недоразумение

мне нужно просто название :) как в советское время в книгах или любых других источниках называли силикон 

Я так думаю что слово СИЛИКОН в советское время не употребляли хотя я могу и заблуждаться так как это слово придумано в 1907 г.

 

8 минут назад, Одессит сказал:

Кремний-органические полимеры.

Вот это уже похоже на истину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, Lemont написав:

Стойте ? тут какое-то недоразумение

мне нужно просто название :) как в советское время в книгах или любых других источниках называли силикон 

Я так думаю что слово СИЛИКОН в советское время не употребляли хотя я могу и заблуждаться так как это слово придумано в 1907 г.

 

Вам Одессит дав правильну загальну назву матеріалів, а далі вже потрібно знати що саме потрібно шукати. Як правило, всі матеріали мали не зовсім зрозумілі буквенно-цифрові назви, які пересічній людині мало що могли сказати. Завдяки своїм покращеним фізико-хімічним властивостям к.о. матеріали в більшості застосовувались в досить вузькій, специфічній галузі, яка чомусь мала назву —оборонна !!! промисловість. Як казала тут одна людина, що назви, а особливо характеристики даних матеріалів особливо не розголошувались 9_9,

IMG_20190125_151650.jpgIMG_20190125_151837.jpgIMG_20190125_152208.jpgIMG_20190125_152233.jpg

 

 

.....тому навряд чи ваші пошуки увінчаються успіхом.

Найбільшим виробником даної продукціїї в Україні був Запорізький кремній-полімер, а в загальному, за союзу, найбільше продукції даного типу випускалось в самому засраному хімією місті https://ru.wikipedia.org/wiki/Дзержинск_(Нижегородская_область) Там існувала ціла купа заводів з цифровими назвами, які день і ніч працювали над випуском оборонної:crazy_mini: продукції.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, IMP сказал:

Вам Одессит дав правильну загальну назву матеріалів, а далі вже потрібно знати що саме потрібно шукати. Як правило, всі матеріали мали не зовсім зрозумілі буквенно-цифрові назви, які пересічній людині мало що могли сказати. Завдяки своїм покращеним фізико-хімічним властивостям к.о. матеріали в більшості застосовувались в досить вузькій, специфічній галузі, яка чомусь мала назву —оборонна !!! промисловість. Як казала тут одна людина, що назви, а особливо характеристики даних матеріалів особливо не розголошувались 9_9,

IMG_20190125_151650.jpgIMG_20190125_151837.jpgIMG_20190125_152208.jpgIMG_20190125_152233.jpg

 

 

.....тому навряд чи ваші пошуки увінчаються успіхом.

Найбільшим виробником даної продукціїї в Україні був Запорізький кремній-полімер, а в загальному, за союзу, найбільше продукції даного типу випускалось в самому засраному хімією місті https://ru.wikipedia.org/wiki/Дзержинск_(Нижегородская_область) Там існувала ціла купа заводів з цифровими назвами, які день і ніч працювали над випуском оборонної:crazy_mini: продукції.


Понятно в таком случае искать что-то по патентам СССР бесполезно

Получается иголках в стоге сена

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Герметик анаеробний кремнійорганічний. Було два типи ВГО-1,та КЛТ. Купляли їх у прапорів на аеродромі за шалені гроші. ВГО тхнув гнилими яблуками,а КЛТ оцтом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

Герметик анаеробний кремнійорганічний. Було два типи ВГО-1,та КЛТ. Купляли їх у прапорів на аеродромі за шалені гроші. ВГО тхнув гнилими яблуками,а КЛТ оцтом. 

Їх і зараз можна купити...навіть в Харкові на Барабашці. Правда відносно якості — не відомо, бо як говорив один мій гарний знайомий "..немає нічого кращого як продавати підробки на розкручені і відомі речі"9_9

https://www.klei-germetik.com.ua/index.php/germetiki/kremniy-germetik

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а як при радянщині звали MSpolymer ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

В продажу Був білого кольору, густий))), Прибалти робили ніби то..Назву не згадаю, туба була блискуча, під нержавійку.Середина 80х..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я смотрю тема живёт своей жизнью :) а я хотел было закрыть её да не смог найти как это сделать... 

Змінено користувачем Lemont
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Lemont сказал:

Я смотрю тема живёт своей жизнью :) а я хотел было закрыть её да не смог найти как это сделать... 

Напишите новое сообщение с текстом , - Тема закрыта.

И она закроется автоматически.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку