88 повідомлень у цій темі

Всем добрый день, предлагают токарный 1615, не комплект без задней бабки и без патрона ( все остальное на местах) цена вопроса 3800 грн , он абсолютно весь в пыли, направляйки все ржавые до такой степени что и не видно что там с ними . Как думаете стоит забирать, хозяин говорит здал бы в лом но метал сейчас дешевый )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А он Вам нужен?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну у меня есть где его поставить, июлем более имею мелкое производство, кое чего , думаю пригодиться . Жалко такое в дом пускать 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yura1993 написав:

Ну у меня есть где его поставить, июлем более имею мелкое производство, кое чего , думаю пригодиться . Жалко такое в дом пускать 

:big_smile:

Букви не пукайте! )) 

ІМХО, ви згодні вкласти ще 15-20 тисяч щоб хочаб якось він запрацював? Функціонал на рівні Тв-6, хіба що поле обробітку більше. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

:big_smile:

Букви не пукайте! )) 

ІМХО, ви згодні вкласти ще 15-20 тисяч щоб хочаб якось він запрацював? Функціонал на рівні Тв-6, хіба що поле обробітку більше. 

 

Эт я немного занят, поэтому пишу на скорую руку))) вы думаете что туда ещё 15 надо вкинуть , не совсем согласен. Да и думаю по точности он выше за Тв-6

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Имхо за 4к брать под абразив, болгаркой шлифовать и ТД дешевле чем точило + можно использовать супортную группу для заточки фрез почти заточной из минусов только места много занимает

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, AStorm написав:

Имхо за 4к брать под абразив, болгаркой шлифовать и ТД дешевле чем точило + можно использовать супортную группу для заточки фрез почти заточной из минусов только места много занимает

 

Точно! Для цього піде. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yura1993 написав:

Да и думаю по точности он выше за Тв-6

 

Хм-м)) Не факт. Ви хоч від срані направляйки повідмивайте і інндикатором покатайте по поверхням. 

 Враховуйте той факт, на чому " совкі" то "пилили", мало того що копія та дрєвня, так і " фігачили" на лендлізному відпрацювавшому обладнанні.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юра, ну Ви ж уже з ИТ-1М мали справу, то Ви прекрасно все собі уявляете, на що подивитися і яке прийняти рішення. Якби у мене під боком за такі гроші був 1615, я б взяв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Років 4 назад узяв убитий в хлам майже такий же (162мсс) за 9 , натрахався з ним але ні разу не жалкую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Yura1993 сказал:

Всем добрый день, предлагают токарный 1615, не комплект без задней бабки и без патрона ( все остальное на местах) цена вопроса 3800 грн , он абсолютно весь в пыли, направляйки все ржавые до такой степени что и не видно что там с ними . Как думаете стоит забирать, хозяин говорит здал бы в лом но метал сейчас дешевый )))

как по мне, так лучше переплатить за комплектный станок с минимальным или отсутствующим износом... Я уже описывал покупку нового ИТ-1М с кучей заводских косяков... 

Если реально нужен токарный станок, то лучше искать что-то иностранное, у меня как-то из-под носа увели болгарский С11МТ с отличнейшей геометрией, из минусов только люфт пиноли присутствовал, ну, возможно вылезли бы косяки по механике, т.к. он был неподключен, но в любом случае он был на порядок качественнее того же ИТ-1М даже нового... Так же смотрел еще чехословацкий TOS SUI32 - то вообще пушка, к сожалению был, как по мне, приличный износ станины возле патрона, но остальные детали суппортной группы были в идеале, к сожалению сделка тоже не выгорела...

Сейчас я бы наверно вообще на советские станки не смотрел бы, особенно на такие древние и в таком состоянии...

Я знаю одного человека, который купил ТВ-4, якобы в отличном состоянии, при этом довольно дорого как для данной модели, в итоге научился шабрить и ремонтировать станки, чем теперь и зарабатывает....

Потому тут надо самому себе задать вопрос, нужен станок для работы за станком или над станком, и попытаться самому же себе дать вразумительный ответ...

Если же токарный нужен в качестве основы для работ отличных от токарной обработки, то 3800 - просто смешные деньги по нынешним временам (ну, да, не для всех они смешные, но не будем о грустном)

 

Да, кстати, как там ИТ-1М поживает, довел до рабочего состояния? А то видел его в продаже на одном известном сайте...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да есть у меня токарный, вопрос в том стоит ли брать его вообще, цена то завинчивая ))сейчас за такие деньги даже сверлильный нормальный не купить 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не рівняйте ТВ- шки та 1615, учбові на промислові станки, це різні речі, мав те і те, тв-шок позбувся, про що не жалкую, 1615 придбав також у стані лому, довів до путя геометрію та механіку ( він майже весь на втулках), ремонтував просто по наявності часу та ради цікавості, зараз доволі точна машинка вийшла... Брав також під обдирочні роботи, та воно було вбите вщент, почав ремонт і трохи захопився... Все залежить від того, для чого вам станок, якщо для серіїї та заробити відразу- це не Ваш варіант, пошукайте краще дорожчий, але робочий. Свій я брав, бо був практично поряд ( метрів 300 мабуть), у мене є все для ремонту геометрії такого нещастя, і я можу ( як я думаю), цим інструментом користуватись. Якщо ж ви ще й інструмент для ремонту станини будете купляти, то ціна цього всього автоматично робить Вашу покупку не рентабельною... Одна трійця- шабер, рівень та лінійка чи місток вже переважує ціну Вашої потенційної покупки... Конкретно по станку як такому- доволі жорстка та проста конструкція, наявність фрикціона цікава опція, це мабуть єдиний станок свого класу з фрикціоном. За різьби мовчу, навіть не розраховував на ньому це робити, купа змінних шестерень- за таке рішення не знаю, як і на скільки довгопотрібно "дякувати" конструкторам... Хоча десь, мабуть на старому чіпі була тема про такий станок, чоловік викинув коробку подач, фартух, гвинт та вал і поставив ШВП з серводвигуном, гайка ШВП кріпилася через пластину прямо на місце кріплення фартуха. Та це вже зовсім інший рівень на геть другі витрати... Якщо довести до ладу, нормальна машина, деякі і досі умудряються працювати на станках із проскоремінною передачею в передній бабці, а тут повноцінна коробка передач... Та це тільки мої думки, на істину не претендую.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По поводу ИТ 1 м до приличного состояния довёл ( не идеал) но точить можно , но так сложились обстоятельства что нужны финансы, поэтому вынужден продать а вот в качестве замены ему подвернулся этот. Ему конечно далеко к итешке но как альтернатива за такие деньги сойдёт 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо 3800, під боком, є куди впихнути, щоб не заважав, то можна би і взяти, деревообробні дорожче, а тут ще якусь і гнилу залізяку , яку викопав сусід щоб якусь шпильки йому виточить, можна обстругати... Під якісь сверлильні операції прилаштувати , під роботу з чугунякою (груба обдирка, на деталі де не потрібна сильна точність), точить петлі, для нарізки різьби плашкою/мітчиком, наприклад шпильки для стяжки будинків.... І ще богзна чого, де не потрібна точність і жалко станок покраще мордувати. Була б в мене така нагода я би взяв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Досить непоганий для свого класу верстат. Один з небагатьох моделей малих верстатів з фрикціонами. Віддерти бруд від направляйок, глянути в якому вони стані. В мене самого 1615М (шпіндель на ролікопідшипниках) . З плюсів -  гарна жорсткість, можливість працювати від однофазної мережі, простота,малий габарит. З недоліків- нефункціональна коробка подач ( сві різьб тільки гітарою), дрібний лімб попееречки, та ще й з подачею ""на радіус"".

.....направляйки все ржавые до такой степени что и не видно что там с ними......   Не хвилюйтесь,чавун глибоко на іржавіє!:D

Змінено користувачем Куляста Блискавка
доповнення
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Куляста Блискавка сказал:

направляйки все ржавые до такой степени что и не видно что там с ними

Так то уже пара качения на наносферах оксида железа))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Куляста Блискавка сказал:

Досить непоганий для свого класу верстат. Один з небагатьох моделей малих верстатів з фрикціонами. Віддерти бруд від направляйок, глянути в якому вони стані. В мене самого 1615М (шпіндель на ролікопідшипниках) . З плюсів -  гарна жорсткість, можливість працювати від однофазної мережі, простота,малий габарит. З недоліків- нефункціональна коробка подач ( сві різьб тільки гітарою), дрібний лімб попееречки, та ще й з подачею ""на радіус"".

.....направляйки все ржавые до такой степени что и не видно что там с ними......   Не хвилюйтесь,чавун глибоко на іржавіє!:D

Я поціновувач Вашої творчості на РУчіпі ))) Саме збираюсь з гвинтом поперечки чаклувати ;-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

збираюсь з гвинтом поперечки

Від 1М61 ідеально. 

P9280331.JPG

P2170391.JPG

таблиця передаточних чисел гітари мм.docx

таблиця передаточних чисел гітари дюймові.docx

Змінено користувачем Куляста Блискавка
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки купив!!!)) я итешку без проблем затягнув до себе, а то здається і менший але не під ємний , так і не виставив лише з прицепа витягнули. Я читав що він весь на втулках. В себе глянув стоїть опорний підшипник перед патроном ( в коробці) . До речі хто знає які там мотори рідні стояли? В мене здається рідний десь 4,5 кВ можливо кого цікавить. Буду ставити 2.2 кВ 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, AStorm написав:

Вітаю!

Дякую ;) хоча дружина не особо рада?завтра закину пару фото якщо кого цікавить і думаю як поставлю на місце (тимчасове) заллю все солярою , нехай відкисає 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yura1993 написав:

До речі хто знає які там мотори рідні стояли

2,2кВт 1450об/хв. Паспорт на верстат є в розділі ""Файли"".  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста Блискавка написав:

2,2кВт 1450об/хв. Паспорт на верстат є в розділі ""Файли"".  

 

Дякую!)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Yura1993 сказал:

 хоча дружина не особо рада

Я вас розумію ,ще й як розумію...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку