156 повідомлень у цій темі

В 07.02.2018 в 19:17, Karmadon сказал:

 

Та то взагалі звичайний блок живлення, двополярний. То не цікаво

Цікаво-цікаво.9_9

Я його як раз і мав на увазі.

Але ціна :/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vlad69 написав:

Я його як раз і мав на увазі.

Але ціна :/

 

Я його брав дуже давно, в "жирні часи" :)

Модель така:

https://masteram.com.ua/uk/regulated-dc-power-supply-masteram-mr3002-2/

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Долго не мог найти станочные, светодиодные лампочки. И вот нашел https://ilumia.ua/catalog/svetodiodnye-lampy/nizkovoltnye/0005343.html

https://ilumia.ua/catalog/svetodiodnye-lampy/nizkovoltnye/0006281.html

Уже испытал, все хорошо. Может кому пригодится

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Alexandr0787 спасибо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, stas87 сказал:

Главное не брать все что больше 5500К по цветовой температуре, а то освещаемость будет ни к черту и глаза через 20 минут будут закрываться сами))

Да ничего подобного в идеале мешать нужно так сказать цвета и желательно рассеиватели.... Это из личной практики могу предложить недорогой вариант, ну условно недорогой

 

У меня смодельные свтильники ярко белый точно не помню вроде  8500К но висят на 4,5 метра вполне комфортно но жнлательно капельку желтого добавить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

цена сильно упала на светодиодные большие светильники-таблетки,многие из них имеют пульт и возможность с него менять температуру.Мне некомфортно при холодно белом и еще заметил-надо выбирать осветитель без мерцания,для этого смотрим на него через фотоаппарат телефона.Моргающие утомляют глаза.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Nikolasfox написав:

У меня смодельные свтильники ярко белый точно не помню вроде  8500К

 

Це якщо майстер молодого віку. З роками сприйняття гарячо-білих променів, так як і високочастотних звукових хвиль не сприймається, або сприймається як подразник. Така фізіологія.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ігрек сказал:

роками сприйняття гарячо-білих променів, так як і високочастотних звукових хвиль не сприймається, або сприймається як подразник. Така фізіологія.

Это все очень индивидуально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, stas87 сказал:

Главное не брать все что больше 5500К по цветовой температуре

Всё что больше в европе сейчас не рекомендованно, думаю, скоро будет просто запрещенно. Слишком большая нагрузка на глаза, хотя вроде и видно хорошо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Cracker сказал:

Это все очень индивидуально.

походите с час по магазину тапа ашана,там все светильники холодные и поганые,начинают болеть глаза и раздражает все,солнечный свет имеет большую составляющую красного а не синего,т.е.теплого спектра,наши глаза под него природой заточены,а мерцание,которое сглаживают лампы накаливания,тоже утомляет и может дать стробоскопический эффект,будет казаться,что например патрон токарного неподвижен.А он крутится 520 оборотов.Хорошие диодные лампы питаются нормально выпрямленным током,а не кубиками высокочастотными и не блымают.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Cracker написав:

Это все очень индивидуально.

 

Нажаль в українському варіанті Вікіпедії такої розлогої статті не знайшов, а англійським Wiki не тактовно, тому викладу посилання на 

https://ru.wikipedia.org/wiki/Зрение_человека 

Цікава стаття. Зокрема в ній є абзац "Чувствительность глаза зависит от полноты адаптации, от интенсивности источника света, длины волны и угловых размеров источника, а также от времени действия раздражителя. Чувствительность глаза понижается с возрастом из-за ухудшения оптических свойств склеры и зрачка, а также рецепторного звена восприятия."

 Приблизно те саме і з слухом, яким би він добрим не був. Наприклад, в моєму возрасті я не чую звуки з частотою вище 13,7кГц. Грубо кажучи, більшість звуків дельфінів не досяжні вже вуху.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.07.2017 в 09:37, Roma сказал:

Діоди на 900 мА, 12 В.

5 матриць то як?

Послідовно чи паралельно?

Якшо послідовно то там і драйвера не треба ніякого. 5 матриць послідовно то буде 300 В, тобто можна і напряму з невеличким баластним резистором.

А паралельно цікаво.

Де є такі драйвери?

Де є драйвер на 250 Вт за 23 грн?

Ну за 23 грн нет а вот гривен за 50 -100 можно. Никто компьютерные блоки питания не отменял.

У меня 8 десятиваттных прожекторов от одного блока питания уже 2 года питаются.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Cracker сказал:

Это все очень индивидуально.

Вот как раз и нет. Строение глаза у всех людей абсолютно одинаково,как и влияние на них раздражителей.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Barth сказал:

.Мне некомфортно при холодно белом и еще заметил-надо выбирать осветитель без мерцания,для этого смотрим на него через фотоаппарат телефона.Моргающие утомляют глаза.

Конечно будет некомфортно. Глаза как правило утомляет не мерцание светодиода,которое Вы тестируете через камеру телефона,но без её никогда не увидите . Глаза больше всего утомляет цветовая температура светодиода,чем она выше,тем быстрее устают глаза.Это все легко объяснимо.

Кстати проблема мерцания (это значит что драйвер светодиода никудышний) запроста лечится добавлением в цепь резистора и конденсатора. Кому интересно,могу нарисовать схемку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vlad69 написав:

Кстати проблема мерцания (это значит что драйвер светодиода никудышний) запроста лечится добавлением в цепь резистора и конденсатора. Кому интересно,могу нарисовать схемку.

Із розрахунком номіналів було б корисно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, vlad69 написав:

Конечно будет некомфортно. Глаза как правило утомляет не мерцание светодиода,которое Вы тестируете через камеру телефона,но без её никогда не увидите . Глаза больше всего утомляет цветовая температура светодиода,чем она выше,тем быстрее устают глаза.Это все легко объяснимо.

Кстати проблема мерцания (это значит что драйвер светодиода никудышний) запроста лечится добавлением в цепь резистора и конденсатора. Кому интересно,могу нарисовать схемку.

 

Теж цікаво. Доречі, достався мені прожектор з досить на вигляд потужним світлодіодом, але не робочий. Як перевірити, що в прожекторі не працює саме, щоб замінити радіодеталь? Якщо це звісно не сам світлодіод. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, vlad69 сказал:

Строение глаза у всех людей абсолютно одинаково

Не совсем, а точнее совсем нет.

Анатомия да одинакова у глаз без патологий.

Физиологические свойства очень разнятся между рассами людей, особенно сильное цветовосприятие у азиатских наций, это раз.

Второе, есть группа людей страдающих полным или частичным дальтонизмом, это два. И я бы не решился это назвать паталогией.

Чуствительность колбочек (рецепторы зрения отвечающие за цветовосприятие) совершенно разная в разрезе спектра.

Синий спектр токсичен для рецепторов глаза.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Ігрек сказал:

 

Теж цікаво. Доречі, достався мені прожектор з досить на вигляд потужним світлодіодом, але не робочий. Як перевірити, що в прожекторі не працює саме, щоб замінити радіодеталь? Якщо це звісно не сам світлодіод. 

В прожекторе 2 составных: драйвер и светодиод. Отпаиваете провода от светодиода, подключаете драйвер к сети и замеряете напряжение на выходе. Если напряжение есть значит не работает светодиод его можно заменить он не дорогой. Если напряжения нет, значит драйвер он подороже будет. Мне товарищ подарил охапку нерабочих прожекторов я вынул всю нутрянку поставил светодиоды на 12в 10Вт и запитал от одного блока питания с компьютера. Весь двор светится с расходом 80 Вт. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запитаю і я в фахівців в цій темі.  Іноді приходиться зварювати досить делікатні речі ТІГ способом. Так, як освітлення в майстерні  де знаходиться апарат бажало б бути кращим, вирішив використати для місцевої підсвітки ЛЕД прожектор 10Вт. Перепробував вже декілька і не хочуть вони світити. Одні світили декілька днів, інші — декілька годин, один навіть не мав і години напрацювання. Купував, як дешеві, так і дорогі, "модні". Пробував живити від іншої фази..... Хто пояснить причину такого явища. Чи може бути причиною робота осцилятора, чи винна яскравість дуги?. При тому,  стара  енергозберігаюча лампочка працює безвідмовно.

 Прожектори, як правило вибирав багатодіодні.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
48 минут назад, IMP сказал:

Запитаю і я в фахівців в цій темі.  Іноді приходиться зварювати досить делікатні речі ТІГ способом. Так, як освітлення в майстерні  де знаходиться апарат бажало б бути кращим, вирішив використати для місцевої підсвітки ЛЕД прожектор 10Вт. Перепробував вже декілька і не хочуть вони світити. Одні світили декілька днів, інші — декілька годин, один навіть не мав і години напрацювання. Купував, як дешеві, так і дорогі, "модні". Пробував живити від іншої фази..... Хто пояснить причину такого явища. Чи може бути причиною робота осцилятора, чи винна яскравість дуги?. При тому,  стара  енергозберігаюча лампочка працює безвідмовно.

 Прожектори, як правило вибирав багатодіодні.

 

Всему виной "качество" нашей электроэнергии. Нужно или стабилизатор ставить, или сами диоды запитывать от хороших блоков питания. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виникло питання по саме розміщенню трубчатих (1.2 м) світлодіодних ламп 18Вт, в старій майстерні вони мене цілком влаштовували, то докупив ще пару штук і того є 12 ламп.

Від підлоги до стелі - 3 метри, стеля з ОСП, думав до стелі чіпляти, на скоби, але тут знайомий каже, що краще кріпити їх до стін, по периметру, десь близько метра від стелі, і тут я остаточно заплутався куди краще кріпити..., хто шо думає з цього приводу??

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Dr_Hammer сказал:

Від підлоги до стелі - 3 метри, стеля з ОСП, думав до стелі чіпляти, на скоби, але тут знайомий каже, що краще кріпити їх до стін, по периметру, десь близько метра від стелі, і тут я остаточно заплутався куди краще кріпити..., хто шо думає з цього приводу??

      Если отступить метр  от потолка то получается лампы  будут на высоте 2 метра от пола и светить прямо в  глаза.

      Ставить под потолком.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

Ставить под потолком

Таки схиляюсь до цього, а ше думаю ОСП на стелі білим покрасити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Dr_Hammer сказал:

  ше думаю ОСП на стелі білим покрасити.

 правильно, белый цвет отражает свет и будет светлее в помещении.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Dr_Hammer написав:

тут знайомий каже, що краще кріпити їх до стін, по периметру, десь близько метра від стелі, і тут я остаточно заплутався куди краще

 

На стіни кріплять основне світло в автомайстернях (малярних, кузовних, мийках, з одним-двома підйомниками чи без), там де об'єкт роботи один і посередині. Тінь створюється від нього компенсується боковим світлом з інших стін. 

Якщо це виробнича майстерня, а особливо станочна, то основне світло має бути на стелі. Бо при бічному основному світлу кожен станок, тумба, стілаж буде створювати тіні. 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку