Reiter

Запитання по кулачках (Поляк 200й)

10 повідомлень у цій темі

Доброго дня. Маю 200го поляка, але без кулачків. Намагаюсь укомплектувати. 

 

Знайшов у нас на ринку рейки, 2 шт номерні, а третій з іншого комплекту. Думаю для рейок це не так важливо, чи помиляюсь? Ціна питання 300 грн. 

 

Також є зворотні кулачки. Номерні. Але б/у. Відсутня "друга сходинка". Ціна теж 300 грн. Є в кращому стані, але в рази дорожче.

 

Також є прямі кулачки, але знову ж 1 шт з іншого комплекту. Чи можна иакі брати? 

IMG_20200627_115201.jpg

IMG_20200627_115215.jpg

IMG_20200627_115243.jpg

IMG_20200627_115250.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ситуація була схожа на патроні 200 гродно, без зворотніх, ледве знайшов розкомплектні 2,3 на одному номері у Львові, а 1 у Харкові, думав на перший час підійде, потім знайду комплект. Стали без люфта, розточив отримав повторяємість в 2-3 сотки, віришив дальше не шукати хіба самі в руки прийдуть

по 300 грн за розкомплект на поляка забирайте і не думайте - ціна халявна

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, AStorm сказал:

Ситуація була схожа на патроні 200 гродно, без зворотніх, ледве знайшов розкомплектні 2,3 на одному номері у Львові, а 1 у Харкові, думав на перший час підійде, потім знайду комплект. Стали без люфта, розточив отримав повторяємість в 2-3 сотки, віришив дальше не шукати хіба самі в руки прийдуть

по 300 грн за розкомплект на поляка забирайте і не думайте - ціна халявна

Дякую. А що зазворотні скажете? Оці 300 грн в ідеалі 1200.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter брать можно. Только с условием возможности возврата.
Кстати, я для себя недавно сделал открытие (может все знают, кроме меня).
Образовался у меня б/у польский патрон. 160. Без кулачков.
На ИЖ-е у мну живёт поляк "А". Ну и есть ещё полный комплект новых кулачков от другого патрона.
Давай я это всё примерять. Собираю по обычной схеме 1-2-3 (номера кулачков совпадают с номерами гнёзд в патроне) - клинят оба комплекта.
Потом мне приходит в голову попробовать сместить кулачки. Т.е. 1-й в гнездо 2, 2-3, 3-1. Идеально!
Прихожу к выводу, шо те поляки тупо подбирали кулачки по люфту в пазах, а уж затем маркировали патрон (гнёзда) и кулачки.
И да - 1200: халявная цена.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Одессит сказал:

@Reiter брать можно. Только с условием возможности возврата.
Кстати, я для себя недавно сделал открытие (может все знают, кроме меня).
Образовался у меня б/у польский патрон. 160. Без кулачков.
На ИЖ-е у мну живёт поляк "А". Ну и есть ещё полный комплект новых кулачков от другого патрона.
Давай я это всё примерять. Собираю по обычной схеме 1-2-3 (номера кулачков совпадают с номерами гнёзд в патроне) - клинят оба комплекта.
Потом мне приходит в голову попробовать сместить кулачки. Т.е. 1-й в гнездо 2, 2-3, 3-1. Идеально!
Прихожу к выводу, шо те поляки тупо подбирали кулачки по люфту в пазах, а уж затем маркировали патрон (гнёзда) и кулачки.
И да - 1200: халявная цена.

На рахунок повернення то складно, бо токарний ще не запущений, патрон ніби в чудовому стані, але довго валявся, поржавів. Треба відмочувати, розбирати... 

 

Не знаю чи треба зворотніх кулачків більше 1го комплекту. Я поки без токарного досвіду :) Може забрати й ті підточені за 300?

 

Доречі одразу щапитання по посадочному місцю під кулачки в патроні. В передній (лицьовій) частині ширина паза 25 мм як і в кулачків. А в задній (тій що ближче до конуса) 26 мм. То так має бути? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Reiter сказал:

То так має бути? 

Так і має бути.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

 

Не знаю чи треба зворотніх кулачків більше 1го комплекту. Я поки без токарного досвіду :) Може забрати й ті підточені за 300?

Кулачків багато не буває, до прикладу на 160 патрон в мене комплектів 4 зворотніх в різних формах + і ще 20 розпарованих на переточки 

Якщо той патрон вартий уваги, то беріть все що знайдете, навіть одиночні, потім згодяться,

 На рахунок люфтів у польських патронах...

купив був у одного продавця патрон польський б/у 160 з трьома комплектами на різних номерах, люфтили абсолютно всі, вернув назад зробив висновок, що поляків теж треба підбирати,

тому добре мати можливість віддати назад при покупці 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, AStorm сказал:

Якщо той патрон вартий уваги

Притіг колись з металолому :)

 

По вигляду наче не робив. Ніяких коцок немає. Лише пріржавів. А от що всередині - не знаю прки що. Иреба відмочити в солярці щоб розібрати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось сьогодні прикупив. 

З прямими не склалося. Не знайшлося 1го номеру :( А комплект нових 3000 грн 0.о

 

 

IMG_20200628_171140.jpg

IMG_20200628_171215.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обзавівся комплектом прямих. Легке б/у. На одному номері. 1500 грн :)

IMG_20200710_194212.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку