Reiter

Фрезерна оснастка. Доцільність придбання

24 повідомлення у цій темі

Доброго дня. Не знайшов подібної теми. 

 

Буває зустрічаєш в продажі якусь оснастку, а зрозуміти чи варта вона уваги не вистачає досвіду. Думаю, я такий не один. Було б не погано мати тему в якій можна запитати що це за оснастка і чи адекватна для неї ціна, щоб кожного разу не створювати нових тем... 

 

Отже зустрів ось такі фрези. Нові. Ціна 1200 грн кожна з набором пластин в комплекті.

Для чого такі використовуються і чи нормальна така ціна? Мене цікавить км4, але можливо комусь треба ісо40, то можу допомогти з придбанням (через барахолку). 

 

 

IMG_20200628_121924.jpg

IMG_20200628_121914.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго Дня

підтримаю тему, в мене та сама проблема 

як на мене краще взяти китайську за 600 грн 

там і вибір пластинок під різні матеріали є 

і якісніше воно набагато

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, PAVLOTSIUPA сказал:

Доброго Дня

підтримаю тему, в мене та сама проблема 

як на мене краще взяти китайську за 600 грн 

там і вибір пластинок під різні матеріали є 

і якісніше воно набагато

Хм. Думав, що Китай дорожче... 

 

Виходить немає сенсу збирати совкову оснастку, а краще замовляти з Китаю саме те, що треба для роботи? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Хм. Думав, що Китай дорожче... 

 

Виходить немає сенсу збирати совкову оснастку, а краще замовляти з Китаю саме те, що треба для роботи? 

скільки я возив китайських різців, навіть у найдешевших із них правильна посадка пластини, гартовані зручні шурупи torx, в комплекті завжди викрутка, площини завжди пласкі. На відміну від совка. Зараз на нього навіть не дивлюсь.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Совковая кукуруза, потом ищи пластины, а они как обычно х- вые , да и точность самой державки неизвестно какая

Может конечно всё не так и какие-нибудь Вальтер подойдут и она сгрызет пару тонн железа

Змінено користувачем makks
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, makks сказал:

Совковая кукуруза, потом ищи пластины, а они как обычно х- вые , да и точность самой державки неизвестно какая

Может конечно всё не так и какие-нибудь Вальтер подойдут и она сгрызет пару тонн железа

 

24 минуты назад, Наливайко сказал:

скільки я возив китайських різців, навіть у найдешевших із них правильна посадка пластини, гартовані зручні шурупи torx, в комплекті завжди викрутка, площини завжди пласкі. На відміну від совка. Зараз на нього навіть не дивлюсь.

 

Коротше совок проти китаю виграє в якості лише вимірювального інструменту, а оснастка гірше :) Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Хм. Думав, що Китай дорожче... 

 

Виходить немає сенсу збирати совкову оснастку, а краще замовляти з Китаю саме те, що треба для роботи? 

Ну почему же нет ,есть -НО  не за эти деньги и не эту конкретно .

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага і перемірювати ті екземпляри які купуєте, купив оправку исо 40 на дискові 27, нульц, муха не сиділа , приніс а фрези не лізуть... Міряю мікрометром в плюсі 3 сотки.. совок такий совок, хоча 95 відсотків метало ріжучого інструменту в мене з совка і вже пора було звикнути до такого але матюки так і лізуть а краще щоб фрези лізли :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Явно не за такие деньги.... Лучше еще чуток добавить и взять КАЧЕСТВЕННЫЙ Китай. А этим... цена в половину, от того что озвучено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А подскажите качественный Китай? Пластины к примеру. У одного и того же продавана качество гуляет. Желательно делиться ссылками.(хотя чуть не в тему).

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ig3757 сказал:

А подскажите качественный Китай? Пластины к примеру. У одного и того же продавана качество гуляет. Желательно делиться ссылками.(хотя чуть не в тему).

Дуже навіть в тему :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що скажете за ось таку фрезу? 63 мм. 500 грн + 2 комплекти пластин. 

IMG_20200703_113626.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пластины должны быть без канавки, стружколомной.  Да и качественных пластин таких поди найдите... А цена вполне себе ничего.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Китай можно до 1000 грн уложится. Пластины ,правда, отдельно.

 Если нет никакой, и финансы позволяют, то лучше новый Китай.

 Хотя сам не всегда могу купить новое...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Reiter сказал:

Що скажете за ось таку фрезу? 63 мм. 500 грн + 2 комплекти пластин. 

IMG_20200703_113626.jpg

якщо маєте запаси пластин можна брати... хоча я взяв собі китайскі і задоволений як слон... плстини стандартизовані..є під любу роботу , під любий режим і метал.. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось така є в моїх оголошеннях , і такою сам користуюсь 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, Reiter сказал:

Що скажете за ось таку фрезу? 63 мм. 500 грн + 2 комплекти пластин. 

IMG_20200703_113626.jpg

 

Ровно за те же деньги можно взять новое, под современные пластины которых есть ассортимент в продаже под любые задачи.

https://a.aliexpress.com/_dWbKpsO

 

Мне очень понравилась в работе эта головка. Чистоту даёт отличную, 676 фрезер не напрягает.

На фото по паршивой ст3 проход. По приличным материалам гораздо лучше получается.

IMG_20200622_194540.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу на кут нахилу пластин, він зворотній тобто фреза, можна сказати "гребе" а не ріже для цього потрібна достатня жорсткість верстату

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

А подскажите качественный Китай? Пластины к примеру. У одного и того же продавана качество гуляет. Желательно делиться ссылками.(хотя чуть не в тему).

Якщо коротко - в Китай в основному як коштує, так працює. Наприкла ZCC-CT коли виходив на ринок був дешевим і хорошим, тепер він просто хороший, конкурентний, є диллери в Україні. 

Узагальнити тут важко, чистий ноунейм Китай я купляти боюсь. На західних форумах читав, що на китайських пластинах часто замість діоксиду титану якась жовта фарба, і вони не стійкі. Сказано за всіх, та заводів по твердосплаву у Китаї тьма тьмуща. Робити пробні закупки в багатьох продавців і спускати в стружку сталь для тесту... кому воно треба?

Імениті марки мають приблизно схожу ціну, хіба що Sandvik з дорогих.

, Reiter написав:

Що скажете за ось таку фрезу? 63 мм. 500 грн + 2 комплекти пластин. 

IMG_20200703_113626.jpg

якщо хочеш оптимальний вибір, пошарся по оголошеннях китайської оснастки, відбий в уяві масшатб цін. Потім вже дивись на такі голови як на фото і подумай - пластини 5-кутні на прилавках доволі часто вже відпрацювали за радянської епохи, вони завжди для максимально грубої обдирки, чистових таких навіть не смій мріяти. Зусилля різання на максимумі, впевнений що цю головку не буде провертати в шпінделі? Таких пластин в хорошому стані знайти не просто. Проте ця голова ще може якийсь об'єм роботи зробити з 2-ма комплектами пластин.

Я вважаю, що таку оснастку купляти можна, якщо знаєш що вона робить, збираєшся на ній добити до ручки станок який і так ледь дихає, і капіталити його немає сенсу. Роботи низької якості із підножного матеріалу. Який інструмент, така робота. Але якщо ця робота рентабельна, і після здачі станка разом із рештою мотлоху в лом зможеш купити живий живісінький, і оснастити його новим хорошим інструментом, вперед.

Якщо ж станок хороший, амбіції присутні, хочеш технологічного росту вже на ньому, кинь ту головку туди де вона лежала. Шукай сучасне. @kolish непоганий варіант пропонує. А вибір за тобою.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В "Барахолке" посмотрите. Там есть "mehanika" торговец инструментом,  цена примерно как на АлиЭкспресс, но ждать не месяц. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Disastrous Вибачте за офтоп, у мене схожі пластини, APMT1135 від аліекспресового Mitsubishi. як довго вони у вас дають дзеркало? У мене швидко сідають до мутного (десь з 2-3м) і далі живуть дуже довго. І ще, на вашому фото ви робили обдирку. Які можете давати режими? Я на цих якщо даю понад 1,5мм, то вони хрустять одразу, а на круглих (RPMW1003) 2-2,5мм норм. Цікаво, це проблема жорсткості станка, самих пластин, чи оператора? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Гаврилів Василь сказал:

@Disastrous Вибачте за офтоп, у мене схожі пластини, APMT1135 від аліекспресового Mitsubishi. як довго вони у вас дають дзеркало? У мене швидко сідають до мутного (десь з 2-3м) і далі живуть дуже довго. І ще, на вашому фото ви робили обдирку. Які можете давати режими? Я на цих якщо даю понад 1,5мм, то вони хрустять одразу, а на круглих (RPMW1003) 2-2,5мм норм. Цікаво, це проблема жорсткості станка, самих пластин, чи оператора? :)

Поки багато ними не працював, зробив буквально десяток проходів, чистота не впала. Та особливих надій на них не маю, на токарному не раз розачаровували дешеві китайський пластини.

Подача 400 мм/хв, оберти 1000, глибина 1.5 мм. Треба слухати станок, щоб при фрезеровці не було чутно ударів. Фреза повинна шарудіти або гудіти. Варто пробувати гратися з обертами, подачею та кутом входження фрези у деталь. 

Буває таке що для стійкої роботи у правильному режимі обов'язкове застосування ЗОРу.

 

 У мене серійна робота по дюралі і латуні йде.  Там пластини інші використовую, типу Корлою, підробка швидше за все, працюють вже не першу годину, чистота не падає.  Ось такі.

https://a.aliexpress.com/_d7tUr62

IMG_20200622_194634.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

від себе можу рекомендувати пластини DARUISIKE  і  ZCC-CT . Звичано що потрібно дивитись не тільки на ціну а і який сплав, для чого  для яких режимів. Китайський ноунейм також попадається хорошої якості,але я б від нього багато неочікував.. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 28.06.2020 в 13:20, Reiter сказал:

Буває зустрічаєш в продажі якусь оснастку, а зрозуміти чи варта вона уваги не вистачає досвіду. Думаю, я такий не один. Було б не погано мати тему в якій можна запитати що це за оснастка і чи адекватна для неї ціна

Я почав купляти в основному те що потрібно під конкретну роботу.  Ну ще якщо якийсь фірмовий твердосплав попадеться по нормальній ціні, то можу взяти просто так, бо колись та фреза в любому випадку згодиться.  Бо уже маю декілька корпусних фрез, які ніразу не ставив на станок :-). І купу оправок які також не використовую (правда куплені практично по ціні лому). 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку