Михайло 79

В кого можна купити напівавтомат Solaris MULTIMIG-220 (MIG-MMA)

11 повідомлень у цій темі

Може хтось порадить  в кого можна купити напівавтомат : Solaris MULTIMIG-220 (MIG-TIG-MMA) ?

55e21f2f59bfd4f4dc5c2c4e4675ed81.jpeg

11ebd04607908b9d09c0613ef41c78c6.jpg

Змінено користувачем Михайло 79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

Може хтось порадить  в кого можна купити напівавтомат : Solaris MULTIMIG-220 (MIG-TIG-MMA) ?

Я перепрошую, але можна взнати чому саме ви зупинили вибір саме на цій моделі китайського зварювальника ?  Ви думаєте, що в білорусів більш критичний контроль до  підбору зварювальної техніки ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, IMP написав:

Я перепрошую, але можна взнати чому саме ви зупинили вибір саме на цій моделі китайського зварювальника ?  Ви думаєте, що в білорусів більш критичний контроль до  підбору зварювальної техніки ?

Думаю що більший.

Можете щось порадити на нашому ринку із такими функціями ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

Думаю що більший.

Ось тут мабуть у вас хибне уявлення. Задача експортера/посередника/продавця... — якомога дещевше купити товар в Китаї і якомога дорожче продати товар в себе, заробивши при цьому маржу між покупкою + транспортні витрати і продажем, яка і буде складати його (продавця) прибуток.

 

, Михайло 79 написав:

Можете щось порадити на нашому ринку із такими функціями ?

Ось про функціонал я в основному і запитував, з точки зору пріоритетів вашого вибору.  Скажемо, додаткова можливість зварювання в режимі ММА присутня зараз мабуть у всіх півавтоматах, не залежно від виробника і заявленої потужності зварювальника. А режим зварювання ТІГ вентильним пальником, без високочастотного підпалювання дуги — це так, як і є функція, і одночасно її немає, бо працювати ТІГ режимом можна з досить обмеженими можливостями. Як говорила одна людина — в обладнанні, де заявлено 2 в 1, 3 в 1 як правило щось працює нормально, а щось тільки для реклами....

 На вашому місці, я б перевагу надавав апаратам з наявним сервісним обслуговуванням в Україні, щоб в разі виникнення проблеми, було куди звернутись. В більшості китайських зварювальників цифри потужності заявлені ледь не в двічі вищі, та й то при ПВ 35 -60%. Та й вибирати зварювальник потрібно під конкретні задачі, а не з огляду чим більше функцій, тим краще, бо за кожні додаткові плюшки до базової версії потрібно доплачувати додаткові кошти і шкода коли люди вибирають часом зварювальник професійного рівня для ....зварки плоту, або хвіртки на браму.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В ідеалі потрібний "чистий"напів автомат.Фірточку і т.д я чудово зварюі і інветором.До ТІГ я ще недоріс... .

 Появились закази на вироби із профільної труби(стільці ,столи і т.д.)+врятував із метолобрухту ЗАЗ 968(хочу  з сином відновити).Ось під ці задачі і потрібний напів автомат. 

  Немав я справи із напівавтоматом.Для побуту вистачало і ММА.Бюджетних напівавтоматів валол,а що з того вибрати... .Для мене то проблема.Тож з радістю прислухаюсь до порад.

Змінено користувачем Михайло 79
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З бюджетних люд трохи хвалить Едон-280 з-за більш-менш стабільної роботи і простотою в обслуговуванні або ремонті. Але саме ці модель. Тут мені на ринку один продавець розхвалював 305-у модель...з розумним лицем, наявністю гнізда підключення пуш-пула, або дистанційного управління, яких певно і в очі ще не бачив.....З більш "навороченіших"  — Атом. Це — з інверторних. З трансформаторних для побуту я б навіть не розглядав. В основному вся лінійка китайських побутових півавтоматів однакова за функціоналом, різна за зовнішнім виглядом і як правило низька ціна вказує на використання дешевших комплектуючих при їх збиранні, що відповідно впливає на терміни служби. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Имею 280 эдон лет так эдак 6. Со своими обязанностями в домашних условиях справляется на ура. И да, тоже брал его под поварку авто.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, LAS сказал:

Имею 280 эдон лет так эдак 6. Со своими обязанностями в домашних условиях справляется на ура. И да, тоже брал его под поварку авто.

Поддержу. У соседа такой аппарат уже лет 6+. Именно для кузовщины. Работает каждый день. Грязный, вентилятор гремит (я его пинаю за это, но он, наверное, хочет заплатить мне за полноценный ремонт :) ) - работает!
Варит явно мягче моего SSVA. Был у него похожий "Тесла" - ломался регулярно. Так-что...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вирішив,  вибір за ЕДОН -280.Усім подякував!!!! Буду вчитись .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заказав " Едон 280" .Ще раз усім    подякував!!!!!

Змінено користувачем Михайло 79
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку