Taras84

Відновлення 2Н106П

25 повідомлень у цій темі

Все почалось з того що мені необхідно було просверлювати дуже багато отворів які я відповідно сверлив ручною дрелю, яка на великих оборотах просто палила сверла. Так як я не дуже вмів загострювати сверла то я їх купляв і одного сверла (вірніше магазинної заточки) мені хватало приблизно на 10 отворів, тож у мене сверла Ф8 мм трішки назбиралось. І я задумався придбати собі сверлильний станок. Вибір був пав на сверлильний станок Topex який був придбаний на (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников). Станком навіть невстих покористуватись так як по місцю запропонували сверлильний станок 2Н106П в неробочосу стані але по ходу на ньому все було. Тож ми домовились здійснити обмін мій робочий станок на його неробочий станок ну звісно ж з моєю доплатою.  

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тож фото попорядку. Фотото станка до того як в мене опинився.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я став власником уже дорослого сверлильного станка. Переміщення станка вагою 80 кг з багажника автомобіля до тимчасової тумби в той момен для мене якось невідчулось. І вот станок ятоїть у мене в гаражі в неробочому стані чекає сого часу. А тепер попорядку. Перше що було придбано то сверлильний патрон. 

14.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Taras84 сказал:

Станок у мене в гаражі

 

17.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І почалась епогея з відновлення станка. Розбирання всього чого можна для заміни підшибників і всього змащування. І вот станок розібраний на частини.

15.jpg

16.jpg

22.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почалось уже. Промивання всіх частин від старої смазки. Здирання фарби з станка, фарба нанесена в декілька разів часів СССР феном нехотілась зніматись, тож в діло пішка болгарка.

23.jpg

24.jpg

25.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

37.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg

45.jpg

46.jpg

47.jpg

48.jpg

49.jpg

50.jpg

51.jpg

52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наступний етап - це тумба під станок. Тож на скору з того що було під рукою була зварена тумба з регуліровачними ножками, так як стяжка в гаражі у мене не рівна.

56.jpg

57.jpg

58.jpg

59.jpg

Фарбування всіх деталей сверлильного станка. Малював молотковою фарбою

60.jpg

61.jpg

66.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І настав час збирання сверлильного станка. Шпиндель уже вернувся від токаря так як був скривлений. Електрика була підключена електриком (я ж не електрик). Саморобний пресс з гідравлічним домкратом на скору руку був зроблений і по нині перебуває в такому вигляді, час від часу його використовую.

62.jpg

63.jpg

64.jpg

65.jpg

67.jpg

68.jpg

69.jpg

70.jpg

72.jpg

73.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg

79.jpg

80.jpg

81.jpg

Придбані алюміневі тиски на той момент іншого варіанта не було, тай по нині тиски живі і використовую майже кожного разу коли щось сверлю.

82.jpg

83.jpg

84.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну і для тих кому легше відео переглянути ніж читати.

 

Сверлильним станком 2н106п дуже задоволений, бо сверлильний це набагато краще ніж дрель :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отличная работа!  :D

 

Вопрос,  какой ремень стоит? 

Что за кнопки по середине панели,  белая и под ней чёрная?  Подсветку какую-то  ставили? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маю такий самий. Але стан був гірший. Конус шпінделя був покоцаний. Також розбирав, мив, перебирав. Запускаю від чвстотника. Велика подяка Анатолю - шліфонув конус.  Але є одне але. Шківи переточували під кліновой пасок і "теперь везде бьёт". Тому поки стружку не пускав...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Як на мене то в цей станок на таких мінімальних обертах як зазначено у таблиці буде палити сверла    яб замінивби двигун  на менш оборотистий  підозоюю що ваш на 3000 об хв а так станок  класний  ,китай і рядом не стоїть. В самого нс 12  на шпінделі 600 об  хв в цих оборотів часом забагато коли сверло 16-18мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да,  по оборотами двигателя тоже интересно,  там 1,5тыс или 3тыс?  Ну там на табличке вроде затерто 1480об.

Змінено користувачем lexa
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, lexa сказал:

Отличная работа!  :D

 

Вопрос,  какой ремень стоит? 

Что за кнопки по середине панели,  белая и под ней чёрная?  Подсветку какую-то  ставили? 

Ремінь стояв зубчастий просто перевернутий, наразі стоїть клиновий також перевернутий (польот нормальний). Біла кнопка включення підсвітки, чорна під нею - вона світиться зеленим коли включаю кнопку пускача. Підсвітка звичайна ледівська лампа 5Вт, вона навіть не нагрівається. В оригіналі мала бути на 12 вольт але в середині небуло трансворматора, тому на 220 вольт лампа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

 Як на мене то в цей станок на таких мінімальних обертах як зазначено у таблиці буде палити сверла    яб замінивби двигун  на менш оборотистий  підозоюю що ваш на 3000 об хв а так станок  класний  ,китай і рядом не стоїть. В самого нс 12  на шпінделі 600 об  хв в цих оборотів часом забагато коли сверло 16-18мм

Я погрався трішки з рідними шківами, тож на мінімумі у мене 700 об.хв. 13мм сверлом нормально з маслом. Мотор на 1450 об. хв. рідний.

8 минут назад, lexa сказал:

Да,  по оборотами двигателя тоже интересно,  там 1,5тыс или 3тыс?  Ну там на табличке вроде затерто 1480об.

1450 об. хв. підключено на 380 так як вони у мене підключені.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всеодно змінивби двигун  на 940 об в хв   в планах і собі так зробити так як на найменших обертах станок постійно і їх часом забагато 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Всеодно змінивби двигун  на 940 об в хв   в планах і собі так зробити так як на найменших обертах станок постійно і їх часом забагато 

З вами я абсолютно згідний, але є но:

1. Такий мотор дешево не обійдеться і він буде значно більший по габаритах.

2. Посадочне місце прийдеться змінювати що я би не дуже хотів робити.

Наразі мене все устоює, хоча як кажуть не зарікатись, час і світ такий зараз що може й прийдеться так заробляти :) (комусь просверлити або щось виточити)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

родные шкивы выкинуть сразу и от китайской сверлилки поставить.был у меня такой сильно обороты большие у него после переделки нормально тиски от нгф 110 .на фото левые шкивы после этого переделал

DSCN6653.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, ssf сказал:

родные шкивы выкинуть сразу и от китайской сверлилки поставить.был у меня такой сильно обороты большие у него после переделки нормально тиски от нгф 110 .на фото левые шкивы после этого переделал

DSCN6653.JPG

абсолютно з вами згідний. Але 2н106п розроблялись спеціально щоб на заводах просверлювати max ф6 мм з чим выд прекрасно справляється. Я в основному сверлю Ф5-6 мм останнім часом. На оборотах які в мене 700 об.хв. до Ф10 мм прекрасно, більше сверло уже меншу подачу, вірніше натиск легший роблю. З отими станками акуратно потрібно, бо шпіндель там лишень Ф15 мм, з дурі самі знаєте що можна зламати :) Але у вас також красень на фото.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

WP_20200712_23_34_06_Pro.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Завершений проєкт.Поставив на свою сверлилку частотний перетворювач.Працювати стало комфортніше.Частотник з аліекспресу потужність 700w

IMG_0456[1].JPG

IMG_0457[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, volod_m сказал:

Завершений проєкт.Поставив на свою сверлилку частотний перетворювач.Працювати стало комфортніше.Частотник з аліекспресу потужність 700w

IMG_0456[1].JPG

IMG_0457[1].JPG

я би також поставив частотник, але наразі частотник для мене розкіш. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, volod_m написав:

Завершений проєкт.Поставив на свою сверлилку частотний перетворювач.Працювати стало комфортніше.Частотник з аліекспресу потужність 700w

посилання на частотник можете дати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 7/12/2020 в 21:51, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Всеодно змінивби двигун  на 940 об в хв   в планах і собі так зробити так як на найменших обертах станок постійно і їх часом забагато 

Я под такой станок купил электродвигатель АВВ на 220 вольт конденсаторный 1000 оборотов. 

Но теперь думаю может поставить частотник ?

изображение_viber_2020-05-20_14-53-43.jpg

изображение_viber_2020-05-20_14-54-23.jpg

изображение_viber_2020-05-20_14-54-43.jpg

изображение_viber_2020-05-20_14-54-34.jpg

изображение_viber_2020-05-22_09-59-59.jpg

изображение_viber_2020-05-22_09-529-59.jpg

 

изображение_viber_2020-05-27_21-01-154.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Wenzel сказал:

Я под такой станок купил электродвигатель АВВ на 220 вольт конденсаторный 1000 оборотов. 

Но теперь думаю может поставить частотник ?

 

 

Якщо є лишні кошти то звичайно можна. Стандартних швидкостей повністю хватає, ну а якщо нехватає то можна виточити шківи щоб швидкість задовольняла. Я не часто користуюсь станком, але коли щось починаю робити то знаю, що отвори маю чим просверлити тай дрель в допомогу завжди. Тут сверлив нержавійку лист на стіл, то на станку точно би того незробив (лист 1000х600х3 мм), треба було дрелькою :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку